14. Kaszuby Połchowo 26 6 2 0 24 16 - 212

Bałtyk II Gdynia 7 - 1 Orzeł Choczewo
MKS Władysławowo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Stolem Gniewino 0 - 3 Start Mrzezino

morgi93   08.05.2009, 18:37:27
Cie?ka kolejka przed cisow? jak myslicie jakie beda wyniki w tej kolejce trzeba przyznac ze dosyc wyrównana
 mmmmmm   09.05.2009, 13:42:06
mecz Szemud-Polchowo wyrownany tylko ze Szemud strzelal to co mial a Polchowo niee
 Pawel.Luzino   09.05.2009, 16:19:52
Cisowa 1 - 3 Luzino (0 - 3). Mecz w miar? wyrównany w drugiej po?owie Cisowa która nie mia?a nic do stracenia rzuci?a si? do przodu i nas przycisne?a.
 max.Luz   09.05.2009, 16:41:58
 longin   09.05.2009, 17:14:32
Ba?tyk II - Orze? Choczewo 7:1 (3:1)
 Bampus   09.05.2009, 19:00:32
MKS 0-1 Sokó?
 michal1233604   09.05.2009, 19:28:24
Zenit - Iskra 0:0 ;) Zenit móg? wygrac ale nie wykorzysta? stworzonych sytuacji ;/ Jeszcze na dodatek grali?my bez 3 podstawowych zawodników ;/
 mmmmmm   09.05.2009, 22:04:36
do jacuspli ty sie nie osmieszaj strzelaliscie glownie z roznych i wolnych a z akcji chyba my mielismy wiecej sytuacji
 Rumka_GryfWejherowo   10.05.2009, 14:54:26
Gryf Wejherowo : Arka Gdynia .
Mecz odwo?any z powodu tragicznego stanu boiska .
 Cisva_AG   10.05.2009, 21:15:25
nie zgadzam sie ze mecz byl cisowa luzino byl w miare wyrównany,my od poczatku dyktowalismy gre a luzino bezb?ednie nas punktowa?o ze sta?ych fragmentów gry dzieki czemu do przerwy prowadzilo 0:3 ... po przerwie totalna nasza dominacja ale udalo sie strzelic tylko jedna bramk? dziki czemu dobrze zoorganizowane luzino wygralo na nie zdobytej jeszcze w tym sezonie twierdzy w cisowej :) luzino pokazalo duz? klas? ze umieli przetrwac nasze ataki i chwa?a im za to i powodzenia w nastepnych meczach :blink:
 Luzino   10.05.2009, 22:39:46
2 wolne i karny gdzie wasz bramkarz zatrzymal pilkarza który juz go min?? i byl sam na sam z pusta bramk? i po za tym stworzylismy tyle sytuacji podbramkowych co wy, w pierwszej nic niepokazliscie a w drugiej polowie ruszyliscie prawie cala druzyna do ataku narazajac sie na kontry z których tez bylismy bliscy podwyzszenia wyniku, oddaliscie duzo strzalów niecelnych z daleka ale w drugiej polowei zagraliscie lepiej. Jedna bramka która wpadla po nieporozuminiu w obronie .

Pawel.Luzino   11.05.2009, 10:04:49
dobra sko?czcie dyskutowa? nie ma co prze?ywa? ju? po meczu. :) Pozdro dla Cisowej :blink: