Agra Ostrowite 3 - 0 Kamionka Moszczenica
WKS Ciechocin 1 - 5 Olimpia Czersk 1 maja 2011 - 14:00
Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Orkan Huta 1 maja 2011 - 16:00
Victoria II Kaliska 4 - 3 Perła Czyczkowy 30 kwietnia 2011 - 16:00
Zieloni Łąg 2 - 0 Sparta Konarzyny 1 maja 2011 - 15:00
Unia Klawkowo 1 - 2 MKP Szlachta 1 maja 2011 - 15:00

Point   27.04.2011, 10:48:24
Agra Ostrowite - Kamionka Moszczenica 3-0
WKS Ciechocin - Olimpia Czersk 2
Victoria II Kaliska - Perła Czyczkowy 1

Pozostałych meczów nie będę typować, bo tam każdy może wygrać, każdy przegrać. Mam jednak nadzieję, że wygra Huta, Unia i Zieloni oczywiście. :) Mamy dobrą passę, Sparta jest liderem - może się czasem nam udać. :) Oby było miło, jak w zeszłym roku - niezależnie od wyniku.

zbyneks   01.05.2011, 18:46:23
A ZIELONI najszybciej chyba strzeloną bramkę w lidze!!! Wystarczyło 10 sekund ,dwa podania i gollll!!! :puke:
 Tiesto   01.05.2011, 20:07:09
Brawa dla Zielonych!! ; )) Pozdrowienia ! ; )

Orkan - Brda 1:2 (1:2)

Orkan od początku w 9.! Dal niektórych mogłoby to się wydawać katastrofą. No cóż dla nas też to była katastrofa. Brda atakowała zdobyła 2 bramki, nasze kontry były groźne. Ładna bramka z rzutu wolnego no i czyhaliśmy na błędy no cóż zbyt wiele ich nie było. Sam mecz toczony fair play.
Zachowanie niektórych zawodników Orkana, którzy nie raczyli się stawić na meczu jest bulwersujące. Trzon zespołu nie pojawił się, powód, hmmm 1. maj? Sami niech sobie odpowiedzą na to pytanie nieobecni, bo mi już brak słów na to co się wydarzyło. Brawa dla tej 9. Widać było chęć, ambicję w grze, walkę do ostatniej minuty, ale w 9 zbyt wiele nie można zdziałać...
 MISTRZ1SPARTA   01.05.2011, 20:09:23
Piece nie cieszcie sie. I tak spotykamy się za tydzień i zobaczymy jaką gre wy pokarzecie :) :)
 Piotr90   01.05.2011, 22:46:06
Jako, że Brda miała pauzę to zagraliśmy sparing z Sokołem Lubiewo.
Wynik 4:1 dla Naszej drużyny.

Szkoda Huty... Ale gratulacje, że w ogóle zagraliście!
No i brawo Zieloni!

PS
Point, a mówiłem Ci, że będzie dooobrze :D
 KIBICKM   01.05.2011, 23:04:02
Bravo:) No,no Zieloni obudzili się i teraz nie ma na nich mocnych:) Gratulację dla zwycięzców...
 Justyna   01.05.2011, 23:52:08
Brawo Zieloniiiii :love: :love: :love: :)

Zawodnikom Szlachty dziękuję za fajne i sportowe zachowanie:) Naprawdę pełna kulturka-to cieszy :)
Pozdrawiam:)
 Point   02.05.2011, 10:49:55
Dziękuję wszystkim w imieniu drużyny! :) Dziękuję kibicom, piłkarzom i wszystkim, którzy chcieli naszej wygranej i się z niej cieszą. Gratulacje dla ZAWODNIKÓW Sparty - nie poddawali się, walczyli do końca i zachowali się bardzo w porządku.
Strzeliliśmy bramkę już w pierwszej minucie meczu, co jest niewątpliwie szokiem także dla nas. :D :D :D
 santiagoSK   02.05.2011, 11:16:08
w miniony wtrek Sparta grała sparing z Szarżą Krojanty wynik: 2:2. mozliwe że w meczu pozostawili troche zdrowia, faktem jest że kontuzji nabawił sie lider zespołu.
 BuzZz   03.05.2011, 01:47:43
2 z 3 razy sztuczka sie nam udała :) Gol w pierwszych 15 sekundach spotkania :)
 Spartanin1991   03.05.2011, 10:30:43
Mam małe osłabienai w druyżynie ;) jeśli ktoś zna nasza druyżyne dluzej to widział ze brakowało 3 z podstawowych graczy :) ale nie możemy patrzęć na to 1 akcja obrona bramakrz zaspali i mielis 89 minut do odrobienia tej bramki prawda taka :) że nie potrafilismy strzelic a mieliśmy kilka sytuacji w 1 połowie że mogło sie skonczyc Inaczje:) Mecz był ciekawy:) bo była walka fair play to sie cieszy:)) duzo akcji i nawet interwencji bramkarzy :) z dwóch stron ;)) Więc powodzenia dalej a my za tydzien Kolejny ciezki mecz;))