KS Grabowo 3 - 2 Victoria Kaliska 25 kwietnia 2010 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Sokół Zblewo 24 kwietnia 2010 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Szarża Krojanty 24 kwietnia 2010 - 16:00
Amator Kiełpino 4 - 1 Sławek Borzechowo 25 kwietnia 2010 - 13:00
Santana Wielki Klincz 0 - 0 Agra Ostrowite 25 kwietnia 2010 - 14:00
Gwiazda Karsin 1 - 6 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 25 kwietnia 2010 - 14:00

BO_NIE   17.04.2010, 11:40:35
Sparing:

KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 1:2
 sokolzblewo   18.04.2010, 16:28:59
no stg zdecydowanie faworyt meczu i wygrania grupy... spraingi mowia wszystko... czekamy na mecz:D
 Prezes28   18.04.2010, 18:58:33
Sparingi to sparingi a liga to liga moim zdaniem padnie remis a faworyci bardzo często zawodzą
A namieszać w lidze moze Amator czy Klincz na pewno usiebie groźne są Krojanty a zespoły z nożem na gardle potrafią byc nieobliczalne także liga będzie ciekawa
Mistrzostwo ligi zdobędzie zespół z pierwszej trójki w jakiej kolejności się okaże :D :D :D
 KPSTAROGARD   18.04.2010, 19:53:45
Po żałobie narodowej czas wrócić do futbolu.

Jak prezes28 mówi sparingi to sparingi liga liga. Zespół po solidnych wzmocnieniach. Nic pozostaje poczekać na sobotni mecz boisko wszystko zweryfikuje. Szykuje się ciekawy pojedynek na boisku. Ostra mobilizacja wśród kibiców. Będzie interesująco !!!!
STAROGARD&CHOJNICE :love: :love: :love: :love:
 Prezes28   18.04.2010, 22:23:13
Jantar Chonizanka II napewno będzie chciał utrzymac pierwsze miejsce

Chojniczanka&Starogard :love: :love: :love: :love:
 siedem   23.04.2010, 08:46:30
To ligę czas w końcu zacząć mecz kolejki zdecydowanie w Starogardzie gdzie miejscowy KP już na początku poniesie porażkę stawiam że Sokół wygra 2 : 1
 Aimar   23.04.2010, 10:41:45
Ligę czas zacząć. Oczywiście Hit kolejki w Starogardzie. Gdzie może paść każdy wynik. Ja i tak stawiam na minimalne zwycięstwo KP !! 8) A co do "Siedem" widzę że bardzo pewny jesteś, że goście wygrają.
 Aimar   23.04.2010, 10:43:05
Pozdrowenia dla Luci Toniego!! :D tego psa tasmańskiego :P
 sokolzblewo   23.04.2010, 16:38:20
juz jutro o 16 sie okaze co bedzie za wynik:D spewonscia na trybunach tez bedzie arcy ciekawie:D tylko zeby tam jakiegos pogromu nie bylo hehe:P

Sokół - Szarża 1:0 (0:0) :idea:
A nie mówiłem?? :P Szczegółowy opis meczu wkrótce...
 krzynówek   24.04.2010, 18:23:39
kps - zblewo 2:1
 siedem   24.04.2010, 18:33:16
To dzisiaj ciekawie teraz czekamy na mecz w Kiełpinie gdzie Amator według mnie wygra ze Sławkiem Borzechowo stawiam 5 : 2

