OliviaKS   20.08.2011, 16:59:37
Pomezania - Olivia 1:1 (0:1)
dla Olivii Patryk Grzymała 33'
 ZiomeczekJLB   20.08.2011, 17:38:39
Trener arki po meczu troche desperacki akt no ale cóż, ciezko jest przyjac pierwsza przegraną z Polonią na klatke.
 southend   20.08.2011, 18:20:04
o jakim gescie mowa jezeli mozna zapytac ? ;)
 obserw95   20.08.2011, 21:17:51
Gryf TCzew-Arka Gdynia 0-3 Bramki dla Arki: Formella x2, Zenik
 Obserwator123321   20.08.2011, 22:20:36
Polonia Gdańsk - SI Arka Gdynia 4 : 2 ( 3 : 1 )
Bramki :

Polonia : 2x Patryk Nowak , Robert Cichocki , Piotr Zubkowicz.
Arka : Damian Jastrzębski , Konrad Kupczyk.

PS. Na miejscu chłopaków z Arki bym sie załamał bo to oni utrzymywali sie przy piłce , stwarzali zagrożenia i prowadzili gre , a Polonia stworzyła sobie 2 sytuacje które wykorzystała , a pozostałe 2 bramki stworzyli Poloni chłopacy z SI Arka.

ZiomeczekJLB bys napisal o tym gescie trenera Arki? Bo z tego co widzialem to trener Arki jest bardzo spokojny.
 harry1996   20.08.2011, 22:26:45
Mam Pytanie do zawodników arki czy Patry Galeniewski gra u was w pierwszym ?
 Ag.96   20.08.2011, 22:41:27
Obserwator123321 Ma racje to My byliśmy dłużej przy piłce Szkoda tylko nie wykorzystanych sytuacji , bo przy 1-0 dla nas mogliśmy wygrywać z 3-0 .. A co do trenera to przecież nic nie robił .
 ZiomeczekJLB   21.08.2011, 00:53:56
skoro to nie byl trener to nie wiem moze jakis ojciec ktoregos z zawodników, powolywal sie na tego kogos kto nazywal sie sędzią. jakies tam spruty zawodnikow w ktore probowal ingerowac, troche przykre a co do tego ze arka utrzymywala sie przy pilce to hmm, grali poprostu w obronie przez szerokosc boiska
 Obserwator123321   21.08.2011, 08:56:07
Jak Arka ma Kierownika to raczej Kierownik jest od tego. Wątpie , że trener Arki by tak zrobił bo on dokładnie wie ze w tym wieku nie chodzi o wynik tylko o Szkolenie zawodników i dobrą zabawe.

Pozdr.
 Kibic_HG   21.08.2011, 09:55:00
Polonia prowadziła mecz w pierwszej połowie, grali grali i robili sytuacje ale to arka pierwsza strzeliła gola. Do końca pierwszej połowy poza jednym strzałem arki Polonia kontrolowała przebieg meczu. W drugiej połowie arka ruszyła do ataku i strzeliła gola, ale chwile puźniej polonia odpowiedziała kolejnym trafieniem. :D Mecz ze wskazaniem na Polonię. Jeden wątek z meczu powinien być poruszony we władzach pomorskiego PZPN -u, jest to kary godne zachowanie kapitana arki, zawodnik z nr 24, prowokAcyjnie wyzywał piłkarzy przeciwnika,a nawet uderzył kapitana Polonii, oczywiście po meczu był wielkim pokrzywdzonym meczu i poszedł do sędziego z kierownikiem że został kopnięty. Jego zachowanie pokazuje jak został wychowany i to, że jest śledziem i zachowuje się jak śledź.
 `Neitan.10   21.08.2011, 11:59:10
Popieram Kibic_HG :D :D
 ZiomeczekJLB   21.08.2011, 12:25:09
Święte słowa Kibic_HG :)
 kalosz98   21.08.2011, 12:25:23
Kara to powinna być dla pseudokopacza zawodnika Polonii. Kopnął zawodnika Arki i jeszcze oczekiwał pochwał. Jeśli prowokowali sie na boisku to ich sprawa, ale zauważcie, że nikt z Arki nikogo nie kopał, nie opluwał. A te wasze popierania takiego właśnie zachowania są śmiechu warte.
 kalosz98   21.08.2011, 12:58:06
Trzeba tu jeszcze dodać że zrobił to po meczu. Jeśli więc pochwalacie takie zachowanie to..... wasza sprawa.
 Elnino   21.08.2011, 13:31:04
Jako obserwator w meczu PG-Arka to więcej spodziewałem się po marce "Arka".. ale widocznie 96 slaby rocznik ;P
 Mazan   21.08.2011, 13:44:26
do Kibic _HG - to ,że piszesz za każdym razem Arka z małej litery, a Polonia prawidłowo swiadczy o twojej obiektywności - prawda jest , że Arkowcy zagrali słabo i na własną prośbę przegrali ten mecz - gratulacje dla gospodarzy - pierwszy raz wygrali z tym rocznikiem , bez napinki
 Mazan   21.08.2011, 13:48:15
a ziomeczek to plotkara - ktoś coś zrobił , ktos coś słyszał - idź zamelduj jeszcze na .....
 southend   21.08.2011, 13:55:05
Z tego co mi wiadomo.

