I po to wkleiłeś? :huh: Również zyczę powrotu Marcinowi do zdrowia, ale po co to rozdrapywać. Każdy kto ma internet chyba to widział i o tym wie..
mecz: WISŁA WALICHNOWY - WIERZYCA II PELPLIN --->>> sobota godzina 17:00
 Technoboy_9   02.09.2009, 13:40:29
chociaz Witsel dostał jako taką karę...
 specjalmocny   03.09.2009, 17:13:09
hm...panowie sedzia meczu bobowo walichnowy nie dosc ze swoim gwizdaniem ustawil wynik meczu to jeszcze poskarzyl sie w zwiazku ze go wyzywano,no i jest spora kara,ten facet powinien gwizdac w KANIKULACH napewno nie na boisku,OSZUSTmyslal ze po takim spektaklu bedziemy go po plecach klepac ,i udawac ze nic sie nie stalo.mozna sobie myslec ze to tylko b klasa przegrasz to nic sie nie stanie,lecz w naszym przypadku w wiekszosci klub jest utrzymywany z kasy pilkarzy,a po drugie trenujesz raz w tygodniu poswiecasz czas na mecz a tu przysla ci takiego LESZCZA ktory powinien dolaczyc do swoich przyjaciol z wroclawia,
 Technoboy_9   03.09.2009, 20:06:42
ile kary dostaliscie? tysiączka ?
 albatros   03.09.2009, 21:09:28
gdzieś się chłopak musi uczyć szkoda że się uczy na błędach
 Rados?aw   03.09.2009, 22:14:39
W jakich strojach bedzie gral Szpak ? My chcemy zagrac w czarnych z dlugim rekawem. Pytam zebysmy wiedzieli jaki komplet ubrac.
 Rados?aw   03.09.2009, 22:15:06
 OB.DELTA   03.09.2009, 22:25:44
To niech wystawia takiego goscia na taka lige co bedzie stac druzyny na takie kary... osobiscie wspolczuje wam chlopaki bo wiem jak to jest utrzymywac klub z "wlasnych pienedzy" a tu jeszcze takie kary... pozdrawiam
 Technoboy_9   04.09.2009, 10:36:37
szpak bedzie pewnie gral w czerwono żółtych bo wszedziew takich graja |)
 albatros   04.09.2009, 14:54:39
no raczej pewnie w czerwono żółtych dzięki za wyręczenie technoboy
 mlody123   04.09.2009, 21:37:17
Wisła Walichnowy - Wierzyca II Pelplin
moim zdaniem najciekawsz mecz tej kolejki ; )
zobaczymy jak to bedzie;p
 zwyczajny   04.09.2009, 22:30:14
Walichnowy ? przecież ta drużyna nie gra w piłkę a w futbol amerykański ! mam nadzieje że Wierzyca im 5 w dusi albo i więcej oby jak najmniej takiej piłki jaką grają Wiślacy ...
 T-mac   05.09.2009, 19:16:50
Wisła Walichnow -Wierzyca II Pelplin 3:3 (1:1)

bramki dla Wisły
Łukasz Lasota 2x
Andrzej Kamrowski

Wisła obejmowala prowadzenie a Wierzyca ja gonila...mecz ogolnie na remis...ladne widowisko.
Niektorzy chcieli tutaj wyniku 5:0 dla Wierzycy ale Wisła az taka slaba chyba nie jest ;p
pozdro dla jednych i drugich

albatros   05.09.2009, 20:52:35
opis meczu Bytonia - Szpak 4:4 pączątek Bytonia wygrywa 3 do 0 do połowy 3:3 potem wyrównany pojedynek 4 do 3 bytonia i pod koniec gol na 4 : 4 co do sędziowania to Bytonia będzie się żaliła ale będzie miala racje było kilka sytuacji które powinny być odgwizdane ale to cała B klasa i tyle
 Rados?aw   05.09.2009, 20:55:18
LZS Bytonia - Szpak Skorcz 4-4 (3-3)

