Szpak Skórcz 3 - 0 LZS Bytonia 3 kwietnia 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
Delta Małżewko 3 - 0 Orzeł Subkowy 3 kwietnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:6
Wróblewski Patryk
Kurczyński Piotr
Ciosek Jacek

binek   18.02.2010, 13:35:36
zapewniam ze boisko w bobowie bd pływać :( i mecz bd pewnie odwolany i bd w innym terminie pzdr. :idea:
 Rados?aw   18.02.2010, 15:16:08
Pewnie wszystkie boiska beda plywac. Nasze ma byc na dniach odsniezone.
 Adi-10   05.03.2010, 09:25:43
Nasze już jest odśnieżone.
 BO_NIE   05.03.2010, 14:57:28
Adi-10

Nasze tzn ?
 binek   07.03.2010, 17:37:10
restal argi kulice 1:2 Świt Radostowo sparing za tydzien z mebleks miłobadz gramy u siebie ŚwiT pzdr. :love: :idea:
 ksmeblex   07.03.2010, 20:37:23
Do binek ;)
Nie Meblex ;p tylko Spartan :love: :love:
 binek   08.03.2010, 14:55:52
no tak sory myslalem ze caly czas macie meblex :P pzdr. :P
 BO_NIE   08.03.2010, 15:00:02
NO TO NA BANK NA LODZIE BEDZIECIE GRAĆ BO W TYM MOMENCIE TO 80% BOISKA ZAKRYWA LÓD . :)
 Daniel55   08.03.2010, 17:53:59
Damy rade w gorszych warunkach się grał heh :D pozdro
 Rados?aw   08.03.2010, 21:06:02
Spokojnie. Ta kolejka jest rozgrywana 3 kwietnia. Do tego czasu wszystkie boiska beda sie nadawaly pewnie do gry. Kilka dni odwilzy i wszystko stopnieje.
 WP___   29.03.2010, 07:50:03
Jezeli w 4 nastepnych kolejakach zdobedziemy 9 punktów to juz na 90% awans do A klasy :)
Mysle ze spokojnie mozemy pokusic sie nawet o 12 ..
Walichnowy u nas nie powinny sprawic klopotu, gorzej bedzie z Radostowem, Sokolem i Pinczynem..
 Geniojo   30.03.2010, 17:06:46
Dzięki specjalmocny również życzę powodzenia a bez pożegnania : bo tak wyszło że pewnej osoby nie chciałem już oglądać :p ale nic trzymaj się dużo bramek :pp
 specjalmocny   01.04.2010, 12:28:31
hm....w pierwszym kometarzu Binek pisał ze boisko w bobowie bedzie zalane,no i niestety jego prognoza sie sprawdzila,bylo juz dosc sucho lecz wczorajsze obfite opady spowodowaly ze szanse na rozegranie tego meczu znacznie spadly,jest strasznie grzasko i miejscami place w ktorych stoi woda,szkoda bo przekladanie terminu nikomu nie sluzy.pozd..

Może troche o kibicach.
Kibicom z radziejewa chyba się mecze pomyliły bo na mecz przyszli z szalikami Lechii Gdańsk. Panowie to nie ekstraklasa hehe.
I ogólnie niech się nauczą kibicować. Panowie sędzia jest jaki jest i tymi waszymi "przyśpiewkami" nie zmienicie jego sędziowania.
Kibice Sokoła troche jakby spali na meczu, ponieważ mieli przerwy w śpiewaniu. Proszę kibiców Sokoła o głośniejszy doping. Przyda to sie Sokołowi , ponieważ walczy o awans do A klasy
 klasowiczb   03.04.2010, 16:48:12
A jak tam inne wyniki ??
 szymek05   03.04.2010, 16:50:40
Bursztyn-Meteor 2-5 (0-1) mecz walki. Meteor przewazal w calym meczu. w pierwszych minutach niewykorzystany rzut karny przez Pinczyn. ładne bramki padały w tym meczu min. przewrotka. Strzelali 3x Marcin Gila!! i w koncówce dwie dołożył Sylwester Wołoszyn.
 szymek05   03.04.2010, 16:53:18
 motyff   03.04.2010, 17:55:45
Orzeł - Sokół 3:5 (2:0) Słaby mecz Sokoła, Radziejewo pokazało się z dobrej strony, pomijając zachowanie bramkarza, które było słusznie nagrodzone czerwoną kartką.
