reemis był by dobrym wynikiem dla chlopaków z Dzierzgonia ;D

Moje Typowanie tej kolejki :

Ruch 1 : 5 Grom
Olimpia vs Spojnia (Nie typuje tego meczu wiadomo dl )
Pogoń 5 : 0 Relax
Ap 1 : 0 (Ale tak naprawde nie mam pewnosci co do tego meczu wiec ten typ jest niepewny haha :)) )

OLIMPIA :love:
 LG_45   15.04.2011, 17:22:23
AP Malbork-Powiśle Dzierzgoń 8:0(0:0)

:( :(
 powisle dzierzgon   15.04.2011, 18:22:46
No cóż pierwsza połowa trzeba przyznać przypominała mecz lidera z 2. ekipą ligi. Początek to przewaga gospodarzy, jednak szybko gra "stanęła" w środku pola. Było kilka dobrych sytuacji, ale obeszło się bez bramek.
Druga część meczu to już walka Dawida z Goliatem, Akademia raz po raz pakowała piłkę do bramki, często po indywidualnych błędach lub akcjach pojedynczych graczy.
Chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego to AP było, jest i będzie liderem.
Pozdrawiam.
 czarny07   15.04.2011, 20:19:15
Co to ma być?! :O . AP chyba ligi pomyliło xD
8:0 z Powiślem to już przesada.
Mam nadzieję, że my nie polegniemy tak kolosalnym wynikiem...
Współczucia dla Dzierzgonian.
 Komi_Grom   15.04.2011, 20:53:37
Gratulacje dla Akademii :P :P
No cóż na rundę wiosenną chyba akademia będzie gromiła każdego :@ :@ , z tego co napisał powiśle Dzierzgoń to są nie do zatrzymania . :@

Pozdrowienia dla wszystkich ekip :P :P

Grom ! :love: :love: :love:
 powisle dzierzgon   15.04.2011, 21:27:49
Może źle zostałem "odczytany". Nie chcę stawiać AP jako ekipy nie do pokonania. Po prostu śmiem twierdzić, że nawet jeżeli zdarzy im się potknąć raz, a może nawet dwa, to i tak pewnie skończą sezon na 1. miejscu. W sumie to po stracie pierwszej bramki kolejne posypały się jak z rękawa.

kati1994   17.04.2011, 17:58:48
olimpia14 dodaj jakiś komentarz do meczu jak to się stało??
 Deo9SpojniaC   17.04.2011, 18:37:15
Spójnia 1:1 Olimpia (1:0) (1:1)

Mecz z przewagą Olimpii, lecz nie radzili sobie z dobrze ustawioną taktycznie obroną Spójni. Chłopaki ze Sztumu mówili na meczu że to oni grają w piłkę a my ją tylko wykopujemy, dla jasności taka była nasza taktyka podobnie jak w meczach z Dzierzgoniem i Ap, nie graliśmy o zwycięstwo tylko o remis. A skoro mówicie że byłiśmy tacy słabi to czemu nam nie włożyliście 4 albo 5? Spójrzcie w tabele i zobaczcie kto najmniej bramek stracił z Ap. Na dodatek Spójnia końcowe 15 minut grała w 10.

pozdro
 Komi_Grom   17.04.2011, 20:17:23
Witam Wszystkich ! :P :P

Co do meczu Gromu z Ruchem to mecz był oczywiście jednostronny 8) 8) , było więcej okazji do strzelenia bramki no ale niestety się nie udało :roll: :roll: .

