Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Grom Kleszczewo

Chojniczanka Kleszczewo 9:0 :D 8) 8) :D
 Nat_KSS   05.10.2008, 19:54:13
Co to mia?o by? .!
Niech Go?ubie przestanie oszukiwa? .!! :@
W 1 po?owie meczu by? wynik 4:1 zawodnik z numerem 2 {Gumi?} strzeli? 2 bramki a pozosta?e dwie to by?y jego asysty . W przerwie sprawdzili?my karty zawodników z Go?ubia i nie przyszed? zawodnik z numerem 2 .! W kartach co? nie pasowa?o i Go?ubie zacze?o si? wykr?ca?, ?e wypisywali protoku? w pi?tek, i ?e kilku zawodników sie nie stawi?o . A my wypisywali?my protokó? jako 1 i by? pusty wi?c nie ma opicji, ?eby Go?ybie wypisa?o go w pi?tek .! S?dzia si? zapyta? trenera Go?ubie gdzie jest zawodnik z numerem 2 na to on odpowiedzia?, ?e takiego ie ma a nasz trener ma nagrane na kamerze i ma zdi?cia na aparacie gdzie ewidentnie wida?, ?e jest zawodnik z numerem 2 .! Mecz zako?czy? si? 5:2 lecz b?dzie dla nas [prawdopodobnie] walkower za uciecze zawodnika, który by? za stary i nie mia? karty .! :@ :@
 marvyn   05.10.2008, 21:08:21
ORZE? GO?UBIE - KS SULMIN 5-2

Zawodnicy gospodarzy grali na lewych kartach, jeden zawodnik z numerem 2 uciek? w przerwie meczu ?eby nie mo?na by?o go sprawdzi?. Opiekun tych zawodników kompletnie si? pogubi? i nie wiedzia? kto ?eczywi?cie gra w tej dru?ynie. Widocznie w tej dru?ynie gra fair play jest jakim? stworem z kosmosu. Ogromny wstyd dla klubu jak tak uczy zawodników w tym wieku przekr?tów.