MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Lechia Gdańsk | 26 | 74 | 24 | 2 | 0 | 118 - 8 | ||||||
2. | Arka Gdynia | 26 | 70 | 23 | 1 | 2 | 123 - 12 | ||||||
3. | Akademia Piłkarska LG | 26 | 50 | 15 | 5 | 6 | 52 - 29 | ||||||
4. | Arka Gdynia SI | 26 | 47 | 14 | 5 | 7 | 69 - 45 | ||||||
5. | Olivia Gdańsk | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 50 - 53 | ||||||
6. | Gryf Słupsk | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 60 - 53 | ||||||
7. | Rodło Kwidzyn | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 49 - 60 | ||||||
8. | Chojniczanka Chojnice | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 35 - 36 | ||||||
9. | Bałtyk Gdynia | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 40 - 53 | ||||||
10. | AP Malbork | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 45 - 73 | ||||||
11. | Polonia Gdańsk | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 30 - 63 | ||||||
12. | Pomezania Malbork | 26 | 19 | 5 | 4 | 17 | 20 - 58 | ||||||
13. | KP Starogard Gdański | 26 | 11 | 3 | 2 | 21 | 44 - 106 | ||||||
14. | Gryf 2009 Tczew | 26 | 6 | 1 | 3 | 22 | 15 - 101 |
Polonia Gdańsk | 1 - 3 | Gryf Słupsk | 6 maja 2012 - 13:30 | |
Gapiński Damian | Sidor Daniel Sidor Daniel Wojach Artur | |||
Lechia Gdańsk | 3 - 0 | Pomezania Malbork | ||
wycofanie zespołu Pomezanii Malbork z rozgrywek po rundzie jesiennej | ||||
Bałtyk Gdynia | 4 - 2 | Rodło Kwidzyn | 5 maja 2012 - 13:00 | |
Gieraszek Arkadiusz Gieraszek Arkadiusz Gieraszek Arkadiusz Gieraszek Arkadiusz | Stefaniak Jakub Grycman Przemysław | |||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 0 | Gryf 2009 Tczew | 6 maja 2012 - 11:00 | |
nie stawienie się na zawody | ||||
KP Starogard Gdański | 0 - 3 | Arka Gdynia | 5 maja 2012 - 13:30 | |
Mosiejko Damian Fierka Michał Kowalczyk Paweł | ||||
AP Malbork | 0 - 7 | Akademia Piłkarska LG | 5 maja 2012 - 12:00 | |
Gulczyński Grzegorz Gulczyński Grzegorz Gulczyński Grzegorz Zieliński Karol Zieliński Karol Sapożnik Patryk Gierszewski Hieronim | ||||
Arka Gdynia SI | 2 - 0 | Olivia Gdańsk | 5 maja 2012 - 15:00 | |
Tomczak Patryk Koziara Maciej |
grycekrodlo | 05.04.2012, 19:15:30 |
mecz rozegrany bedzie z sobote czy w niedziele ?? | |
Obserwator | 29.04.2012, 21:37:10 |
Do: sks_fan BAŁTYK Gdynia
do pelnej klasyfikacji strzelców brakuje nam nadal nazwisk strzelcow 2 bramek w spotkaniu z AP Malbork w dniu 6 listopada. Proszę ponownie o sprawdzenie podanie | |
Hero15 | 05.05.2012, 15:26:03 |
Ap Malbork 0-7 AP Lechia Gdańsk
Bramki: Grzegorz Gulczyński 3x Karol Zieliński 2x Patryk Sapożnik 1x Hieronim Gierszewski 1x | |
obserw95 | 05.05.2012, 16:31:26 |
KP Starogard-Arka Gdynia (0-0) 0-3 bramki Mosiejko,Fierka,Kowalczyk | |
Mazan | 05.05.2012, 17:24:06 |
Arka Gdynia SI-Olivia Gdańsk 2:0(0:0) Patryk Tomczak, Maciej Koziara | |
malyrodlo | 05.05.2012, 18:25:53 |
Bałtyk-Rodło 4:2 (0:2)
Dla Rodła: 1x Stefaniak 1x Grycman | |
sks_fan | 05.05.2012, 19:36:41 |
bramki dla Bałtyku w meczu z 6 listopada strzelił:
2x Marcin Pettke Bałtyk 4-2 Rodło (0-2) Bramki dla Bałtyku: 4x Arkadiusz Gieraszek | |
Obserwator | 05.05.2012, 21:57:14 |
Do: Hero15
Jaki byl dzisiaj wynik do przerwy w spotkaniu AP Malbork - Lechia ? | |
R E K L A M A | |
Hero15 | 05.05.2012, 22:49:02 |
Do przerwy 0-1 | |
max13 | 06.05.2012, 13:23:19 |
Chojniczanka-Gryf 2009 Tczew .......najprawdopodobnie będzie WALKOWER ....goście nie przyjechali na mecz | |
Obserwator | 06.05.2012, 17:02:24 |
Co ciekawego wydarzylo sie w spotkaniu Polonii z Gryfem Slupsk ? | |
Maly10 | 06.05.2012, 18:17:33 |
Polonia 1 - 3 Gryf Słupsk(1:1)
Bramki dla Gryfa: 2x Daniel Sidor Artur Wojach | |
Obserwator | 06.05.2012, 18:41:25 |
Kto trafił dla Polonii ? | |
polonia96 | 06.05.2012, 19:36:16 |
Dla Polonii Gapiński Damian. | |