Iskra Gogolewo 6 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka 4 października 2009 - 14:00
Pomorze II Potęgowo 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 4 października 2009 - 16:00
Skotawa Budowo 4 - 1 Sokół Szczypkowice 4 października 2009 - 14:00
Baza 44 Siemirowice 0 - 3 Smoki Podole Małe 3 października 2009 - 12:00
Start Łebień 1 - 1 SSPN Malczkowo 4 października 2009 - 14:00

Liczymy na Dolinę że zdobędą kolejne 3 pkt. A wynik będzie 1:3 dla Doliny.
 arena   28.09.2009, 17:24:46
a dlaczego cudów? wg mnie będzie normalna
 arabkrokus   28.09.2009, 18:12:02
Bo bardzo wyrównane mecze się szykują... Myślę, że po tej kolejce będzie już można mówić o kandydatach do awansu...
 Na-zawsze-wierni   28.09.2009, 19:41:59
nIE ZAPOMNIJCIE ZE JEST JESCZE JEDNA POŁOWA W NIEJ WSZYSTKO MOŻE SIE ZMIENIĆ....
 ksdolina   28.09.2009, 20:09:35
no to mecz z Gogolewem :) .. pozdrawiamy przeciwnika;D
Całkiem interesujące spotkanie Krokusów z Błękitnymi.. :P :P

Powodzenia dla Skotawy :) :)
 funk   28.09.2009, 20:39:14
hej Dolina!!! uważajcie bo już Malczkowo było takie pewne że wywiezie z Gogolewa komplet pkt. a tymczasem ledwo uratowli remis :) pozdrawiamy Doline
 ksdolina   28.09.2009, 20:42:57
Wiemy wiemy.. i wcale nie jesteśmy pewni wygranej.. wszystko okaże się w niedzielę .. :D
Dziękujemy i również pozdrawiamy :D :D

obronca   30.09.2009, 07:56:02
Baza pomalo sie rozkreci. Udowodni to w sobote :@
 CzesioPL   30.09.2009, 16:28:50
mam nadzieje ze nam sie uda wygrac ze Smokami bo cos nas passa wygranej nietrzyma tylko raczej przegranej.. ale jeszcze pokazemy na co nas stac he.. pozdr.
 kochamskotawe   01.10.2009, 08:29:15
ja stawiam 4-1 dla skotawy
 Bazowicz44   01.10.2009, 20:01:48
no oby baza oderwala sie od dna wkoncu...trzeba zacząc wygrywac... :roll: :roll:
 kosmos   01.10.2009, 20:40:00
Do kochamskotawe:
Wydaje mi sie, że będzie podobny wynik jak obstawiłes |) |) Szczypkowice ,uważajcie na zawodnika z numerem 15 :D :D czuje , że bedzie kolejny hattrick :) :)

SKOTAWA :love: :love: :love:
 KAPITAN_BOMBA   02.10.2009, 11:12:02
Krokusy-Błękitni 2:1
taki wynik typuje na niedzielne derby :idea: :idea:
 obronca   02.10.2009, 14:44:54
Ja rownierz mam nadzieje,ze Baza zacznie wygrywac i szybko znajdzie sie w pierwszej 3!!! A jak nie to....!!!!! :@
 wychowanek1990   02.10.2009, 23:04:09
ja typuje taki sam wynik ale dla Błękitnych:D
 skotawa15   03.10.2009, 11:35:51
najlepszy to byl by remis ;DD ale mam nadzieje ze Glowczyce jakies pkt urwa Krokusaom

CzesioPL   03.10.2009, 16:04:43
baza przegrała 3:0 to juz chyba koniec... jak tak dalej pójdzie...

skotawa15   04.10.2009, 16:19:06
Skotawa na fali:-) 3pkt zostały w Budowie:-) Skotawa 4:1 :-) pisać resztę wyników
 BlekitniMotarzyno!!!   04.10.2009, 16:27:33
Iskra Gogolewo 6:7 (3:6)Dolina Gałęźnia Wielka.
 Na-zawsze-wierni   04.10.2009, 18:03:29
Krokusy Stowięcino 1-1 Błękitni Główczyce
 arabkrokus   04.10.2009, 18:09:53
Start Łebień - SSPN Malczkowo 1:1
Pomorze Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka 3:3
 gts-astra   04.10.2009, 18:57:13
POMORZE 3:3 GTS Do przerwy 0:3 po przerwie troche zabrakło sił, ale chłopaków kilku z IV ligi mieli, wybiegani, zabiegali nas w drugiej połowie. W I połowie poprzeczka i trzy sytuacje sam na sam nie wykorzystane, co zrobić jak pech to pech. :s :s
 arabkrokus   04.10.2009, 19:46:56
A skąd tyle bramek w Gogolewie? Bez obrońców graliście? Mówiłem, że kolejka cudów :D
 skotawa15   04.10.2009, 19:48:07
tak ajk wczesniej ktos napisal po tej kolejce nastapi zmiana lidera ;DD