Po 20. minutach prowadzilismy 3-0. Potem seria bledow i Szpak wyrownal na 3-3 i tak do przerwy. Po przerwie wyrownana walka. Strzelilismy na 4-3. Zwyciestwo bylo na wyciagniecie reki. Przeghralismy przez blad sedziego. Nasz zawodnik nabil zawodnika gosci a sedzia pokazal rzut rozny i potym padla bramka. dazylismy do zwyciestwa lecz zabraklo skutecznosci.
Sedzia wogole tragedia. Nie powinni takich posylac na mecze. Mysle ze koledzy ze Szpaka choc troche sie ze mna zgodza.
Pozdrawiam.
 Vulpes   05.09.2009, 21:23:05
Zgadzam się z Radkiem.Sędzia niestety dno,ale taka jest B-klasa.Dzięki chłopaki z Bytonii za mecz i walkę.Mecz ogólnie na remis,ale szczęście uśmiechnęło się tym razem do Szpaka.
 Lukasz_Pelplin   05.09.2009, 21:31:52
co do meczu Wierzyca - Walichnowy to powiem, tak ... jesli chodzi o samą grę to Wierzyca grała ładną przemyślaną techniczną piłkę (niestety na boiskach tego typu nie wszystko wychodzi), Walichnowy nie mialy zbytnio akcji. To my bylismy częściej przy piłce, ale cóż... wynik mysle ze jest ok, bo jednak dogonilismy Was na samym "finiszu". Pozdrawiam
 albatros   05.09.2009, 21:32:30
widzicie po meczu w poprzedniej rundzie nas sędzia skrzywdził swoimi decyzjami teraz was więc nie płaczcie jak to powiedział jeden z was oliwa sprawiedliwa pzdr
 Rados?aw   05.09.2009, 22:25:05
Nie placzemy kolego alabtros. Wiemy ze mysmy dali ciala przy wyniku 3-0 dla nas. A ze sedzia byl jaki byl i nam zawalil bramke na 4-4 to sie zdarza. Niech tylko Bog da zeby on nie sedziowal kolejnych meczy w B klasie.
 edzio_pelplin   05.09.2009, 22:41:21
Oo ile remisow ;p co za kolejnka wyrownana ;)

WP :love: :love:
 mazur   05.09.2009, 22:49:14
bramki dla Borkowa 30' Bujanowski Radosław, 85 Maciejewski Damian.
W Pelplinie, Borkowo cały mecz goniło wynik w 20' rzut karny dla Centrum i 1:0, wyrównaliśmy w 30minucie, 40 minuta rzut rożny z kapelusza- błąd w kryciu i robi się 2:1. po przerwie mieliśmy sporo okazji bramkowych w 70 minucie obrońca Centrum wybił piłkę z pustej bramki, w końcówce wyrównaliśmy lecz zabrakło czasu żeby wywieść komplet punktów.
 Rados?aw   05.09.2009, 23:06:40
Podajcie strzelcow. Wierzyca, Centrum i Sokół.
 Technoboy_9   06.09.2009, 10:22:55
Ciekawie sie zaczyna robic:) wszyscy traca punkty:D teraz tylko wystarczy wygrac z Bobowem i sie odskoczy na 2 pkt razem z Sokołem :)

ja____!   06.09.2009, 12:10:44
"tylko wystarczy wygrać z bobowem" heh do zobaczenia na meczu ;)
 Gilu$   06.09.2009, 12:16:29
Technoboy_9 Razem z Sokołem?? Jeszcze są Subkowy i Pinczyn które mogą odskoczyć :D
 Rados?aw   06.09.2009, 12:44:33
Kto strzelal dla Wisly i jak przebiegal mecz ?
 MmeteorR   06.09.2009, 12:56:10
Technoboy juz liczy co bedzie jak wygraja.. ja podejrzewam ze ciezko bedzie z tym i licze na Bobowo ;) pozdro
 BO_NIE   06.09.2009, 12:59:03
w subkowach szykuje sie pogrom gospodarzy bo po 30 minutach prowadza juz 5-0.

a dla Wisły Strzelili
 Rados?aw   06.09.2009, 13:12:53
Chyba pogrom gosci :P
 hoop19   06.09.2009, 14:02:31
w 60 minucie w Subkowach było 7-0 nie wiem jak dalej:)
 T-mac   06.09.2009, 14:09:57
Wisła obejmowala prowadzenie a Wierzyca ja gonila. Sytuacji czysto podbramkowych bylo raczej rowno. Wisla miala slupek w pierwszej polowie i jeszcze cos do strzelenia. Wierzyca wiecej strzalow z daleka.
Wierzyca na 3:3 strzelila w 90 min z rz. roznego
 BO_NIE   06.09.2009, 14:15:46
Subkowy pokonałyDelte 10-0
 BO_NIE   06.09.2009, 14:18:19
KOlego T-mac nie sądze ze było wyrównane sytuacje, my chodzisz próbowaliśmy grać jakas dobrą, techniczną piłkę a wY.? piłka do brzodu na tego tam Przemka i to tyle,.;].
mecz ale stał na wysokim poziomie.;]. ale boisko macie katastrofalne,.
 T-mac   06.09.2009, 15:14:21
boisko dla jednych i drugich jest takie same...wiadomo ze u was w pelplinie jest lepsze ale co z tego jak obie druzyny graja na tym samym...na zadnego Przemka nie bylo nic grane...jak juz to wiecej na Lasote i Dejko mieszal...klepac ladnie klepiecie...ale strzelaliscie wiecej z daleka...sytuacji czystych do zdobycia bramki bylo rowno tak mi sie wydaje
 OB.DELTA   06.09.2009, 15:49:00
no i dalo becki od subkow :( coz chlopaki dobrze grali a sedzia to hmmm szkoda slow.... gratuluje chlopaki i trzymajcie tak dalej.... pozdro dla wszystkich
 MmeteorR   06.09.2009, 16:18:43
Meteor - Bursztyn 2-2 - zwycieski remis dla Bursztynu. Dwa stale fragmenty w ciagu pierwszysz 10 min i prowadzenie 2-0. To bylo wszystko na co bylo ich stac. NAsza dominacja przez caly dzien ale brak szczescia..Tyle okazji ile bylo to czasami przez 3 mecze nie mamy.. Brawa dla bramkarza Gniszewa. Pozdro.
 MmeteorR   06.09.2009, 16:31:07
mecz oczywiscie ;p
 Gilu$   06.09.2009, 18:12:54
Jest bład w strzelcach dla Subkow. Kwas_xD podał ze Wróblewski strzelil 1 bramke a nie dwie i Wicek również 1.