Żenujący poziom sędziowania. Karny w pierwszych minutach dla gospodarzy, wiele niewyłapanych zagrań ręką, spalone z kapelusza, w końcowych minutach sędziowanie "na krzyki". Finalnie zwyciężył Sokół i bardzo się z tego cieszę, jednak po poziomie w jakim udało mu się wygrać, można wnioskować że nie zasługuje na awans do A-klasy.
 motyff   03.04.2010, 17:56:46
Oczywiście pierwszy karny dla Orła podyktowany niesłusznie.
 radeksks   03.04.2010, 18:06:16
mecz Sokół - ORZEŁ 5:3 kibice Lubichowa zapewniają że na następnych meczach będzie głośniej i bez przerw damy z siebie wszystko :D SOKÓŁ :love:
 miszczu_xD   03.04.2010, 18:24:09
"Podejdź teraz co cie jebne"- słowa "kibica" orła Radziejewo do sędziego po spotkaniu. Przejmujące i wzruszające.
Pozdrowienia dla pewnego dziadka, który się poczuł, albo inaczej który uważał, że zna się najlepiej na piłce. Bez przerwy jakieś podteksty co do Sokoła, próba prowokacji czy co? Kiedy Sokół wyszedł w końcu na prowadzenie, winą obarczył sędziego, może nie winą, tylko wypowiedział to w taki sposób, jakbyśmy to my mieli podziękować za wygraną arbitrowi.
Obiektywnie patrząc na spotkanie, bulwersje "kibiców" orła były co najmniej nie na miejscu, raczej podziękujcie waszemu bramkarzowi za przegraną, nie sędziemu.
Najbardziej zabawne były "kobiety/dziewczyny", które w sposób subtelny i zrozumiały obrzuciły sędziego ładną wiązką słów.
 Gekon   03.04.2010, 18:27:06
motyff nie wiem skad jestes, ale jak z lubichowa to bym ci na kopal do dupy jak tak oceniasz zespól :)

Zapraszam na murawe do Radziejewa...no i po prostu nie da sie klepac pilka ...Granie tylko na hurra czego nie lubimy i nam nie sluzy..w meczy bylismy lepsi i wygralismy ... pozdrawiam
 Gilu$   03.04.2010, 18:28:14
Szpak 1-2 bytonia
 mazur   03.04.2010, 18:29:39
Orzeł Borkowo - Centrum 2:4 ( 2:3 ) bramka dla Borkowa Bujanowski R., brodnicki A.
 specjalmocny   03.04.2010, 18:31:54
gratulacje dla radostowa,hmmm patologia to jedyne slowo ktore mozna uzyc co do ich zachowania,ludzie bez mozgu ,maja wiecej szczescia niz roz....
WESOLYCH SWIAT
 specjalmocny   03.04.2010, 18:34:16
do sokola; radostowo radziejewo w jeden worek i do rzeki.
 motyff   03.04.2010, 18:37:15
Szymonie Gekonie! Jestem z Lubichowa :) i uważam, że mecz w Waszym wykonaniu był po prostu słaby. Może końcówka lepsza, ale generalnie brak skuteczności i karygodne błędy. Twoje też :)

Gekon   03.04.2010, 19:30:33
Oj klaman chcialbym widziec ciebie na tym boisku :)
 szymek05   03.04.2010, 19:33:21
ok juz jest wynik. rowniez zycze wszystkim graczom-kopaczom naszej serie B Wesołego Alleluja..
 Rados?aw   03.04.2010, 19:33:36
U nas dzis ciezko ze Szpakiem. Mecz walki i rownorzedny. Powiem nawet ze Szpak mial wiecej sytuacji. 2 w pierwszej polowie oraz kilka w drugiej. Do nas usmiechnelo sie tym razem szczescie i wygralismy 2-1.
 KPSTAROGARD   03.04.2010, 19:35:57
Siemka liczyłem na niespodziankę w Bobowie :):):) Pozdrowienia dla starych znajomych :love: :love: :love: :love: KPSTAROGARD&CHOJNICZANKA :love: :love: :love: :love:
 Daniel55   03.04.2010, 19:40:44
Wesołych Świąt dla wszystkich drużyn dzięki Bobowo za mecz powodzenia dalej pozdrawiam :D
 jelo5679   03.04.2010, 19:44:10
Szpak Skórcz-LZS Bytonia 1:2 (0:1)
Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy, kilka syt sam na sam lecz napastnicy nie potrafili strzelić gola. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości. Po rzucie wolnym piłka odbiła się od słupka po czym od obrońcy i tak wtoczyła się do bramki. W drugiej połowie gospodarze wyrównali po rzucie wolnym spadającym za kołnierz bramkarzowi. Piłka odbiła się od poprzeczki i z najbliższej odległości dobił ją napastnik. Później gra się wyrównała i zaostrzyła. Końcówce meczu goście strzelili zwycięskiego gola po rzucie rożnym. Bardzo słaby sędzia, sędziował również w Radziejewie gdzie też się nie popisał.
