4. Szarża Krojanty 22 34 11 1 10 44 - 31
6. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 38 - 48
10. Victoria Kaliska 22 21 7 0 15 39 - 50
12. Sławek Borzechowo 22 18 5 3 14 37 - 58
Ostatni komentarz dodał zeusdamian 03.08.2010, 21:11:13

Kolejka 15 - 1/2. maja 2010

Gwiazda Karsin 1 - 1 KS Grabowo 1 maja 2010 - 14:00
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 2 maja 2010 - 11:30

Ronaldo402   26.04.2010, 23:37:39
do pana z ełganowa tak dla jasnosci to nikt z pawlowa-chojniczanka 2 napewno nie gral w krojantach tego to mozecie byc pewni i prosze o nieoskarzanie naszego klubu o udzial w przekretach inych zespołow o ile takie zdarzenie mialo miejsce bo my nie porzyczamy zawodników innym zespołów i gratuluje wygranej pozdro dla wszystkich ekip

kp Starogard - Chojnice :love: :love: :love: :love:
 Ronaldo402   26.04.2010, 23:38:44
innym zespołom :P
 felek   27.04.2010, 17:02:10
Ronaldo402 Sorki za nie zrozumienie ja nie pisałem ze któs grał od was tylko że na pewno nie którzy byli na meczy z pawłowa z druzyną Krojant .I tylko pisałem ze nawet trener nie wiedział jak sie nazywaja nie którzy zawodnicy!!!!!Pozdrawiam Ronaldo
 Rzeczoznawca   27.04.2010, 17:46:17
Hmmm. Coś czuje, że Sokół wywiezie trzy punkty z Borzechowa.. :D Kaliska niestety przegra w Zblewie. :unsure: Starogard wygra w Krojantach, Chojniczanka bez problemu poradzi sobie z Santaną, w meczu Gwiazdy z Grabowem może być remis natomiast co do meczu Agry z Amatorem to chciałbym, aby wygrali Ci drudzy. :P Pozdrawiam. 8)
 Aimar   27.04.2010, 17:48:51
To widać że drużyna z Krojant się zna 8) albo tyle ludzi mają że wszyscy się nie zdąrzyli poznać :P
 KPSTAROGARD   27.04.2010, 21:31:23
 KPSTAROGARD   27.04.2010, 21:38:25
opis i galeria z meczu ze Zblewem :)

Starogard&Chojnice
 Ronaldo402   27.04.2010, 21:45:38
oki moze ja tez zle zinterpretowalem twoja wypowiedz pozdro i powodzonka dla wszystkich ekip
 Prezes28   28.04.2010, 09:11:35
Udana inauguracja rezerw

Po przełożony dwóch pierwszych kolejkach rezerwy Chojniczanki rozpoczęły rundę rewanżową A-klasy. Rywalem Jantara/Chojniczanki II był zajmujący przed tym spotkaniem 8 miejsce zespół Gwiazdy Karsin.

Niedzielne spotkanie oba zespoły rozpoczęły bardzo spokojnie i ostrożnie. Jednak to drużyna gospodarzy po kilku minutach gry stworzyła sobie bardzo dobrą sytuację do strzelenie bramki. W sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem stanął zawodnik Gwiazdy jednak fatalnie przestrzelił. Ta sytuacja spowodowała metamorfozę gospodarzy. Przez blisko trzydzieści minut trwał ostrzał bramki gospodarzy. Już w 7 minucie po strzale z 5 metrów piłkę do bramki drużyny z Karsina wbił Patryk Piesik. Wynik 0:1 utrzymał się do 37 minuty, wówczas składną akcję rezerw wykończył Arek Lepak. Dwubramkową przewagą rezerw MKS-u zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania, choć należy przyznać, że gdyby nie świetna postawa bramkarza Gwiazdy, wynik mógł być zdecydowanie wyższy.

Po przerwie na boisko weszło dwóch piłkarzy pierwszego zespołu Chojniczanki. Zarówno Andrzej Borowski jak i Tomasz Pestka zdecydowanie ożywili poczynania naszych zawodników.

