Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 4 września 2010 - 17:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 4 września 2010 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn 4 września 2010 - 17:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Relax Ryjewo 4 września 2010 - 16:00
Weber Szprudowo 1 - 10 Ceramik Łubiana 4 września 2010 - 16:00
Centrum Pelplin 3 - 1 Wda Lipusz 4 września 2010 - 17:00
Gryf 2009 II Tczew 1 - 1 Radunia Stężyca 5 września 2010 - 13:30

didier   30.08.2010, 17:31:02
Stg-Kwidzyn.

mecz kolejki.;]
 rysiu6964   30.08.2010, 18:05:12
ciekawe spotkanie tez w Tczewie :D w tej kolejce dwa mecze na szczycie :) :) może w obu przypadkach drużyny podzielą się punktami :P powodzenia Pany :idea: :idea:

Delta M-dz :love: :love:
 Marny_Piłkarzyk77   30.08.2010, 18:53:23
Racja w Starogardzie mecz kolejki zgadzam się. . .
W Tczewie też powinien być ciekawy mecz jak na warunki naszej ligi patrząc po obecnym stanie tabeli :)
 Lks_SM   30.08.2010, 21:30:00
dwa ciekawe mecze 8) zapewne dużo walki i zapewne różnica między drużynami będzie nie wielka

pozdro dla kumatych :D
 rysiu6964   30.08.2010, 21:42:10
Czy WEBER gra na tym samym obiekcie, na którym grał za czasów występów w A klasie? :)
 piotr84p2   31.08.2010, 08:53:54
a ja zapraszam wszystkich zainteresowanych na PIERWSZE DERBY POWIATU MALBORSKIEGO W TYM SEZONIE W MIŁORADZU O godz17gdzie DELTA zmierzy sie z BŁEKITNYMI Stare Pole :D
 RYZYKANCI_HOBBYŚCI   31.08.2010, 21:59:39
 Bartek_DIIL   01.09.2010, 10:55:34
Zapowiedź Meczu KP Starogard vs Rodło Kwidzyn 4 wrzesnia 2010
 Weber_LG   01.09.2010, 12:36:32
rysiu6964 tak oczywiscie ;) :P
 WislaForever   01.09.2010, 17:28:53
zróbcie coś z tą stroną bo to jedna wielka katastrofa. Nie ma nikogo w STG kto zrobił by coś porządnego?
 RYZYKANCI_HOBBYŚCI   01.09.2010, 22:36:15
Moglibyśmy zrobić ją na futbolowo tak jak wy, ale wolę poczekać niż iść na łatwiznę.
 Bartek_DIIL   02.09.2010, 22:30:52
RYZYKANCI_HOBBYŚCI
MASZ 100% RACJI!!!
 Aimar   03.09.2010, 16:28:15
 paczo88KPS   03.09.2010, 17:01:40
do Aimar : niestety przez długi okres nie było mnie w Starogardzie ...
 rooney   03.09.2010, 22:27:01
ciekawy mecz powinien być też w Pelplinie pomiędzy Centrum a Wdą.obie drużyny na zmianę wygrywaja mecze pomiędzy sobą.Wda ma bardzo młody duet napastników którzy strzelają dużo Bramek.Machut w tym sezonie już 4 oczka a Lipiński tez juz zapunktował.ubiegły sezon Machut 20 oczek(król strzelców całej ligi a Lipiński 8 oczek i też czołówka.ogólnie druzyna Wdy solidny zespół z bardzo dobrym i doswiadczonym trenerem,i zespół który po blamażu w Korzeniewie powoli dochodzi do siebie.co do drużyny centrum to naprawde solidny dobry zespół składający sie z doświadczonych zawodników,czołówka poprzedniego sezonu.takze powinno być ciekawe widowisko,zreszta liga bardzo sie wyrównała i nie ma już słabeuszy i każdy może wygrać z każdym i jeszcze wiele bardzo ciekawych meczy czeka nas w tej lidze co do awansów i spadków spokojnie poczekajmy z osądami conajmiej do połowy rundy bo wiekszość juz po 1 kolejce widziało awans Rodła Raduni i Starogardu.napewno druzyny te beda w czubie ale spokojnie czas pokaże.powodzonka dla wszystkich ekip
 rooney   03.09.2010, 22:52:31
ostatni mecz nasi zawodnicy rozegrali w bardzo dobrym stylu i odzyskali w pełni zaufanie kibiców po blamażu w Korzeniewie.obrona kierowana Przez Wałdocha(nieobecny w Korzeniewie)była zupełnie inna obroną niz ta z Wyjazdu i chwała im za to.Bardzo dobrze zagrał też duet Doświadczonych środkowych pomocników Bąkowski,Swieczkowski(w przeszłości grali dużo wyżej)za mecz ze Szprudowem należy pochwalic cały zespół Wdy i nie można też pominąć świetnej postawy kibiców których ponad 300 zawitało na Lipuski stadion i w godnym stylu przywitali drugą nowa trybunkę:)liczymy na dobre Wieści z Pelplina a już za tydzień miło przywitamy przyjaciół z Tczewa którzy zapewne zawitają na Lipuski stadion:)T.A.G w Lipuszu.jeszcze raz powodzonka dla wszystkich ekip w 3 kolejce
 Aimar   04.09.2010, 07:26:01
do Paczo to czas odświeżyć stronke ;) bo kolejny sezon juz ruszyl :)
 piotr84p2   04.09.2010, 17:42:56
DELTA MIŁORADZ -- BŁĘKITNI STARE POLE 1--0 do przerwy
 tylko_kibic   04.09.2010, 17:47:04
weber - ceramik 1-10 szok :( coraz gorzej :(

