Wisła Steblewo 3 - 4 Sporting Leźno 30 kwietnia 2011 - 17:00

Kowale!!!!!!!
 barcagola1989   26.04.2011, 23:54:02
Królewscy Czapielsk - Wisła Długie Pole - niedziela 1 maja godzina 17 na boisku w Kowalach.
 Kuba_DP   27.04.2011, 16:35:22
barcagola1989 a ja z tego co wiem mecz się ma odbyć sobota godz. 16.30 na boisku w Kowalach, ale nie wiadomo czy się zgodzi związek na tą zmianę...

dziś wieczorem będzie wiadomo na 100%
 barcagola1989   27.04.2011, 16:42:48
na 100% mecz nie bedzie przełożony. dlatego napisałem godzine i date..
 tropic   28.04.2011, 14:20:24
Na Pom. ZPN jest napisane, ze nie wplynelo pismo z proba o przelozenie meczu!
 Kuba_DP   29.04.2011, 17:16:00
Wydział Gier i Ewidencji informuje, że na posiedzeniu w dniu 27.04.2011 zweryfikował wyniki następujących zawodów jako walkowery:

A-II-86 Portowiec Gdańsk - Wisła Steblewo 0:3 nieuprawniony zawodnik - Paweł Muła (brak opłaty po 9żk)
 Kruzinho   29.04.2011, 23:30:17
kolejne podarowane 3 pkt dla Steblewa :| wychodzi na to ze normalnie mieliby az o 5 mniej ale szczescie tez trzeba miec |)
 ksiadz   30.04.2011, 17:15:55
KOWALE-fosfory 2:1 :D :D :D :D
 majaa   30.04.2011, 17:17:02
śmieszą mnie takie komentarze! rozumiem kruzinho że mówisz 5 pkt bo uważasz że jesienią motława by wygrała gdyby nie brak kart zdrowia zawodników motławy i walkower z tym związany. jaka pewność z twojej strony
 tropic   30.04.2011, 17:36:32
Tragiczna gra Kowal. do przerwy powinni przegrywac 5-2!!!
 GKS_Kowale_1   30.04.2011, 19:57:16
Tropic
Chyba na innym meczu byłeś . :) 2 bramki dla Kowal Darek Borkowski . :)
 tropic   30.04.2011, 20:07:02
no powiedz mi ze Kowale dobrze graly to spadne chyba z krzesla. dramat!
 pelee   30.04.2011, 20:17:18
Gts Rusocin - Osiczanka Osice 2:2 (1:2). Mecz wyrównany zarówno jedna jak i druga drużyna przy odrobinie szczęścia mogła zainkasować 3pkt .
 Kuba_DP   30.04.2011, 20:52:22
Wisła S. - Sporting 3-4
Motława - Portowiec 1-1
 Kruzinho   30.04.2011, 21:49:49
majaa pomimo tego ze przegralismy walkowerem mecz ze Steblewem to rozegralismy i tak to spotkanie ktore wygrala Motlawa 3:1 takze dlatego napisalem o tych 5pkt bo taka prawda |)
 bolek   30.04.2011, 21:53:04
Motława-Portowiec: 1-1.
Mimo braku podstawowych graczy z Portowca,chłopaki dali radę,jednak mieli szansę na wygraną.
Jestem z Was dumny :D
Paweł M.
 majaa   01.05.2011, 10:18:47
kruzinho wiem że zagraliście ten mecz, ale to był już tylko sparing to raz,
a dwa niektórzy zawodnicy wisły pojechali po gwizdku sędziego do domu i skład był słabszy
 tropic   01.05.2011, 10:37:54
Sprawa awansu Kowal zostala chyba rozstrzygnieta. 12 pkt przewagi nad 3 miejscem i 6 kolejek do konca.
Wszystko jest mozliwe, ale patrzac na wyniki poszczegolnych meczow to Kowale sa w komfortowej sytuacji!
 Fragles   01.05.2011, 20:05:10
Królewscy - Wisła 0:3 . Było około 10 min temu.. A końcowego nie znam.
 barcagola1989   01.05.2011, 21:18:26
Królewscy - Wisła DP 0:3 (0:0)

wszystkie bramki dla Wisły w ostatnich dziesięciu minutach meczu..
 MagicVision   01.05.2011, 21:39:20
to chyba ostatni sezon zawodników z czapielska ;/

brak ludzi z meczu na mecz :blink: dziś przyjechali w 12 a skończyli w 10 :blink:

czyżby piłka nożna znudziła się Króleskim :push:
 Kuba_DP   01.05.2011, 21:40:33
Bardzo ważna wygrana Wisły, mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji, przewaga przez cały mecz, Królewscy w 2 połowie grali w 10. Po strzeleniu 1 bramki w 78 minucie, załamanie druzyny Królewskich czego efektem 2 kolejne bramki.
bramki strzelali Jakub Krawczyński, Piotr Bujak, Rafał Jary (bezpośrednio z rogu)
 barcagola1989   01.05.2011, 23:52:47
dokładnie Kuba. Królewscy nastawili się na grę z kontry, co szczerze mówiąc w drugiej połowie zaskoczyło nieco Wisłę. Kilka niezłych kontr niestety bez efektu. Dwie z trzech bramek pięknej urody dzięki czemu Wisła inkasuje 3 punkty. Boisko w Kowalach jak asfalt w wyścigach samochodowych ale i tak bywa. Dzięki za mecz.
 Kuba_DP   02.05.2011, 00:54:59
barcagola1989 przy wyniku 0-0 poprzeczka dla Królewskich mogła bardzo ich zbliżyć do wygrania a boisko beton to fakt po kolanach to widać :)
bramki ładne zwłaszcza na 1-0 sam ją strzeliłem (taki skrominiś) hehehe pozdro i również dzięki za mecz,