Już pierwsza akcja po przerwie przyniosła podwyższenie gospodarzom. Wspomniana dwójka piłkarzy wyprowadziła koronkową akcję, która zakończyła się celnym uderzeniem głową

za sprawą Borowskiego. Była to 46 minuta spotkania. Po tej bramce zupełnie zeszło powietrze z piłkarzy Gwiazdy, natomiast podopieczni trenera Nartowskiego grali jakby wynik spotkania był dla nich niekorzystny. W 55 minucie na ofensywną akcję zdecydował się Briegmann i pięknym strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik na 0:4. Przez kolejnych kilkanaście minut gra toczyła się w środku pola, a chojniczanie kontrolowali przebieg gry. Festiwal strzelecki trwał w najlepsze. W 70 minucie ponownie dał o sobie znać Borowski. Dziesięć minut później padła ostatnia bramka dla Jantara/Chojniczanki II. Kanonadę strzelecką naszych piłkarzy zakończył Pestka, który sprytnym strzałem głową pokonał bezradnego golkipera gospodarzy.

Piłkarze Karsina próbowali odmienić obraz swojej gry, lecz dopiero w 88 minucie po stałym fragmencie gry zdobyli bramkę honorową.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem rezerw trzecioligowca 6:1.

Dzięki wygranej zespół z Jantara/Chojniczanki II ponownie wskoczył na fotel lidera A-klasy. Do niedzieli był nim zespół KP Starogard Gdański, który pokonał Sokoła Zblewo 2:1. Aktualnie nasz zespół ma 2 punkty przewagi nad wiceliderem ze Starogardu Gdańskiego

i 4 punkty nad Sokołem Zblewo.

Gwiazda Karsin – Jantar Pawłowo / Chojniczanka II Chojnice 1:6 (0:2)
Bramki dla Jantara/Chojniczanki II: Borowski x2, Piesik, Lepak, Briegmann, Pestka

Jantar/ Chojniczanka II Chojnice:
Pestka –Briegmann (78’ Piotrowski), Kawczyński, Michalak, Madej – Borowicki (46’ Pestka), Stanisławski, Lorbiecki, Frymark (70’ Jędrzejewski) – Piesik, Lepak (46’Borowski)

Patryk Kawczyński
Redakcja
 abudabik   29.04.2010, 09:08:50
De Vito czytzm ten post i nie mogę wyjść z podziwu skąd u ciebie taka składnia , ład i porządek . A tu na koniec zaskoczenie :$ .A już zaczynałem zmieniać o tobie zdanie :puke:
 jedynka   29.04.2010, 12:55:00
pytanko czy borowski to andrzej borowski???
 danielsago   29.04.2010, 13:31:49
Tak
 Aimar   29.04.2010, 15:05:47
Sokół Zblewo - Victoria Kaliska X 8) co o tym sądzicie?? :idea:
 siedem   30.04.2010, 09:08:34
Mecz kolejki zdecydowanie w Pawłowie gdzie rezerwy Chojniczanki nie powinny mieć problemu z wygrana stawiam 4 : 2
 Rados?aw   30.04.2010, 09:45:06
Mecz kolejki to bedzie w Zblewie. Mecze z Victoria zawsze byly emocjonujace i ciekawe. Zobaczymy jak bedzie tym razem :)
 siedem   01.05.2010, 08:49:55
To zaczynamy kolejkę na początek w Karsinie gdzie Gwiazda według mnie znowu wysoko przegra tym razem z Grabowem stawiam 2 : 7
 ksiadz129   01.05.2010, 13:03:39
heh siedem niezłą masz fantazję:)ja stawiam na Gwiazde 3:1.Grabowo to nie jest lider A klasy jak to miało miejsce tydzień temu z rezerwami Chojniczanki.
 Rzeczoznawca   01.05.2010, 15:21:10
Sokół w osłabionym składzie w Borzechowie. :$ Jednak obstawiam remis. :unsure:
 egzekutor4027   01.05.2010, 16:30:14

Gwiazda Karsin 1- 1 KS Grabowo
 KPSTAROGARD   01.05.2010, 18:04:34
Kornowscy Szarża Krojanty - KP Starogard Gdański 1:2

Wymęczone zwycięstwo KPS. Przegrywaliśmy 1:0 Bramki Małecki, Stolz . W 92 Szarża wyrównuje ale sędzia nie uznaje bramki. Więcej informacji pózniej.
 Anonim_123   01.05.2010, 19:14:11
Sokół Zblewo - Victoria Kaliska 2:1
 loko2006   01.05.2010, 19:19:44
Sławek Borzechowo-Sokół E. 3-0 a rzeczonoznawce porposze o napisanie przebiegu meczu jak tak sie zna ;-) :P
 KlubPiłkarskiStg   02.05.2010, 13:40:30
Rzeczywiście wymęczone zwycięstwo KP. Choć sytuacji 100%, bynajmniej tych z drugiej połowy, trochę było. Szarża również atakowała jednak zbyt wielu klarownych sytuacji nie miała. Bramka dla Szarży w ostatniej minucie słusznie nie uznana. Zawodnik na linii strzału na ewidentnym spalonym przepuszcza piłkę pomiędzy nogami. Jeżeli ktoś się zna na przepisach, albo np. widział skrót wczorajszego meczu Stoke - Everton, to wie o czym mówię. Natomiast kontrowersyjna jest sytuacja, po kórej KP wyrównał, wydaje się, iż zawodnik KP był w tym momencie na spalonym. Być może sędzia chciał się zrehabilitować za sytuację z około 10minuty meczu, gdzie nie uznał prawidłowo strzelonej bramki dla Starogardu. Przy odrobinie szczęścia Szarża mogła ten mecz zremisować, ale patrząc z drugą stronę, a więc na te wszystkie niewykorzystane sytuacje graczy KP, to Starogard mógł wygrać znacznie wyżej. Ogólnie ciężki mecz. Niewątpliwie Szarża to solidna Aklasowa ekipa. Pozdrawiam!
 Dynaxer   02.05.2010, 13:42:24
Rzeczoznawca, opis, opis, opis meczu prosimy... :P
 Rzeczoznawca   02.05.2010, 17:19:39
Panowie wybaczcie, ale nie mogłem być na meczu.. Także opisu się nie doczekacie.. :( Obowiązki służbowe.. Co do gry to się nie mogę wypowiedzieć, ale wynik mówi chyba sam za siebie.. Prawda? :$
 borzechowiak   03.05.2010, 10:06:51
SŁAWEK 3-0 SOKÓŁ

Pierwsze 15-20 minut to absuoutna dominacja gospodarzy, zepchnięci goście skutecznie się bronili. Borzechowo miało w pierwszej połowie dużo pecha, bo po bardzo ładnych atakach brakowało za karzdym razem odrobiny szczęscia. Ok 18 min. dośrodkowanie w pole karne, strzał głową i słupek! Sokół odgrażał siępojedyńczymi kontrami.

Do przerwy 0-0

W drugiej połowie gra się zrobiła ciekawsza, zarówno Sławek jak i sokół skutecznie atakowali na bramke rywala.ok 75 minuty przd polem karnym znalazł się R.Dzienniak, i mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza przyjezdnych. Goście natychmiast rzucili się do ataku i wyprowadzili sobe klarowną sytuacje sam na sam, napastnik trafił w poprzeczke! Chwile później kolejna groźna sytuacja dla Borzechowa lecz zabrakło skuteczności.W 82 minucie podanie na 5metr dotarło J.Wojtala a ten zaptał bramkarza w który róg.2-0! A w 86 było już wszystko jasne, napastnik wyszedł sam na sam, lecz ten nie wykorzystał szansy na bramke, obił bramkarza i piłko do bramki dobijał B.Czubek.3-0!
W końcówce mogło być 4-0 ale zawodnik nie trafił w bramke.