Bramki dla Tęczy:
Bruski Mateusz -1
Cezary Kupczyk - 1
Woroniecki Amadeusz - 1(rzut karny)

Mecz o dziwo spokojny , bez brutalnych fauli.Pierwsza połowa dla nas , jednak zdołaliśmy strzelić tylko jedną bramkę .. W drugiej połowie dwa głupie błędy i strata dwóch bramek.Do 75 min wynik był 1:2 . W ciągu ostatnich 5 minut strzeliliśmy 2 bramki - jedną z akcji drugą z rzutu karnego. Dzięki grze do końca mamy zwycięstwo i 3 punkty zostają u nas! ;]
 kuba4141   17.10.2010, 22:04:17
ktoś zna wynik z meczu Ceramik vs Cartusia :P ?
 LIBERATOR   23.12.2010, 15:12:31
ale po jakich błęach kuba 4141 napastnicy sierakowic przy tych dwóch golach rozwalili wasza obrone
 fairplay   30.04.2011, 20:36:05
wpisujcie się na forum w nowościach!wyniki, opisy meczów itd.

tak króciutko tym razem.. ;p

Pierwsza połowa dla Sierakowic. W pierwszych 40 minutach zdobyli 3 gole, a Brusy zero. W drugiej połowie dość duża zmiana - Podstawowy bramkarz wszedł w pole, a za niego drugi bramkarz. Druga połowa już była wyrównana, przede wszystkim gra się polepszyła u zawodników z Brus. Na trzy 100% sytuacje wykorzystaliśmy jedną, tak samo jak Sierakowice. Może jeszcze jedna ważna informacja.. Brus grały bez kapitana (chodzi o gracza z nr4, pewnie niektórzy go pamiętają). To tyle. Gratuluje Sierakowicom wygranej - zagrali bardzo dobry mecz.

Co do tabeli w tym momencie pierwsze są Sierakowice, ale wszystko się może zdarzyć. Tak więc czekamy do końca ligi! :)
 kuba4141   21.05.2011, 14:01:41
Co do Sierakowic - póki co mają tyle samo punktów co Brusy, ale jeden mecz więcej. Tak więc jeszcze Brusy są pierwsze. Dużo w tym momencie zależy od Sierakowic! Wystarczy jeden mecz przegrany i mogą stracić lidera. Brusy mają do zdobycia 3 punkty, a Sierakowice 6. Wygrać mogą także Kartuzy! :) Naprawdę ciekawie się teraz zrobiło! :)
 Virving   21.05.2011, 22:24:46
heh :D
jak przegralismy 4;3 z sierakowicami to nie bylo u nas 2 podstawowych obrońców :(
mysle ze zrewanzujemy sie za ta porazke na wyjezdzie ;P
ale to dopiero za 2tyg ;D
jutro gramy z Ceramiką u siebie :)
 kuba4141   21.05.2011, 23:51:30
Ja mam nadzieję, że będzie rewanż z waszej strony! ;D

U nas wypadało tak, że tylko pierwszy mecz z wami graliśmy pełnym składem ;P Późniejsze 3 mecze graliśmy w trochę okrojonym.. ale walka była :)

A co do jutra to życzę powodzonka! :) Niech wygra lepszy!
 Virving   22.05.2011, 19:26:07
Cartusia Kartuzy- Ceramik Łubiana 2;0 (1;0)
2 bramki zdobył Michał Mielewczyk
W pierwszej połowie praktycznie nie było zadnej okazji do zdobycia bramki, pod koniec pierwszej połowy po błedzie bramkarza który wypuscił piłke z rąk padła bramka na 1;0
W 2 połowie znacznie wiecej sytuacjii do zdobycia bramki, na poczatku goście zmarnowali jedna 100% sytuacje potem to już piłka była rozgrywana na połowie gości. W dwóch 100% sytuacjach napastnik z nr.16 strzelił w bramkarza, potem po pięknym podaniu Michał wyszedl sam na sam i umiescil pilke w siatce.

Nie moge sie doczekac meczu z Sierakowicami :P
 kuba4141   22.05.2011, 20:36:29
Gratuluje! ;) ale kurde Michał coś się rozstrzelał..! ;D

Ja też nie mogę się doczekać tego meczu ;pp powodzenia :)