Hipek1 : Pozdrowilem normalnych z MKS oraz caly Sokol |)
Do chlopakow z Garbarni wrociliscie sie po sprzet do sokola. Zostawiliscie caly komplet s :roll: trojow
 omodziak   06.09.2009, 14:55:17
Lipniczanka - MKS Debrzno 1:1
 jordan2320   06.09.2009, 16:27:09
iskra-myślwiec 3-3. :unsure: :unsure:
dramatyczne spotkanie. iskra trzy razy prowadziła ale tuchomie zawsze wyrownywało. obie drużyny grały po 10., z tym że goście stracili piłkarza juz pierwszej połowie. ostanio bramke mysliwiec strzelil w 92. minucie. kibice napewno na dlugo zapamietają to spotkanie...
 ANDRIU35   06.09.2009, 16:34:53
ISKRA - MYSLIWIEC 3:3 Bramki dla mysliwca:Sz. Galęba, Ł. Sabisz,D. Balinski, sedziowanie zenada karny za friko dla Iskry i czerwona kartka dla Irka w 26 minucie meczu pod koniec meczu zawodnik Iskry tez wyleciał z boiska i sily się wyrównały ogólnie mecz dobry w szybkim tempie remis nie krzywdzi nikogo
 jordan2320   06.09.2009, 16:52:57
wynik zdecydowanie krzywdzi iskrę!! po pierwsze to my 3 razy prowadziliśmy, po drugie wy to co mieliście to strzeliliście, a my mieliśmy masę niewykorzystanych sytuacji (klasa dla waszego bramkarza), po trzecie wy traciliście bramki po naszych składnych akcjach, a my z niczego (głupie błędy indywidualne). podsumowując czułem się bardzo pokrzywdzony i moi koledzy z drużyny również. a juz za tydzień cięzki wyjazd do skotavii
 szejk   06.09.2009, 17:04:23
GKS - Victoria 3:1
Dużo niepotrzebnych kartek...
Mecz średniej jakości.

AVE GIEKSA!
 Zapi18   06.09.2009, 17:07:32
zeby Iskra dretyn miala chociaz porzadne boisko a nie jakas skoszona polane to Mysliwiec by wam pokazal jak sie gra!!!
 jarys55   06.09.2009, 17:10:40
Gieksa wygrała 3:1.

A tak, ogólnie mówiąc to Debrzno jest cienkie jak nitka, szkoda, że Lipnica tego nie wygrała...
 ANDRIU35   06.09.2009, 17:46:40
JORDAN TY CHYBA O JAKIMS INNYM MECZU MÓWWISZ po pierwsze: wwslizg obroncy Mysliwca pilka wwychodzi na rzut rozny sedzia dyktuje dla was karnego i czerwona kartka dla nas z tego pada bramka na 1:0, gramy w 10 wyrownujemy w drugiej polowie po akcji sam na sam i dązymy do zdobycia drugiej bramy idzie kontra dla wwas 2 na 1 i strzelacie drugiego gola 15 minut do konca , 10 minut do konca wyrownanie wasz zawodnik dostaje czerwo i sily sie wyrównują my atakujemy wy kontrujecie 3 min do konca strzelacie bramę z kontry myslwiiec gra do konca i wyrówwnuje w 92 min. takze gdyby nie sedzia to Mysliwiec by prowadził 1;0 a wy byscie gonili wynik a nie my w dodatku przez prawie 60 min. graliscie z przewagą jednego zawodnika co do sytuacji nie wykorzystanych przypomnij sobie ile wasz bramkarz wyciągnął piłek napewno nie mniej co Biały takze nie mów mi o bramkach z niczego bo z niczego strzeliliscie pierwszą bramę co ułatwiło wam grę i mogliscie nas kontrowac
 ANDRIU35   06.09.2009, 17:51:45
takze gdyby nie sedzia to gowno byscie strzelili
 Zapi18   06.09.2009, 17:55:52
dokladnie Andriu zgadzam sie z Toba :blink:
 jordan2320   06.09.2009, 18:16:33
to nie nasza wina, że sędzia gwizdnął dla nas karnego. porostu był obserwator to chciał się pokazać. prawdę mówiąc to wasza "taktyka" opierała się na wywalaniu piłki "na aferę" na silnego napastnika i może coś z tego wyjdzie (i wyszło). co do bramkarza to oprócz fenomenalnej interwencji po strzale z 35 metrów w końcówce 1. połowy to nie wiele wyciągnął. rzeczywiście wygląda to jakbyśmy byli na innych meczach, ale cóż wiadomo każdy patrzy na swoą drużynę przez różowe okulary. mimo to powodzenia dalej, mam nadzieję, że jak się spotkamy wiosną to i my i wy będziemy wysoko w tabeli, a napewno stać nas na to, bo w Dretyniu stworzyliśmy niezłe widowisko. pozdrawiam
 mksstart   06.09.2009, 18:23:59
jak tam wynik kaszubia - start
 Fair_Play   06.09.2009, 18:30:53
kaszubia prowadzila 2:0 pod koniec 2 polowy. . ..
 mistrzu24   06.09.2009, 18:39:10
W studzienicach chyba neta nie mają . ;-) GKS
 mksstart   06.09.2009, 18:52:19
i jak w Studzienicach
 ANDRIU35   06.09.2009, 18:55:23

