UKS Klukowo 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie

Orzeł Choczewo 2:0 Sztorm Mosty (1:0)
 Vayshan   28.05.2011, 15:00:30
Kaszuby Połchowo 4:7 Ks Chwaszczyno
 Vayshan   28.05.2011, 15:04:01
Chciałbym również przeprosić kolegów z Połchowa. Nasi zawodnicy zachowywali się niestosownie w stosunku do przeciwników, brak szacunku. Wstyd mi za nich :$
 mixer   28.05.2011, 15:27:10
UKS Klukowo 3:2 Sokół Bożepole Wielkie (1:2) :D
 mixer   28.05.2011, 15:29:34
Chciałbym dodać, że Sokół grał z przewagą przez jakieś 25-30 minut, nasz zawodnik dostał czerwoną kartkę za brzydki faul . + chyba nam przebiliście parę piłek :huh:
 Byczek   28.05.2011, 16:14:09
Daliśmy troche plamy, ale i tak liczy się zwycięstwo, Chwasczyno wraca do Gry :)
 Byczek   28.05.2011, 16:14:33
Chwaszczyno*
 mixer   28.05.2011, 16:22:34
Nom. W ostatniej kolejce |) . Życzę wszystkim powodzenia w przyszłym sezonie !
 sokół96   28.05.2011, 16:49:24
co do meczu klukowa z sokolem chcalem dodac ze ze sedzie byl po waszej stronie, boisko mieliscie do dupy i wasz trener ktory nas wyzywal :@ :( to byl niesprawiedliwy mecz
 Robos14   28.05.2011, 16:56:43
Witam Jestem Piłkarzem Klubu Połchowa .

Co Do meczu z Chwaszczynem to troche przesada !

-Zawodnicy tego klubu grali jak napaleni ! Faulowali Duzooo !
Dużo Razy szły Akcje sam na sam i Faulowali a Sedzia nie reagował , tylko pare razy co zakończyło sie Karą 5 min lub 3 min :)

-Bramki dla Połchowa

-Lechu x2
-tomek x2
-Maciej x
 mixer   28.05.2011, 17:03:04
Sory bardzo, trener nikogo nie wyzywał. Boisko jest jakie jest, ale nie było widać żeby jakoś wam przeszkadzało. A sędzia po naszej stronie ? Dostałem w głowę z buta i nie było nawet 2-minutowej kary, czerwona kartka itd. Podaj mi choć jedną sytuację w której sędzia był po naszej stronie ?
 miki27lg   28.05.2011, 17:14:36
Fajnie Chwaszczyno wraca do gry hahhaha szkoda ze to był ostani mecz
 miki27lg   28.05.2011, 17:15:29
a co do sokoła :puke: Jacy wy jestescie głupi a sedzia byl po waszej stronie a wasz trener hahaah chciał zeby kibiców wywalić
 Byczek   28.05.2011, 17:54:45
Robos, może i graliśmy jak napaleni ale nie widziales meczu z Połchowem. W nastepnym Sezonie pozamiatamy wszystkich ; ))