KS Rozłazino 1 - 1 Atlas Goręczyno 10 kwietnia 2011 - 14:00
Słupia Sulęczyno 0 - 3 GKS II Sierakowice 9 kwietnia 2011 - 17:00
Korner Korne 5 - 3 Potęga Węsiory 10 kwietnia 2011 - 12:00
KS Kamienica Królewska 2 - 2 Gwiazda Karsin 9 kwietnia 2011 - 17:30
FC Gowidlino 5 - 2 KS Dziemiany 10 kwietnia 2011 - 17:00
KS Mściszewice 0 - 2 Orzeł Gołubie 10 kwietnia 2011 - 15:00

kondon2   07.04.2011, 17:28:16
co to za typy..... dokładniej
 kondon2   08.04.2011, 21:33:01
matekkarsin ten jest wogule zakręcony 5-1 dla gwiazdy chyba w innym życiu gościu,aż takie z was GWIAZDY!!!
 jamba   09.04.2011, 16:49:32
Kiedy i o której gra Kamienica Królewska?
 danielsago   09.04.2011, 20:34:09
Kamienica Królewska - Gwiazda Karsin 2-2 (2-1)
 peja__   09.04.2011, 21:26:55
Sierka - Slupia 3-0
nie pewne źródlo

potwierdzi ktos??
 matekkarsin   09.04.2011, 23:38:16
(dziurawy) kondon2 nikt Cie nie prosił o zdanie, to są moje typy :)
co do meczu, to sędzia był równomierny, nie zauważył spalonego to potem oddał w tej samej postaci, kibice to porażka, lepiej uważajcie jak jedziecie do Sierakowic grać przeciwko Kamienicy, np. jeden ich kibic podszedł do nas zaczął rzucać kamieniami, kopnął rezerwowego, potem sędzia go wyprosił ze stadionu, szkoda wgl. że taki wąski jest ten stadion, bo w długości jest spoko, potem po meczu gdy w kierunku szatni szliśmy jakiś dwóch kibiców z piłkarzem (ojciec z synem prawdopodobnie + 3 osoba) rzucili się na jednego naszego piłkarza, czego skutkiem ma lekko rozerwany sweterek i zadrapanie, potem dobiegł nasz zespół i się rozkręciło, jakieś 2-3 minuty później przybiegli piłkarze z Kamienicy i wtedy dopiero zaczęło się rozdzielanie więc radzę być tam czujnym i samemu nie chodzić, bo trzech napadnie :] pozdro.
 matekkarsin   09.04.2011, 23:41:53
po tym komentarzu zapewne jeśli ktoś z Kamienicy tu jest uczepi się naszego kibica, no cóż go również poniosły emocje i jedynie co robił to się wydzierał, ale mimo to potrafił zachować kulturę, żeby nie bić się i nie rzucać kamieniami w przeciwieństwie do tego pana "Kazika"? bodajże ;]
 kondon2   10.04.2011, 15:30:24
Korner Korne - Potęga Węsiory 5:3 mecz troche niesprawiedliwy ze względu na wiatr który był 12 zawodnikiem w meczu. potęga zagrała dobry mecz, choć gdyby nie fatalna pierwsza połowa to wynik napewno byłby korzystniejszy dla drużyny z wesior.powodzenia a jak tam inne meczyki :|
 darosss111   10.04.2011, 17:05:48
Rozłazino-Goręczyno 1-1
 mariuszwojciech83@wp   10.04.2011, 17:48:34
KS Rozłazino-Goreczyno (0-1)1-1 Pierwsza połowa pod nasze dyktando. Doliczony czas bramka dla gosci. Druga połowa gra się wyrównała. dogodne sytuacje dla obu drużyn. Bramka po przechwycie w środku boiska ,dwa podania, strzał; piłka odbiła się po drodze od obrońcyi wpadła do siatki. Pretensje do sędziego,że nie przerwał gry nieuzasadnione. Zawodnicy z Goreczyna walczyli o górną piłkę zderzyli się . Jeden ucierpiał mocniej. Bramka wpadła 4-5 sekund po zderzeniu. Sędzia popełnił trochę błędów( spalone, zagrania piłki ręką które były z obu stron) Nie był najgorszy.
 kondon2   10.04.2011, 19:41:22
z Rozłazina zeszlo powietrze, ich wyniki juz nie sa takie imponujące. kazdy kolejny punkt przychodzi im coraz ciezej... zobaczymy dalej :P
 mariuszwojciech83@wp   10.04.2011, 22:07:53
kondon2 Prawda , że punkty przychodzą trudno.Jesienią mielismy po trzech meczach siedem punktów,teraz cztery. Tylko wtedy byliśmy nieznaną drużyną dla wiekszości rywali. Wiosną każdy nastawia się na Nas w myśl zasady "bij mistrza'(jesieni) Rozkrecamy sie powoli. Dzisiaj grało 90% składu. Na Sierakowice bedzie (jeśli sie nic nie przydarzy 100%) Na wyjazdach zawsze jest trudno. Nie wszystkim pasuje i się chce. Jeszcze sporo meczy przed nami i każdy moze stracić punkty na wyjeżdzie . Mecz a Gorenczynem do łatwych nie należał Miejsca w tabeli o tym mówią. Mecz sie podobał kibicom,a nie zawsze tak jest ,nawet jak wygrywamy.
 kolas   10.04.2011, 22:51:33
Do mariuszwojciech: pisze się Goręczyno, a nie Gorenczyno. a po drugie to jak można grać w 90% składu przeciez to nie jest możliwe by na boisku wystawić 9,9 zawodnika. jak to jest możliwe?? no jak by było 10 to rozumiem. czyli cały mecz graliście w osłabieniu?? to w takim razie nie taki zły wynik. tylko gratulacje.
 mariuszwojciech83@wp   11.04.2011, 17:32:16
Za Goręczyno sorry. 9,9 zawodnika też nie rozumię. Poprostu jeden z najlepszych zawodników pauzuje za kartkę. Na Gks bedzie mógł grac.Chyba w każdej drużynie zdarza się taka sytuacja. Teraz jedziemy do najsłabszej druzyny która nam nie leży. Zobaczymy.