Olimpia Sztum - Jurand Lasowice: 2-1 (1-1) :s
 Obserwator_   03.10.2010, 17:37:45
Pomezania Malbork - Wisła Korzeniewo 3:0
w/o
 lary93   03.10.2010, 18:42:34
Pogoń Prabuty - Zuławy Nowy Dwor Gdanski 1:1 w 70 min sedzia przerwał mecz ... ;/ szkoda gadac :)
 Zgrywus   03.10.2010, 18:47:03
Sedzia przerwal mecz dokladnie w 69 minucie poniewaz nie mieliscie opieki medycznej...nie ma takiego przepisu ale no mlody chlopak popelnil blad. Do zobaczenia w Nowym Dworze cwaniaki :)
 lary93   03.10.2010, 19:27:47
Alez ty dokładny :) człowieku nie spinaj sie przyjechaliscie pewni chuj wie czego mysleliscie ze pojedziecie nas z 10 tak ja ogrywaliscie dotychczas inne zespoły no to sie pomyliłes grubo ... bo my nie jestesmy do bicia kolego :)wgl dziwie sie ze wy macie pozycje lidera gracie piach ... a jak sedzia przerwał to czemu nie chcieliscie dokonczyc meczu? opieka medyczna zaraz była a wy jak najszybciej do szatni i do domu czyzby wielkie zuławy sie osrały? Człowieku trzeba grac do konca jak przystało na zawodnika . Pozdrawiam !
 Zgrywus   04.10.2010, 20:41:42
Niby jak mozna bylo grac ? sedzia gwizdnal koniec meczu... to jak mogl gwizdnac wznowienie?my chcielismy grac no ale sedzia to zakonczyl, pisal protokol wiec po co mielismy zostac?sami chcielismy dokonczyc tym bardziej ze prawdopodobnie wynik zostanie utrzymany z boiska...nie jest nam to na reke.wam to bez roznicy..heh 4 punktow po 4 meczach dobry bilans :) bedziecie mieli okazje nas ograc u nas ;] zobaczymy czy Zulawy beda "osrane" ;]
 lary93   04.10.2010, 21:19:36
JA nie mowie ze jestesmy "super" nie wygrywamy wszystkiego ... ale sie staramy i pokazalismy to w tym meczu i udowodnilismy wam ze nie jestescie druzyna ktora bedzie wygrywac wszystkie mecze po kolei :) mamy 5 pkt po meczach jezeli mowisz ze wynik z boiska sie utrzyma to bedzie 5 pkt a nie 4 my sie z tego cieszymy bo lepiej miec 5 niz 0 :) Wy jestescie na pierwszym miejscu i sie ciescie ale mowie nic wielkiego nie pokazaliscie takze wszystko tu jeszcze moze sei zdarzyc :) jakby mecz dokonczył kto wie wszystko by sie mogło zdarzyc :) Pozdrawiam i do zobaczenia u was!