szczepan   06.09.2009, 20:59:28
Mateusz, w naszym pojedynku dzisiaj dwie rózne połowy. Drugi nasz mecz w którym byliśmy lepsi (tak jak z Wisłą, a tam mieliśmy więcej z gry i akcji sytuacyjnych) i znowu nic. Nie ma co rozpaczać bo liczyliśmy po naszych chłopakach na więcej, a oni ponownie przespali pierwsze pół godz meczu i potem gonili a było już po ptakach. Fawotyta nie ma, do końca rozgrywek pozostały jeszcze 24 kolejki. i wtedy będziemy się szukać między 2-4 miejscem w tabeli bo na to liczymy w czerwcu 2010.
 Geniojo   06.09.2009, 21:12:16
Radostowo powinno mniej lekcewżyc przeciwnika i (dopisując sobie 3 ptk) przed spotkaniem. Ale macie trzy ptk a my niestety zadnego powodzenia dalej
 specjalmocny   06.09.2009, 21:21:05
mecz swit gks to dwie rozne polowy w pierwszej to swit gral a my sie bronilismy i tylko czasem wyjerzdzalismy z akcja,w szatni padlo kilka ostrych slow od trenera ,co poskutkowalo dobra gra,przycisnelismy rywala ktory umiejetnie sie bronil ,szkoda mecz bo moglby byc choc jeden pkt,ale tak jak szczepan pisze sa jeszcze mecze ktore trzeba wygrac,w srode akcja demolka sokola heh...oczywiscie z ta demolka to zart fajnie by bylo zremisowac,bo niestety srodek tygodnia i beda luki w skladzie. :(
 KPSTAROGARD   06.09.2009, 21:30:20
Bobowo z takim składem i takim trenerem 0 pkt po 2 meczach;). Wiadomo Wisła i Świt to mocne zespoły B-klasowe z aspiracjami na coś więcej. Ogólnie ta liga wydaje się być silniejsz niż rok temu. Powodzenia i wygranych dla Bobowa w następnych meczach. Pozdrowienia dla starych znajomych z poprzedniego sezonu. :love:
 mow_mi_dziad   07.09.2009, 21:44:24
szczere gratulacje dla bobowa za zebranie dobrego składu...

licze na o ze sie rozegracie i pogramy dobra pilke w rewanzu ;)

powodzenia dalej i dzieki za 3 pkt :*
 RobLG   08.09.2009, 16:43:27
Ja chciałbym się odnieść do wypowiedzi kolegi "MmeteorR". Otóż remis zwycięski to jest raczeej dla Was. To nie Bursztyn gonił wynik. Pierwsza połowa w miarę wyrównana ze wskazaniem na Bursztyn. Natomiast druga to dziwne dwie zmiany z przodu co poskutkowało brakiem aktywności w ataku i ogólnie beznadziejna gra ale okazji nie brakowało. Zgodzę się że gdyby nie bramkarz Bursztynu to wynik byłby inny ale pod drugą bramką sędzia nie podyktował wyraźnego karnego dla Bursztynu i zagwizdał 2 spalone których nie było, a mogło być groźnie. Tak więc nie pisz o Waszej dominacji przez cały dzień i braku szczęścia skoro prawie wszystkie strzały szły wysoko nad poprzeczką. Szczęście to mieliście właśnie przy tych bramkach.

Pzdr, nara
 MmeteorR   08.09.2009, 19:49:03
Ty chyba czlowieku nie wiesz co piszesz. Przez caly mecz zagroziliscie nam 2 razy ( rzut rozny i wolny), dzieki czemu zdobyliscie dwie bramki. Smieszne..
 Geniojo   08.09.2009, 20:03:22
Przestańcie odwalać sceny na forum okaże się kto jest lepszy w rewanżu :P
 RobLG   08.09.2009, 21:19:41
Słuchaj Geniojo, jak kolega chce kogokolwiek krytykować to niech robi to obiektywnie a nie wypisuje to co mu bardziej pasi. Ja wiem, że w tym przypadku remis był jak porażka bo obie drużyny potrzebują punktów, mecz nie zachwycił ale nie obrażajmy przeciwników i piszmy zgodnie z prawdą co się działo na boisku. Owszem rewanż wszystko wyjaśni, szkoda że tak długo będzie trzeba czekać :unsure: Tymczasem z mojej strony temat meczu Meteor vs Bursztyn jest zamknięty, ja napisałem jak było.