KS Sulmin 3 - 3 UKS Klukowo 22 października 2011 - 11:30
Korona Cedry Małe 6 - 3 Fosfory Wiślinka 22 października 2011 - 15:00
GKS II Żukowo 0 - 8 Gedania Gdańsk 22 października 2011 - 10:00
Wisła Steblewo 0 - 2 KP Sopot 23 października 2011 - 11:00
Amator Kiełpino 4 - 1 GKS Kolbudy 23 października 2011 - 10:00

Mecz Olimpic - Morze 22.10.2011 godz.14.00 na Wiślince
Licze na remis lub zwyciestwo Wislinki
 Trocken22   18.10.2011, 21:53:12
Jeśli się zbiorą to mogą wygrać :P
 wojtek36   20.10.2011, 14:15:29
cięzko bd im wygrac np. juz podstawowego napastnika nie bedzie . ten mecz jest o 15 a o 18 gra Lechia Gdansk z lechem pewnie nie bd nawet 10

mixer   22.10.2011, 14:30:06
dokładnie .. pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gości, w drugiej gra się wyrównała ..
 neostrada   22.10.2011, 16:22:50
Olimpic - Morze 5:0 . Rozpaczliwa obrona całą drużyną zawodników Morza.
 morzestegna   22.10.2011, 17:47:23
obrona byla ale czy rozpaczliwa? Nie mielismy nic do powiedzenia w ataku bo fizycznie bylismy bez szans. Brawo Olimpic dobra poukladana gra ale spodziewalem sie czegos wiecej.
 terrorzlaszkihahaha   22.10.2011, 17:49:07
sory ale w pierwszej polowie było tylko 1:0 wiec nie bylo tak źle powodzenia dalej :blink: :P
 neostrada   22.10.2011, 18:39:36
morze: tak się gra jak przeciwnik pozwala / ewidentne ustawienie drużyny tylko na obronę/. Rozumiem jedno przy bardziej otwartej grze było by źle. Ale jedyny pozytyw
to bardzo dobra gra BRAMKARZA Waszej drużyny. Wielki szacunek dla Niego.
 macio96   22.10.2011, 18:41:53
Korona 6:3 Wiślinka
 pisze   22.10.2011, 19:28:36
miki27lg wesi nie pisz klamstw bramke na 2 : 0 wposciles z polowy boiska pilka dotknela siatki w bramce. I Sulmin nie gral na lage tylko wy graliscie lage do przodu na dwóch szubkich zawodników. Sulmin rozgrywał piłke po bokach boiska.

Ale życze powodzenia wszystkim w dalszych rozgrywkach
 mixer   22.10.2011, 20:25:08
no pod koniec było widać wasze rozgrywanie piłki po bokach boiska jak co chwilę dolatywała do naszego stopera lub bramkarza :D
 Gedania12   22.10.2011, 20:28:26
a jak kolbudy i sopot?
 mixer   22.10.2011, 20:29:14
Kolbudy i Sopot jutro grają :roll:
 morzestegna   22.10.2011, 20:38:04
no niestety na wiecej nie mozemy sobie pozwolic w tej lidze. Nie bylo wyjscia trzeba bylo grac. Zostal nam jeden mecz i zaczynamy to co jest nasza domena czyli Futsal.
 pisze   22.10.2011, 22:49:43
mixer 2 minuty do konca i Sulmin nie rozgrywa zalezalo im na 3pkt. Wam moze nie ale im tak.
 miki27lg   23.10.2011, 10:53:20
Medyk czy ktoś tam z Sulmina próbował udawać że sie zna na sędziowaniu...Krzyczał na sedziego że spalony był
Chociaz na tym meczu i tak najlepszy był sędzia,,O nawet opieka medyczna jest...zajebiście''
 pisze   23.10.2011, 11:25:32
żal miki z toba pisac zobaczymy kto nizej skonczy
 oromis   23.10.2011, 11:54:21
Amator Kiełpino 4:1 Kolbudy
 morzestegna   23.10.2011, 12:59:31
Nie będzie, żadnej kolejki z wiosny: Pomorska Liga Juniorów A i B – 1 kolejka z rundy wiosennej. A my nie jesteśmy Makroregionem. Czytać a nie siać plotki :P
 orient   23.10.2011, 14:06:46
Dawno nie było takiej rundy by jedna drużyna wszystkie mecze wygrała myślę że Olimpicowi ten wyczyn się uda !
 czinkłeczento   23.10.2011, 14:30:12
Wisła Steblewo - KP Sopot 0:2 (0:0)
 pisze   23.10.2011, 15:17:15
Ja mysle ze olimpic nie da rady ktos z nim zremisuje lub wygra.
 Arkowiec.1.   23.10.2011, 16:34:20
Amator : Kolbudy 4:1(4:1)
Amator rozpoczął mecz od bardzo groźnych akcji, ale albo brakowało wykończenia albo ostatniego podania. W konsekwencji zespół gości po błędach obrońców gospodarzy, którzy rozgrywali piłkę na "metrze" co wykorzystał napastnik gości i wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy. 1 strzał sparował do boku ale brak asekuracji i 0:1 dla gosci. Podrażniło to zawodników gospodarzy i rzucili sie do odrabiania strat. I w przeciągu kilkunastu minut wpadają 2 bramki dla gospodarzy po rzutach rożnych. Najpierw po dobrym dośrodkowaniu piłke głową kieruje do bramki gosci obrońca gospodarzy a 2 bramka tez po rzucie rożnym uderza obrońca gospodarzy, piłka trafia w słupek i ten sam zawodnik co strzelił pierwszą bramke znowu pakuje piłkę w siatce. Goście próbują odrabiać straty ale dobrze w bramce spisuje sie bramkarz. Pod koniec pierwszej części gry 2 szybko zdobyte bramki po kontrach podłamują gości i do przerwy 4:1 dla gospodarzy.
W drugiej połowie głownie gra w środku pola i duża liczba niewykorzystanych sytuacji 100% przez gości<w sumie 5 razy oko w oko z zawodnikami gości był lepszy bramkarz gospodarzy>.Wielkie gratulacje dla niego bo naprawdę jest ZAJEBISTY<tak powiedział sędzia po meczu;)> Amator się rozluźnił i liczył na grę z kontry. Miał w prawdzie kilka sytuacji ale ich nie wykorzystał. To co wyprawiał bramkarz gospodarzy to coś niesamowitego. Gdyby nie on to by raczej Kolbudy zgarnęły komplet pkt. Ładny mecz wg w pierwszej połowie. Akcje za akcje.