12. Dom-Star Domaradz 22 7 2 1 19 47 - 144

Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 3 Iskra Dretyń
Dom-Star Domaradz 2 - 3 Szansa Siemianice
Diament Trzebielino 3 - 3 Bistal Machowino
Granit Kończewo 1 - 2 Echo Biesowice

przemo11   21.09.2009, 10:40:52
Drugi ciezki mecz z zedu. Liczymy na wygrana.
 leon020slupia   21.09.2009, 16:20:32
Wygrana musi byc, gramy u siebie a u siebie jestesmy zawsze niezawodni, ale nie tylko dlatego mamy takze dobra druzyne znakomitego snajpera(zioman) :D no i super kibiców. juz nie moge sie doczekac meczu.

pozdro słupia :love:
 leon020slupia   21.09.2009, 20:11:20
heh dobre przyszedłes sie przyrabac czy popatrzec na komentarze?
 KS_W_Kujawa   27.09.2009, 19:49:15
SLUPIA MUSI WYGRAC !! i KSW UMOCNI SIE A POZYCJI LIDERA JESLI WYGRA Z KUSOWEM !!!
 Real123   28.09.2009, 14:53:55
no coś ten zioman nie pograł z nami;) pozdro;) :D
 przemo11   28.09.2009, 19:35:28
no ten zioman dnia nie mial.Marnowal dobre okazje. ale w rewanzu to Słupia wygra. :D ale na mecz ze stala bd innaczej. Pzdr Ks. :D

Słupia :love:
 jordan2320   28.09.2009, 19:44:48
a ten wasz swietny napastnik gral w zeszlym sezonie z iskra?? bo w sumie nie pamiętam azeby ktos sie wyroznil. ogolnie słupia byla slaba (nawet b.slaba) w zeszlym sezonie. co sie stalo ze jest lepiej? transfery czy jak? jezeli juz wspominac kto sie wyroznia to trzeba przyznać ze napastnik machowina (ps. Murzyn) jest całkiem niezly.
 leon020slupia   28.09.2009, 21:05:56
Zaden skład sie nie zmienił nawet 1 odszedł i za to dobry... Doszło paru, treningi i słupia teraz pokazuje na co ja stac a teraz stac ją na duzo wiecej niz w tamtym sezonie 8)

pzdr |)
 jordan2320   29.09.2009, 08:27:30
nie podniecaj się tak, poprostu przeciwnicy słabsi niż w zeszłym sezonie.
 mati8482   29.09.2009, 09:21:05
jordan2320:

Słupia była słaba tak: popatrz na ogólna klasyfikacje sezonu. 4 miejsce, 1 pkt straty do 3. To Iskra była słaba-wyniki to weryfikują. Takie głupie napinanie sie przy ewidentnych wynikach innego zespołu jest bez sensu. Zajmijcie się grą a nie ocenianiem kto jest słabszy. Słupia była wyżej w tabeli od Iskry i to pokazuje kto jest słaby (baaa b. słaby, słabiuteńki). Także panowie-do gry a nie do pisania.

