GLKS Różyny 3 - 3 GTS Rokitnica 30 maja 2010 - 11:00
Tęcza Siwiałka 3 - 0 Styna Godziszewo 29 maja 2010 - 16:00
Jaguar Malenin 4 - 5 Potok II Pszczółki 30 maja 2010 - 14:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 29 maja 2010 - 17:30
Świt Dąbrówka Tczewska 5 - 1 GTS Trutnowy 29 maja 2010 - 17:00
GTS Goszyn 3 - 0 GTS Juszkowo 29 maja 2010 - 16:00

jeffren   21.05.2010, 12:38:50
mecz sezonu zbliza sie wielkimi krokami : Bałtyk Sztutowo - EPT Grabiny Zameczek
oj, czuje ze bedzie sie działo :D
 lexus   23.05.2010, 20:19:46
Oj młoda styna zobaczymy kto nie będzie mógł się pogodzić z porażką w tej kolejce!!!!
 rokitnica-the-best   24.05.2010, 22:59:30
no moze byc ciekawie o ile uda nam sie skład zebrac bo u nas strasznie duzo kontuzji :s :(
 rokitnica-the-best   24.05.2010, 23:01:52
i pewnie wyrównany mecz tez bedzie Jaguar vs Potok :P
 Igor   24.05.2010, 23:10:35
Potok będzie musiał się teraz dowartościować, więc pewnie wystawią na mecz z Jaguarem cały pierwszy skład, wygrają ze 20-0 i od razu poczują się lepiej :)
 INTER_Krzywe_Koło   24.05.2010, 23:59:44
W nastepnym sezonie powstaje nowa druzyna. I ona bedzie wymiatac:D
 PuMpErnikIeL16   25.05.2010, 13:58:36
ale bzdurie chłopaki wypisujecie po to jest 2 ekipa potoku zeby wszyscy mogli pograc a nie tylko podstawa...a zwłaszcza na malenin bedzie ostra spinka :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: ....z reszta nie ma co ukrywac ale najwazniejsze sa derby gminy reszta odchodzi na 2 plan nie ujmujac nikomu

FORZA POTOK
 PuMpErnikIeL16   25.05.2010, 14:00:02
z tego co wiem pierwszy skład jedzie do malenina tylko po jabłka :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 WojtasTbs   26.05.2010, 00:03:29
Kolego z bałtyku napewno nie będzie to 20-0 napewno nie bedzie to 15-0 , 10-0 9,8,7,6-0 ani 6-2 ..."5"zawodników z 5 ligi wystarczyło aby Sztutowo odpłynęło ..Niech wystawiają swój pierwszy skład a wynik jaki będzie taki będzie..tyle w tym temacie
 STYNA2004   26.05.2010, 15:17:42
 INTER_Krzywe_Koło   26.05.2010, 18:20:33
Kiedy INTER gra mecz z Rotmanka?
 marianoll_glks   27.05.2010, 14:35:10
dobrze cimex mowisz najwazniejsze badą derby glks potok
 Tęcza_Siwiałka   27.05.2010, 16:25:38
karol56 święta wojna spokojnie to nie EKSTRAKLASA ale na pewno będzie się działo
 Igor   27.05.2010, 19:59:33
Posypało się dzisiaj trochę walkowerów, jeszcze niechcący GLKS Różyny mogą włączyć się do walki o awans :)

Zapowiada się decydująca kolejka.

grają drużyny 1 z 4 i 2 z 3 :)

Podajcie godziny meczów.
 marianoll_glks   27.05.2010, 20:28:57
glks niedziela 11
 hazel   28.05.2010, 13:52:25
Rozyny licze na was nie dajcie sie Rokitnicy!!!!!
 marianoll_glks   28.05.2010, 23:35:25
panowie w rozynach jest cisnienie 2 miejsce awansuje wiec walka do konca a po tym vo z rotmanka wiem ze różyniaki bede gryzli rakiete po kostkach zeby tylko 3 pkt zostaly w glksie
 Gregoro_GLKS   29.05.2010, 09:26:29
Jeśli będzie spinka jak na Sztutowo to Rakieta nie ma szans:) ale niech wygra lepszy:P
 majkello   29.05.2010, 18:14:48
GTS Goszyn - GTS Juszkowo 3:0 (0:0)

Bramki: Michał Jelionek x2, Sebastian Dembkiewicz
 Tęcza_Siwiałka   29.05.2010, 18:44:20
Tęcza Siwiałka - Styna Godziszewo 3;0 derby udane
 mlody`STYNA   29.05.2010, 20:27:26
Udane jak dla kogo ; ] hehe ... ale derby bardzo emocjonujące ;) i ta nasza ładna bramka z przewrotki szkoda ze nie zunana :push: pozdro dla Tęczy
 mlody`STYNA   29.05.2010, 20:28:28
uznana*
 WojtasTbs   29.05.2010, 20:39:13
Świt Dąbrówka Tczewska 5 - 1 Gts Trutnowy (1 - 1)
 Igor   29.05.2010, 21:25:47
W meczu na szczycie lepszy Bałtyk. Dużo sytuacji z obu stron, mecz bardzo ostry, zawodnicy Grabiny nieco za nerwowi (otrzymali 2 czerwone kartki - pierwsza w 77. minucie, druga już po meczu). Teraz Bałtyk wygrywając pozostałe 4 mecze ma pewny awans.

Szkoda tylko, że w Sztutowie pojawili się menele - piłkarze z Rokitnicy i pokazali, jakimi są burakami. Powodzenia dla Różyn jutro.
 Igor   29.05.2010, 22:03:47
 lexus   30.05.2010, 08:28:19
Moje gratulacje chłopaki pokazaliście kto rządzi 8) Mati rozkręcasz się widzę na następny mecz będą posiłki z Norwegi!! :D
 PuMpErnikIeL16   30.05.2010, 13:04:04
GLKS-ROKITNICA 3:3 na 3 min przed koncem 8)
 Chrzanaldo   30.05.2010, 13:47:19
Na meczu Różyny - Rokitnica było bardzo ciekawie. Faworytem była oczywiście drużyna Rokitnicy, ale Różyny liczyły na niespodziankę. Już w 5 minucie po rzucie wolnym dla GLKS'u piłkarz Rokitnicy wbił piłkę do swojej bramki. Przez całą pierwszą połowę Różyny były lepsze, Rokitnica grała na pół gwizdka, ale do przerwy wynik się nie zmienił. Do przerwy 1-0. Po przerwie obudziła się Rokitnica i w 58 minucie doszło do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z połowy, błąd bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk i 1-1. Potem były okazje dla jednej i drugiej drużyny, ale nie kończyły się golami. Dopiero w 70 minucie po faulu zawodnika Rokitnicy na polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla Różyn. Pewny strzał w środek bramki zaskoczył bramkarza i Różnyny znów były na prowadzeniu. Parę minut później zawodnik Rokitnicy zobaczył czerwoną kartkę po brutalnym faulu. Kiedy w 84 minucie po fantastycznym kontrataku Różyny podwyższyły na 3-1, wydawało się, że jest po zawodach. Nic z tego. W 88 min. Po dośrodkowaniu w pole karne Różyn znów nie popisał się bramkarz i padła bramka kontaktowa na 3-2. Rokitnica uwierzyła w siebie i w doliczonym czasie, dokładnie w 90+2 min, po centrze w pole karne i nieudanym wyjściu bramkarza zawodnik Rokitnicy strzałem głową wyrównał na 3-3. Zawodnicy Rokitnicy mieli jeszcze 2 minuty do końca, ale nie udało się już strzelić gola. Podsumowując: emocjonujący mecz z dramatyczną końcówką.
 PuMpErnikIeL16   30.05.2010, 16:38:05
JAGGA 4:5 POTOK

najlepsze kasztany sa na Placu Pigalle a jabłka w Maleninie 8) polecam odmiane MEKINTOSZ 8)
 rokitnica-the-best   30.05.2010, 19:44:23
Igor sam jestes menelem - niby fotografem bo piłkarzem na pewno NIE :D :D :puke:
 INTER_Krzywe_Koło   30.05.2010, 20:34:22
Igor jest piłkarzem:P A u nas jak byli zawodnicy z Rokitnicy to bylo wporządku:P i nawet nam kibicowali:D
 Igor   30.05.2010, 21:33:52
Jak bardzo chcecie to mogę wrzucić zdjęcia zrobione po meczu. Może wszyscy się z "zawodników" rokitnicy pośmieją??? Dobrze, że od następnej kolejki wszystkie mecze są o jednakowej godzinie to bydło już nie będzie jeździć po innych boiskach.
 PuMpErnikIeL16   30.05.2010, 21:53:48
INTER głąbie z balejarzykiem na głowie sad jest w Maleninie :D :D :D :D :D
 lexus   30.05.2010, 23:05:10
 Chrzanaldo   30.05.2010, 23:15:31
Igor - dlaczego zawodników Rokitnicy nazywasz bydłem? Co oni takiego zrobili. Mógłbyś mnie wtajemniczyć?
 Igor   30.05.2010, 23:53:43
w trakcie meczu jeden z nich ubliżał sędziemu, a po meczu jak to określił chciał "porozmawiać" z sędzia, ale koledzy go powstrzymali. z tego co wiem został on zidentyfikowany i sprawa trafi na wydział dyscypliny.

inna sprawa, jak już wszyscy się schowali do samochodu i odjechali na bezpieczną odległość, otworzyli szyby i kierowali wyzwiska w naszym (Bałtyku) kierunku. nic tylko pogratulować.
 marianoll_glks   31.05.2010, 08:15:10
mecz w rózynach byl szybki ale do chrzanaldo 3 bramka byla z nogi a nie z bani ale powiem ci ze nawet dobrze opisales ten mecz jeszcze raz podkresle ze glks nie ma napastnikow z meczu na mecz strzelaja obroncy nasz najlepszy snajper byl na komuni mysle ze jak by puzdrowski byl to napewno by cos ugryzł :) rakieta dobry zespól niech awansują baltyk tez by mogl awansowac nie bylo by takich dlugich wyjazdów:D
 rokitnica-the-best   31.05.2010, 22:17:51
Igor sam jesteś bydle tylko fryzurkę masz jak baran :D
powiedz jaki wydział dyscypliny przecież na każdym boisku słyszy się wyzwiska na sędziego i to nie tylko od kibiców :s
 lexus   31.05.2010, 22:21:31
bardzo ciekawie się robi!! coraz więcej do powiedzenia ma PZPN i walkowery :puke: widać uczciwość drużyn i kombinacje ale cóż tak to już jest w Lidze Mistrzów Klasy B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 PiOtrek-GTS   01.06.2010, 13:35:16
Igor twoja zazdrość że Rokitnica jest na pierszym miejscu wychodzi sama z siebie.Pamiętasz jak przegraliście z nami to pojechaliście ze spuszczonym głowami do domu i już zamknij twój niewyparzony ryjek bo kto będzie lepszy do końca sezonu to przejdzie do A-klasy bez żadnego ale.
 Igor   01.06.2010, 14:23:34
Nikomu nie zazdroszczę 1. miejsca. Zresztą zostały jeszcze 4 kolejki do końca.

Tylko trzeba zachowywać jakieś minimum kultury, nie ma tu znaczenia czy to Rokitnica czy ktokolwiek inny, i umieć się zachować, a to co pokazaliście w Sztutowie powinno być tępione, szczególnie, że to nie pierwsze takie popisy (choćby w Juszkowie jesienią, gdzie w koszulkach piliście jabole czy co tam było) przy linii bocznej.

rokitnica-the-best: jeżeli to dla ciebie normalne, że na każdym boisku słyszy się wyzwiska na sędziego i nie widzisz w tym nic złego, no to tylko świadczy o tobie i twoim poziomie kultury.

jeżeli ktoś jest znany z imienia i nazwiska, to nieważne na jakim boisku się znajdują obowiązują go przepisy dyscyplinarne, a że sędzia to opisał to kara będzie na pewno i mam nadzieję, że bardzo surowa.
 PiOtrek-GTS   01.06.2010, 16:22:41
Co??? a jak ja się z waszym bramkarzem wyzywałem na meczu u nas to co sędzia też to opisze i da mi kare
 rokitnica-the-best   01.06.2010, 20:06:05
słuchaj igor możne ty się odurzasz JABOLAMI i tylko takie trunki znasz wiec takie głupoty piszesz następnym razem jak sie spotkam powiedz to polejemy ci coś o wiele lepszego HEHE :D :D
nie mowie ze to co było jest wielce chwalebne ale jest to normą na wszystkich boiskach a jak już lubisz tak sięgać w przeszłość to przypomnij sobie co było jak my graliśmy mecz u WAS
nie mieliśmy do was pretensji tylko właśnie do tego wspaniałego sedziego
a wy robicie wielką aferę i jak te baby z płaczem do PZPN-u
ZAL :$
 Przemoo   02.06.2010, 14:31:23
jaki to był spokój w zeszłym sezonie... jakoś Rokitnica się wtedy nie napinała? ale rzeczywiście gratuluje Wam Panowie cyt."ale jest to normą na wszystkich boiskach" - tu nie trzeba nic dodawać, wypowiedź świadczy tylko o Was :)
 lacoste   03.06.2010, 10:00:54
do rokitnica the best czy jak Ci tam, Ty a jak ktoś będzie ubliżał Ci na matkę to też te wyzwiska przyjmiesz za normę?Bardzo dobrze chamstwo należy tępić, jak ktoś leczy kompleksy przez wyzywanie czy to przeciwników czy też sedziów itd to powinien zostać pod sklepem i raczyć się dalej różnego roadzju trunkami...