Brda Wielkie Chełmy 0 - 0 Olimpia Czersk 29 kwietnia 2012 - 15:00

Na remis :
Czarni-Rytel
Huta-Szlachta
 byku1929   22.04.2012, 22:17:51
"Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła!" Brda Rytel 3 pkt ma!!! lalalal!
 kibic73   23.04.2012, 18:33:45
heh, ciekawe jak sobie MKP poradzi 20. maja... ja tez im duzych szans nie daje. ;p
a w tej kolejce ciekawie powinno byc w Ostrowitem, Hucie i Czarnej Wodzie.
mimo wszystko powodzenia wszystkim ekipom.
pozdro!

MKPszlachta   24.04.2012, 08:10:59
20 Maja walka będzie ale czy razem z tym przyjdą 3 pkt ?
 ksiadz129   24.04.2012, 21:53:39
mam pytanko czy w Klawkowie jest stadion??
 EdekFedek   25.04.2012, 07:56:16
Tak:) w Klawkowie jest stadion:) Pozdrawiam.
 ksgromleśno   26.04.2012, 22:48:57
Obiektywnie patrząc to powinna być to kolejka gości,u siebie wygrają raczej tylko Czarni :) Huta-Szlachta może być remis:)
Mestwin zatrzymajcie Agę! :D
 emanuel   27.04.2012, 00:59:06
Wda Czarna Woda - Grom Leśno 2-1 :P :P :P :P
 gal-anonim   27.04.2012, 18:07:47
mecz będzie bardzo trudny, tradycyjnie powalczymy podobnie jak w meczach z agra i brda i mam nadzieję, że tym razem uda nam się zdobyć chociażby 1 pkt pozdros i powodzenia w nadchodzącej kolejce

Gromowładny   28.04.2012, 18:52:00
Wie ktoś może jak Leśno-Wda i Agra-Mestwin ?
 Barthez16   28.04.2012, 18:56:40
Agra gra jutro
a Wda prowadziła z Gromem 2-1 ale czy to jest koncowy rezultat to niewiem
 M7_Czarni   28.04.2012, 19:13:41
CZARNI OSTROWITE - BRDA RYTEL 1:1 (0:1)
bramki: Tobiasz Mocek - Marcin Synoradzki