leon020slupia   29.09.2009, 11:46:38
Ja sie nie podnicam tylko mówie jak jest

KS_W_Kujawa   29.09.2009, 14:13:32
TYLKO PANOWIE ZE SLUPI WYGRYWACIE 2-0 NIE BAWCIE SIE STRZELCIE IM WIECEJ !! BO KSW WYKORZYSTALO TO... ALE JESTESMY Z WAMI I WIEMY ZE WYGRACIE TEN MECZ !!
 leon020slupia   29.09.2009, 15:22:29
Heh jeszcze sie pytasz 8) Innego wyjscia nie ma tylko szkoda meczu z wami :( pozdro
 KS_W_Kujawa   29.09.2009, 19:05:02
Kazdemu bylo By go Szkoda Ale Niestety Sport Taki jest :) Jeden Sie cieszy Drugi nie Moze Pogodzic sie z Poraszka.... :D Jazda z Nimi :D!!
 jordan2320   29.09.2009, 19:35:33
hej kwakowiaki. piszę że Słupia była słaba w bezpośrednich meczach z Iskrą, sory, ale spojrzcie prawdzie w oczy- graliście wtedy mizerię. nie odnoszę się do całego sezonu, tylko tych 2 meczy. dlatego dziwi mnie to, że drużyna, która w zeszłym sezonie 3 podań nie potrafiła wymienić, dzisiaj tworzy samozwańczą 'wielką trojkę", trochę pokory koledzy. umówmy się, gdy jakiś piłkarz w tej lidze się wyróżnia to gra w seniorach swojego klubu, a nie w juniorach (czego wam życzę). chciałem się jeszcze odnieść do komentów z poprzedniej kolejki, pisaliście coś o wjeżdzaniu na rodziców, to powiem tylko, że podczas naszego meczu z Szansą, trener gospodarzy rzucał teksty o "starych" w kierunku piłkarza Iskry, chyba komentować tego dalej nie trzeba.
 leon020slupia   29.09.2009, 20:57:21
Wtedy to były problemy ze składem dlatego gralismy mizerie i w ogole zwracałes uwage na sedziego ktory nie wiedział co sie dzieje na boisku. Wiesz wy gracie prawie tam na codzien i jestescie przyzwyczajeni do tego boiska mam na mysli ze było troche nierówne dlatego padł taki wynik |) A po za tym to było wtedy takze nie wracamy juz do tego przyjdzie mecz z wami to zobaczymy jak to pojdzie :) Aha jedno pytanie w iskrze sie posypał skład czy wszyscy odeszli do starych? bo porównujac wyniki z zeszłego sezonu to chyba sie skład posypał :puke: A w sprawie tej starej to to co cyło na meczu z trenerem to juz inna sprawa takze po co to pisac w komentarzach, no chyba ze powiedziałes to do chłopaków z szansy to juz sie nie bede wtracał ale nie ma to nic zwiazane z komentarzami tutaj :push: pozdro

jordan2320   29.09.2009, 21:13:33
moim zdaniem troche ma, bo wkoncu trener jest autorytetem(przynajmniej powinien), a skoro on sie tak zachowuje to młodzi piłkarze robią to samo na forum. iskrze skonczyl sie rocznik,a wielu gra w seniorach. gramy praktycznie chlopakami ktorzy powinni grac w juniorach D i C, a nie A. z tego co wiem to wypadaja takie treminy w ktorych nie graja seniorzy, a juniorzy owszem, no i wtedy postaramy sie wystawic optymalny sklad i wynik to bedzie obiektywna wartosc druzyny
 heh123   01.10.2009, 21:57:52
leon, warunki sa zawsze takie same dla obu druzyn wiec nie pisz ze boisko bylo nierowne , ze dlatego taki wynik :)
 KS_W_Kujawa   02.10.2009, 08:34:53
no Jestem Ciekawy Jak Zakonczy sie mecz Slupia- Stal || P.S oczywiscie trzymam kciuki za slupie.. bo ona ma mniej pkt niz my... Ale Wiadomo Wygra Lepszy.. :) Pozdrawiam.
 leon020slupia   02.10.2009, 15:56:13
Dzieki za wsparcie no mamy nadzieje ze bedzie tak jak mowisz |) powodzenia z dąbem :blink: pozdro
 Duchu   02.10.2009, 18:42:15
Slupia 1:2 Stal

Moje przypuszczenia :) Powodzenia Stal

Dąb.
 KS_W_Kujawa   02.10.2009, 20:39:07
Wiesz Zawsze Do Kazdego Meczu Podchodze Wygra Lepszy... Ake w ZESPOLE Motywujemy sie Nawzajem Bo mozemy Umocnic Sie Na Pozycji Lidera !!
 jossss   03.10.2009, 07:44:31
Słupia powodzenia tam i do przodu !! :D
 KS_W_Kujawa   03.10.2009, 08:42:30
Powodzenia Slupia Od Kolegow Z Wlynkowka !!
 leon020slupia   03.10.2009, 12:07:44
Bedzie dobrze :P Które z tych meczów beda dzisiaj rozgrywane? Pzdr KS