Gratuluje Spójni za remis :P :P

Pozdrowienia z Nowego Stawu

|) |)
 TheOne   17.04.2011, 20:34:15
:D Deo9SpojniaC Ciekawa taktyka . Ostatnie 5 minut to wykopywaliście piłkę jak najwyżej i jak najdalej . Byle za płot. Spójnia rzeczywiście grała ostatnie 15 minut w dziesiątkę , ale zapomniałeś powiedzieć , że Olimpia praktycznie od początku drugiej połowy grała w 10 , bo kontuzji doznał obrońca. Olimpia stworzyła sobie sporo dogodnych sytuacji , ale miała problemy z ich wykańczaniem . Nieskutecznością razili przede wszystkim napastnicy . Spójnia groźnych sytuacji praktycznie nie stwarzała . Bramkę uzyskała po fatalnej interwencji bramkarza Olimpii . :idea:
 Deo9SpojniaC   17.04.2011, 21:12:06
A powiedz czemu mieliśmy kopać ją blisko? Po to żebyście szybko znowili grę zanim my zdążymy się ustawić? Tak się gra z potencjalnie lepszym zespołem którym byliście. Byśmy prowadzili z wami otwartą grę to pewnie wynik byłby inny...
 Olimpia7   17.04.2011, 23:09:12
jestescie smieszny spojnia całym zespołem sie przez cały mecz bornili szkoda gadac poprostu , was chyba tylko defensywy uczą..
 Olimpia1035   17.04.2011, 23:40:40
Spójrzcie w tabele i zobaczcie kto najmniej bramek stracił z Ap : To jest wypowiedz Deo9SpojniaC chciałem ci przypomniec ze z Ap nikt nie wygrał tylko my pozdro ale to było runde temu teraz nasz zespol sie rozpada bo taka jest prawda :D
 waski_sztum   18.04.2011, 00:30:15
Brak strzelców:
Relax - 3
Pogoń - 3
AP - 8
 TheOne   18.04.2011, 00:32:00
:idea: Ale trzeba przyznać , że autobus mieliście niezły i zaparkowaliście go w polu karnym :D Rozumiem , że można się bronić przez całe spotkanie , ale w drugiej połowie każde Wasze wznowienie , które przekraczało linię środkową , to była strata . Ale można i tak , skoro Waszym celem jest utrata jak najmniejszej ilości bramek to fajnie. Zawsze możecie liczyć na 0:0 . A jak jeszcze ten zawodnik z 9 , z niezłym "kopytem" nastawi sobie celownik , to może czasem coś strzeli z rzutu wolnego z połowy boiska . :P
 Olimpia7   18.04.2011, 13:28:39
tak własnie nasz zespół sie rozpada;/
 augustuss   18.04.2011, 18:06:01
:idea: A jak ma być skoro na weekend , na mecze juniora A i B jest w sumie 25 zawodników w tym 3 , którzy dogrywają minuty po meczu seniorów.
 Deo9SpojniaC   18.04.2011, 21:26:43
No widzisz nas zespół się nie rozpada tylko już się rozpad. Pogadajcie z chłopakami z Gromu jaka była rywalizacja w poprzednim sezonie o makroregion właśnie z Gromem i Gryfem 2009 Tczew, wtedy to my byliśmy drużyną z którą chciano stracić jak najmniej bramek( nie licząc tych 2 wyżej wymienionych drużyn po z nim zawsze była zacięta walka), a teraz grają u nas chłopaki z 97 rocznika, ale trudno trzeba dograć sezon.
 golik_grom6   18.04.2011, 22:11:42
Zgadzam sie z opinią . Deo95SpojniaC
sezon temu była z wami walka a tak wgl to zawsze było miedzy nami walecznie to co z czego sboie przypominam zawsze były ciekawe mecz ;D

Pozdro . :D
 Jagi.17.Prabuty   18.04.2011, 22:21:30
Strzelcy dla Pogoni:

2x Kruszczyński Jakub
1x Prusinowski Jakub
 Olimpia1035   18.04.2011, 23:47:47
Chłopie to co było kiedys to juz przeszłosc liczy sie tylko teraz gdybym mial pisac jaka była nasza przygoda to bym chyba z dziesiec tomow napisał :s
 Olimpia1035   18.04.2011, 23:48:07
 Deo9SpojniaC   19.04.2011, 20:43:24
hmm teraz też jest dobrze "Chłopie" zremisowaliśmy z Olimpią Sztum, która mam wrażenie, że nie do końca pogodziła się z faktem remisu z Sadlinkami. Panowie obojętnie jaka drużyna by nie przyjechała to zwycięstwo trzeba sobie wybiegać nikt się wam nie położy.
 Komi_Grom   19.04.2011, 22:36:01
Dobra panowie nie spinajcie tak na forum :P :P , Olimpia pogodzcie się z remisem i grajcie dalej swoje ,a nie piszecie żę oni grali tylko obroną bo sobie taką taktykę ustalili i mają co chcieli 8) 8)

OlimpiaSztum   04.05.2011, 01:03:34
Do "Deo9SpojniaC" kto to najmniej stracił bramek z AP ? my nie straciliśmy żadnej za to oni dwie.

Zdziesiątkowana przez kontuzje i braki kadrowe drużyna Juniora B zaledwie zremisowała ze Spójnią Sadlinki. Martwi, że w kolejnym meczu trener Michał Hadrysiak nie ma do dyspozycji pełnej kadry, i skład trzeba na szybko łatać piłkarzami z młodszego rocznika. Strata punktów w tym meczu oznacza dla sztumian oddalającą się czołówkę. Już teraz do wicelidera Gromu tracimy 5 punktów, a do następnego Powiśla Dzierzgoń - 2.

Goście niespodziewanie objęli prowadzenie w 30 minucie. Z ponad 25 metrów rzut wolny wykonywał Gutmański. Już widzieliśmy futbolówkę w rękach naszego golkipera, kiedy ta momentalnie wpadła do bramki. Ewidentnie przy tym strzale zabrakło koncentracji. Wyrównanie nastąpiło w 40 minucie. Rzut karny na gola zamienił Mateusz Pietrzyk. Niestety mimo nasilającej się przewagi (końcówka to już prawdziwa obrona Częstochowy przez Spójnię) sztumianie nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali. Najbliżej zwycięzkiego gola był Mateusz Pietrzyk, który po ładnym strzale trafił w spojenie.