no właśnie przez rózowe okulary takze zdejmij je i nie bujaj w obłokach po pierwsze zeby zagrac spektakl potrzebne jest równe boisko takiego w Dretyniu niema i kazdy kto tam był przyzna mi racje po drugie nie mow mi o taktyce bo z waszej strony tez nie widziałem zadnej mysli taktycznej była walka na kartoflisku w srodku pola (niewiem czy na takim boisku wogóle się da zastosowac jakis wariant taktyczny gdy podając piłke na 5 metrach ta podskakuje 50 razy) do momentu wydrukowania karnego potem Mysliwiec się odkrył bo musiał co umozliwiło wam gre z kontry, wwiem zee przemawia przez ciebie juniorskie rozgoryczenie i chec zwyciestwa no i dobrze pozdrawiam ps. do wszystkich:nie przechwalajcie się kto bedzie pierwszy drugi trzeci...a kto spadnie czas i tabela pokaze przeciez to dopiero początek sezonu
 Fair_Play   06.09.2009, 19:00:25
kaszubia wygrala 4:1
 jordan2320   06.09.2009, 19:11:35
zejdz juz z naszego boiska i przyzwyczaj się do takich warunków, bo jedziesz jeszcze do gostkowa, dębnicy, lipnicy czy tez wyczech a tam także nie ma dobrych warunków.
 lupi91   06.09.2009, 19:20:22
mistrzu24 jakbyś dobrze popatrzał to byś zauważył że nasz mecz zaczął się o 17.00
 ANDRIU35   06.09.2009, 19:22:33
OK.KONIEC POLEMIZACJI WYNIK MÓWI SAM ZA SIEBIE 3:3 I PO PUNKCIKU ZA TYDZIEN SOKÓŁ
 GuruKSK   06.09.2009, 19:23:32
mistrzu ty chyba nie masz mózgu 8)

Lider jest tylko jeden! :love: :love: :love:
 morder   06.09.2009, 21:36:43
Jordan chyba jednak dawno nie byłeś w Wyczechach:) Oczywiscie bez rewelacji ale plyta to jedna z najlepszych w naszej grupie:P

Kibic626   07.09.2009, 15:44:09
A ja poniekąd przyznam racje Morderowi, szatnia - przemilcze, ale płyta boiska w 98% zielona i miękka da się pograć w przeciwieństwie do niektórych pastwisk, czy żwirowni.
 pjoter   07.09.2009, 16:43:23
Czy to prawda że po meczu z Lipniczanką trener MKS-u podał sie do dymisji?? :blink:
 JOHNNY   07.09.2009, 19:29:52
Sędzia w meczu GKS-VICTORIA to kosmos!!! to co wyczynial to masakra. kartki w jedna i druga strone z nikąd, a jak przed meczem kazał jednemu z piłkarzy zerwac plaster z getrów bo ma wiecej niz 25 mm !!! to mylalem ze padne ze smiechu :P
 prokurator   07.09.2009, 20:33:56
Trener Apryas zrezygnował, bo trener, który za dużo wymaga nie nadaje się do serie A - zbytnio stresował zawodników!
 maxell   08.09.2009, 13:24:05
trener powinien wymagac, bo co to za trener co nie potrafi narzucic druzynie swojego rygoru?
 jarys55   08.09.2009, 16:11:32
Debrzno do spadku, hahaha
 czerwononiebieski   08.09.2009, 16:16:45
jarys55: sezon jest długi..nowy trener, powrót niektórych zawodników z poprzednich lat i się okaże kto spadnie...na pewno nie MKS!

pzpn2   09.09.2009, 20:29:48
Dobra gra Garbarni W Pucharze Polski. Mimo, że przegrali 0-1 to pokazali klasę. Pierwsza połowa dla gospodarzy 39 min. słupek. 42 min sytuacja sam na sam, bez rezultatu do przerwy 0-0. Druga połowa 75 min z wolnego pada bramka dla Gości, ostatnia min (93) trzy żuty rożne dla Garbarni, cała drużyna z bramkażem w polu karnym bez powodzenia.