Gryf Słupsk - Chojniczanka Chojnice 3:1 (1:1)

Bramki:
Wojtek Luzak
Mikołaj Kisielewski

Nazwisko strzelca dla Chojnic jest mi nieznane.
 David_AP   21.08.2011, 16:26:47
zna ktoś wyniki pozostałych meczy ?
 Ag.96   21.08.2011, 16:27:10
Nie poszedł do sędziego tylko kierownik zaprowadził zawodnika Polonii i później też został wezwany ... żeby przedstawić swoja wersje

@kalosz98
Grałeś w tym meczu ? Skąd możesz wiedzieć, że nie było zaczepek ze strony Arki ? Ci co grali to wiedzą jak to było na boisku. Nie wszystko kibic zobaczy z trybun. ;)
 Łysy09Rodło   21.08.2011, 17:11:42
Rodło 1:4 AP Lechia Gdansk

dla Rodła jedyna bramke strzelił

Gretkowski x1

Obserwator123321   21.08.2011, 17:39:27
Kibic_HG ty byłeś na tym meczu? bo z tego co widze co piszesz to nic nie wiesz. "Polonia prowadziła mecz w pierwszej połowie, grali grali i robili sytuacje ale to arka pierwsza strzeliła gola. Do końca pierwszej połowy poza jednym strzałem arki Polonia kontrolowała przebieg meczu". Ciekawe tylko z tego co sie napatrzałem to Arka w 1 połowie miała 3 sam na sam.
 Obserwator123321   21.08.2011, 17:43:16
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 : 0 ( 0 : 0 )
 Obserwator123321   21.08.2011, 17:43:50
POPRAWKA :)

Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 2 ( 0 : 0 )
Proszę o podanie nazwisk i imion strzelców bramek:
8) 1 dla Pomezanii w meczu z Olivią (pomkamalbork :O)
8) 2 dla KP Starogard z Bałtykiem w Gdynii (Waszka_KPS@ :O)
8) 1 dla Chojniczanki w Słupsku w spotkaniu z Gryfem (fan11 :O)
 Kibic_HG   21.08.2011, 21:34:30
Obserwator ty chyba jesteś z Gdyni albo byłeś ma innym meczu, bo jeżeli arka była "taka świetna" to jak Polonia strzeliła 3 gole?!
 Obserwator123321   21.08.2011, 22:27:26
Kibic_HG Juz to napisałem w 1 mojej wypowiedzi , ale moge ci przypomniec. "Pozostałe 2 bramki stworzyli Poloni chłopacy z SI Arka."
 marianBG   22.08.2011, 00:01:01
Bałtyk 96 cos wygra w tym roku?
 DrRozpierducha   23.08.2011, 15:47:00
Obserwator123321- to tym bardziej pokazuje że nie byli atcy świetni, jak tworzą akcje rywalom