Ceramik Łubiana 1 - 1 Wisła Długie Pole 19 maja 2012 - 13:30
Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Wisła Korzeniewo 19 maja 2012 - 17:00
Ziętarski Piotr 40'
Magierowski Szymon 70'
Gretkowski Jacek 83'

arap   14.05.2012, 08:10:53
Dla zainteresowanych z okolic Kościerzyny, turniej COSTERINA CUP 2012, szczegóły www.sportowakoscierzyna.pl
 Minio20   15.05.2012, 11:37:06
GROM NS! Gramy o 3pkt!. :love:
 edinhofcb   15.05.2012, 12:26:19
Minio20-Myślę że będzie ciężko zdobyć te 3pkt ale jak będziecie grali tak jak w meczu z Ceramiką to możecie je mieć
 Minio20   15.05.2012, 23:25:45
edinhofcb!!!. W Każdym meczu jest ciężko,nie ma łatwo :D. Bedziemy Walczyc o 3pkt! pozdro. GROM NS :love:
 slasher   19.05.2012, 13:26:06
Osice -Rodło 3-2 :huh:
 Gosc77   19.05.2012, 13:45:54
trenerze dziekujemy za sito i kaszane bez komentarza :puke:
 lesconeDP   19.05.2012, 14:28:57
Ceramiik Łubiana-Wisła Długie Pole do przerwy 0-1.
 lesconeDP   19.05.2012, 16:57:39
Poprawka: Ceramik Łubiana - Wisła Długie Pole do przerwy 1 - 1 i tak zostało do końca.
 praciak   19.05.2012, 19:57:26
Pogoń Prabuty - Grom Nowy Staw 3:1 ( 1:1)

Promiński P.
Hanas Sz.
Jaworski Ł.
 barti966   19.05.2012, 20:04:37
Delta 0:1 Radunia
 bialy   19.05.2012, 20:29:59
piknikowo z naszej strony w ryjewie wygrac sie nie dało :) bramka: Wirkus T.
 edinhofcb   19.05.2012, 21:16:31
Brawo Grom przecież to było pewne że kolejna porażka będzie oj 4 liga chyba za 10 lat

:P :P :P :P :P
 Minio20   19.05.2012, 21:21:12
edinhofcb!!!. Mielismy pecha w tym meczu i tyle! Pogoń wykorzystała sytuacje a My nie!. A te komentarze zachowaj dla siebie! Bo widze,ze szukasz napinki!. bez odbioru!!!!!!
 edinhofcb   19.05.2012, 21:33:15
Minio20-Oj chłopie wy co mecz macie pecha no ale jak 2 karnych nie możecie strzelić to się B klasa się kłania.A zresztą jak u was na treningach jest was 4 czasem 7 to wszystko wychodzi właśnie w graniu zero porozumienia :( :P :P
 ma1rio   19.05.2012, 21:36:51
witm czarnych odpusciliscie sobie z ryjewem a szkoda walczy sie dso konca jak mowi wasz trener w gazecie
 ma1rio   19.05.2012, 21:40:15
byłem na meczu zuław sa ciency jak polsilwer
 citek1305   19.05.2012, 21:45:19
No tak piknikowo w Ryjewie...Biały chyba żartujesz sobie , więc skąd u was taka nerwowość,złość,wyzwiska na swoich kolegów?!Moim skromnym zdaniem Ryjewo wygrało zasłużenie bo było po prostu lepsze.Mimo wszystko gratki za awans i powodzenia.
 ma1rio   19.05.2012, 22:00:58
jestem kibicem czarnych,ale dzisiaj bylem na zulawach i zaskoczylo mnie to ze maja ok 30-tu kibicow ktorzy caly czas dopinguja a w czarnych tego nie ma musimy to stworzyc tylko sa potrzebni chetni
 Minio20   20.05.2012, 00:14:36
edinhofcb!!!. Niestety nie moc zwycięzyła w karnych i stało sie faktem!. Jak mowisz,że mało ludzi trenuje to zapraszam na trening :P GROM NS!
 danilo   20.05.2012, 09:53:51
mi tez sie to wydaje osobiscie dziwne ze Osiczanka nagle forme złapała i najpierw Pogoń 4:0 pogoniła a teraz Rodło 3:2 ale tak to jest jak sie ma ludzi wyżej ustawionych to tyle

co do Zuław to powiem tak mecz słaby bo i boisko nie najlepsze do przerwy grały zuławy na poważnie i było 4:0 po przerwie luzik zmiany i strata 2 bramek ale mecz cały czas pod kontrolą

Czarni i ich przegrana to niespodzianka ale pojechali na mecz mocno osłabieni i można było sie spodziewac ze bedzie bardzo ciężko jednak maja jeszcze 3 p przwagi nad rodłam i myśle ze to wystarczy do mistrzostwa :P
 inad03   20.05.2012, 10:32:11
Bramke dla Gromu Ernest Skórka a nie Kaszuba ..
 fan!!!   20.05.2012, 15:42:05
 kudlacz   21.05.2012, 12:24:08
Odegraliśmy się Gromowi za ich chamówę.
Za to, że jak chłopaki mieli wypadek, ich śmieszny prezesik chciał walkowera.
Za to, że gdy nasi zawodnicy leżeli oni dalej grali (w tej akcji mieli drugiego karnego).
Za to, że nie zasłużenie przegraliśmy w pierwszym meczu. ;)
 Minio20   25.05.2012, 15:23:37
kudlacz!!!. Co Ty chłopie piszesz!. Chcesz tu kogoś sprowokowac, to powodzenia!!!! hehe :D. Po 1 Mecz został rozegrany w innym term i Wygralismy po zaciętym meczu! Po 2 w tej sutuacji co wasz kolega lezał i po chwili sie podosił!!!! Wiec gralismy dalej! a pózniej be zmyslne zachowanie waszego zawodnika i karny dla GROMU!. a Po 3 w pierwszym meczu w NS Wygralismy 2-1 zasłuzenie!!!. Zastanów sie czasami co piszesz!!!!!! :@