Victoria Kaliska - Sokół Lubichowo 4 : 0 ( Puchar Polski )
 mow_mi_dziad   16.09.2011, 19:49:51
czemu duzo ludzi glosuje na swit skoro po statystykach widac ze borkowo jest duzo lepsze? :P
 obiektywny_ligowiec   16.09.2011, 22:13:48
Moze dlatego ze Radostowo gra u siebie i jest jednak spadkowiczem, a ze im nie idzie teraz to moze przelamia sie wlasnie w meczu z liderem.

Ciekawa sytuacja moze byc po tej kolejce w tabeli. Przy porazkach Borkowa i Pinczyna i rownoczesnych zwyciestwach Kalisk i Bytoni cala czworka moze miec po 13 pkt.
 perez770   17.09.2011, 16:06:55
Victoria Kaliska - Sokół Lubichowo x (mecz kolejki)

LZS Bytonia - GKS Bobowo x (obie drużyny z dużym potencjałem)

Szpak Skórcz - Orzeł Radziejewo 1 ( 3 pkt Szpaka)

Świt Radostowo - Orzeł Borkowo x ( po spotkaniu w kaliskach to drugu w kolejności hit)

OTS Osiek - LZS Więckowy x2 ( więckowy poradzą sobie tym razem)

Korona Rywałd - Zarex Bytonia x ( obie drużyny są nowe wiec remis będzie sprawiedliwy )
 klasowiczb   17.09.2011, 20:19:55
Victoria - Sokół 2 : 0

1 połowa gospodarzy 2 stanowczo na korzyść gość :D

Dzięki za mecz i powodzenia ;D
 DIXON   17.09.2011, 20:39:19
no wybacz koleś pierwsza dla nas - ale druga to troche lepsza w waszym wykonaniu gra ale i tak nie lepsza od nasgdzie ty byłeś?
 DIXON   17.09.2011, 20:44:57
chłopaki z Lubichowa zagrali w drugiej połowie nieco lepiej niz w pierwszej( kilka ładnych strzałów) ale to my tez atakowaliśmy więc nie sądzę że druga połowa na waszą korzyść. Nie gracie złej piłki ale w obiektywie całego meczu byliście trochę słabsi. Zauwarzyłem że nie mieliście optymalnego składu- mylę się??? Ale gratuluję postawy i chęci do gry. POZDRAWIAM
 kaliska234   18.09.2011, 10:43:58
Gra Kalisk mozna powiedzec ze bardzo dobra zwłaszcza 1 połowa :) w drugiej po bramce troche siadło ale brawa za walke i ambicje :P :love:
 pikolino   18.09.2011, 13:23:48
Gks-lzs 2-0, sprawdzali karty ale oczywiście kierownictwo bobowa dba o wszystkie dokumenty. Pozdrowienie dla bolka, w swoje urodziny sieknął brame-gratuluje!!! :D
 szczepan   18.09.2011, 14:45:05
LZS Bytnonia - GKS Bobowo 0:2 (0:1) Bramki: Mateusz Lemański, Artur Grzona
 szczepan   18.09.2011, 14:46:30
100 -larz, 100-larz.... więc żyj nam 100 .... Gratuluję Bol
 szczepan   18.09.2011, 14:50:46
20 min. do końca meczu Centrum II Pelplin - Meteor Pinczyn 0:0 Pinczyn ma znaczną przewagę
 osiekots   18.09.2011, 15:19:13
OTS OSIEK - LZS Więckowy 4:1 : ))
 szczepan   18.09.2011, 15:45:39
Centrum II Pelplin - Meteor Pinczyn 1:0 Bramka Mateusz Werner
 kibic-ots   18.09.2011, 16:09:49
Tak jak pisalem Osiek dal rade brawo dla ataku w końcu strzelają!!!
 kalosz_62   18.09.2011, 20:33:54
BORKOWO NIE MOGAC POGODZIĆ SIĘ Z PORAZĄ SPRAWDZAŁO KARTY .I TU KOLEJNA PORAŻKA,BO MECZ TRZEBA WYGRAĆ NA BOISKU A NIE W SZATNI.
 mazur   18.09.2011, 20:47:58
Takie maja prawo wszystkie druzyny :D Wy tez nie raz sprwadzaliście. A gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę byłby remis. Powodzenia
 korkotrampek   18.09.2011, 21:18:57
co do sprawdzania kart ,orleta borkowo to nie jedyna druzyna ktora w tej kolejce sprawdzala karty.Bytonia tez to zrobila w meczu z bobowem,wydaje mi sie ze to taki czyn rozpaczy a noz ktos nie ma badan i uda sie wygrac mecz ,ktory przegralo sie na boisku.To troche beznadziejna sprawa bo odbiera to delikatnie smak zwyciestwa .trzeba umiec przegrac z honorem.Bobowo miało kiedys taki problem z druzyna radziejewa co dostali baty ,to chcieli nasze karty.a zdarzaly sie tez sytuacje ze nie wystarczyl im czlowiek wpisany w protokol we wlasnej osobie z wlasnym dowodem tożsamości,kiedys ich kapitan stwierdzil ze cyt"toc to je szramka z pisienicy"choc nasz zawodnik miał zupełnie inne dane i nie pochodzil z domniemanej pisienicy.heh
 perez770   18.09.2011, 21:36:47
Co do meczu Centrum II Pelplin - Meteor Pinczyn to powiem jedno...niewykorzystane sytuacje się mszczą... i to ostro... Znaczna przewaga Pinczyna ale nie udokumentowana bramka i niestety brak szczęścia... a tym razem było ono po stronie gospodarzy... ale taka już jest piłka. Pozdrowienia dla wszystkich.

Ciekawa sytuacja w tabeli...oj ciekawa. :P

Meteor :love: walczymy walczymy.
 DIXON   18.09.2011, 21:56:13
Do kogoś z Rywałdu - co się stało że ZAREX was "rozjechał" ?
 otsosiek   18.09.2011, 22:06:24
Ots wkoncu pelen sklad ,mielismy nawet rezerwowych :) mecz powiedzial bym z przewaga wieckow ,ale wygrywa ten co strzela wiecej bramek do przerwy 1:1 ,brawo ots .powodzenia w pinczynie .bramki pilczynski 2 dera 1 andrykowski 1 .
 kieroL   18.09.2011, 22:09:33
DIXON niestety chlopaki liczyli juz przed meczem ile bramek bedzie,i sie przejechali :s Zero ambicji,walki i trener zrezygnował!!
 DIXON   18.09.2011, 22:16:00
po jednym słabszym występie trener się poddał?
 Mario33   18.09.2011, 22:22:12
Bramki dla OTS Osiek

Piłczyński Andrzej 2x
Derda Arkadiusz 1
Andrykowski Bartosz 1
 kieroL   18.09.2011, 22:36:03
No niestety,nerwowy jest a szkoda bo dobry chłop :roll: Ten sezon sie zgrac i za rok awans,chociaz inne plany byly
 DoctorWho   19.09.2011, 00:56:34
Pewnie przez sędziego... :blink:
 krytyk12   19.09.2011, 12:25:52
Pisać brakujących strzelców
 kolo-kolo   19.09.2011, 20:39:58
po co ci strzelcy w b-klasie daj spokoj z tym i tak kazdy to ma w dupie...
 Vulpes   19.09.2011, 20:58:23
Wg mnie prowadzenie statystyki strzelców jest spoko i tylko chwalić chłopaków,że chce im się tą statystykę prowadzić :idea: