1 sparing rezerw Cartusi zakonczył się wynikem:
Czy to prawda że do rozgrywek nie przystąpi Kaszubia II i Orzeł Gołubie?
 zeusdamian   04.03.2010, 10:09:50
ja słyszałem o problemach Kaszubi II, Gołubiu nic ale by mnie to nie zdziwiło gdyby zrezygnowali..
 Rados?aw   04.03.2010, 13:50:14
Z rozgrywek Klasy B-V wycofała się Kaszubia II Kościerzyna. Dotychczasowe wyniki drużyny zostają zachowane, a mecze rundy wiosennej z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników. W związku z 3 pauzami opracowano nowy terminarz Klasy B-V
 robaq91   06.03.2010, 08:47:08
Gdzie można zapoznac sie z nowym terminarzem??
 Rados?aw   06.03.2010, 16:18:11
 zeusdamian   07.03.2010, 13:47:34
na początku rezerwy się rozpadły a teraz pierwsza drużyna została bez trenera, oj ta Kościerzyna...
 demotywator   13.03.2010, 22:23:13
Sparing: Huragan Nowe Polaszki - Korner Korne 2-4 :D Gra ważniejsza niz wynik.
 grajki   14.03.2010, 19:14:36
Szpak Skórcz : Victoria II piece 1:4
 peja__   23.03.2010, 18:25:42
Kamienica Królewska - KS Mściszewice 2-5
 przyjaznykalosz   27.03.2010, 09:20:13
Co się stało,że Kaszubia II Kościerzyna się wycofał??? czy to całkowity upadek rezerw w Kościerzynie? mam nadzieje,ze od nastepnego sezonu znów ruszycie,co?
 zeusdamian   27.03.2010, 12:45:39
Kaszubia II chyba się rozpadła całkowicie , z tego co się dowiedziałem dużo juniorów odeszło do innych klubów, poza tym mieli jeszcze jakieś problemy z płatnościami za dojazdy na treningi zawodnikom, lecz to nie są informacje z pierwszej ręki :P
 peja__   27.03.2010, 17:10:18
Ks Mściszewice - Słupia Sulęczyno 2-2
 robaq91   27.03.2010, 19:46:46
Atlas Goreczyno - Cartusia 1923 (oczywiscie drugie druzyny)
Wynik 5-0 dla Cartusi
 formex   27.03.2010, 21:31:07
Nakla - Huragan 1:14 Huragan - Korne 2:4 Gowidlino - Huragan 2:6 Huragan - Karsin 0:2 Hurragan - Grabowo 4:3
 zeusdamian   28.03.2010, 18:41:21
Tęcza Brusy 2-2 Kaliszanka Dziamiany |)
 demotywator   01.04.2010, 14:17:34
Tęcza Brusy - Korner 4-2; Korner - Nakla 8-2
 funk   01.04.2010, 21:58:30
uwaga ORŁY się wzmacniają wsparcie nadchodzi z Gdańska :P :P Koko do boju!!! :) :)
 zeusdamian   02.04.2010, 11:25:05
mam nadzieje że ci zawodnicy będą legalnie w klubie :P a nie jak na jesień że Gołubie, wypożyczało sobie graczy z Ceramika !
 robaq91   03.04.2010, 15:58:14
Jareks Grabowo -Cartusia II 1923 4-5
 citko6   06.04.2010, 19:47:33
Zeus możecie nas znowu sprawdzać jeżeli boicie się porażki. Gołubie jeszcze nie jednej drużynie urwie punkty.
 zeusdamian   06.04.2010, 20:47:47
Jeśli byście nie grali lewusami, nie byłoby walkoweru!! Życzę powodzenia w lidze na pewno się przyda :P
 krustian0016   07.04.2010, 10:46:52
robaq91 podał bys tak mniejwiecej skład Cartusii w b klasie bo nigdzie niema podane kto z 3 ligi tam gra ani o pozostałych
 zeusdamian   08.04.2010, 08:45:16
 robaq91   10.04.2010, 12:11:04

Z 3 ligi to pewnie tylko Milewski,Gruchala i moze Kiempiński.
 peja__   10.04.2010, 12:48:50
Informujemy, że wszystkie zaplanowane na dziś (10.04.2010) oraz jutro (11.04.2010) mecze w rozgrywkach prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej zostają odwołane. Przyczyną decyzji jest katastrofa samolotu prezydenckiego, która wydarzyła się nad Smoleńskiem.

robaq91   06.06.2010, 19:03:01
Zrobiliście taki termin meczu,że nie damy rady.Sobota o 12 to u nas sie pracuje, nie wiem jak u was.Macie wolne?No chyba,że sie nas tak bardzo boicie,bo wszystkie mecze u siebie graliście w niedziele o 14,a z nami sobota 12 :).To sie nazywa fair play.Przedostatnia drużyna,przedostatnia kolejka i robicie wszystko żeby meczu nie zagrać.Jak by wam zależało na graniu w piłke,a nie zabawie w chowanego to termin napewno by był inny.Jak jest szansa na zmiane terminu to chetnie do was przyjedziemy,bo my w odróznieniu od was w piłke grać chcemy.pozdrawiam
 asher   06.06.2010, 23:12:16
brawo huragan w końcu 3 punkty i tak nie dacie rady KARTUZOM pozdro dl achłopaków
 nikev3   08.06.2010, 21:17:17
gdzie sa terminy i godziny rozgrywanych meczów 12/13 czerwca???
 brygadaRR   08.06.2010, 21:57:09
No to jednak mecz sie odbedzie w niedziele o 14 tak jak chcieliscie Orzel - cartusia. zycze powodzenia niech wygra lepszy :blink:
 Siema13   08.06.2010, 22:41:35
no i barwo,wkóncu coś pozytywnego na tym forum.. czekamy na ciekawy mecz w niedzielę..
a citko jutro pretensje będzie miał, kto przełożył mecz,on nie chce grać,mecz w sobotę ma być :P połowie naszym zawodnikom nie pasuje w sobotę mecz i my chcieliśmy w niedzielę mecz,tylko kierownicy naszej drużyny ustalili mecz na sobotę.. jedno szczęście,że zmienili na niedzielę
 citko6   08.06.2010, 23:31:43
Siema nie będę miał pretensji, też chce pograć na wysokim poziomie, a nie się kopać po nogach jak to było w meczu z Miśkiendorfem, przecież nie o to chodzi, nic dobrego z tego nie wynika, Ty nie możesz grać, będziemy osłabieni.
 szopik89   12.06.2010, 20:31:20
Wynik w Sulęczynie nie odzwierciedla tego co działo się na bosiku. Kaliszanka przeważała w tym meczu jednak dwie akcje jakie miała drużyna z Węsior wykorzystane i 2:0 do przerwy. Po zmianie stron jeszcze większa przewaga gości jednak udało się tylko zremisować pomimo wielu dogodnych okazji na strzelenie kolejnych bramek...bardzo ostra gra Potęgi, jednak sędzia pokazał tylko dwie żółte kartki.
 Specjal   13.06.2010, 10:04:04
do szkopika. Węsiory grały w osłabionym składzie i mieli nad Wami przewage. W drugiej połowie jakis smieszny karny na 2:1 a potem bramka ze spalonego na 2:2. Zachowanie waszych kibiców było tak dobre jak wasza gra. Poprostu żenada. Potega nie grała ostro tylko Wasi zawodnicy przewracali sie przez swoje nogi.
 Specjal   13.06.2010, 10:07:25
sory za błąd.
*do Szopika
 zeusdamian   13.06.2010, 10:50:24
specjal jesteś śmieszny druga bramka dla nas to powtórka pierwszej waszej!! Karny zasłużony nasz napastnik był o wiele szybszy od waszych obrońców, a oni musieli go faulować już w pierwszej połowie powinien być karny! W w pierwszej połowie mieliście dwie akcje i dwa gole!
Co do naszych kibiców to nie wiem o co ci chodzi, to że odpalili świece dymne i dopingowali to źle!! A gdzie byli wasi kibice chyba pod sklepem pili specjala!!
 szopik89   13.06.2010, 14:26:28
Specjal...Twoja wypowiedz ograniczyła sie do zaprzeczenia wszystkim moim slowom. nie wiem co ci to da i kogo chcesz oszukac. pewnie sam nie wierzysz w swoje slowa tak jak wasi zawodnicy byli zdziwieni ze strzelili bramke. Tylko dzieki naszej nieskutecznosci zdobyliscie ten punkt no ale sami sobie jestesmy winni. wy wykorzystaliscie 2 z 3 akcji jakie mieliscie w meczu i stad taki dobry wynik dla was.
 kondon2   13.06.2010, 14:40:15
Dziemiany miały farta że potęga nie rozmietla ich w pyl. znaczaca przewaga potegi w posiadaniu piłki a także w strzalach na bramke. prawie jak zwyciestwo ale i tak niech sie dziemiany cieszą z tego punktu ktory ledwo wywalczyli :D
 zeusdamian   13.06.2010, 16:32:46
Ku... kondon twoja ksywka jest równa z poziomem twojej inteligencji. Roznieśli by w pył?? to dlaczego tego nie zrobili? mieliście 3 akcje w całym meczy!! znaczne posiadanie piłki?? chyba nie w tym meczu?? byłeś w ogóle na meczu??