Grunke Somonino 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice 9 kwietnia 2011 - 11:00
Orzeł Choczewo 1 - 0 Korona Żelistrzewo 9 kwietnia 2011 - 15:00
Błękitni Sobowidz 0 - 0 KS Chwaszczyno 9 kwietnia 2011 - 16:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Wikęd Kębłowo 9 kwietnia 2011 - 16:00

Hit kolejki Gedania Gdańsk - Potok Pszczółki :@ :@ :@
jak typujecie |)
 kowal111214   04.04.2011, 16:17:29
2:0 dla GEDANII :love: :love:
 potokpszczolki.pl   04.04.2011, 16:19:00
na stronie www.potokpszczolki.pl podsumowanie kolejki, strzelcy wszystkich bramek oraz oczywiście klasyfikacja najlepszych strzelb naszej grupy. zapraszam.
 mis2aa   04.04.2011, 16:41:27
2:1 dla Gedanii :love:
 kowal111214   04.04.2011, 19:55:05
kto idzie na mecz GEDA-POTOK
 kowal111214   04.04.2011, 19:57:16
kto jest chętny żeby pomóc mi zrobić ruch ultras na GEDZIE?porządny doping.może oprawy,wyjazdy organizować,zrobić jakieś flagi meczowe?
 Zybi   04.04.2011, 20:05:07
Mam nadzieję, że Gedania sprowadzi Pszczółki na ziemię.
 polonia_gdansk   05.04.2011, 16:23:49
szkoda ze polonia i gedania graja w 1 terminie. Chetnie obejrzałbym oba mecze :))
 kowal111214   05.04.2011, 17:18:11
wszyscy kibice GEDY na młyn.spotykamy się przy balkonie
pozdrawiam 8)
 mis2aa   05.04.2011, 22:31:31
i robimy doping ! |)
 kowal111214   05.04.2011, 23:13:58
hymn GEDANII który napisałem powiedzcie czy wam się podoba.

Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub (Bis)
 Dziadek_Dzidek   06.04.2011, 12:57:53
Drzyzga sie o ciebie pytała o chce kolejny program o GŁABACH zrobić !!!!

dobrze ze to nie PLAGIAT
:puke: :puke: :puke:
 kowal111214   06.04.2011, 12:59:41
a o kim ty Dziadek_Dzidek mówisz?
 skazaniec   06.04.2011, 13:05:41
bez obrazy dla Gedanii, ale to nie forum dla tworzenia ruchu kibicowskiego w tym klubie. Macie swoją strone i pewnie forum i tam się mobilizujcie na swoje mecze pozdro.
 futbollfan   06.04.2011, 13:20:18
o japiernicze, buahahah :D
 Polonia91   06.04.2011, 15:03:09
Teraz rozpisz to na cztery głosy i załóż chór
 Dziadek_Dzidek   06.04.2011, 17:04:06
kowal niech ci pani w przedszkolu pomoże bo widze ze sam nie dajesz rady.....wez juz sie lepiej rodziców zapytaj czy cie na mecz puszcza w sobote zeby ten wasz HOLLSIK zrobic ew opiekuna ogarnij :puke: :puke: :puke: :puke: mam nadzieje ze nie bedzie to chór POZNAŃSKICH SŁOWIKÓW (GEDANENSIS)jak rok temu :puke: :puke:
 kowal111214   06.04.2011, 17:17:20
dziadek weś się nie wypowiadaj ty internetowy napinaczu
Mocny tylko w necie.STOP INTERNETOWYM NAPINACZOM

bolekilolek   06.04.2011, 18:04:32
a Ty sie kowal nie filmuj :) bez odbioru 8)
 pawello85   06.04.2011, 18:09:21
Choczewo-Korona Żel !!! Jaki wyniczek ??? Obstawiam ciężką walkę lecz z jednobramkowoą przewagą Czerwono-Czarnych...Pozdro dla wszystkich normalnych na forum...I udanej kolejki
 zico22   06.04.2011, 21:00:41
Myśle że Olek z Sobowidza wywiezie trzy punkty,bardzo mu tego życze.pozdro.Olek i Chwaszczyno.
 marianoll_glks   07.04.2011, 23:15:50
kowa1111112341122l tak sie zastanawiajac i przeliczajac to co piszesz i w jaki sposob
to stwierdzam ze za dwa miesiace pewnie przystapisz do pierwszej komuni
 syriusz   08.04.2011, 12:27:52
orzeł choczewo-korona 2:1 :blink:
 Adammmo   08.04.2011, 20:13:54
no to jutro mecz sezonu dla Potoku mysle ze mecz decydujacy o awansie:)
 pawello85   08.04.2011, 21:28:42
ty to masz dopiero marzenia SYRIUSZ że Orzełek nisko-pienny wygra z Czerwono-Czarnymi :huh:
ładne szopki w Gdańsku ;-)
w 90 min Sierka prowadzi 2:0 z Polonią...
sędzia dolicza 7 min. mimo, że najpierw pokazał 4 i kończy się 2:2. Po strzeleniu na 2:2 zakończył spotkanie.
 Adammmo   09.04.2011, 14:30:43
Potok wygral zasluzenie:) Gedania bez kultury nie potrafia przegrywac:)tak sie nakrecaliscie ze z nami wygracie a tu znowu lania a jak Geda wygrala z Polonia to az strach pomyslec jakie lanie dostanie Polonia i jeszcze bedzie grac na wyjezdzie:)pozdro
 Jaa13   09.04.2011, 14:53:59
Adammmo: widać , że Ty ślepy jestes :] wynik wynikiem , potok wykorzystal dwa bledy i wygral.
przy 1 bramce ewidentny aut byl a potem faul na zawodniku Gedanii ...

