10. Centrum Pelplin 26 27 8 3 15 43 - 54
12. Gryf 2009 II Tczew 26 26 7 5 14 43 - 71
13. Weber Szprudowo 26 26 8 2 16 40 - 83
14. Błękitni Stare Pole 26 20 5 5 16 26 - 63

Kolejka 8 - 9/10. października 2010

Błękitni Stare Pole 3 - 4 Ceramik Łubiana 9 października 2010 - 16:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Wda Lipusz 9 października 2010 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Radunia Stężyca 9 października 2010 - 11:00
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 - 1 Gryf 2009 II Tczew 10 października 2010 - 15:00
Delta Miłoradz 4 - 2 Centrum Pelplin 9 października 2010 - 15:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Weber Szprudowo 9 października 2010 - 15:00
KP Starogard Gdański 5 - 1 Wisła Korzeniewo 9 października 2010 - 16:00

fan!!!   07.10.2010, 15:36:11
Co taka cisza przed tą kolejką chyba szykują się zaskakujące wyniki 8)

KlubPiłkarskiStg   07.10.2010, 18:54:59
Kto wie, może to rzeczywiście cisza przed burzą...

Mecz kolejki w Kwidzynie. Ciekawie może być również w Starogardzie, gdyż Wisła potrafi sprawiać niespodzianki, a ponadto teraz każdy się dodatkowo mobilizuje na mecze z KP. Mam jednak nadzieję, że nasi chłopacy mają to na uwadze, i że zwycięska passa będzie trwała :blink: Pozdro dla wszystkich ekip!
 wisla1   07.10.2010, 19:10:31
dla Wisły Korzeniewo strzelil Karol Fornalczyk
 slasher   07.10.2010, 19:54:17
sawik po co ci strzelcy bramek co :|
 sawik   07.10.2010, 20:31:57

jestem adminem na pomorskim i prowadzę klasyfikacje strzelców od kilku dobrych lat wcześniej prowadziłem A-klasę gr. IV a teraz V-lige dziwi mnie ze pytasz prawie wszyscy o tym wiedzą

starogard   07.10.2010, 21:58:56
witam wiadomo że wszyscy będą się skupiać na liderze żeby passe dobrą przerwać ,trzymam kciuki za kp oby tak dalej

Rodło - Radunia Stężyca 3-2

Zostaje duży niedosyt bo 2 bramki Raduni wpadły po naszych błędach ... a Rodło sobie zrobiło akcje do strzelenia bramek i praktycznie całe spotkanie prowadziliśmy grę , a bramki to naprawdę kuriozalne błędy obrońców , i tylko dzięki szczęściu nie straciliśmy kilka razy bramki .
 jantarowiec1963   09.10.2010, 14:35:33
Ciekawe czy to rodełko z tymi godzinami w soboty robi to specjalnie czy są jakieś inne okoliczności bo cos mi się wydaje ze to zwykłe chamstwo i proponuje też ich zacząc zapraszać na poranne godziny w soboty tak na przykład do Chojnic na 10.30 to będą musieli wyjechać około 8 rano w sobotę i ciekaw jestem ilu ich przyjedzie
 brawo   09.10.2010, 15:23:58
Nie o 8:00 tylko 7:00 :)
 msi1097   09.10.2010, 16:52:52
Kolego, D2Małi Piłkarze Rodła (rocznik 99) jedzie jutro na mecz do Chojnic , na godzinę 10.00 . Może więc bez zbędnych komentarzy.
 piotr84p2   09.10.2010, 18:10:30
BŁEKITNI STARE POLE--CERAMIK3-4(2-0) bardzo ciekawy mecz wykonaniu drużyn . gospodarze wykorzystali rzut karny którego powinno wcale nie być. w drugiej połowie broni rzut karny wykonywany przez zawodnika gości lecz za 15 min musiał wyciagnąć piłkie z siatki po 2 karnym. w 90min goście ustalaja wynik meczu na 3--4 :puke:

rysiu6964   09.10.2010, 19:21:34
W końcu Delta zdobyła 3 punkty na własnym boisku :D :D Dobry mecz całej drużyny. Jeżeli chodzi o przebieg to Delta przeważała,dwie szybko strzelone bramki dawały nadzieję na wyższy wynik. Szkoda tych straconych goli, drobne błędy w obronie... Ale skuteczności dziś nie zabrakło 8) :D
Bramki dal Delty:
2x P. Szklarczyk
1x A. Kociemba
1x gol samobójczy

Na koniec bardzo miły gest ze strony, jak się nie mylę, trenera Centrum. :idea: :idea:
 Ali69   09.10.2010, 20:08:35
To, że Weber gra w tych rozgrywkach słabo to fakt oczywisty.
Ale to jak dzisiaj sędziowie (zwłaszcza główny) prowadzili mecz w Nowym Stawie to po prostu skandal !!! Sędzia główny uczciwe sędziowanie meczu rozpoczął dopiero przy wyniku 2:0 dla gospodarzy. Do tego momentu totalna błazenada. Co chwilę rzut wolny dla Gromu - czy był faul , czy też tylko kontakt gracz Webera z zawodnikiem Gromu.
Do tej pory starałem się nikomu nie ubliżać ale takich baranów jak ci sędziowie dawno nie widziałem.
Osobiście lubię drużynę Gromu i życzę im jak najlepiej. Ale nie mogę milczeć jak dureń z gwizdkiem rozwala całe zawody.
 RYZYKANCI_HOBBYŚCI   09.10.2010, 20:21:23
No i 8 me zwycięstwo:) ale muszę przyznać, że Wisła się starała,
 miloradz152   09.10.2010, 20:42:16
J kolejne 3 punkty,to cieszy .Brawo chłopaki . :)
 Wis?aTczew   09.10.2010, 20:46:26
Dla Gryfa z Rodłem: Krystian Krause i Maciej Saczuk .
 Wis?aTczew   09.10.2010, 20:46:46
 hak_MAXIT_   09.10.2010, 21:11:01
Bramke dla OKLANDU zdobył TOMASZ MAZURKIEWICZ

mecz dosyc wyrównany :) tylko sedziowanie SŁABE;/;/

zastanawia mnie zachowanie kibiców GROMU :P

czy oni sie popisuja koło (przyjaciół) z GNIEWu?? czy są naprawde tacy durni ;p;p

bo nie raz z nimi gralismy i tylko jak maja kolegów z GNIEWU to wyzywaja nasza druzyne a jak ich niema to normalny doping prowadza;p

macie tak ciekawa druzyne a Wy psujecie im tylko opinie SZKODA SŁÓW ;p

POZDRAWIAM :)

cpelplin   09.10.2010, 21:34:45
Dla Centrum:
2x Marcin Palubicki.

Pozatym dwie bramki dla Delty to gole samobojcze ;)

W meczu z Jantarem:
2x Jaroslaw Lisewski
Andrzej Pyrkowski
Maciej Lewandowski.
 Delta!!!   09.10.2010, 21:51:25
Do cpelplin:
Dla Delty była tylko jedna samobójcza a nie dwie.

Szkoda tylko tych straconych bramek. Ale ogólnie to i tak bardzo ładnie. Obie drużyny dobrze grały, chociaż Delta przeważała.

Bramki dla Delty
x2 Piotr Szklarczyk
Andrzej Kociemba
Oraz bramka samobójcza
 kondzo   09.10.2010, 22:11:36
Ogladalem mecz delty z pelplinem to delta od poczatku prowadzila gre efektem byly 2 gole zdobyte i mysle ze wkradlo sie rozluznenie w szeregi delty i dlatego stracili dwie bramki druga polowa to ataki delty i to dalo nam kolejne dwie bramki wynik koncowy 4-2
DELTA :love:
 konek   09.10.2010, 23:13:36
Co do meczu Grom : Szprudowo to mecz ogólnie słaby w wykonaniu obu ekip. Ale skupię się na grze Nowostawian gdyż to tej drużynie kibicuje. Nie byłem na meczu pucharowym z Zielonymi, myślałem że to jakaś wpadka, zdarza się, ale to co dzisiaj pokazał Grom nie mogło zachwycać... Wielkie rozczarowanie, jeszcze niedawno byli wstanie wygrać 5:0 z Deltą czy 6:0 z Błękitnymi, tak od meczu z KP grają słabo. Mimo wyniku 3:2 goście kontrolowali całe spotkanie i przewyższali umiejętnościami nasz zespół, ostatnio nastał jakiś kryzys, bo wiem że potrafimy grać w piłkę ale to co ostatnio gramy to nie jest to. Nie chodzi tylko o wyniki, wiadome że nie można ciągle wygrywać, dziś wygraliśmy, ale to nie było to co na początku. Bardzo duża nieskuteczność, brak pomysłu na grę, zbyt wiele indywidualnych akcji. Mam nadzieję że chłopaki jeszcze się zmotywują na ostatnie 5 kolejek, i udowodnią, że potrafią kopać porządną piłkę.