Brda Rytel jest jedynym zespołem, który nie dał się pokonać w dwumeczu liderowi tabeli. I całkiem zasłużenie, bo w obu spotkaniach rytlanie grali jako równi z równym teoretycznie lepszym rywalem.
Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, a goście objęli prowadzenie po strzale z dystansu Tobiasza Mocka, który przelobował bramkarza Czarnych. Wydaje się, iż nasz golkiper źle obliczył lot piłki, bo tej bramki po prostu nie powinno być.
Czarni w tej części meczu grali źle i niedokładnie, kopiąc piłkę górą do napastników, którzy jednak byli odcięci od dokładnych podań. Z gry wyłączony został zupełnie Łukasz Nartowski, który otrzymał indywidualne krycie i było mu ciężko uwolnić się spod opieki.
W drugiej połowie Czarni zaczęli wreszcie wyprowadzać akcje, kilkukrotnie groźnie na bramkę strzelali Nartowski i Jeroszewicz, ale piłka mijała bramkę rywali.
Goście ograniczali się do gry z kontry, jednak kilkukrotnie minimalnie się mylili przy uderzeniach. Do wyrównania mocnym strzałem pod poprzeczkę z bliskiej odległości doprowadził Marcin Synoradzki.
Chwilę wcześniej piłka po uderzeniu Michała Jeszki otarła się o plecy obrońcy i trafiła w słupek. W końcówce ponownie po uderzeniu z dystansu piłka przelobowała naszego bramkarza, ale na nasze szczęście nie wpadła tym razem do bramki.
Remis wydaje się być sprawiedliwym rezultatem, rytlanie zagrali dobry mecz i byli wyrównanym przeciwnikiem dla naszych piłkarzy.
Dla nas było to niestety słabsze spotkanie, ale ze względu na kontuzje, kartki i wyjazdy zabrakło kilku podstawowych zawodników i musieliśmy sobie radzić w zaledwie 11-osobowym składzie. To jednak nas nie tłumaczy z przeciętnej gry, bo umiejętności pozostałych zawodników powinny wystarczyć do odniesienia zwycięstwa.
Na pochwałę zasługują kibice Brdy, którzy dopingowali swój zespół przez cały mecz. Dodajmy, iż atmosfera między obiema grupami kibiców była przyjazna i nie było żadnych scysji i animozji.
 gal-anonim   28.04.2012, 19:27:21
Wda- Grom 2:3 (2:2) :(
Mecz wyrównany, dużo walki. W drugiej połowie grom nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, z 2 metrów zawodnik gromu posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Niestety w końcówce nie popisał się nasz bramkarz, który nie potrafił złapać piłki lecącej mocno po ziemi po strzale z dobrych 30 metrów i obdarował rywali bramką, która ostatecznie pozwoliła im zabrać komplet punktów do Leśna. W doliczonym czasie mogliśmy jeszcze wyrównać. Zabrakło niestety zimnej krwi i zamiast spokojnie umieścić piłkę w siatce uderzeniem z 11 metrów (po akcji) nasz zawodnik uderzył obok bramki. Ponownie walczyliśmy, ale nie byliśmy w stanie wygrać. Mam tylko nadzieję, że pomimo porażki nasi kibice dobrze się bawili i po wielkich emocjach rozpoczną sezon grilowy- majówkę czas zacząć :) pozdros , gratulacje dla chłopaków z Rytla.
 gal-anonim   28.04.2012, 19:28:52
Barthez źle piszesz, wyglądało to tak 1:0 1:1 1:2 2:2 i 2:3 oczywiście ze strony wdy pzd
 skrzydlowy89   28.04.2012, 19:50:32
Z nadzieją czekałem na zwycięstwo Brdy choć muszę zadowolić się remisem to mimo wszystko uczczę to piwkiem, które zaraz spiję. Brawo Panowie zabrakło niewiele ;) chciałbym również poznać relację kogoś z Rytla jak wyglądał mecz bo formy wypocin pana, który opisał go wyżej można się było domyśleć. Gdyby wygrali Czarni mielibyśmy opowieść o bajecznym spotkaniu w ich wykonaniu, o tym jak pewne było to, że wygrają zakończone podziękowaniami dla Brdy za to, że "próbowała" walczyć jak równy z równym. Gdyby wygrała Brda czytalibyśmy o niesamowitym szczęściu gości popartym nieudolną grą drużyny z Ostrowitego oraz o zupełnie przypadkowym rozstrzygnięciu na korzyść Rytlan. A że był remis to jak widać wyżej mamy troszkę tego i troszkę tego. Jakże przewidywalne. Czarni są teoretycznie lepsi niż Brda, Szlachta, Agra czy Gwiazda? Może i tak, ale dzięki Bogu w piłce bardziej liczy się praktyka niż teoria, więc z niecierpliwością czekam na ich pojedynki z Ostrowitem. Gratuluję jeszcze raz całej drużynie z Rytla kibicom i piłkarzom, dziękuję również osobie, która informowała o wyniku na fb. Poza tym szkoda Wdy, ale wygląda na to, że mecz musiał być ciekawym widowiskiem. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ;)
 M7_Czarni   28.04.2012, 19:58:14
Kolego skrzydłowy89 - wydaje mi się, że opisuję mecze obiektywnie. I tak często wypowiadali się inni na temat moich relacji. Podaj jakieś fakty, na poparcie swoich zarzutów pod moim adresem, a nie piszesz bzdury zupełnie bezpodstawne.
 skrzydlowy89   28.04.2012, 20:16:08
Mam ciekawsze zajęcia obecnie niż przeszukiwanie forum pod kątem obiektywności Twoich wypowiedzi. Poza tym wypowiedzi pochlebnych ich dotyczących dla odmiany ja nie pamiętam. Mimo wszystko uważam, że dosyć trafnie zobrazowałem schemat Twoich relacji. W sumie nie dziwię się, że tak zareagowałeś alergicznie na moją wypowiedź, a ja w sumie zauważyłem tylko pewną schematyczność tych wszystkich relacji i myślę, że nawet gdybyś opuścił na chwilę gardę oburzenia i przeczytał kilka z nich i tak nie przyznałbyś mi krzty racji tak jak nigdy pewnie nie będzie mi dane przeczytać, że jakaś prezentowała się lepiej od Czarnych, gdyż nie ma grających chociażby przez połowę lepiej od Czarnych, są tylko drużyny wykorzystujące ich słabszą grę. Życzę miłego wieczoru.
