Ruch Gościszewo 0 - 0 Świt Radostowo 18 września 2010 - 16:00
Sokół Lubichowo 3 - 2 LKS Waplewo 18 września 2010 - 16:00
Michał Gut
Daniel Hermaniuk

Sumik   12.09.2010, 19:15:19
Witam

Prosze drużyny: Ruch Gościszewo, Orzeł Subkowy, Powiśle Stary Targ, Powiśle II Dziezgon, LKS Waplewo o podanie terminów oraz godzin meczy na swoim boisku.

Sumik   12.09.2010, 19:30:28
Dzięki Drewniak - czekam na resztę drużyn.

Daniel55   15.09.2010, 15:43:54
po niedzielnym wygranym meczu z drużyną ze Sadlinek czeka nas kolejny mecz . w najbliższą Sobotę udamy się do Gościszewa gdzie zmierzymy się z miejscowym Ruchem . obecnie Ruch po trzech kolejkach zajmuję dziewiątą lokatę z dorobkiem dwóch punktów o naszym sobotnim Rywalu nie wiemy prawie nic . na pewno zapowiada się ciekawe widowisko. miejmy nadzieje że z Gościszewa wrócimy z kompletem punktów a także w dobrych humorach Świt :love:
 Sumik   15.09.2010, 17:01:52
Czekam za terminarzami od Orła Subkowy i drużynami z Powisla Dziezgon oraz Stary Targ.
 kamilo   15.09.2010, 21:18:36
do Daniel55 nie badz takipewny ze wrócicie z 3 pkt bo ruch gra bardzo dobra piłke i dobrych zawodników okaze sie wszystko w sobote o 18 po meczu kto był lepszy powodzenia dla Ruchu i Naszych GOsci
 bahor   16.09.2010, 09:43:59
czy ja wiem czy dobrą ? wydaje mi się że Ruchowi bardzo pomaga boisko, ale nie mi oceniać mogę jedynie wyrazić swoją opinię....
 kamilo   16.09.2010, 11:15:15
moze i nie widziałesjak ruch gra a boisko co ma do tego?? :huh:
 pan13   16.09.2010, 11:29:10
ruch.....dno,dno,dno!!!!!hahhahahaa.....
 bahor   16.09.2010, 11:39:27
kamilo:

właśnie widziałęm i szału nie było a boisko ? hmm grałęm na nim i wiem jak sie gra ale ponoć jest juz lepsze niz mieli w B klasie
 bahor   16.09.2010, 11:55:02
kamilo:

kamilo   16.09.2010, 13:04:45
no boisko jest owiele lepsze bo po remocie rewelki nie ma ale jest lepiej niz było
 dudek_spojnia   18.09.2010, 18:02:42
Spójnia-Orzeł 0-4 :( niestety kolejny mecz z rzędu przegrany, tym razem naszym pogromcą okazał się Orzeł który był tego dnia lepiej dysponowany i zasłużenie wygrali. Pozdro i powodzenia w dalszych meczach Orzeł.
A my głowy do góry i gramy dalej do końca sezonu jeszcze 18 meczy i wszystko jest możliwe :D
Spójnia :love: :)
 klasowiczb   18.09.2010, 18:08:14
Sokół - Waplewo 3:2
 klasowiczb   18.09.2010, 18:09:53
Jak tam inne wyniki ??
 wylly   18.09.2010, 18:23:24
Witam Ruch - Świt 0-0 Wynik sprawiedliwy chociaż w ostatniej sekundzie Ruch miał piłkę meczową. Pozdrowienia dla Świtu i reszty ekip.
 kamilo   18.09.2010, 18:36:44
nomecz ruchu- swit bardzo pełen emocji mecz bardzo wyrównany dzieki swit za mecz powodzenia szkoda ze ruch nie wykorzystał ostatrniej akcji pozdro
 Roman64   18.09.2010, 19:05:57
Sokół Lubichowo-LKS Waplewo 3:2 (2:0). Bramki dla Sokoła zdobyli : Rafał Reimus x 2 i Mateusz Szefer x 1. Mecz bardzo zacięty i wyrównany. Do przerwy Sokól prowadził 2:0. Po przerwie goście ruszyli do odrabiania strat i doprowadzili do remisu. Sokół pokazał jednak po raz kolejny ,że jest drużyną z charakterem i w 88 minucie meczu Rafał Reimus zdobył zwycięskiego gola. Sokół również pokazał,że mimo słabszej postawy tego dnia potrafi wygrać mecz. Brawo Sokół !!!
 pan13   18.09.2010, 19:33:34
ruch,ruch,ruch...dno,dno,dno
 pajcyk   18.09.2010, 19:36:00
Lasowice - Stare Miasto 1-2
Stare Miasto Bobko x 2
 pajcyk   18.09.2010, 19:51:23
Mecz wyrównany i bardzo zacięty. 1-0 dla Starego Miasto spowodował że goście musieli gonić wynik. Przy remisie zmieniły się role i Staremu Miastu zaczęło zależeć na czasie W 70 min Bobko ustalił wynik meczu i Lasowice przejęły inicjatywę lecz Stare Miasto kontrolowało wydarzenia na boisku. Pozdrawiam
 Wesoły   18.09.2010, 20:37:40
Jurand - Powiśle II 1:2 (0:0)

