MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Skotawia Dębnica Kaszubska | 22 | 51 | 17 | 0 | 5 | 52 - 23 | ||||||
2. | MKS Debrzno | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 43 - 22 | ||||||
3. | Orkan Gostkowo | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 44 - 30 | ||||||
4. | Garbarnia Kępice | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 31 - 27 | ||||||
5. | Myśliwiec Tuchomie | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 38 - 33 | ||||||
6. | GKS Kołczygłowy | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 37 - 43 | ||||||
7. | Start Miastko | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 29 - 40 | ||||||
8. | Kaszubia Studzienice | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 37 - 38 | ||||||
9. | Sokół Wyczechy | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 37 - 36 | ||||||
10. | Iskra Dretyń | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 33 - 37 | ||||||
11. | Victoria Dąbrówka | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 28 - 52 | ||||||
12. | Lipniczanka Lipnica | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 15 - 43 |
Kaszubia Studzienice | 4 - 0 | Victoria Dąbrówka | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska | 4 - 1 | Start Miastko | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie | 1 - 2 | GKS Kołczygłowy | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
Garbarnia Kępice | 1 - 1 | Orkan Gostkowo | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
MKS Debrzno | 2 - 1 | Iskra Dretyń | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica | 1 - 0 | Sokół Wyczechy | 20 czerwca 2010 - 16:00 |
Maciek1991 | 14.06.2010, 15:13:32 |
jak tam KIbice z Kolczyglow wpadna do Tuchomia ??
Myśliwiec!! | |
manchester | 14.06.2010, 21:47:07 |
Maciek1991
Raczej wpadną tylko nie wiadomo w ilu, może w 3, może w 10 a może 30 | |
lordbaku | 15.06.2010, 11:21:08 |
jak już kibice kołczygłów do czasu meczu będą już po przedszkolu albo po szkole, to jak ich rodzice puszczą tak daleko to przyjadą
Lipniczanka do zobaczenia za następny sezon | |
MKSDENVER | 15.06.2010, 15:32:05 |
Długo Lipniczanka nie pograła
MKS!!! | |
funk | 17.06.2010, 23:29:05 |
gratulacje dla Skotawy za awans do wyższej klasy rozgrywkowej wreszcie w gminie będzie okręgówka oby przez długie lata | |
konrad481 | 18.06.2010, 13:44:45 |
funk
Dla Skotawii a nie dla " Skotawy " ! | |
czerwononiebieski | 19.06.2010, 00:01:05 |
Na zakończenie zwycięstwo i potem wielka feta
"Te barwy, bronić ich będziemy, ten klub, dla niego żyjemy" - MKS DEBRZNO | |
okrągły | 19.06.2010, 08:14:38 |
mks i tak za rok spadek do A - klasy !
Gratulacje dla SKOTAVI !! Powodzenia w okegówce !! a mks spadek ... !!!!!1 | |
R E K L A M A | |
kibicccc | 19.06.2010, 10:39:06 |
Podnieta jak by do 1 czy Ekstraklasy awansowali.
zla. Ciekawe co za rok powiedza jak będą spadać co za feta wtedy będzie. | |
szamanek | 19.06.2010, 10:51:44 |
Tym co żal dupe ściska niech lepiej sie nie wypowiadają, a o spadku zadecyduje przyszly sezon a nie internetowi wróżbici i zaboboniarze. | |
MKSDENVER | 19.06.2010, 12:20:50 |
okrągły:MKS to nie Granit Koczala
potrenuj gruby szamanek:dokładnie;) MKS!!! | |
darek79793 | 19.06.2010, 14:17:57 |
SKOTAWIA DO BOJU OKREGOWKA NASZA | |
ice_2008 | 19.06.2010, 15:36:04 |
Do okragły i kibicccc :
Widze ze komus tutaj zyłka zazdosci poszla No fakt za rok tez bedzie feta z okazji utrzymania sie na wysokim miejscu w okregowce lub awansu hehehehe Ja wam powiem tak: Wies jebana na kolana MKS MKS MKS MKS | |
czerwononiebieski | 19.06.2010, 15:38:30 |
A MY SWOJE !!! MKS! | |
okrągły | 19.06.2010, 17:33:41 |
mks spadek ! a - klaasa !
SKOTAVIA POWODZENIA !!!!!!! | |
mksiak | 19.06.2010, 17:47:31 |
Dokładnie. Niektórym tylko żal dupe ściska ;] | |
MKSDENVER | 19.06.2010, 17:56:54 |
okrągły:wypier***** na forum junirów st. grubasie !
| |
MKSDENVER | 19.06.2010, 17:57:30 |
juniorów* | |
R E K L A M A | |
PLOTA | 19.06.2010, 18:17:15 |
panowie dajcie spokoj nie nasz problem ze kogos zal sciska ze my bedziemy w niedziele swietowac
MKS! MKS! MKS! bojcie sie pany!! do okregowki wracamy!! | |
baller | 19.06.2010, 18:19:13 |
gratulacje dla Skotawi i Mks-u zycze wam powodzenia w okregowce i zebyscie sie utrzymali wiecej niz koczalski Granit powodzenia i pozdrowienia z Koczały
| |
okrągły | 19.06.2010, 18:29:47 |
MKSDENVER - koleś ja nie gram w juniorach pajacu | |
Dagi12 | 19.06.2010, 18:56:45 |
okrągły; Pajacem to Ty jesteś !! ha ha MKS | |
VicotriaD | 19.06.2010, 19:17:58 |
MKS zasłużył na awans,podobnie jak Skotawia.
Pozdrawiam | |
MKSFANS | 19.06.2010, 22:53:29 |
" SOKÓŁ " grajcie do końca, a MKS zrobi swoje....GRACIE DALEJ w "A" KLASIE...............Pozdro z DEBRZNA
Wprzyszłym sezonie "A" i "OKRĘGÓWKA" mocna jak nigdy. MKS,CHOJNA, CZRNI, KORAL, PIAST, SOKÓŁ, JUVE........... | |
Futbool | 20.06.2010, 08:44:09 |
MKSFANS - ` MKS,CHOJNA, CZRNI, KORAL, PIAST, SOKÓŁ, JUVE........... ` - co Ty koleś kolegów szukasz | |
rownygosc | 20.06.2010, 12:03:10 |
chłopaki z Debrzna juz boja sie potyczek w okregowce z prawdziwymi kibicami!!!i dobrze bo tam im pokarza jak to wyglada...do zobaczenia.. | |
ANDRIU35 | 20.06.2010, 12:03:58 |
Gratuluje MKS-owi awansu, ale po co odrazu wyzywac(okragly i ktos tam jeszcze) nawet jesli przez kogos przemawia zazdrosc? zycze utrzymania w okreg. Skotavii tez | |
rownygosc | 20.06.2010, 12:05:09 |
*pokaza | |
rownygosc | 20.06.2010, 12:11:13 |
ANDRIU35 a jak tam dzisiaj?DERBY...? | |
MKSFANS | 20.06.2010, 13:09:08 |
Panowie, komu kibicuję to już jest wyłącznie moja sprawa.
WY potraficie jedynie pokrzyczeć na forum, gdyż większość z was to zawodnicy MKS -u i podczas meczu albo któryś gra lub ławę grzeje........JEŻELI SIĘ MYLĘ, POKARZCIE TO PODCZAS DZISIEJSZEGO MECZU . MKS | |
szejk | 20.06.2010, 17:54:20 |
Myśliwiec - GIEKSA 1:2 i 3 minuty do końca | |
SACRO | 20.06.2010, 18:05:16 |
KASZUBIA VIKTORIA 4:0 | |
kryspi86 | 20.06.2010, 18:06:29 |
jak tam inne wyniki?????? | |
szejk | 20.06.2010, 18:08:55 |
GIEKSA wygrała. | |
MKSFANS | 20.06.2010, 18:19:24 |
MKS-ISKRA 2:1 | |
ANDRIU35 | 20.06.2010, 18:22:38 |
Mysliwiec_GKS 1:2 po raz kolejny z wygranego wydawałoby sie meczu schodzimy pokonani ostatnie 10min. odpuszczamy i tracimy dwie bramy tak byc nie moze... Panowie!!! w pierwszej połowie moglismy prowadzic trzema bramkami ale sytuacje trzeba wykorzystywac trzeba poprawic skutecznosc Mysliwiec | |
prokurator | 20.06.2010, 18:27:39 |
wicelider wygrał 2-1 (0-0) | |
jordan2320 | 20.06.2010, 18:29:33 |
Iskra straciła bramki w 84 i 90 minucie. szkoda | |
Barrios | 20.06.2010, 18:32:27 |
Lipniczanka - Sokół 1:0 | |
lechista2410 | 20.06.2010, 18:36:21 |
Brawo GKS-a | |
jan7630 | 20.06.2010, 19:30:17 |
Skotawia - Start 4 -1 | |
prokurator | 20.06.2010, 19:37:36 |
w ostatnim meczu 1-1
| |
dzikus2602 | 21.06.2010, 13:52:42 |
Brawo Orkan, nie udało się awansować do Klasy Okręgowej...ale pokazaliście ze jestescie mocni
Powalczymy w nastepnym sezonie ORKAN !!! | |
jordan2320 | 21.06.2010, 15:56:51 |
świetne foty na stronie MKS-u gratulacje | |
czerwononiebieski | 21.06.2010, 16:20:29 |
www.mksdebrzno.prv.pl | |
prokurator | 26.06.2010, 22:04:11 |
Się porobiło! Jeśli leśne dziady ze związku nie zmienią regulaminu to silna liga powiatowa w serie A się szykuje: Brda, Piast, Drzewiarz, Granit, Koral II, Sokół i o awans będzie wyjątkowo ciężko. | |
tadek50 | 26.06.2010, 22:13:38 |
dokładnie prokurator dokładnie !! liga powiatu gminy człuchów nas czeka !! pół ligi z jednej gminy !! szkoda że Koral się nie utrzymał | |
prokurator | 26.06.2010, 22:30:29 |
Nie do końca z jednej gminy! Z jednego powiatu a z 5 gmin! | |
szejk | 26.06.2010, 23:45:37 |
Ciekawe jak grupy podzielą...? | |
czerwononiebieski | 27.06.2010, 03:01:09 |
Szkoda Piasta
pozdro Chłopaki! ;) | |
ANDRIU35 | 27.06.2010, 12:23:23 |
No i stało sie Koral spuscili z IV ligi i Piast leci do A klasy i szykuje sie silna liga ale 2-powiatowa a nie powiatowa bo z powiatu bytowskiego bedą: Orkan,Kaszubia,Start,GKS,Mysliwiec(notabene tez gminy) +powiat człuchowski + Garbarnia chyba że Garbarnie przeniosą do I grupy a do nas dadzą Dolinę Gałąznie wlk.(gmina Kołczygłowy) | |
szejk | 27.06.2010, 12:58:27 |
Tak jak powyżej - Garbarnia będzie w innej grupie, a Dolina dojdzie do nas. Wielka ,,lipa" bo szykuje się 6 dalekich wyjazdów | |
okrągły | 27.06.2010, 18:22:02 |
To z A - klasą się żegnają :
Iskra Dretyń Victoria Dąbrówka Lipnica ! A Sokół Wyczechy ?! | |
ANDRIU35 | 27.06.2010, 22:41:04 |
Sokół napewno zostaje, tyle tylko ze 3 zespoły z 4-ech które spadły z okregówki beda najprawdopodobniej grały w naszej grupie(Piast,Brda,Granit) , z B klasy awansuja 3 do naszej gr.(Dolina,KoralII,Drzewiarz) a Garbarnie przeniosa do grupyI czyli skład naszej A klasy bedzie najprawdopodobniej wyglądał tak: Piast,Brda,Granit,Orkan,Mysliwiec,GKS,Start,Kaszubia,Sokół,Drzewiarz,Dolina,Koral II | |
ANDRIU35 | 27.06.2010, 22:45:31 |
Szkoda Iskry bo grają niezły futbol ale pkt. za mało uzbierali choc tym składem jaki mają dzisiaj szybko wrócą na stare smieci czego im zycze | |
bialykruk | 28.06.2010, 11:39:55 |
z Dretynia do Kepic jest blisko............zapraszamy zawodnikow Iskry! | |
jordan2320 | 29.06.2010, 22:47:53 |
hehe | |
ANDRIU35 | 02.07.2010, 20:24:25 |
SUPER WIADOMOSC DLA DRETYNIA Koralowi przyznali walkower w meczu z Murkamem i Iskra zagra baraz z Jantarią Pobłocie o pozostanie w A klasie | |
Kibic626 | 03.07.2010, 10:08:20 |
Spokojnie jaszcze coś w Słupsku wyczarują.
| |
polwal | 04.07.2010, 11:59:50 |
Tak Andriu35 tylko że na dziewiątym miejscu jest Dąb Kusowo i to najprawdopodobniej Iskra zagra z Kusowem o pozostanie w A klasie . | |
polwal | 04.07.2010, 12:03:39 |
pomyłka dziesiątym | |
okrągły | 15.07.2010, 19:28:43 |
Słupska Klasa „A” grupa II 2010 / 2011
1. „Dąb” Kusowo/„Iskra” Dretyń, 2. „Dolina” Gałąźnia Wielka, 3. „Drzewiarz” Rzeczenica, 4. GKS Kołczygłowy, 5. „Granit” Koczała, 6. „Kaszubia” Studzienice, 7. „Koral II” Dębnica, 8. „Myśliwiec” Tuchomie, 9. „Orkan” Gostkowo, 10. „Prime Food Brda” Przechlewo, 11. „Sokół” Wyczechy, 12. „Start” Miastko, | |
szejk | 15.07.2010, 20:14:14 |
Nie mieli jak podzielić to utrzymali Piasta Człuchów. Super te wyjazdy, połowa to ponad 100km... | |
JOHNNY | 15.07.2010, 23:55:18 |
Wydaje mi sie ze A klasa nie byla jeszcze nigdy tak mocna ale to dobrze | |
tadek50 | 20.07.2010, 21:39:22 |
i już wszystko jasne zaczynamy
http://www.pomorski-zpn.pl/strona.php?i=liga&id=283 pozdrawiam ... | |
gostkowo1993 | 27.07.2010, 15:39:06 |
Pisać o sparingach | |
tadek50 | 29.07.2010, 06:20:57 |
Najbliższe sparingi Granitu Koczała:
Granit Koczała-Koral Dębnica - 1 sierpień (niedziela) g.18.00 Granit Koczała-Urania Udorpie - 3 sierpień (wtorek) g.19.00 Granit Koczała-Sparta Konarzyny - 6 sierpień (piątek) g. 18.30 Granit Koczała-Hubertus Biały Bór - 14 sierpień (sobota) g.18.00 21/22 sierpień - jeszcze nie potwierdzona drużyna pozdrawiam ... | |
tadek50 | 02.08.2010, 08:53:34 |
Granit Koczała-Koral Dębnica 4-7 ... pozdrawiam | |
tadek50 | 03.08.2010, 22:27:09 |
Granit Koczała-Urania Udorpie 1-4(1-2) ... gra niezła,ale kiedy zagramy w pełnym składzie , a do tego dwa swojaki ... tak się dzieje jak każdy sparing w innym składzie
... pozdrawiam Dodatkowy sparing po zaplanowanych ze Spartą i Hubertusem - Granit-Koczała-Garbarnia Kępice 20 sierpień (piątek) g.18.30 | |
dzikus2602 | 05.08.2010, 18:36:46 |
piątek 6.sierpnia
godz. 19:00 Orkan Gostkowo - Grom Nakla | |
dzikus2602 | 05.08.2010, 18:38:47 |
14.sierpnia
godz. 16:00 Urania Udorpie - Orkan Gostkowo mecz odbędzie się w Bytowie. | |
dzikus2602 | 07.08.2010, 06:56:51 |
Orkan Gostkowo - Grom Nakla 7 : 1
| |
tadek50 | 07.08.2010, 09:45:08 |
Granit Koczała-Sparta Konarzyny 2-4 (1-2) ... | |
gostkowo1993 | 07.08.2010, 11:37:51 |
dobry sparing brawo Orkan | |
gostkowo1993 | 07.08.2010, 11:40:56 |
jan7630 | 09.08.2010, 13:30:19 |
Dab Kusowo zostaje w A kl Iskra Dretyn wycofala sie z rozgrywek | |
dzikus2602 | 09.08.2010, 18:19:28 |
10-11.08 :
Orkan Gostkowo - Kaszubia Studzienice 15.08 : Orkan Gostkowo - Myśliwiec Tuchomie | |
dzikus2602 | 12.08.2010, 15:06:28 |
Orkan Gostkowo - Kaszubia Studzienice 3 : 0 | |
tadek50 | 14.08.2010, 20:23:53 |
Sparring: Granit Koczała - Hubertus Biały Bór 6 : 2 do przerwy 1 : 1 | |
dzikus2602 | 15.08.2010, 13:08:22 |
Urania Udorpie - Orkan Gostkowo 8 : 1 | |
StartMKS | 15.08.2010, 17:35:12 |
Brawo Orkan | |
tadek50 | 16.08.2010, 21:17:43 |
SPARING - 20 sierpień (piątek) godz.18.30 Granit Koczała-Garbarnia Kępice ... | |
gostkowo1993 | 17.08.2010, 11:18:53 |
Orkan Gostkowo - Myśliwiec Tuchomie SPARING został odwołany | |
smithy | 19.08.2010, 09:50:09 |
Orkan Gostkowo - Kaszubia Studzienice 1-5 | |
tadek50 | 20.08.2010, 21:42:39 |
Granit Koczała-Garbarnia Kępice 3-4 (1-1) ... do 85 min wynik na boisku 3-1 !!! ... masakra-zagadka | |
dzikus2602 | 21.08.2010, 14:33:47 |
Kiedy bedzie tabela na sezon 2010/11 ???
sezon zaczyna sie za tydzien a jeszcze niczego nie ma tylko jakas Gdanska Liga :/ | |
prokurator | 21.08.2010, 19:07:00 |
Nie będzie tebeli bo admin ma w tyłku taikie zapyziałe ligi jak nasze. | |
dzikus2602 | 22.08.2010, 00:59:43 |
to takiego admina nie powino wogole tutaj byc !!!
poza tym Admin do Ciebie nigdy nie bylo takiej mocnej klasy A a Ty nawet taveli nie mozesz zrobic ....zal. | |
gostkowo1993 | 22.08.2010, 13:24:11 |
kiedy będzie Tabela Juniorzy | |
smithy | 22.08.2010, 19:31:57 |
Kaszubia Studzienice - Grom Nakla 6-1 | |
gostkowo1993 | 23.08.2010, 10:36:01 |
Orkan Gostkowo 2 - 2 Dolina” Gałąźnia Wielka | |
dzikus2602 | 23.08.2010, 13:27:54 |
Orkan Gostkowo - Dolina Gałąźnia Wielka 2:2 ale mecz w 60 min został przerwany z powodu burzy !!! | |
dzikus2602 | 23.08.2010, 13:31:54 |
Mecze spraingowe :
Orkan Gostkowo - Grom Nakla(B-klasa) 7:1 Kaszubia Studzienice(A-klasa) - Orkan 0:3 Orkan - Kaszubia Studzienice(A-klasa) 1:5 Urania Udorpie(klasa ogręgowa) - Orkan 8:1 Orkan - Dolina Gałąźnia Wielka(A-klasa) 2:2 | |
gostkowo1993 | 23.08.2010, 15:26:37 |
dzikus2602 tak mecz został przerwany z powodu burzy ale i tak było dobrze | |
dzikus2602 | 24.08.2010, 14:12:16 |
Admin czekamy na tabela seniorów oraz juniorów w klasie A !!!!!! | |
tadek50 | 28.08.2010, 14:56:36 |
Widzę,że ADMIN nadal śpi
Kolejka nr 1 - 28.08.2010 / 29.08.2010 sobota niedziela Koral II Dębnica - Sokół Wyczechy : 28.08.2010 14:00 Dolina Gałąźnia Wielka - GKS Kołczygłowy : 28.08.2010 16:00 Start Miastko - Dąb Kusowo : 28.08.2010 16:00 Myśliwiec Tuchomie - Prime Food Brda Przechlewo :29.08.2010 14:00 Drzewiarz Rzeczenica - Granit Koczała : 29.08.2010 14:00 Kaszubia Studzienice - Orkan Gostkowo : 29.08.2010 15:00 pozdrawiam ... | |