ale tak bywa
 tylko_kibic   04.09.2010, 17:49:17
ale jak bedzie spadek do A bynajmniej wrócą emocje na meczach Mewa :) policja "mamroty-jenoty"i rzucanie butelkami główne atrakcje na meczach Mewy :D
 rysiu6964   04.09.2010, 19:15:01
Kibice w Miłoradzu znów nie zobaczyli wielkiego widowiska... Mimo prowadzenia Gospodarzom nie udało się zdobyć kompletu punktów. W końcówce zabrakło skuteczności, Delta miała trzy świetne okazje.. Jednak wynik wydaje się być sprawiedliwy.. Mimo dwóch porażek Błękitni zmotywowali się, nie grali porywająco,ale na punkt zasłużyli. Za tydzień kolejne derby powiatu malborskiego :D Emocji na pewno nie zabraknie. Oby nie zabrakło także bramek. :P :idea: :idea:

szpaku123   04.09.2010, 20:24:58
Brawo dla kibiców ze starogardu napinających się nawet na Nk!!Gratki panowie nie ma to jak wejśc na profil drużyny przeciwnej i na nich jechać :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 Ar_tcz   04.09.2010, 20:40:21
Centrum 3-1 Wda Lipusz
 centrum-p   04.09.2010, 20:41:51
Centrum-Wda 3:1 (1:0)
 kibicbsp   04.09.2010, 20:48:49
Do przerwy Błękitni powinni prowadzić 3:0. Delta niech się cieszy z remisu.
 rooney   04.09.2010, 20:59:03
Centrum-Wda 3-1 niestety.mecz duzo lepiej zaczeli gospodarze którzy stworzyli sobie dużo więcej dogodnych sytuacji niż goście.szczerze to wynik do przerwy powinien być 3-0 a nie tylko 1-0 przynajmiej 2-0 bo zawodnik Centrum zepsuł sytuacje sam na sam z bramkarzem w ostatniej minucie 1 połowy.2 połowa to dobry poczatek Wdy jednak Centrum wykorzystało błąd obrony i niestety 2-0.od tego momentu Wda ruszyła do przodu i efektem tego była bramka Borkowskiego zdobyta po ewidentnym błędzie bramkarza w około 60 minucie.potem groźna akcje przeprowadził Bławat i został sfaulowany a sędzia pokazał na wapno.niestety dla Gości Machut minimalnie chybił i wynik dalej widniał 2-1 dla Centrum.od tego momentu Prawdziwe oblężenie bramki Centrum jednak obrona gospodarzy zawsze wychodziła z opresji.w 90 minucie bład obrony Wdy i zawodnik Gospodarzy pada w polu karnym i zawodnik gospodarzy nie daje szans bramkarzowi Wdy.mecz mógł się podobac kibicom bo duzo sie działo.powodzenia dla wszystkich ekip.
 kkkkkk   04.09.2010, 21:00:54
Do kibicbsp haha byłem w miłoradzu na meczu i człowieku wy nic nie pokazaliście na boisku a ten zawodnik co sie położył w polu karnym to już wg zal bramkarz w piłke a wasz zawodnik sie położył i karny wy sie cieszcie że te strzały pod koniec meczu nie wpadły do bramki tyle na temat

pozdro dla normalnych :love:
 kkkkkk   04.09.2010, 21:04:23
wg kto strzelił pierwszy bramke błękitni zadupie czy Miłoradz ?? oczywiście miłoradz to człowieku zastanów sie co piszesz mogliście a co zrobiliście nic i pk haah każdy pk strzela to już jak jest pk to loteria albo wybroni lub gol to trzeba być dobrze skoncentrowanym na grze
 spens86   04.09.2010, 21:05:38
BRAWO DLA GROMU NOWY STAW!!!!!!!!!!
W KOŃCU ZWYCIĘSTWO I DO TEGO ZASŁUŻONE BO POWINNO NAWET BYĆ Z 5:1 JAKBY GROM WSZYSTKO WYKORZYSTAŁ :)