Rzeczoznawca   24.04.2010, 19:55:11
Sokół Ełganowo - Kornowscy Szarża Krojanty 1:0 (0:0).
W sobotę 24 kwietnia 2010 roku o godzinie 16 na boisku w Ełganowie miejscowy Sokół podejmował w inauguracyjnym A-Klasowe rozgrywki meczu zespół z Krojant. Sympatycy piłki nożnej w całym kraju mieli dziś nie lada problem. Owym problemem był dylemat między wyborem spotkania. Z jednej strony w telewizji polskiej transmitowany był szlagier polskiej Ekstraklasy między głównymi kandydatami do mistrzostwa, czyli Wisła - Lech. Z drugiej jednak strony o tej samej godzinie rozpoczynał się równie interesujący mecz w Ełganowie. :P Ku mojemu zdziwieniu większość kibiców została jednak przed telewizorami. :D
Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy. W 4 minucie lewą stroną ruszył Łukasz Mejer i po chwili został sfaulowany przez prawego obrońcę gości. Do piłki ustawionej z boku boiska podszedł debiutujący w barwach Sokoła Krzysztof Galant. Uderzył minimalnie nad bramką. Na odpowiedź gości nie musieliśmy długo czekać. Minutę później zawodnik gości grający z numerem 11 oddał strzał z 25 metrów który trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W 7 minucie Galant uruchomił prostopadłym podaniem Dawida Chmielewskiego, jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę i również powędrowała nad bramką bramkarza gości. Pięć minut później rajd środkiem boiska zawodnika gości z numerem 9, ten wykłada piłkę zawodnikowi z numerem 11, który jest już sam na sam z Danielem Radziszewskim, jednak ten w ostatniej chwili ratuje zespół przed utratą bramki. W 25 minucie po raz kolejny świetnym podaniem fałszem popisuje się Galant do wbiegającego Adama Leszczyńskiego, lecz ten uderza prosto w bramkarza. Chwilę później za dyskusje z sędzią żółtą kartką ukarany Grzegorz Cis. Siedem minut później etatowy wykonawca stałych fragmentów gry w drużynie gospodarzy, Galant uderza z wolnego ale bramkarz z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny wykonuje Leszczyński, piłka trafia do Grzegorza Cisa i po jego strzale obrońca gości wybija piłkę z linii bramkowej. W 37 minucie Chmielewski fauluje w polu karnym zawodnika gości z numerem 9. Sędzia wskazuje na 'wapno'. Sam poszkodowany ustawił piłkę na jedenastym metrze i nie trafił. Świetna obrona Radziszewskiego!! :idea: Na minutę przed przerwą Marcin Mielnik nie upilnował lewoskrzydłowego gości i po raz kolejny Radziszewski ratuje zespół. Do przerwy 0:0.
Po przerwie obraz gry praktycznie się nie zmienił. Dużo walki w środkowej części boiska. w 47 minucie żółtą kartką ukarany Mielnik. Dwanaście minut później kluczową, jak się później okazało dla przebiegu całego spotkania, akcję przeprowadzili gospodarze. Z prawego skrzydła wrzucał Galant i z 10 metrów Łukasz Mejer uderzeniem z woleja pokonał bramkarza gości! Dziesięć minut później wprowadzony po przerwie Paweł Mejer piętką zagrywa do wbiegającego Pawła Kołca, lecz ten lewą nogą obok bramki. W 69 minucie doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji. Jacek Cuch zagrywa prostopadłą piłkę do Cisa, a ten zostaje powalony w polu karnym przez obrońcę gości, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia. W 71 minucie groźną kontrę gości zatrzymał Michał Turzyński. Efektem jego faulu była pokazana mu przez sędziego żółta kartka. W 87 minucie składną akcję przeprowadzili piłkarze z Ełganowa, zakończoną niezłym strzałem wprowadzonego po przerwie Adriana Rosławskiego. Piłkarze gości tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zgłosili chęć sprawdzenia kart piłkarzom Ełganowa. :@ Naczytali się na forum wypowiedzi jakichś debili, aby nam sprawdzać karty bo gramy lewusami. Niestety nic im to nie dało, bo jak powszechnie wiadomo Sokół nie gra piłkarzami do gry nieuprawnionymi.
Podsumowując dzisiejszy mecz zdecydowanie pochwaliłbym Daniela Radziszewskiego, który bronił dziś fenomenalnie i to w dużej mierze dzięki niemu Sokół zdobył trzy punkty. Poza tym na wyróżnienie zasługuje para stoperów Cuch - Turzyński, którzy byli podporą defensywy w dzisiejszym meczu i przerywali praktycznie każdą akcję gości. Na swoim dobrym poziomie grał również strzelec bramki Łukasz Mejer. Na deser zostawiłem sobie ocenę gry Krzyśka Galanta, który w dużej mierze przyczynił się do dzisiejszego zwycięstwa. Wziął on na siebie odpowiedzialność za konstruowanie akcji i wywiązał się z tego zadania znakomicie. Powiem więcej. Moim skromnym zdaniem w Ełganowie dawno nie było takiego rozgrywającego. Mam nadzieję, że jego doświadczenie zdobyte dzięki grze w wyższych ligach pozwoli mu na zostanie prawdziwym dyrygentem tej drużyny.

Skład: Radziszewski, Mielniik, Turzyński, Cuch, Lewańczyk, Chmielewski (46' P Mejer), Kołc, Galant, Ł.Mejer (90' Damian Lewańczyk), Cis (82' Rosławski), Leszczyński

Widzów: 80

Ze sportowym pozdrowieniem:
JaCa. 8)
 felek   25.04.2010, 00:41:37
Bravo Rzeczoznawca świetny opis meczu sam lepiej bym nie napisał pozdro. Warto dodac iż w drużynie gospodarzy zagrali piłkarze z przeszłością 2 ligowa jak Jacek Cuch czy Krzysztof Galant, a w przeszłosci najwieksza gwiazdą tej druzyny był nie wątpliwie Błaszczyk Boleslaw któremu kontuzja przerwała znakomiciue zapowiadającą sie kariere piłkarska (testy między innymi w Borusii Dortmunt) .Miejmy nadzieje ze od nowego sezonu wrócimy do grupy 2 gdzie nie wątpliwie bedziemy kandydatem do awansu.Dodam tylko że obecnie w 4 meczach wyjazdowych przebylismy droge równą 1200km tego sie nie spotyka nawet w 4 lidze .Bravo pozpn Gdansk
Grabowo pokonalo Victorie 3:2 (0:2)
Goście grali przez wieksza czesc meczu w 10 ( czerwona kartka) udany koniec meczu w wykonaniu chlopakow z Grabowa strzelaja 3 bramki w 4 min.
 Jacek-Czarniecki   25.04.2010, 17:23:41
Co sie stalo w grabowie? :( jak można to było przegrać? może mi to ktoś wytłumaczyć? poza tym ciekawy wynik sokoła ełg. na prawde aż tak dobrze sobie poczynają? Z tego co pisze rzeczoznawca to zrobili tam dośc dobrą ekipe. mam nadzieje ze sie utrzymaja. pozdro :blink:
 ksiadz129   25.04.2010, 17:32:49
Gwiazda Karsin - Chojniczanka II/Jantar Pawłowo bodajrze 0-6 ale to wynik do 85 minuty.Slabiutka gra w wykonaniu gwiazdy:(
 dagmara   25.04.2010, 19:38:56
przesylac wyniki!!!!!
 matekkarsin   25.04.2010, 19:39:26
Gwiazda (0) 1 - 6 (2) Jantar / Chojniczanka, wgl jest dozwolone żeby sędzia obrażał kibiców starszych gospodarzy od tego, że wychowywali się w chlewie i przy tym przeklinając do nich słowem "kurwa" ? xDD
 kaczak80   25.04.2010, 20:09:26
metekkarsin nie spotkalem sie jeszcze zeby sedzia używal takich słów..
 kaczak80   25.04.2010, 20:11:37
 gal-anonim   25.04.2010, 22:00:02
Czy moglby ktos opisac przebieg meczu w grabowie, za co i dla kogo byla czerwona kartka i w ilu tak wlasciwie victoria przyjechala, szkoda ze druzyna, ktora przez ostatnie lata zawsze liczyla sie w walce o awans w tej rundzie bedzie bronic sie przed spadkiem- problemy kadrowe w kaliskach byly znane juz od dawna i niestety nie ma chyba perspektyw na to, azeby cos zmienilo sie w tej materii na lepsze, pozdro dla wszystkich ekip
 felek   25.04.2010, 22:23:38
Warto dodac iż w zespole z kalisk mamy dwie kary dyscyplinarne nałożone przez Wydział dyscypliny tj:jeden zawodnik ma 10 meczy kary drugi bodajże 5 moge sie mylic za co przepraszam , a to że kaliska bedzie sie broniła przed spadkiem to juz wiadomo było dawno Szkoda tylko nie których zawodników jak Zico czy inni swoje latka maJĄ A CIĄGNĄ GRE vICTORII ZA 3 kolejki victoria bedzie juz w strefie spadkowej Pozdro dla wszystkich wpisują cych sie tu nna forum !!!
 felek   25.04.2010, 22:40:43