P.S. sędziowanie dramat !!!
 Adammmo   09.04.2011, 14:56:14
hehe ja jestem slepy?dzieciaku jestem obiektywny nie bylo czegos takiego jak gedania:)cienizna i tyle w kazdym razie napewno nie zaslugujecie na 4 lige i dobrze sie stalo!
 Jaa13   09.04.2011, 14:59:40
dzieciaku Ty pajacu z pszczolek pewnie ze nie zaslugujecie , gdzie te pszczolki sa ? a wy co moze Chelsea jestescie co ?
 Adammmo   09.04.2011, 15:05:22
dobra mniejsza o to nie bede sie znizac do twojego poziomu:)prawda jest taka dotaliscie 4 mecze z namie w dupe i to cieszy:)hahahaha
 mis2aa   09.04.2011, 15:08:21
mam nadzieję że Poloniaa za Gedę wam spuści lanie |)
Gedaniaa ! :love: :love:
 Adammmo   09.04.2011, 15:12:48
to jak ta polonia?z sierakowicami?
 jamba   09.04.2011, 16:35:11
2 do 2. Po mądrej grze Sierakowic i piorunującej końcówce Polonii. Sędziemu chyba zegarek się popsuł po 90 minutach, doliczył 4 a grali 7. :puke: Wielka szkoda, ale głowy do góry 8)
 Adammmo   09.04.2011, 17:49:04
no i jak pieknie teraz tabela wyglada:)
 Skaut   09.04.2011, 17:58:19
Polonia w PomZPN ma już zaklepane miejsce w IV lidze :@ . Tak więc trzeba z nimi wygrywać jak w boksie - przez ciężki KO. Inaczej będzie to prawie niemożliwe.
 Skaut   09.04.2011, 17:59:27
Chociaż to nie umniejsza ich umiejętności sportowych. Fajna paczka.
 :]   09.04.2011, 19:50:43
@ Adammmo: nie jesteś obiektywny kolego!
Po 1-to, że Polonia przegrała z Gedania to nie znaczy , że przegra z Pszczółkami. Ale możecie tak myśleć, większe lanie od nich dostaniecie :)
po 2-nie mów, że Gedania bez kultury bo Potok też się zachowywał tak jak na wieś przystało! Jedni i drudzy prowokowali i nawet nie próbuj zaprzeczać. Do tego słabi sędziowie i się trochę zagotowało na boisku (2 czerwone kartki, przepychanki itp).
Po 3-odnośnie samego meczu. Szybka bramka dla Potoku ustawiła mecz. Gedania się otworzyła i goście wyprowadzili ze 2 szybkie kontry. Warte odnotowania jest to, iż w pierwszej połowie gra toczyła się przez większość czasu na połowie Pszczółek. Gospodarze stworzyli sobie 3 sytuacje do strzelenia bramki, z czego jedna zakończyła się strzałem w poprzeczkę. Wniosek: 1 część gry wyrównana. Druga połowa to już przewaga Potoku. Zawodnik Gedanii dostał czerwień, a goście to wykorzystali, strzelając bramkę po kontrze. Następnie gracz Pszczółek dostał czerwona kartkę i siły na boisku się wyrównały, a przewaga w sytuacjach bramkowych w tej części gry wynikać mogła z tego iż Gedania musiała się otworzyć, co goście bardzo dobrze wykorzystywali i dodatkowo nie pozwalali na stworzenie groźnych sytuacji pod swoja bramka.
Na koniec można powiedzieć tylko jedno-Potok jak na razie faktycznie ma patent na Gedanie. Dzisiejszy mecz goście wygrali zasłużenie aczkolwiek wydaje mi się, że remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Pozdrawiam :)
 syriusz   09.04.2011, 20:06:23
pawello85 JAKI BYŁ WYNIK
 potokpszczolki.pl   09.04.2011, 20:30:04
Panowie no niestety przegrywac tez trzeba umiec. Gedania nie zasłużyła na wygraną. Poziom gry słabiutki a i pogoda dołozyła swoje. Zachowanie trenera Gedanii to jakaś farsa. Pozdrawiam Dziadka Dzidka i czekam na jego opinię :)
 aktywny   09.04.2011, 20:52:31
gdzie jest nisko-pienny powello85 3 pkt.dla Orła Choczewo.pozdrowienia dla normalnych
 jointhedots   09.04.2011, 20:53:15
Fakt, trener Gedy to kultura na poziomie b-klasy.
 koala3   09.04.2011, 21:15:10
Choczewo na boisku nie istniało a Korona po katastrofalnym błędzie obrońcy i bramkarza straciła bramkę. Przegrali na własne życzenie. Jak Choczewo będzie grało tak dalej to ciężko będzie zdobyć jakieś punkty chyba że przeciwnik im w tym pomoże jak w przypadku Korony.Pozdro dla normalnych
 edinhoblekitni   09.04.2011, 21:30:22
BŁĘKITNI SOBOWIDZ - KS CHWASZCZYNO 0:0