koralowiec4 | 28.08.2010, 18:06:51 |
Koral 2 Debnica -Sokol Wyczechy 4-1 dajcie jakies wyniki | |
tadek50 | 28.08.2010, 18:25:32 |
Start Miastko - Dąb Kusowo 1-1 (1-0) | |
gostkowo1993 | 28.08.2010, 19:55:56 |
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 GKS Kołczygłowy | |
polwal | 29.08.2010, 17:09:20 |
Myśliwiec-Brda 0:5 | |
tadek50 | 29.08.2010, 18:21:40 |
Drzewiarz Rzeczenica - Granit Koczała 1-0 (0-0) ... mecz walki , dużo sytuacji bramkowych - niestety ze wskazaniem na Drzewiarz ... w pierwszej połowie obroniony karny i dobitka przez bramkarza Granitu Daniela Gwoździa ... ale niestety przegrany mecz | |
tadek50 | 29.08.2010, 18:24:14 |
jak Kaszubia Studzienice - Orkan Gostkowo ?????? | |
tadek50 | 29.08.2010, 18:42:59 |
aha , Granit od 64min grał w 10tkę po czerwonej kartce (po dwóch żółtych) Radosława Raniowskiego | |
tadek50 | 29.08.2010, 20:32:03 |
Kaszubia Studzienice - Orkan Gostkowo 1:3 | |
tadek50 | 29.08.2010, 20:37:07 |
TABELA PO PIERWSZEJ KOLEJCE:
1. Prime Food Brda Przechlewo 3 5 - 0 2. Koral II Dębnica 3 4 - 1 3. Orkan Gostkowo 3 3 - 1 4. Drzewiarz Rzeczenica 3 1 - 0 5. Dolina Gałąźnia Wielka 3 1 - 0 6. Dąb Kusowo 1 1 - 1 7. Start Miastko 1 1 - 1 8. GKS Kołczygłowy 1 0 - 1 9. Granit Koczała 1 0 - 1 10. Kaszubia Studzienice 1 1 - 3 11. Sokół Wyczechy 1 1 - 4 12. Myśliwiec Tuchomie 1 0 - 5 | |
tadek50 | 29.08.2010, 21:39:05 |
Widzę,że ADMIN ma nadal Naszą ligę w d...e
Kolejka nr 1 - 28.08.2010 / 29.08.2010 sobota niedziela - WYNIKI !!! SKA II-1 Dolina Gałąźnia Wielka - GKS Kołczygłowy 1:0 28.08.2010 16:00 SKA II-2 Drzewiarz Rzeczenica - Granit Koczała 1:0 29.08.2010 14:00 SKA II-3 Koral II Dębnica - Sokół Wyczechy 4:1 28.08.2010 14:00 SKA II-4 Kaszubia Studzienice - Orkan Gostkowo 1:3 29.08.2010 15:00 SKA II-5 Myśliwiec Tuchomie - Prime Food Brda Przechlewo 0:5 29.08.2010 14:00 SKA II-6 Start Miastko - Dąb Kusowo 1:1 28.08.2010 16:00 | |
tadek50 | 29.08.2010, 21:40:08 |
ZAPOWIEDŹ II KOLEJKI :
Kolejka nr 2 - 04.09.2010 / 05.09.2010 sobota niedziela SKA II-7 GKS Kołczygłowy - Dąb Kusowo : 04.09.2010 15:30 SKA II-8 Prime Food Brda Przechlewo - Start Miastko : 05.09.2010 12:00 SKA II-9 Orkan Gostkowo - Myśliwiec Tuchomie : 05.09.2010 15:00 SKA II-10 Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice : 04.09.2010 10:00 SKA II-11 Granit Koczała - Koral II Dębnica : 04.09.2010 17:00 SKA II-12 Dolina Gałąźnia Wielka - Drzewiarz Rzeczenica : 04.09.2010 16:00 ...pozdrawiam ... | |