A propo meczu Sokół - Krojanty !!!! Kabaret w wykonaniu kierownictwa z Krojant sami nie wiedzieli jak nazywaja sie zawodnicy z Swej druzyny np cytuje ej pietnasktka cofnij sie i wiele innych tego typu słownych wypowiedzi i w dodatku maja śmiałosc sprawdzac karty żenada .Nie vstrzelaja karnego i obwiniaja cały świat za tio na wet sedxziego Dzwoniąc do dyrektora p.Góry o sprawdzanie kart po prostu zenada wiocha i jeszcze raz wiocha szczególnie nie którzy kibice bądz zawodnicy z pawłowa kółrzy przybyli na mecz moze cio zo nie łapia sie w chojnicach dwa graja na lewo w krojantach -to tylko insynuacja ale po tym jak odzywali sie do zawodników cytat wyzej wszystko mozliwe bo jak trener może nie wiedziec jak ma na i mie jego zawodnik powiedzcie? Dodajmy tylko jeszcze ze Sokół pierwszy raz grał w tym zestawieniu razem nawet w sparingach nie grali wszyscy zawodnicy załatwieni z 4 ligpwego Orła Trąbki Wlk.to znaczy ze z meczu na mecz moae byc tylko coraz lepiej ! Szczególnie w meczach przed własna publicznoscia bo cięzkobedzie dojezdzac zawodnikom z gdanska na mecze wyjazdowe 38 km do ełganowa +105 do Pawłowa przyznacie racje że to jest parodia Wydziału Gier o podziale grup..Warto dodac i z w przerwie meczu Działacze Sokoła Podziekowali Jarkowi Kelerowi ,który oficjalnie zakonczył kariere dziekują za wkład i za zaangażowanie w rozwój LKS Sokół ,(miejmy nadzieje ze uda sie skusic Jarka jeszce na mecze chpciaz przed własną publicznoscią -a puchar i kwiaty które otzrymał zrąk prezesów klubu sprawią ze zagra jeszcze w barwach Sokoła!
 KSGRABOWO   26.04.2010, 10:10:48
"Czy moglby ktos opisac przebieg meczu w grabowie, za co i dla kogo byla czerwona kartka i w ilu tak wlasciwie victoria przyjechala,"
Wiec tak kartka byla za atak na nogi zawodnika bez piłki. Natomiast jezeli chodzi o sklad to niech wypowie sie ktos od nich. Jak na mnie bylo ich z 14 do gry. Oczywiscie wiekszosc mlodych chociaz kazdy wie ze obrona Viktorii do najmlodszych (wiekowo) nie nalezy.
Pozdro
 kaczak80   26.04.2010, 10:28:40
felek zapomniales dodac ze kabareciarze z krojant jak sprawdzali karty to kapitan dowodów od niektórych zawodników nie chcial a pózniej ich smieszny kierownik z brudnym wąsem i bez dwuch jedynek wpial w protokole że my nie chcielismy ich pokazać ŻENADA!!!!
 ok333   26.04.2010, 18:46:38
ludzie dajcie żyć sprawdzanie kart świadczy o słabości drużyn które sprawdzają życzę spadku ludziom tego pokroju nie zawodnikom ale działaczom typu krojanty santana i agra pozdro dla wszystkich normalnych :D :idea: :D :roll: :huh:
 emanuel   26.04.2010, 19:11:39
ok333
Chodzi o to Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie :P :P :P :P
 felek   26.04.2010, 22:41:51
prawda kaczak zapomniałem!
 gal-anonim   26.04.2010, 23:41:15
z tego co wiem to oprocz dwoch w/w kar w victorii zawodnikow z pierwzej 11 z gry w trakcie rundy wiosennej zrezygnowalo na dobre dwoch kolejnych podstawowych graczy, trzeci a wlasciwie juz piaty wyjechal za chlebem do holandii, a trzech nastepnych (6,7,8) pokazuje sie tylko wtedy gdy nie koliguje im to z obowiazkami sluzbowymi badz zwiazanymi ze studiowaniem czyli jakies 5 razy w rundzie czyli jak widac ze starej victorii niewiele niestety zostało, ci ktorzy zostali beda dawac z siebie wszystko, ale o zdobycze punktowe bedzie nad wyraz trudno (oczywiscie gleboko wierze w to, ze pomimo takiego przeobrazenia druzyny uda sie spokojnie utrzymac w a-klasie, a podczas przerwy letniej posiedziec i podyskutowac nad dalsza przyszloscia pilki w kaliskach pozdrawiam wszystkie ekpy i zycze wam azeby takie problemy, jakie mamy w kaliskach omijaly was szerokim lukiem