SKOTAWA!!!!
 skotawa15   04.10.2009, 19:49:24

SKOTAWA!!!!
 arena   04.10.2009, 20:28:31
może ktos mi powie, jak takie klowny przechodzą testy na sędziów ? :@ bo kiedy jest z nich ubaw,to pół biedy,ale kiedy zaczynają wypaczać wyniki meczów,to nóż sam sie otwiera :@ :@ :@
 zawodnik123   04.10.2009, 21:27:25
Tak. Sędziowie to parodia i żenada tych i pewno przyszłych igrzysk. Nawet w takiej B klasie chciało by się normalnego sędziowania!!! . Nie chce tu mówić , że sędziowie drukują jakieś mecze! Muszę stwierdzić , że to są panowie niedouczeni ,słabi, nie spełniający żadnych kryteriów ,aby sędziować zawody wyższych klasach, dlatego dali im sędziować najniższą z lig. Mimo wszystko to oni szafują naszym zdrowiem i nerwami, bo nie raz po ich (pomyłkach), decyzjach, trudno powstrzymać nerwy i być fair-play dla przeciwnika. To oni wprowadzają nerwówkę i agresję na boisku . Dlatego cały szacunek składam , Wam B klasowiczom za kulturę na boisku i na forum mimo złych decyzji sędziego!!!! :@ Pozdrowienia dla wszystkich drużyn.

PS. Do gts-astra: jak widać IV-ligowcy nie straszni-można powalczyć. Powodzenia dalej.
 CzesioPL   05.10.2009, 16:02:30
no w tym sezonie chyba niepokazemy klasy..:) chodzi mi o Baze jak by ktos jescze niewiedział:D ale moze nam sie uda w II rundzie wkoncu wygrywac.. i w nastepnym sezonie wyjsc do A klasy.. ale jeszcze licze ze w tym sezonie cos sie podniesiemy pozdr.
 Rarka_plusa   05.10.2009, 16:10:01
Pomorze II Potegowo - GTS Cz. Dąbrówka 3;3 ( 0:3 ).
Gole dla Pomorza:
Marcin Tomaszewski x2
Lukasz Kotusiewicz.
 gts-astra   05.10.2009, 18:23:46
Co do Tomaszewskiego ogromne z nim miałem problemy w środku pola, widać że potrafi grac i na pewno jest jednym z tych IV ligowców. Troche brakowało nam szczęścia, ale ogólnie mecz bardzo ładny jak na B-klasę. 8) 8)

Bramki GTS:
0:1 Krystian Jakubowski
0:2 Paweł Szczegielniak
0:3 Przemysław Biernat
 gts-astra   05.10.2009, 18:44:14
A tak woogule Pomorze ilu u was grało zawodników będących w składzie IV ligi ??? :idea: :idea: :idea:
 gts-astra   05.10.2009, 18:44:41
będacych w kadrze *
 ksdolina   05.10.2009, 19:29:53
Do: arabkrokus

Mecz bardzo interesujący..wynik sam mówi za siebie;)
Wiatr sprawił, że piłka dosłownie "fruwała" po boisku;D
.. pozdrawiamy Gogolewo i życzymy powodzenia :) :)
 zawodnik123   06.10.2009, 08:19:36
GKs astra, już tak nie przeżywaj grało tylko dwóch, którzy wracają po kontuzji do pierwszego zespołu. Pozdr.
 funk   06.10.2009, 11:46:21
strzelić 6 bramek i jeszcze przegrać mecz to jakiś koszmar w dodatku mając przewagę optyczną,goście mieli prostą taktykę szczelnie w obronie i laga na napastników-niestety było to dość skuteczne, w tym meczu obrońcy obu drużyn nie popisali się, choć to obrona gospodarzy zrobiła kilka prezentów.na szczęście pozostałe wyniki kolejki były pomślne można powiedzieć że dla każdego :blink: :idea: :idea: więc walka toczy się nadal :P :P