 Rados?aw   03.04.2010, 19:58:58
Dzieki. Prosze tez o pozostalych strzelcow w dzisiejszych meczach.
 bolko1985   03.04.2010, 20:03:45
DLA LUBICHOWA
4X DAWIDOWSKI MATEUSZ
1X SZEFER MATEUSZ
 szczepan   03.04.2010, 20:11:36
Gramy dobre mecze, ale nie wychodzi, bo brakuje szczęścia. Ale obiecałem Żabie, że już za tydzień nas ono nie opuści. I w kolejnych meczach ono będzie, więc życzę rywalom tylko powodzenia, bo czego im mogę życzyć, niech chłopaki mają chociaż nadzieję będąc na straconej pozycji. Będziemy łoić Sokół i Orły, może i Szpaka też, aż będzą się im pióra sypały. I nie pomoże Hawk,om nawet tysiące słodko dpoingujących, DZIEWCZĘCYCH gardeł- zerzniemy wam dupska
 oliwka10   03.04.2010, 20:15:42
dla centrum w Borkowie bramki zdobyli D.Mondrachowski Mariusz,Mateusz i Łukasz Werner
 OB.DELTA   03.04.2010, 20:20:13
Do Pilkarzyk_7...dlaczego straszny??
 pat0505   03.04.2010, 20:21:01
do szczepan ty nie wiesz na jakim ty swiecie zyjesz i na ktorym miejscu jestes
 Piłkarzyk_7   03.04.2010, 20:25:08
Straszny w naszym wykonaniu. Nic nie zagraliśmy .
 Pandzi09   03.04.2010, 20:46:15
Co do meczu Orzeł - Sokół. Zgodzę się z tym że nie pokazaliśmy nic wielkiego, mecz opierał się na "kopnij-biegnij", boisko nie sprzyjało, być może niektórzy mieli słabszy dzień, ale nieraz pokazaliśmy że potrafimy grać w piłkę...staraliśmy się tak samo mocno jak w każdym meczu. Zależy nam bardzo na awansie, każdemu zdarza się słabszy mecz. Śmieszą mnie teksty kolesi którzy piszą na forum że Radziejewo zagrało dobry mecz, a Sokół nie zasługuje na awans...jeszcze niby to ktoś z lubichowa. Jak jesteś taką gwiazdą to chodź na boisko i pokaż co potrafisz...z boku każdy jest mądry i potrafi krytykować, a pracy na boisku nikt nie docenia. Nie wiedziałem że mamy w lubichowie takie gwiazdy "motyff", piszesz jakbyś był Cristiano Ronaldo, albo Messim a założe się że musiałbyś mnie zawołać żebym Ci piłkę przyjął. Pozdro dla Orła i wszystkich którzy byli na meczu i nam kibicują;)
 karol56   03.04.2010, 22:06:09
troche szkoda Bursztyna bo dzielnie walczyli z Pinczynem tylko koncówka meczu im nie wyszla :( , ale 3majcie sie chlopaki, jeszcze pokazecie na co was stac |)
 piotr330   03.04.2010, 22:12:30
bramki dla wierzycy :

Malinowski Mateusz x1
Seyda Piotr x2
 BO_NIE   03.04.2010, 22:46:09
Wierzyca rozegrała dosyć dobry mecz, mnóstwo sytuacji podbramkowych stwarzaliśmy i z 3-0 mogło byc o wiele więcej no ale cóż cieszy nas wynik i cenne 3 punkty. Młody skład dzisiaj zagrał średnia to z 18 lat. teraz trudny rywal przed nami Radostowo.
pzdr. za meczWalichnowy.; ].
 Gepardon17   03.04.2010, 23:49:24
Kochani brutale z Sokoła, zgadzam się z Motyffem. Dziękuję i wesołych świąt:D
 motyff   04.04.2010, 00:39:37
Pandzi09
Byłem na meczu, trzymałem za Was kciuki. Zasługujecie na awans, pokazaliście w wielu meczach, że potraficie grać i za to wam chwała. Ale proponuję trochę samokrytycyzmu i wyciągnięcia wniosków właśnie z takich meczy, a nie bulwersowania się kilkoma słowami krytyki. Pamiętajcie, że przyjdzie Wam grać z trudniejszymi rywalami niż Orzeł.
Nie porównuję się do Messiego, czy C. Ronaldo, uważam też że nie potrafię przyjąć poprawnie piłki, ani oddać strzału na bramkę. Ale to mnie nie dyskwalifikuje jako obiektywnego obserwatora i komentatora.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia na boisku i poza nim - Maciej Klamann
 wyga60   04.04.2010, 09:07:34
Delta płaci frycowe za nadmiar młodych krewkich zawodników. Nie piszę tego ze względu na to że drużyna z Małżewka była lepsza w tym meczu, ale zachowanie jednostek przed tym meczem ustaliła taki a nie inny wynik. Nie wiem co zaprezentują inne drużyny w meczach z Deltą, ale życzę wszystkim sportowej walki na boisku. Mam taką propozycje dla OZPN MALBORK, jeżeli są kary finansowe za żółte kartki dla zawodników, to proponuje kary dla panów z gwizdkiem, za wielominutowe spóżnienia na prowadzenie zawodów. Z poważaniem przyjaciel kopanej Chmielecki Stanisław.
 Rados?aw   04.04.2010, 09:19:06
W meczu Szpak - Bytonia sedzia rowniez spoznil sie o 30 min. Podobno wracal z Radziejewa, ale cos dlugo mu to szlo.
 miszczu_xD   04.04.2010, 09:58:51
16:40 mecz się skończył, wiadomo jak to z sędzią co się odwlecze to nie uciecze.
 BO_NIE   04.04.2010, 10:13:22
a w Pelplinie był na czas :P. No ale pokazał parę żółtych kartek na korzyść zawodników Wisły. daje 7/10 za sędziowanie. ;]
 specjalmocny   04.04.2010, 10:42:28
co do meczu z RADOSTOWEM ,taki typ ktory przedstawia sie za niejakiego betowena sie spina ze nazwalem ich druzyne patologami,wiem ze nie wszyscy maja zryte glowy ale za zachowanie dwoch ludzi ocenia sie cala druzyne bo jak ze inaczej,taki koles w wieku 40 l.i wzrostu smerfa chyba zapominal czasem ze gra w pilke a nie jest w Radostowie pod tym szalowym SUPER MARKIETEM,klnol jak szewc,min na sedziego ktory raczej pomogl wam panowie wygrac.bo jesli ktos lapie pileczke w polu karnym jako by byl bramkarzem to raczej jest czerwona kartka a nie tylko zolta,kolejny nawiany to ten napastnik ktory strzelil trzecia bramke lezac na ziemi krzyczal ze kogos zajebie po meczu ,dla czego nie przyszedl leszcz jeden po meczu.a co do tego 40 letniego smerfa to juz spokopjnie moglo go nie byc na boisku w 15 minucie meczu jak wyzywal kogo tylko napotkal z rywali ze jest pojebany,a do sedziego ktory zle pokazal aut mowil ze pierdoli Malbork znow nie chca dac im wygrac .SLOWA do SMERFA jesli umiesz odpalic komputer i sie zalogowac na tej stronie przeczytaj uwaznie tak zwiazek w MALBORKU ma w dupie b klase i moja i twoja wioche wiec radze jako dorosly facet daj mlodziencom przyklad a nie szalej jak ten rozwcieczony byk no chyba ze brales EPO ??????
 longinaldo   04.04.2010, 12:18:30
witam:) byłem wczoraj na meczu Orła z Sokołem, mimo że od poczatku ułożył sie świetnie dla gospodarzy to chłopaki z Lubichowa pokazali charakter i wole walki z czego bardzo sie ciesze, bo kazdy w tej lidze chyba wie jak gra się na stadionie w Radziejewie:) jest fajna ekipa w sokole i szczerze im życze awansu, na który myslę że w koncu zasłużyli, ale najcieższe mecze dopiero przed nimi. Z piłkarskim pozdrowieniem również dla rozwijajacej sie grupy kibiców z Lubichowa!!!
 specjalmocny   04.04.2010, 12:34:36
oczywiscie ze lubichowo nadaje sie do a klasy chlopacy graja jak na b klase swietna pillke,poradza sobie w a klasie i nawet w piatej lidze,ekipa nie do zajechania
 Lukasz.L   04.04.2010, 13:01:18
mecz z Deltą dobry w wykonaniu Orła, ale brawa dla za postawe w meczu zawodników Delty ,nie poddawali się nawet kiedy przegrywali 6:0 i starali sie atakować i bronic, walczyli o każdą piłke, to jest dobra postawa, tak należy grac.
 mow_mi_dziad   04.04.2010, 21:18:34
"ekipa nie do zajechania" a maja 2 porazki i remis... najs :)
 Rados?aw   04.04.2010, 21:22:13
Jedyny remis z Bytonią :D
 klasowiczb   05.04.2010, 18:51:51
Nie każdy jest w szczytowej formie na każdy mecz najlepiej spójrzcie na siebie. Sokól jest jednak pierwszy i to o czymś świadczy !!!