GARBARNIA :love:
 R3Tinho   08.10.2011, 18:10:56
jaki przebieg meczu?
 garbarz7   08.10.2011, 18:33:18
W pierwszej połowie mecz dosyć wyrównany z lekką przewagą Słupi. W drugiej połowie pierwsze minuty nleżały do gospodarzy którzy wykorzystali rzut karny nastepnie do ataku ruszyli goście i to oni znowu trafili do bramki Garbarni, następnie zawodnik Garbarni otrzymuje czerwną kartke po faulu i gdy już wszyscy myśleli że po meczu gospodarze obudzili sie i trafli 2 razy do siatki gości, pod koniec meczu Słupia próbowała jeszcze coś "ukuć" ale mur pod bramką Garbarni byl nie do przebicia. I mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Gospodarzy:)

GRYFITAKS   09.10.2011, 15:22:28
Jak tam Leśnik Cewice-Polonez Bobrowniki ?
 kipek1   09.10.2011, 15:25:59
Leśnik Cewice2 - 1 Polonez Bobrowniki :love: :love:
 GerwazjoNunez   09.10.2011, 16:04:50
KS Włynkówko 3:2 (1:1) Jantaria Pobłocie

Mecz naprawdę mógł się podbać. Zwycięstwo w pełni zasłużone dla graczy gospodarzy. Również gratulacje dla zawodników Jantarii za grę do końca.
Niestety poraz kolejny przyjechała apteka i SZ.P. Roman K. poraz kolejny udowodnił że to jest najwyższa klasa w której może sędziować...oj nie...B klasa to jest jedyne miejsce dla niego.
KS Włynkówko wreszcie włączyło wyższy bieg i wskoczyło na poprawny tor! Oby tak dalej. Powodzenia chłopaki i trzymam za was kciuki :roll:
 kozihno2010   09.10.2011, 16:09:17
gratulacje dla Granitu chociaz wedlug mnie nie zasluzylismy na tak wysoka porazke. Stworzylismy kilka naprawde groznych sytuacji i przy lepszej skutecznosci mozna bylo punkcik ugrac. brawo dla lidera

No.34   09.10.2011, 16:45:59
W końcu Stal przełamała serię porażek z drużyną z Damnicy :) Sędzia był strasznie słaby... albo inaczej - zbyt młody i zbyt niedoświadczony żeby sędziować takie mecze. Wiadomo, że mecze pomiedzy Stalą, a Damnicą to coś więcej niż tylko mecz o 3 pkt.
KS, pozdro i powodzenia w kolejnych meczach...

STAL 8)
 profesor   09.10.2011, 17:19:34
kozihno mowilem ze bd 3:0 ;D
 Rahim   09.10.2011, 17:50:26
A jak w Cewicach? Ciekawy mecz?
 popiol83   09.10.2011, 19:43:30
szczerze to Barton miał szanse nawet wygrać ale w Granicie jest bardzo dobry bramkarz i mieliście pecha . ( niepotrzebna czerwona dla was bo tak było ciekawe widowisko)
 Wks-iak2   09.10.2011, 22:59:43
Krótki opis meczu ;))

Pomimo dość chłodnej aury , to na stadionie "Granitu" liczna grupa kibiców oglądała mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi Klubami "Granitu" i "Bartona" Barcino. Mecz zakończył się wynikiem 3 - 0 co wskazywałoby na łatwe zwycięstwo, lecz wcale tak nie było. Zespół gości postawił nam bardzo wysokie wymagania i trzeba uczciwie przyznać, że mieliśmy trochę szczęścia i bramkarza w wielkiej formie. Pierwsza bramka została zdobyta już w 10 minucie meczu , piłkę z rzutu wolnego uderzył Stachura , zamieszanie w polu karnym , kiksy i piłka wpada do bramki. Później przewagę osiąga "Barton" grają piłką , my gramy z kontry i po jednej z nich na czystą pozycję wychodzi Jędrak i jest 2 - 0.
Początek drugiej połowy to przewaga gości, naszym piłkarzom daje się we znaki środowy pojedynek w Pucharze Polski. Dobrze, że Rafał jest bardzo dobrze usposobiony i kilka razy broni w beznadziejnych sytuacjach. Od 70 minuty jest już lepiej, ponownie zaczynamy grać piłką i mamy kilka sytuacji po zagraniach skrzydłami. Po jednej z takich akcji Goleniewski dogrywa do niepilnowanego Kamińskiego i jest 3 - 0. Po tym zwycięstwie nasz zespół obejmuje przodownictwo w tabeli, oby do końca rozgrywek.