Słupia :love: :love: :love:
 Real123   03.10.2009, 14:12:31
dąb 2-8 KS Włynkówko ;) ,pozdro ;)
 KS_W_Kujawa   03.10.2009, 14:17:35
CZEKAMY PANOWIE NA WIADOMOSCI z KWAKOWA :)
 leon020slupia   03.10.2009, 14:46:11
Brawo panowie a z drugiej strony niekorzystny dla nas wynik :puke: Było wiadomo ze tak bedzie :blink: My jutro gramy. pozdro

Słupia!!!
 KS_W_Kujawa   03.10.2009, 14:50:08
GRAJCIE DO KONCA I ZOBACZYMY KTO BEDZIE PIERWSZY PRZECIEZ NAM MOZE SIE NOGA POWINAC :)) NO LICZYMY NA WAS CHLOPAKI :)
 ZbiGi923   03.10.2009, 15:24:28
Dzięki za mecz :) sory za te wślizgi.. Stal powodzenia.
 leon020slupia   03.10.2009, 15:32:42
Uuuuufff... co to sie porobiło w tej tabeli brawa dla chłopaków z echa znowu mało bramek sie posypało. No jak nie chcemy stracic do was kroku to musimy to wygrac bo inaczej to spadniemy nawet na 5 miejsce bo bistal mysle ze jest faworytem :( Takze wszystko w naszych rekach Bedzie ciezko ale dzieki za wsparcie :blink: Pozdro
 observator   03.10.2009, 15:34:05
Granit Kończewo 1-2 LKS "Echo" Biesowice... mecz na nie zbyt wysokim poziomie. Grę utrudniała zła pogoda... Obie strony grały pod presją, gdyż w przypadku wygranej Granitu przeskoczył by on Echo w tabeli.

Na początku mecz był wyrównany... ok 30 minuty bramkę zdobyli zawodnicy z Kończewa... Po upływie kilku minut bramkę dla LKS-u strzałem z rzutu wolnego zdobył Bartosz Niedzielski. Już kilka minut później zawodnik gospodarzy został usunięty z boiska z powodu wulgarnego słownictwa. Na reakcję Biesowiczan nie trzeba było długo czekać. Po składnej akcji z okolic 16 metra piłkę w siatce umieścił Michał Garczyński. Pierwsza połowa skończyła się pod dyktandem gości. I w tym miejscu muszę pochwalić drużynę Granitu gdyż po rozpoczęciu drugiej połowy mimo braku jednego zawodnika kilka razy groźnie zaatakowali bramkę Echa. Echo odpowiedziało kilkoma akcjami jednak tak jak w poprzednich meczach brakowało wykończenia. Ostatnie 10 minut wyglądało następująco: atak gospodarzy i kontra gości... Jednak mimo wielu dogodnych sytuacji z jednej i drugiej strony wynik nie uległ zmianie...

Pozdrowienia dla graczy granitu.

ECHO :love: ECHO :love: ECHO :love:
 przemo11   03.10.2009, 16:22:17
W meczu ze stala bd brak bramkarza wiec napastnik slupi stanie na bramce;D Pzdr;D
 Kempes   03.10.2009, 16:36:56
Diament - Bistal 3:3

w 92' stoper Diamentu wbił piłke do własnej bramki :puke:
 EcHo!!!   03.10.2009, 16:42:31
czyli Bistal przeskoczy nas w tabeli...niedobrze... a no i gratki dla Diamentu za pierwsze p-kty w sezonie:)pzdr
Echo :love:
 leon020slupia   03.10.2009, 17:34:00
Ale sie ciasno zrobiło w tej grupie |) Musze pochwalic kolege observatora który ma cos z komentatorstwa :P heh pozdro
 swepolink1992   03.10.2009, 19:12:30
Bruskowo Vs Dretyn 6:3 ;D
 przemo11   03.10.2009, 20:18:46
No bruskowo swiruje;D Teraz kolej na Słupie powalczymy o te 3 pkt chodz nie mowie ze bd latwo
 KS_W_Kujawa   04.10.2009, 15:16:54
Gratuluje Wygranych :) SLUPIA !! CZEKAMY !!
 leon020slupia   04.10.2009, 16:04:40
Słupia-Stal 1:1 (1:0) za ciezkie warunki by ogladac wiecej bramek :( Ciezko było bez bramkarza podstawowego bo bramka padła moze i nie z winy bramkarza bo był niezły wiatr i poniosło tą piłke od prawie połowy do bramki. trudno winic bramkarza ale zagralismy bez napadziora który własnie był nim :puke: No teraz to mamy w miare łatwe mecze ale nie mozna przesądzac. Niewiem czy uznac wynik za dobry ale napewno przy tych warunkach był korzystny. takze włynkówko samotnym liderem dobry jest wynik dla was |)