 M7_Czarni   28.04.2012, 21:09:19
No trudno wychwalać rywali, jak wysoko wygrywamy większość meczy. A jak traciliśmy punkty to po zaciętych spotkaniach, gdzie rywale (Brda x2, Olimpia i Agra) zagrali dobre mecze. I tak to opisywałem rzetelnie z pochwałą dla rywali. Okey, nie ma co więcej się o tym rozpisywać. Również pozdrawiam.
 pokrzywa83   28.04.2012, 21:15:13
Brawo Wda i Brda.
 apap8787   28.04.2012, 21:16:42
Witam, jestem kibicem wdy, mam małe pytanko do trenera, zawodników dlaczego u was broni tylko jeden bramkarz a drugi siedzi na ławie, jak moim zdaniem oboje prezentują jednakowe umiejętności. Dzięki za odpowiedz, powodzenia w przyszłych meczach
 normalny0707   28.04.2012, 21:48:01
proponuję z tym pytaniem podejść do trenera, ciężko abyśmy wypowiadali się, oceniali kolegów z drużyny na forach internetowych
 byku1929   28.04.2012, 23:04:51
"Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła" nie był nam potrzebny worek ;D Brda pokazała poziom !
 byku1929   28.04.2012, 23:12:16
co do kibiców z ostrowitego?! macie coś prócz trąbek i kradnieciu innych przyśpiewek, szkoda sędziego bo byśmy zrobili dym!
 unia2012   28.04.2012, 23:17:19
zapraszamy kibiców karsina na mecz do klawkowa
 Point   29.04.2012, 01:56:17
No hej. :)
Nie będę tu klepać o poziomie piłkarskim, nie nie. Chciałabym podziękować kibicom BRDY RYTEL oraz kibicom CZARNYCH OSTROWITE za życzenia urodzinowe dla mojej córki. Mam nadzieję, że ciasto smakowało. :)
Poza tym dziękuję, naprawdę dziękuję z całego serca RYTLOWI za odśpiewanie dla Zuzi "100 lat" oraz "Zuzia gol" - wzruszyliście mnie na maksa, naprawdę - tak już mam. :) DZIĘKUJĘ!!!
BRDO - jesteście wspaniali i wielcy, i macie najlepszych kibiców, jesteście fantastyczną częścią tej drużyny. Dziękuję wam za to, że mogę czuć tę atmosferę, za którą generalnie bardzo tęskniłam. BRDA RYTEL - dziękuję raz jeszcze!
 przemekbr   29.04.2012, 07:17:05
Witam do apap8787, odpowiedź na twoje pytanie ,,nie bronię ponieważ tak jestem dogadany z trenerem" jak na razie powinno to Tobie wystarczyć. poz.
 zawszezwamitoja   29.04.2012, 07:43:21
M7 jesteś naprawdę nieobiektywny. Brda nie dość , że była lepsza to jeszcze ich sędzia oszukiwał. Poza tym mieli obie połowy pod górkę i pod słońce. Dziwnym trafem wiatr też im nie pomagał. Wydawało mi się również , że bramka Czarnych była dużo dużo mniejsza od Brdy. O kibicach Brdy też nie masz racji. Byli na meczu? No i najważniejsze na zawodników Bry cały czas zgniłe jaja z nieba leciały!
Mam nadzieję , że moja relacja zadowoliła skrzydłowego. Jak coś pominąłem to z góry przepraszam. FRAJER :(
 Tommekk80   29.04.2012, 08:36:31
skrzydlowy89 - relacja M7 w sumie obiektywna, poza jednym małym szczegółem. Strzał który przyniósł im remis to był jedyny celny strzał w tym meczu w wykonaniu Czarnych. Brda oddała ich więcej.
Moim zdaniem to bardziej straciliśmy dwa punkty, nie zdobyliśmy jeden...
Kibice pokazali że są najlepsi, wielkie brawa. Od pierwszej do ostatniej minuty dopingowali fantastycznie.
 skrzydlowy89   29.04.2012, 11:59:37
zawszezwamitoja dziękuję, że zaprezentowałeś swój poziom elokwencji i jakże wyrafinowanego dowcipu, który myślę, że zostanie lekko przerobiony i przedstawiony przez Karola w najbliższej Familiadzie. Poza tym ja już w tej sprawie wymieniłem zdania z samym zainteresowanym, po czym oboje uznaliśmy, że kończymy dywagacje na ten temat, więc po kiego wrzucasz tu takie niewnoszące nic do sprawy komentarze. Dziękuję chociaż za to, że podpisałeś się na koniec swojej wypowiedzi.
A Tomkowi dziękuję za uzupełnienie relacji jak to wyglądało z drugiej strony ;)
 Tommekk80   29.04.2012, 14:32:53
Kurcze dwa strzały były - w pierwszej połowie w długi róg był strzał chyba prawego pomocnika.
 gal-anonim   29.04.2012, 16:32:47
1:1 czyli byliście równorzędnymi przeciwnikami i wszystko w temacie :) i nie jest ważne czy graliście (jedni jak i drudzy) w kompletnym czy okrojonym składzie pzd :):):)
 matekkarsin   29.04.2012, 16:53:11
unia2012 wpadło nas więcej niz kibiców Unii ;)
potwierdzam b.w.chełmy -olimpia 0-0
powiem krótko ,brak skuteczności ,,napastnika" niestety jednego z dwóch , bo tak wychodziło z akcji , a drugi jak lew
b.w chełmy długa piła i jazda , mieli tylko dwie dogodne sytuacje , jednego z ich pomocników ,,hitman" dwa celne strzały w światło bramki , ale bramkarz pokazał ze wie co do niego należy ;D
 unia2012   29.04.2012, 18:41:04
matekkarsin jest takie powiedzenie gosicie w domu bóg wdomu pozdrowienia dla karsina
 MISTRZ1SPARTA   29.04.2012, 19:15:45
mestwin-agra 0:7 :(
 emanuel   29.04.2012, 19:38:17
Mestwin- AGRA 0-6 kolega chyba był na innym meczu :P :P :P
 pokrzywa83   29.04.2012, 20:36:52
Brawo dla GWIAZDY !!!!!!!!!!!!!!!

