LZS Bytonia 1 - 5 Meteor Pinczyn 31 marca 2012 - 17:00
Sokół Lubichowo 0 - 2 Orzeł Borkowo 1 kwietnia 2012 - 14:30
Białkowski Tomasz
Brodnicki Arkadiusz
GKS Bobowo - - - Orzeł Radziejewo 31 marca 2012 - 16:00
obustronny walkower, gra nieuprawnionego zawodnika Kroplewski Bartosz (GKS Bobowo) oraz zdekompletowanie zespołu Orzeł Radziejewo, na boisku 12-0

Almighty   26.03.2012, 20:49:02
zmiana terminu spotkania Sokół Lubichowo - Orzeł Borkowo, mecz odbędzie się w niedzielę (01.04.2012) o godz. 14.30, a nie jak było planowane w sobotę o 13.00.
 lzs bytonia   26.03.2012, 21:22:37
Tak, mecz z Pinczynem odbędzie sie na stadionie w Zblewie. Jest notka, że gramy w Zblewie. Ostatnie pół roku i wracamy do siebie od jesieni.
 Myszonek   27.03.2012, 10:06:55
mógłby ktoś potwierdzić przełożenie meczu Sokola Lubichowo z soboty na niedziele?
 fredzel54   31.03.2012, 14:58:13
hahaha :@ chyba zebym znowu sie najebal bo nie bede mial co robic przez pol dnia :D :D
 szczepan   31.03.2012, 17:52:41
GKS Bobowo - Orzeł Radziejewo 12:0
 szczepan   31.03.2012, 18:22:26
Bramki: Adrian Strojny 4, Artur Grzona 3, Łukasz Głogowski 3, Bartosz Kroplewski 1, Piotr Justa 1
 ja____!   31.03.2012, 20:39:33
co do meczu w Bobowie, 12-0 było po pierwszych 45 minutach, na drugą połowę Radziejewo nie wyszło na boisko, goście grali w 9.
 Sev22   31.03.2012, 20:56:13
Taki mały meczyk Legia-Wisła tylko z innym wynikiem i długością meczu :)
 obiektywny_ligowiec   31.03.2012, 21:08:48
To już drugi przypadek w tym sezonie kiedy Radziejewo nie wychodzi na druga polowe. Jak tak mozna panowie? Nie macie jaj czy jestescie dziecmi ? Powinni coś z tym zrobic, jakas kara albo cos.
 gal-anonim   31.03.2012, 21:10:55
to już nawet jaja nie są. Szkoda chłopaków bo stawili sie na zbiórce i pojechali w 9 na pewną egzekucję tylko po to ażeby nie dostać walkowera.
 obiektywny_ligowiec   31.03.2012, 21:26:33
No fakt, wstawili sie, ale nie powiesz mi, ze w 9tke nie mozna grac ? Ustawiasz autubus na lini pola karnego i grasz 2owa w przodzie i cos idzie. Ale stracic az 12 bramek ? To jest szok. Co 4 minuty bramka. Ciekawe co zwiazek na to. Nagle trzech zawodnikow doznalo kontuzji w przerwie i nie mogli grac tak ? Cos tu smierdzi.
 kieroL   31.03.2012, 22:00:57
Korupcja normalnie haha,Bobowo chce na awans i dogadalo sie z Radziejewem za dwie kasty piwa :) ale z zczym na awans???

1x Żalikowski
i ktoś jeszcze nie jestem pewny ale chyba "Bodzio"
 DIXON   01.04.2012, 14:10:50
Victoria - OTS Osiek 10 : 1
Kamiński Michał 3
Szwedowski Bogdan 5
Żalikowski Mateusz 2
 DIXON   01.04.2012, 14:12:03
dwa słupki, karny nie wykorzystany i sporo strzałów obronionych przez bramkarza OTS
bramki dla Radostowa :
16 minuta Kamil Rack
30 minuta Łukasz Mokwa
90 minuta Marek Wansel