kolega   04.09.2010, 21:59:51
co się dzieje ze Szprudowem chyba się sponsor wycofał. słomiany zapał na jeden sezon. Pozdrawiam i czekam w A-klasie.:)))))
 kolega   04.09.2010, 22:01:04
Tak to jest z nowo Bogackimi:))))))))
 Magic   04.09.2010, 22:12:35
Kto strzelał bramki dla KP?
 RODŁO-FANS-HOOLIGANS   04.09.2010, 22:26:19
Spokojnie " Szpaku123 " ten napinator to tylko 15-letnie dziecko ze Starogardu nie mające pojęcia o kibicowaniu , tyle w temacie pzdr .
 Marcin90   04.09.2010, 22:53:30
heh. . . jak na razie beznadzieja, początek sezonu ważny, ale najważniejsza jest tabela końcowa, więc nie wyciągajmy pochopnych wniosków o tym kto spadnie :) Mam nadzieję, ze kolego się nas nie doczekasz :) Myślę, że drużyna zrobi wszystko by tak się nie stało.
co do meczu-wynik mówi sam za siebie. . . choć to my objęliśmy prowadzenie. . . to chłopaki z Łubiany w dalszej części meczu nas wypunktowali. Mimo koszmarnego wyniku walczyliśmy do końca. Dla Ceramiki gratulacje za okazałe zwycięstwo.
 osstry3   04.09.2010, 23:40:35
Ceramika miała dzień konia - od 20 - 40 minuty co strzał to bramka. Szprudowo do roboty!
 XXYYZZ   05.09.2010, 00:06:01
do rooney;
Kolego chyba żle widziałeś w Pelplinie. Bo bramka padla
po błędzie obrońcy który przerzucił piłke nad bramkarzem!
Więc się zastanów kogo to był błąd.
 mich   05.09.2010, 09:09:59
Bramka dla DELTY Patryk Szramka
 kibicbsp   05.09.2010, 10:33:13
do kkkkkk
blekitni powinni do przerwy prowadzić 3 albo 4 i byloby pozamiatane.a te trzy strzały w końcówce to z przypadku i panu bogu w okno.jestes prostakiem ktory nie potrafi byc obiektywny.
 kibicbsp   05.09.2010, 10:35:07
a karny byl ewidentny.nawet nie protestowali.bylo slychac jak zahaczyl go za noge
 fan!!!   05.09.2010, 10:54:27
Śmiać mi się chce jak czytam te wszystkie komentarze na temat meczu Delty z Błękitnymi że niby ten czy tamten nie jest obiektywny co do opisu spotkania a tak naprawdę każdy pisze pod swoją drużynę a ja napiszę tak.

ANI JEDNI ANI DRUDZY NIE POKAZALI PRAKTYCZNIE NIC 90% GRY TO GRA W ŚRODKU BOISKA PO PROSTU TAKIE KOPANIE PIŁKI I CAŁKOWITY BRAK KONCEPCJI JAK POKONAC PRZECIWNIKA.

Wynik myślę jak najbardziej sprawiedliwy powodzenia dla obu ekip w dalszych rozgrywkach. I jeszcze jedna rada przestańcie się przekomarzać i skupcie się powoli nad następną kolejką

radunia.stezyca   05.09.2010, 15:30:07
Gryf II vs Radunia 1-1
 woli1998   05.09.2010, 17:11:01
Magic: 2-0(0-0) Bramki dla KPS Armatowski,Stolz

Super atmosfera na stadionie petardy itp..Pozdro. 8) :)
 kibicbsp   05.09.2010, 20:06:53
do fan!!!
masz w pełni rację.mnie po prostu chce się śmiać jak ktoś był na meczu widział co widział a pisze ze jego drużyna zdominowała rywala.jezeli byłeś na meczu to widziałeś ze błękitni do przerwy powinni rostrzygnąć mecz.ja byłem na boisku także wiem doskonale i zawsze jestem obiektywny.remis sprawiedliwy ale w pierwszej połowie powinno byc po meczu.pozdrawiam
 fan!!!   05.09.2010, 20:31:17
Byłem na meczu i jestem chyba najbardziej obiektywny Błękitni mieli trzy 100% sytuacje z czego jedna z linii bramkowej wybił nasz obrońca a Delta miała cztery z czego zdobyła jedna bramkę. A twierdząc że po pierwszej połowie powinno być po meczu jest strasznym błędem mecz z tego co wiem trwa 90 min a nie 45 min. Delta już nieraz udowodniła że potrafi wygrać przegrany mecz i w ciągu 10 min przed końcem z 0 : 2 zmienić wynik na 3: 2 na własna korzyść. Tak że radzę najpierw przemyśleć to co chce się później napisać.