LKS Łebunia 4 - 3 Stal Jezierzyce 4 września 2011 - 11:00
KS Włynkówko 3 - 3 Granit Kończewo 4 września 2011 - 13:00
Garbarnia Kępice 0 - 1 Leśnik Cewice 3 września 2011 - 17:00
Słupia Kobylnica 1 - 0 KS Damnica 4 września 2011 - 15:00
Jantaria Pobłocie 4 - 3 Polonez Bobrowniki 4 września 2011 - 12:00
Rowokół Smołdzino 3 - 0 Barton Barcino 4 września 2011 - 13:00

kipek1   03.09.2011, 19:15:37
Garbarnia 0-1LEŚNIK :idea: :idea:
 joke0   03.09.2011, 19:23:57
a idz pan w pizdu
sadzia jakas pizda panowie z cewic co chwile sie kladli na murawe udawajac jak to brutalnie ich potraktowano bramka ze spalonego. poprostu jedna wielka popizdowa z polskich sedziow. takiego aktorstwa nie spodkalibyscie nawet na meczu barcy. lesnik przebija wszystkich
 basta   03.09.2011, 19:49:48
kto strzelił dla Leśnika ?
garbarnia przegrywa i płacze , panom podziękujemy , dom klasy B z wami !
 libi07   03.09.2011, 20:16:35
Leśnik na połowie Garbarni w całym meczu był moze z 5 razy.
tyle w temacie.
 kipek1   03.09.2011, 20:21:29
panowie nie zwalajcie na sędziów,po prostu byliście słabsi :love: :love:
 jokier   03.09.2011, 21:31:09
Powiem tak, bardzo słaby poziom meczu, sędzia faktycznie słaby, ale mylił się w dwie strony. Na początku podyktował karnego dla "Garbarni" którego
nie było, gdyby Rubinowicz strzelił pewnie "Garbarnia" tego meczu by nie przegrała. Później "Leśnik" był lepszy mogli strzelić w pierwszej połowie następnego
gola. W drugiej połowie "Garbarnia" troszkę lepsza, 5 minut przed końcem ich zawodnik z 5 m wziął taki zamach jakby chciał bramkarza zabić. Efekt taki, że nie trafił w piłkę i odniósł kontuzję kolana.
 slonko141   03.09.2011, 23:17:23
Panowie Leśnik nic nie pokazał, ale gdyby Rubinowicz strzelił karnego, to wynik meczu byłby ustalony, tak powiedział do mnie kolegą, który gra w Leśniku i gdyby nie padła bramka ze spalonego to też różnie by mogło być...
a z drugiej strony ten sędzia powinien sędziować ligę podwórkową :D (ciekawe ile wziął za ten mecz)
EWIDENTNA WINA SĘDZIEGO ! ! ! !
 iksinsky   04.09.2011, 01:21:30
"W drugiej połowie "Garbarnia" troszkę lepsza, 5 minut przed końcem ich zawodnik z 5 m wziął taki zamach jakby chciał bramkarza zabić. Efekt taki, że nie trafił w piłkę i odniósł kontuzję kolana. "

To wygrywa :DD
 kipek1   04.09.2011, 09:44:31
Panowie nie wnikajcie teraz jak to by mogło być, i kto jak grał, po prostu liczy się wynik :love: :love:
 GRYFITAKS   04.09.2011, 12:58:33
LKS Łebunia-Stal Jezierzyce poda ktoś wynik ?

kozihno2010   04.09.2011, 15:12:01
Rowokół-Barton 3:0 po raz kolejny pokazalismy ze nie znamy patentu na graczy smoldzina
 fazi   04.09.2011, 15:48:34
tak pewny we Włynkówku 3-3
 Michaelson   04.09.2011, 16:02:53
no widzę, że wreszcie coś drgnęło we Włynkówku, powodzenia chłopaki, pokażcie na co Was (nas...) stać
 k2002   04.09.2011, 16:34:10
do przerwy Słupia Kobylnica 0- 0 KS Damnica fajny meczyk
 cubasa_ozora   04.09.2011, 16:41:41
cholera ta Kobylnica mnie zaskakuje Ale to dobrze im liga mocniejsza tym ciekawsza
powodzenia dla wszystkich druzyn
 k2002   04.09.2011, 17:02:04
Słupia Kobylnica 1- 0 KS Damnica szkoda jeszcze ze slupia nie wykorzystala karnego na koniec meczu Mogli przypieczetowac swoje zwyciestwo Ale brawo dla beniaminka
 cubasa_ozora   04.09.2011, 17:15:49
Nigdy nie bylem za Kobylnica Ale podoba mi sie ich gra Grajcie panowie tak dalej

Ave Victoria Slupsk :love: :love: :love: :love:
 GerwazjoNunez   04.09.2011, 17:35:34
KS Włynkówko 3:3 Granit Kończewo (2:1)

Mecz był bardzo wyrównany. Zasłużony remis. Sędzia główny bardzo starał się popsuć całe widowisko niestety. Co chwile używał gwizdka nie dając pograć obydwu drużynom.

Zespół z Włynkówka zaczął strzelać bramki i ten jeden punkt być może jest znakiem iż w następnych meczach drużyna z wyjazdów będzie przywozić również zdobycz punktową a także u siebie inkasować min. 1 punkcik.