Gekon   01.04.2012, 18:21:14
No nic sie nie stalo :) borkowo 2 sytuacje w meczu 1 bramka, karny za symulowanie i tak sie przegrywa, pilkarsko lubichowo lepsze ale ambicja i wola walki to borkowo przewyzsza i tak wygrywaja mecze.

funny44   01.04.2012, 18:26:45
hehe tak samo mowiliscie jesienia :D piłkarsko lepsi i przegrali 5-0.to wy dzisiaj potrzebowaliscie punktow wiec gralismy inna taktyka i wykorzystalismy wasze proste bledy ale tego widocznie nie zauwazyles.powiedz cos o waszym karnym moze lepiej. zawodnik z Borkowa dostal w szyje no ale reka to reka i troche wstyd zeby druzyna tak dobra technicznie nie wykorzystala 11tki.Podsumowujac w dwumeczu 7-0 dla Borkowa wiec nie wiem o co masz pretensje :love:
 MISIEKLG   01.04.2012, 18:58:26
Brawo dla Borkowa ważne 3 pkt na trudnym terenie zbliża zespół do a klasy tylko tak dalej :)
 Kalaa   01.04.2012, 19:21:39
misieklg no nie przesadzaj jeszcze kilka kolejek zostało i wszystko jest możliwe a trudny teren to Kaliska :)
 MISIEKLG   01.04.2012, 21:09:44
Kalaa ja nie powiedziałem ze Borkowo na 100% awansuje tylko zwiększyło szanse na ten awans a kaliska to trudny rywal bez różnicy czy gra u siebie czy na wyjeździe
 kieroL   01.04.2012, 21:14:42
Korona sie zbliza,juz czekamz na Borkowo!!
 Madagaskar   02.04.2012, 09:39:05
Brawo Orzeł Borkowo :D Kolejne ważne 3 Pkt w tej rundzie :love:
Widać ze chłopaki maja ambicje do gry i walcza o każde punkty w tym sezonie,przez całe spodkaie biegajac na 100%....

A co do Lubichowa to sama technika nie wystarczy do wygrania spodkań trzeba też mieć serce do walki i ambicje do biegania przez całe spodkanie :D

Może Borkowo nie gra najlepszej technicznej piłki w
B-Klasia ale za to nadrabiają to walką w meczu i pozostawieniem serca na placu gry czego brakuje niektórym drużyna!!!!

Pozdrowienia dla Borkowa
 Madagaskar   02.04.2012, 09:41:31
Brawo dla strzelców bramek:) :D
 mazur   06.04.2012, 13:12:56
OJ, gdyby Radziejewo dograło do końca do zgarnęli by komplet punktów :O
 Zarex@Krajon   07.04.2012, 16:01:31
Dlatego zawsze gra się do końca... no i 12 brameczek dla Bobowa poszła .....
 Gekon   11.04.2012, 19:33:54
do funny i madagaskar.

Czy ja cokolwiek zarzucilem druzynie Borkowo?
Stwierdzilem tylko fakty. Bo nie mozesz powiedziec ze byliscie lepsi. No niestety byla reka i przyznal sie wasz stoper do tego wiec jezeli jestes nie obiektywnym kibicem to nie wypowiadaj sie. Ja nie bronie lubichowa bo cos sie zablokowalo w naszej grze i po prostu nam nie idzie, gra jest ale bramek brak......

pozdrawiam i zycze powodzenia
 funny44   13.04.2012, 19:27:58
kolego piszesz glupoty na forum kolejna z nich taka że nasz zawodnik przyznal sie do reki.skladal protesty do sedziego a po meczu jeszcze druzynie ze reki nie bylo ale widocznie wiesz swoje.zarzuciles nam ze bylismy pilkarsko gorsi od was i wygralismy czyli inaczej mowiac fartem :( lepsza druzyna dla Ciebie to taka ktora kilka razy w meczu strzela 20 metrow nad bramka i nie wykorzystuje karnego czy taka ktora ma 5 sytuacji wykorzysta 5 i nie straci gola odpowiedz sobie sam