Każdy wygrany mecz w tej rundzie kończy się 5-oma bramkami.
Oby tak dalej.
 matekkarsin   29.04.2012, 23:52:58
No Unia klimacik bardzo przyjemny u was ;) Szkoda, że kiełbasek nie rozdawali :roll: Swoją drogą mogłem się lepiej przygotowac, a na resztkach w kieszeni jechałem :P no i ta biedronka 30 minut drogi z buta w Chojnicach jako najbliższy sklep, ale Polak potrafi :D
 RytelskaBrda   30.04.2012, 09:50:42
Brda Rytel :D
 zawszezwamitoja   30.04.2012, 11:36:40
Tomekk Brda w pierwszej połowie zdecydowanie lepsza zgadza się w 100 %. Ale po straconej bramce nie było już tak różowo. Bramka dla was sam wiesz jak padła i zostawiam to bez komentarza.
 Piotr90   30.04.2012, 11:58:57
do zawszezwamitoja:
Pierwsza połowa w wykonaniu Brdy bardzo dobra. Druga dobra. Mecz skończył się 1-1 i to jest najważniejsze. To jak padła bramka dla Nas to nie jest ważne. Ważne jest to, że piłka wylądowała w siatce, a sędzia bramkę uznał. Przypomnę, że w drugiej połowie mogła paść bardzo kuriozalna bramka, ale piłka minimalnie minęła słupek, po tym jak odbiła się przed i przeleciała nad Karolem Wolińskim.
A kolega jak chce patrzeć na to kto strzelił ładniejszą bramkę, a kto nie i tylko to ma być wyznacznikiem tego jaki wynik powinien być to gratuluję! A ja zawsze uważałem, że trzeba bramkę strzelić, obojętnie czy ładną, czy brzydką. Ale mogę się mylić. ;)

Do Tomka: W II połowie jeszcze był strzał z lewej strony pola karnego w wykonaniu Łukasza Nartowskiego ;) Więc tych celnych strzałów było więcej niż dwa ;) Ale nie zmieniło to wyniku, więc jest okej ;)

Pozdrawiam! ;)
 Tommekk80   30.04.2012, 13:09:50
Dobra, nieważne ile strzałów kto oddał czy jakie one nie były cudowne, liczy się wynik.