my gramy w Suchym Dębie
 GKS_Kowale_1   08.10.2010, 20:04:34
Ciężki mecz się zapowiada :)
 ksiadz   09.10.2010, 00:14:17
Jaki ciężki mecz????? 8) z tego co widać to Grabiny Zameczek nie mają zbyt dobrej obrony? skoro dali sobie strzelić 19 bramek w 6 meczach.Ale zobaczymy jak to będzie w niedziele.Ja stawiam na zwycięstwo Kowal :huh: 8) pozdro i powodzenia :D
 jeffren   09.10.2010, 05:06:52
dużo traci,duzo strzela:) chcemy zrobić niespodzianke i jako pierwsi urwać pkt liderowi:D chodź wiadomo jak trudne jest to do zrealizowania!!:Pnapewno bedzie walka. pozdro
 GKS_Kowale_1   09.10.2010, 08:28:37
ksiadz
Nie chodzi o to , że w 6 meczach maja 19 bramek straconych. Mecz , meczowi nie równy . :)
Pozdro liczymy na ciekawy mecz, :) wygra lepszy :)
 matias_02   09.10.2010, 16:57:59
Kowale powinny wygrac meczyk .. Ale pilka jest nieprzewidywalna ;d Dlatego licze na grabine ze moze jakis punkt im zabierze ;] ...
 barcagola1989   09.10.2010, 18:02:54
Królewscy - Portowiec 3:3 (1:3)

Jeszcze w 80 minucie Portowiec prowadził 3:1. Końcówka zdecydowanie dla Królewskich i z przebiegu meczu remis wydaje się sprawiedliwy. Portowiec, spoko druzyna. Powodzenia w kolejnych meczach

Sędzia sprawiedliwy i dokładny.. aż za bardzo.. Aptekarskie sędziowanie = brak płynnej gry i tego niestety bylismy świadkami.

Pozdro i powodzenia w kolejnych meczach.
 Kuba_DP   09.10.2010, 18:32:02
Wisła-Fosfory 5.0 bramki Jakub Post, Krzysztof Kliszewicz(dwie), Filip Panek, Tomasz Dargacz(karny)
 ksiadz   09.10.2010, 23:26:10
Kuba DP masz racje do jutra do 16 macie Lidera a po 16 raczej 8) po staremu.Lider jest tylko jeden GKS Kowale.Macie swoją chwilę więc sie cieszcie :s :s :huh:
 ksiadz   09.10.2010, 23:26:58
Pozdo 8) :roll:
 neutron   09.10.2010, 23:42:51
ksiadz .. soda juz dopier....kowalom do głowy?? gwiazdeczki...a ja mysle ze za rok tez bedziecie w tej lidze....
 Kuba_DP   09.10.2010, 23:57:23
ksiadz masz racje raczej nie przewiduje ze przegracie, bez napinki ale mecz sezonu bedzie za tydzień 2 tygodnie w Długim Polu wtedy się okaże kto jest lepszy... lecz powiem tak jak Wy wygrywacie i My wygrywamy to reszta traci punkty... i o to chodzi... pozdro i powodzenia jutro
 Kuba_DP   09.10.2010, 23:58:27
longfield pisałem z telefonu wracjąc do domu... mała pomyłka bramkę strzelił Jakub Jost :)
 tropic   10.10.2010, 10:31:37
Mecz sezonu na pewno bedzie w Dlugim Polu. Co nie zmienia faktu ze Wisla i Kowale graja najlepsza pilke w tej lidze i to te dwa zespoly aansuja.!
Steblewo 3-0 motlawa (walkower)
Gralismy sparing zamiast meczu to bylo 3-1 dla motlawy ;d ..
 GKS_Kowale_1   10.10.2010, 18:26:33
Zawodnicy motławy nie mieli chyba kart zdrowia czy cos takiego.
 Lopez_93   10.10.2010, 21:08:58
Zachowanie Kibiców Grabiny-Zameczek w meczu z Kowalami było tragiczne, cały czas wyzywali i obrażali sędziego .
 ksiadz   10.10.2010, 23:23:49
neutron :s z kąd ty masz takie informacje gdzie Kowale będa za rok???????jak ty wiesz wszystko i z ciebie taki czarodziej to daj mi numery Dużego Lotka 8) :roll:
 ksiadz   10.10.2010, 23:25:29
Wyślij mi na kom. pozdro 8)
 jeffren   11.10.2010, 10:45:42
Lopez_93 Cały czas czy od 75 min ?? jak sędzia zaczął drukować wynik dla Kowal! Przecież nie mógł dopuścić do tego żeby lider stracił punkty. Mogę tylko powiedzieć że sedzia zjebał dobre widowisko.Pozdro i powodzenia
 GKS_Kowale_1   11.10.2010, 14:39:27
Hahhaha. Jak zaczął drukować wynik dla Kowal . ?
Karne były EWIDENTNE . Porażka boli i tyle . Pozdro
GKS <333 :love:
 MACIEJK   11.10.2010, 15:48:03
KOWALE PRZEWAŻAŁY CAŁY MECZ I TYLKO NIESKUTECZNOŚĆ POWODOWAŁA ŻE WYNIK DO PRZERWY BRZMIAŁ 0:1(BRAMKA GRYCEL ASYSTA GROSZEK) W CAŁYM MECZU GRABINA ODDAŁA MOŻE ZE SZEŚĆ STRZAŁÓW W TYM TRZY W ŚWIATŁO BRAMKI, TO KOWALE ATAKOWAŁY I GRAŁY JAKĄŚ PIŁKĘ. A CO DO KARNYCH TO BYŁY EWIDENTNE (OBRONA STRZAŁU RĘKĄ I CZERWONA KARTKA DLA OBROŃCY CZY FAUL PARĘ MINUT PÓZNIEJ) CZWARTA BRAMKA PIĘKNE UDERZENIE KRYGIERA Z 16 METRÓW BRAMKARZ BEZ SZANS
 mohen7EPT   12.10.2010, 13:54:54
bramka dla EPT : A.Oliński
 jeffren   12.10.2010, 15:00:49
Nieskuteczność w pierwszej połowie:D a powiedz kolego ile to Kowale miały czystych, dogodnych sytuacji do zdobycia gola w pierwszej połowie??:D bo ja sobie przypominam jedna taka naprawde dogodną gdzie powinna byc bramka a reszta to jakieś zamieszania a nie wypracowane sytuacje:) co do karnych to pierwszy Ewidentny bo obrona ręką i czerwień tylko chwile wcześniej sedzia nie zauważył faulu na bramkarzu. Drugi ewidentny? raczej spodziewałem sie że sedzia odgwizdałby faul dla Grabiny a nie karny:D dlatego zachowanie kibiców o którym pisał Lopez_93 było jakie było!!
A czwarta bramka piekna:) powodzenia