Przegraliśmy po moim błędzie. Niestety. Mecz ogólnie wyrównany i niezbyt piękny.

Dla Jurand gola zdobył Kępka Maciej
 prezes1969   18.09.2010, 20:46:48
Zwykle wystrzegam się chamskich odzywek. Ale w tej sytuacji sobie ulżę:
pan13, pan13, pan13... debil, debil, debil

Tak w ogóle to pozdro dla Waplewa. Powodzenia chłopaki.
 prezes1969   18.09.2010, 21:06:36

kamilo   18.09.2010, 21:16:43
pan13 moze sie nudzi i pisze głupie komentarze
 betowen   18.09.2010, 21:36:14
Pierwsza połowa należała do Świtu Radostowo w meczu Ruch Gościszewo ,druga połowa wyrównana powodzenia dla obu drużyn
 kamilo   18.09.2010, 22:04:57
no dokladnie ale 2 drugej połowie ruch miał mała przewage by nie bramkarz Ruchu to by bylo do przerwy 4-0 dla switu
 Wyniu   19.09.2010, 08:10:08
kurde zawisza brak koncentracji i gry na spokójce ;/;/ przewaga jednego zawodnika na boisku i nic ;/;/
 Piłkarzyk_7   19.09.2010, 09:03:35
Spójnia 0-4 Orzeł

Bramki:
Dawid Kania
 Zawi.kawa   19.09.2010, 09:15:55
Dokładnie tak jak pisze Wyniu. Mecz niewątpliwie układał się pod Zawiszę. Najpierw kontuzja bramkarza, a następnie czerwona kartka dla Zawodnika gospodarzy za nadepnięcie(przespacerowanie się po naszym zawodniku). Mimo to Mewa ze stanu 1:2 doprowadza do 3:2. Ale Zawisza gra do końca i strzela bramkę na 3:3, a później w ostatnich minutach na czystej sytuacji napastnik Zawiszy jednak niepotrzebnie na 5 metrze przyjmuje piłkę, a w ostatniej minucie strzał w poprzeczkę. Szkoda niewykorzystanej szansy. Teraz Orzeł liderem(9pkt) a cztery drużyny po 8pkt. Ciasno w tej czołówce. Będzie się działo. Pozdro Mewa fajny mecz.
 Zawi.kawa   19.09.2010, 09:17:02
Zdjęcia z meczu na zawiszaczarnedolne.futbolowo.pl. Wkrótce będzie także relacja.
 Okienko   19.09.2010, 10:28:29
Zawisza pokazała ze bedzie sie liczyc w walce o awans a sam mecz był ładnym widowiskiem . Szkoda tej czerwonej kartki dla Mewy bo moze mecz by sie dla nas troche lepiej ułożył .Pozdro i podziekowania z Gniewu dla Zawiszy za meczyk
 Sumik   19.09.2010, 12:30:38
Do pajcyk podaj mi Wasz terminarz meczy u siebie oraz jak na imie ma strzelec dla Was bramek? Bobko?
Czekam na terminarze rowniez z Subkow i Starego Targu.

