Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 1 Stal Jezierzyce
Dąb Kusowo 1 - 0 Jantaria Pobłocie

FOOTBALLER123   01.04.2011, 22:14:40
Jakie są wasze typy na 1 kolejkę rundy wiosennej? :love: :love: :love: :love: Płoień
 FOOTBALLER123   07.04.2011, 22:42:39
Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje, iż w związku z przypadającą na dzień 10 kwietnia 2011 r. pierwszą rocznicą katastrofy smoleńskiej, mecze piłki nożnej wszystkich klas rozgrywkowych rozgrywane w dniach 8-10 kwietnia 2011 r. należy poprzedzić minutą ciszy.

FOOTBALLER123   09.04.2011, 12:41:41
kicper1 zgadzam się z Tobą mimo braku kilku podstawowych zawodników w składzie Płomienia może być ciekawie :love: :love: :love: :love: :love: :love: Płomień
 lukasbrusk   09.04.2011, 14:03:59
bruskowo stal 5:1
 Pogon1   09.04.2011, 16:42:56
Pogoń-Garbarnia 1;1
 fara_16   09.04.2011, 17:42:24
Garbarnia-Lębork 1 : 1
pierwsza połowa wyrównana, pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę niemal równo z gwizdkiem sędziego :).
Druga połowa ze znaczna przewaga Pogoni.

FOOTBALLER123   10.04.2011, 17:17:52
Płomień-Salos 2-6 (2-3).Największym naszym problemem przez cały sezon bd tak jak w tym meczu brak napastnika.Teraz czas na Pobłocie :love: :love: :love: :love: :love: :love: Płomień
 FraglesGks11   10.04.2011, 18:38:37
Wszyscy Rocznikiem 95? haha na pewno ...
Większosc składu taki sam jak w poprzedniej rundzie tylko mieli nowego napastnika , który grał bez karty...
Jak tyle sytuacji mieliscie to czemu nie wykorzystaliście ?
Dobrą skuteczność macie widze :) :)

Garbarnia :love: :love: :love:
 fara_16   10.04.2011, 18:43:05
Mecz w Lęborku, mniej więcej był wyrównany z małą przewagą Pogoni w drugiej połowie. Zagrali oni optymalnym składem, w którym bez wątpienia występował rocznik 94... Nie umieliście stworzyc sobie dogodnych sytuacji... KILKA razy było groźnie pod naszą bramką, ale po stałych fragmentach gry... Też mieliśmy parę sytuacji, ale mecz zakończył się remisem. Słabi byliście, nie graliście nic, a my potrafiliśmy to wykorzystac...więc się teraz kurwa nie usprawiedliwiajcie młodszym wiekiem Waszych zawodników, skoro to nieprawda!

Garbarniaaa :love:
 Pogon1   10.04.2011, 20:21:33
W Pogoni jest 2 z 94 ten nowy napastnik, który miał kartę i 1 bramkarz. Mecz był nasz Garbania nie oddała strzału. Pozdro
 G10LKS   10.04.2011, 22:27:55
czlowieku wez sie w banie pier** w 2 polowie nie mogliscie wyjsc za nasza polowe mieliscie farta i tyle.i jak kolega napisal to u nas graja 2 osoby z 94. LKS
 FraglesGks11   10.04.2011, 23:07:47
Na meczu trzeba było byc takim cwaniaczkiem albo po meczu a nie teraz ... :push: :push:
 G10LKS   10.04.2011, 23:17:31
zobaczymy nastepnym razem tylko napiszcie na jakich pozycjach graliscie 8)
 FraglesGks11   11.04.2011, 16:03:44
Na meczu Ci wszystkich podam ...
 jantaria!!!   14.04.2011, 20:59:34
Dąb Kusowo vs Jantaria Pobłocie 1:0 :( Mieliśmy swoje sytuacje ale nie mogliśmy ich wykorzystać Bramka dla kusowa z błędu obrony!
 matysdj   18.04.2011, 21:05:50
Bramka dla Kusowa bardzo ladna z glowy i bramkarz został przelobowany!
 dunalek   18.04.2011, 21:44:44
Zgadzam się z matysdj .. nie obrona zepsuła tylko Dąb Kusowo jest dobrą drużyną. I dlaczego strona nie jest aktualizowana ?