Pozdro słupia :love:
 KS_W_Kujawa   04.10.2009, 16:09:05
1-1 No Korzystny Wynik Dzieki Chlopaki Za Walke !!!
 napastnik   04.10.2009, 16:37:35
Stal Jezierzyce 1 - 1 Słupia Kwakowo
mieli farta i sędziego po swojej stronie dlatego tylko remis . Bramka popierwsze nie z połowy tylko troche za 16 więc sory ale bramka ładna. Sędzia fra..r i tyle .

leon020slupia   04.10.2009, 16:44:57
Powodzenia ze stala naprawde dobra druzyna ale to moze nie był mecz tak jak z wami a w dodatku takie warunki nie dało sie grac dzisiaj ale. a co do sędzi to masz racje ale z nami to nie był z boku było widac jak chyba 2 spalone odgwizdał a nie było tak samo jak było z faulami te co były w piłke to odgwizdał a jak nie to puszczał wiec wiesz... ale mecz równy nie powiem powinno być do przodu ale troszke błedów niepotrzebnych. A tak na serio to jaki był u was najnizszy rocznik? Aha i o co chodziło z tym bramkarzem ze na koncu dostał czerwona? :push:
Pozdro stal :)
 napastnik   04.10.2009, 16:55:01
kartke dostał niby za wyzywanie sędziego .
Rocznik najniższy to chyba 93 . Mecz był dosyć dobry ale sędzia to naprawde szkoda słów co on odp.......ł .

Pozdro Słupia :) czekajmy na rewnż w normalnych warunkach i z normalnym sędziom .
 mati8482   04.10.2009, 18:12:05
Mecz Słupia-Stal b. zacięty i b. wyrównany. Świetna gra obu zespołów. A co do sędziego, spoko był bo gwizdał nawet nieznaczne przewinienia-znaczy się dbał żebyśmy sobie nóg nie połamali. Wynik meczu dyktowały warunki pogodowe. Wiatr na bramkę Stali w I połowie-Słupia strzela na 1:0, zmiana połów, Stal wyrównuje.

Leon, dzisiaj będziesz w Szybkiej Piłce na TVP 2 :) Pozdro
 leon020slupia   04.10.2009, 18:50:41
Wiem gadałem z iwańskim :P Pozdro :blink:
 jordan2320   04.10.2009, 19:54:34
przemo: nie rozpędzaj się, bo jezeli nie zmienicie obrony, ktora grala masakrycznie to z Słupia szans nie macie. gracie zdecydowanie za wysoko i chatoczynie, wystarczy na was siąść i bijecie bo autach albo pod nogi. nie mówię oczywiście że nasza gra lepiej
 leon020slupia   05.10.2009, 15:06:16
Jak tam dom-star domaradz-szansa siemianice?
 mika2   05.10.2009, 15:24:17
2 do 3 dla szansy .
 leon020slupia   05.10.2009, 16:06:25
Aha spoko dzieki :blink: Pozdro
 przemo11   05.10.2009, 16:25:14
Jordan2320 u nas zawsze byl z tym problem duzo chaosu z czego wynikaja te stracone bramki trzeba nad tym popracowac mysle ze z reszta formacji nie mamy problemu mamy szybkich napadziorow i dobrze grajacych pomocnikow.