pozdro Grom
 NOSTRODOM   10.10.2010, 00:24:52
Brawo dla Delty :D oby następny mecz też był za 3 punkty :)
 tekal   10.10.2010, 02:20:10
RELAX... :idea: :love:
 pyskaty   10.10.2010, 09:14:01
mecz w Nowym Stawie wyrównany? :huh: to chyba byłem na innym meczu...
 rooney   10.10.2010, 09:54:22
RELAX-WDA 2-1 niestety.bramki dla Relaxu Grzegorz Siwiec i Sebastian Pajdzik,zaś dla Wdy Bartek Machut( 9 gol w sezonie)
co do meczu to kto był to widział że Wda przegrała wygrany mecz:(już w 7 minucie Wda po Bramce Machuta obejmuje prowadzenie.i w 1 połowie miała jeszcze 5 bardzo dogodnych sytuacji po których piłka minimalnie mijała bramke gospodarzy i bezradnego bramkarza Gospodarzy który tylko wzrokiem odprowadzał bardzo grożne strzały gości badź bardzo dobrze bronił w innych sytuacjach.gospodarze troszkie otrząsneli się pod koniec 1 połowy i przeprowadzili groźna akcje po której obrońca Wdy wybił piłkę z lini bramkowej i druga sytuacja po rzucie rożnym obrońca gospodarzy minimalnie chybił.tak ończy się 1 połowa po której Wda powinna różnicą 4 bramek prowadzić a tylko 1-0 było:(2 połowa to dużo lepsza gra gospodarzy którzy rzucili sie odważniej do ataków jednak bardzo dobrze spisywała się obrona i bramkarz gości.dopiero w 68 minucie nieporozumienie obrony ładnym strzałem głową wykorzystał Pajdzik i był remis 1-1. to zdecydowanie podłamało Wde i gospodarze w 75 minucie zadali decydujący cios i Grzegorz Siwiec ładnym strzałem po którym piłka odbiła sie od słupka podwyższył wynik na 2-1 i tak juz pozostało do końca.gratulacje dla Relaxu za wygraną i gre do końca,a Wda no trudno już w 1 połowie mogła mecz ustawić ale no trudno tak bywa i pozostał duży niedosyt ponieważ Wda zagrała dobre zawody,ale jak to juz w piłce punktów za dobra gre nie dają a za bramki a te o jedną więcej strzelił Relax i wygrał.jeszcze raz gratulacje i powodzenia dla Was w dalszych meczach..
 Kalosz   10.10.2010, 10:02:02
A jak tam sędziowanie w tej kolejce?Proszę o wypowiedź wszystkich zespołów.
 rooney   10.10.2010, 10:14:03
Relax-Wda raczej dobre zawody w wykonaniu Panów sędziów.Nie pomagali żadnej z drużyn:)
 Delta!!!   10.10.2010, 11:26:37
W meczu Delta-Centrum sędziowane było jak do tej pory najlepsze jakie widziałem poza tym jednym poważnym błędem który popełnili sędziowie to nie odgwizdany karny w pierwszej połowie za ewidentne zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika Centrum ogólnie ocena 8/10 jak by tak było zawsze nie było by źle
 jatzek   10.10.2010, 13:28:23
Mecz w Nowym Stawie dosyć wyrównany hahahaha ....prosze cie czlowieku....
 777adi   10.10.2010, 15:38:03
rooney grasz i strzelasz to to sie zajmnij stronką Wdy tak ładnie umiesz opisywać mecz,info już było a chętnych żadnych do prowadzenia strony klubowej!!!
 fan!!!   10.10.2010, 18:57:09
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Gryf 2009 II Tczew 4-1
 cpelplin   10.10.2010, 19:49:40
Delta!!! :

Druga i ostatnia bramka do gole samobójcze. Obie samobójcze bramki strzelił Jarek Mytlewski.
 kondzo   10.10.2010, 20:12:04
cepelin nie wnikaj czy samobuj czy nie wazne ze gol
TYLKO DELTA :love:
 hak_MAXIT_   10.10.2010, 23:10:38
KONEK i PYSKATY

chyba jednak byliście na innym meczu tak wskazywał wasz doping bo spiewliscie LECHIA GDAŃSK , MEWA GNIEW i te wasze żenujece przyspiewki jebb SZPRUDOWO i MIŁORADZ

WSTYD ;/;/

pieknie popisujecie sie koło przyjaciół z GNIEWU heh BK z WAS;/
dzieci po 16-18 lat BK

zawodnicy GROMU wporzosiu :)
 Mrowa03   11.10.2010, 19:23:27
Do hak_MAXIT_ Nikt nie śpiewał LECHIA GDAŃSK baranie bo byliśmy na meczu GROMu a nie Lechi. Nikt się nie popisywał śpiewamy to co zawsze :D
 kondzo   11.10.2010, 19:28:59
Mrowa03 spiewace to co zawsze z pszeczkola piosenki bo w NS jak i w GNIEWIE DZECI KIBICUJA
 cpelplin   11.10.2010, 19:34:51
kondzo:
Zamiast mnie pouczac kup sobie chlopcze slownik.