Ja stawiam że któraś z drużyn wygra jednym golem :P

piotr_602   01.10.2011, 15:15:03
Amator niestety musi grać tak wczesniie bo póżniej graja seniorzy ;D

Amator wygra 3-1...
 orient   04.10.2011, 12:03:23
Ja obstawiam że wygra zespół który nie popełni prostych błędów w obronie. Stawiam na Olimpic że pokarzą jak sie gra w piłeczke ale Amator bedzie mogl zaskoczyć gości grożnymi kontrami . 3:2 dla Olimpiczku :love: :love: :love:
 piot_1495   04.10.2011, 21:33:49
To pewne ze Olimpic. Amator ledwo sobie w Cedrach poradzil gdy po 50 minutach chłopacy grajacy w seniorach nie musieli zejsc.
2-0 Olimpic;)
 Arkowiec.1.   07.10.2011, 15:03:16
Do piotr 1495:
Kolego każda druzyna ma lepsze i gorsze mecze. Jak myśmy sie niby w Cedrach męczyli to powiedz dlaczego Olimpic wygrał z Steblewem TYLKO 2:1? Moze nie zagralismy w Cedrach wspaniałego meczu ale licza sie 3 pkt bez wzgledu na gre.
Ale i tak powodzenia wszystkim.
AMATOR :love: :love:
 czlowiek__   07.10.2011, 18:50:06
wie ktoś może w jakim kolorze są stroje Wisły ??
 orient   10.10.2011, 15:27:46
Do Arkowiec.1. Olimpic się męczył z walczącym zespołem Steblewa ale po dobrej grze wygrał 2:1 a Amator przegrał 2:1 więc nie wiem o co Tobie chodzi : ]]

marvyn   15.10.2011, 16:13:20
FOSFORY - KS SULMIN 1:9 gospodarze cały mecz dziewiątkę.
 morzestegna   15.10.2011, 16:56:55
Tak potwierdzamy 9:0, graliśmy w 9 po kontuzji naszego zawodnika. Jak zwykle w tej lidze na obiekcie opieki medycznej brak :(
 mixer   15.10.2011, 18:27:34
jaki wynik w Sopocie ? :D
 czinkłeczento   15.10.2011, 18:55:28
KP Sopot - GKS Żukowo 7:1 (4:0)
 morski   15.10.2011, 19:23:09
Morze ty tylko narzekasz. Na jakim ty świecie żyjesz.
 morzestegna   15.10.2011, 21:17:25
Na normalnym w przeciwieństwie do Ciebie. Opieka to jest rzecz podstawowa, która jest wymogiem.
 wojtek36   15.10.2011, 21:48:17
potwierdzam . A jak by ci ktos np. noge połamał to co bys zrobil ? Gral bys dalej . ? Zastanó się :_^^
 Bodziec   16.10.2011, 00:49:02
jak ktoś noge złamie to się w prowizoryczny sposób ją usztywnia zdejmuje zawodnika z boiska i dzwoni po pogotowie
 morzestegna   16.10.2011, 09:05:17
Czasami pielęgniarka czy ratownik medyczny może uratować życie. Był kiedyś taki przypadek na meczu, żeby nie skuteczna akcja sztucznego oddychania zawodnik by umarł na meczu po niegroźnym upadku. Wszystko jest dobrze dopóki się nic nie dzieje! To jest tylko jeden z przypadków!!
 Seicento   16.10.2011, 11:30:35
piszcie wymik Amator vs Olimpik . ;d
 czlowiek__   16.10.2011, 12:24:23
Amator 2:5 Olimpic.
pierwsza połowa Amator nie istniał, milion błędów w obronie i zero gry. Olimpic robił co chciał. W drugiej była już walka na dwa fronty. Amator się obudził i grał jak równy z równym. Miał sytuacje ale strzelił tylko to co strzelił.... Brawo dla Olimpicu i czekamy na rewanz ! :)
 ex-sprinter   16.10.2011, 13:00:02
Olimpic dzisiejszego dnia był zdecydowanie lepszy. W pierwszej połowie grała tylko jedna drużyna,w drugiej mecz się wyrównał. Niestety brak dwóch ludzi z podstawowego składu i już układanka się rozsypała,a do tego większość była dziwnie wystraszona... ale trudno Amator-walczymy dalej
 tomi1   16.10.2011, 13:02:42
Kolbudy-Wisla 2:2 (1:0) Karne dla oby dwoch druzyn ale uwazam ze gospodarze byli lepsi .Mieli wiecej okazji.
 Virving   16.10.2011, 13:26:54
po pierwszej polowie bylo 4;1 dla Olimpicu
 orient   16.10.2011, 16:56:21
Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami. Olimpic jak zawsze pokazał aż ponadto czego oczekiwalismy, w pierwszej połowie wszystkie akcje były bardzo dobrze konstruowane od obrony kończąc na środkowym napastniku. Ładna gra piłką zaowocowała bramkami i do przerwy było 4:1. Po przerwie bramka dla Gospodarzy i wydawało się że Amator będzie sie jeszcze liczył w tym meczu, ale Olimpic odpowiedział ładna akcją która skończyła się bramką. No i ostatnie 25 minut dosyć wyrównany mecz lecz wskazałbym z lekką przewagą Gości. Wymiar kary dla Kiełpina był bardzo łagodny bo mogło dojść do pogromu !
 Virving   16.10.2011, 17:29:24
zgodze sie z tym co napisal orient
gdyby napastnik z numerem 14 bylby skuteczny tak jak w 1 polowie mogloby sie zakonczyc na wyniku 7 lub 8 ;2 cos takiego. Bardzo ładna gra ze strony Olimpicu, podobala mi sie ta wasza gra z klepy gdzie w 3 ogrywaliscie naszych 5 lub 6 zawodnikow
dzieki za mecz i powodzenia w lidze :)
 niewiadomo1   16.10.2011, 19:22:25
Gedania-Korona 7-0(1-0) |)
 orient   17.10.2011, 15:36:32
Dzieki i powodzenia w dalszych meczach
 kopek1996   17.10.2011, 17:29:53
do tomi1..jak gospodarze mogli być lepsi skoro byli zamknięci na swojej połowie a wisła rozgrywała piłe
 tomi1   18.10.2011, 15:42:10
do kopek 1996 skoro byli zamknieci na wlasnej polowie to dlaczego oddawali duzo wiecej strzalow i bardziej zagrazali bramce steblewa.A ten strzal co padla bramka blad bramkarza.