Pozdro
 motyff   19.09.2010, 12:49:07
Co do meczu w Lubichowie:

Sokół zagrał bardzo ładnie pierwszą połowę, pokazał spokojną i poukładaną grę, co zaowocowało dwubramkowym prowadzeniem. Bardzo szkoda pięknego, niestety niewykorzystanego rzutu wolnego, wykonywanego przez M. Szefera (strzał w poprzeczkę).

W drugiej połowie wyraźna przewaga zespołu z Waplewa i strzelone dwie bramki. W szeregi gospodarzy wkradło się zdenerwowanie. Gościom zabrakło jednak sił żeby wywieźć z Lubichowa remis. Waplewianie nie pozostali skoncentrowani do końca, co Sokół skrzętnie wykorzystał.

Co szczególnie mogło się podobać to szybka gra i strzały z dystansu M. Szefera. Sędziowanie również stało na przyzwoitym poziomie.
 (L)ks   19.09.2010, 13:49:28
co do meczu Sokół LKS
LKS niepotrzebnie sie cofną gdy padła bramka na 2:2 myślę ze gdyby Waplewo poszło za ciosem to wyjechało by z Lubichowa z 3 punktami ogólnie mecz mógł się podobać a co do sędziowania to strasznie niski poziom ale na szczęście słabe sędziowanie nie wpłynęło na końcowy wynik spotkania
LKS : Gut Michał , Daniel Hermaniuk
 kamilo   19.09.2010, 17:46:12
witam jak tam powisle??
 Roman64   19.09.2010, 18:55:06
Liga bardzo wyrównana ( z małymi wyjątkami). Myślę,że do końca sezonu będzie trwała walka o awans,bo zdecydowanego lidera nie ma. Na uwagę zasługuje fakt,z w pierwszej czwórce drużyn jest trzech beniaminków i to wszystkie drużyny z byłej VIII grupy B klasy. Do walki włączy się zapewne Zawisza ale to się okaże po meczach z silniejszymi rywalami .
 vandersoja   19.09.2010, 19:14:25
Restal-Agri Kulice 0-2 Powiśle Stary Targ
 Zawi.kawa   19.09.2010, 20:50:42
...No fakt ciekawy, że jest trzech beniaminków w pierwszej trójce..Nie wiem kolego co masz na myśli pisząc z silniejszymi rywalami??Według mnie Zawisza już grała z dwoma najgroźniejszymi zespołami czyli powiślem Dzierzgoń oraz Mewą Gniew...Co do beniaminków to są nieobliczalni ale też nie można powiedzieć, ze są silniejszymi rywalami - póki co nie wiemy, ale beniaminkowie też nie wiedzą na co stać Zawiszę...Z beniaminków najgorszy układ gier miał chyba Jurand i teraz pewnie będzie tylko lepiej..A z pozostałej trójki też ciężko powiedzieć bo jedynie Orzeł Grał i z Mewa i Powiślem II ( zwycięstwo i porażka)Świt grał z Mewą, a Sokół ze Spójnią, Jurandem, Ruchem...Teraz też Sokół zagra ze Świtem dlatego będzie się działo...Z awansami radzę poczekać do końca rundy, wtedy coś się wyklaruje.
 okland   19.09.2010, 20:58:23
liga na pewno wyrownana na jesien,a moze i do konca sezonu walka o awans,4 ekipy bez porazki,
zawisza i mewa,a takze stare miasto beda sie liczyc o awans,a z beniaminkow napewno subkowy,namieszac moze lubichowo i radostowo,
-co do meczu w gniewie znowu koncert bylego trenera seniorow klepy lubi ten procentowy sport razem z kierownikami dwoma juniorow-odnotowane w protokole i jak ma byc tu dobrze-zawodnicy zrobili zespol,a dzlaczom odperd.....a,bez porzadkowych,
sedziowie regulaminowi przed meczem- 8)
 mistrzu   19.09.2010, 21:14:43
Bramki dla Powiśla Stary Targ:
 pan13   20.09.2010, 17:47:10
Zwykle wystrzegam się chamskich odzywek. Ale w tej sytuacji sobie ulżę: prezes1969,prezes1969,prezes1969-dno,dno,dno...buuuuhhhaaaaaaa!!!!