:love: :( :( LKS BŁĘKITNI SOBOWIDZ :( :( :love:
 aktywny   09.04.2011, 21:38:43
taka dobra Korona a z takim słabym Orłem przegrała.Tak dobrze grają a punkcików jakos mało normalnie REAL MADRYT
 Dziadek_Dzidek   10.04.2011, 09:14:38
REMIS najsprawiedliwszy ??? chyba dla trenera KUPALSKIEGO.....GEDANIA nigdy nic nie osiagnie majac za "przykład" i "wzór" trenera który nie potrafi trzymac nerwów na wodzy,do wczoraj to CEDRY miałem za kolebke ĆWIKŁY ze CHRZANEM ale po meczu przy Kościuszki wiem ze palme pierwszeńtwa bedzie dzierżyć trener KUPALSKI wraz z chórem GEDANENSIS którego NIE BYŁO

a zawodnikom GEDY zycze powodzenia ale z tym trenerem to nic nie osiagniecie

FORZA POTOK
 dontsaysoccer   10.04.2011, 10:54:26
Co do meczu sobowidza z chwaszczynem... W pierwszej połowie sobowidz stworzył 2 może 3 stu procentowe sytuacje jednak ich nie wykorzystał. Chwaszczyno stworzyło jedna stu procentową sytuacje jednak zawodnik przestrzelił i wynik do przerwy bezbramkowy. Chciałbym podkreślic ze okropnie silny wiatr nie pomagał zawodnikom chwaszczyna w I połowie. Natomiast druga połowa to juz kompletna dominacja chwaszczyna. Bramkarz z Sobowidza miał chyba "dzień konia" poniewaz były 3 moze 4 strzały po których powinna pasc bramka. Zawodnicy z chwaszczyna nie schodzili z połowy sobowidza. Nie podyktowany rzut karny dla chwaszczyna gdzie zawodnik był faulowany na lini pola karnego. W ostatniej minucie meczu zawodnik sobowidza wyprowadza kontre i oddaje teoretycznie nie grozny strzał jednak piłka wypada z rak bramkarza chwaszczyna i leci do bramki jednak ten łapie ją na lini. Obiektywnie patrząc to sądze ze chwaszczyno powinno wygrac ten mecz jednak nie sprzyjało im szczescie. Powodzenia dla obu ekip. Pozdrawiam
 koala3   10.04.2011, 11:35:58
Do- aktywny- Nie jestem kibicem Korony ani Orła ale miałem okazję obejrzeć ten mecz i wyraziłem swoją opinię.Nie wiem jak Korona zagrała w poprzednich meczach ale akurat w ,,TYM" meczu była zdecydowanie lepsza.
 aktywny   10.04.2011, 14:30:34
koala3 Orłowi nikt nie musi pomagac w wygranej ,po prostu ktoś jest lepszy a ktoś słabszy .A Korona niech tak nie pomaga bo się może obudzić w ........
 koala3   10.04.2011, 15:52:06
aktywny jak ty uważasz że Orzeł był lepszy od Korony to widać jak się znasz na piłce.
 syriusz   10.04.2011, 16:20:34
za to ty się miśu znasz , przypomnij kto strzelił bramke orzeł czy korona
 bialy   10.04.2011, 17:49:28
Korona Cedry Małe - Czarni Pruszcz Gdański podobno 1:3
 kokoroko   10.04.2011, 18:00:34
byłem na meczu w choczewie i powiem tak pierwsza połowa jeszcze w miare wyrównana ale w drugiej zdecydowana przewaga korony.Ale w piłce liczą sie bramki więc nie rozumiem o co wam chodzi.