Eko-Prod Szemud 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
Arka Gdynia 23 - 0 Kaszuby Połchowo

max.Luz   20.09.2008, 19:26:06
kto idzie o 10zl ze arka wygra? :P
 kariop   22.09.2008, 13:12:59
max.luz ej cwaniaczku ! nie nie lekcewa? przeciwnika po pierwsze , a po 2 bedziecie mieli z nimi spore problemy..Zebys sie nie przekona?.
 Pawel.Luzino   07.10.2008, 15:03:59
moim zdaniem Arka nie bedzie wbijac wiecej ni? 10.... bo po co?
 karolmrzezino123   08.10.2008, 21:25:04
teraz dostali?my fajn? dr€?yne i jeszcze na piasku gramy !
 Rumka-Gryf   10.10.2008, 08:52:40
Wez sie Karolmrzezino123 ju? nie udzielaj oki . ? ;/
 kuba_arka   11.10.2008, 16:02:17
bedziemy wbijac jak najwiecej kaszubooom ; ]] .

kariop , zebys ty sie nie zdziwil .
 WasylStolemGwo   12.10.2008, 16:31:15
i tak musi by? jo?.... mecz z Ba?kykiem mo?e by? wyruwnany je?li zagramy jak z w?adys?awowem stawiam 2:1 dla nas 8)
 StolemGniewino1992   14.10.2008, 09:20:08
WASYL MASZ RACJE WLADEK JEST MOCY A Z NAMI WYGRAL TYLKO 2:0 JESLI ZAGRAMY Z BALTYKIEM JAK Z WLADKIEM TO MOZEMY WYGRAC ALE JAK U NAS W DRUZYNIE SE W KULKI LECA TO NIE MA SZANS :) POZDRO GRYF
 Mazgaj-Gryf   15.10.2008, 08:37:13
Gryf Wejherowo - Orze? Choczewo
Sobota godzina 11 :)
 morgi93   15.10.2008, 17:34:19
mysle ze arka 20 wbije kaszubom
 kariop   15.10.2008, 19:30:09
kuba_arka - spoko to wy jestescie faworytem tego meczu , nie mam na mysli tego ze przegracie , ale ze przeciwnika xie nie lekcewarzy a szczególnie tego co mu nie wychodzi.
 Bampus   17.10.2008, 16:36:29
JB-I-50 Zenit ??czyce - Stolem Gniewino obustronny vo )brak dokumentów to?samo?ci u zawodników obu dru?yn)
 ziomek_s.s   17.10.2008, 21:08:54
kaszuby wygraja z arka pozdroo o
 Pawel.Luzino   18.10.2008, 11:11:19
Jutro mecz z Iskr?. Boisko pewnie nie b?dzie za ciekawe ale có? nie mamy gada? tylko gra?. Licze na ciekawy mecz. Pozdr. Iskra
 mateusz-gryf   18.10.2008, 13:11:31
Gryf Wejherowo - Orze? Choczewo 2-1
Mecz caly pod dyktando WKS z minuty na minute coraz wieksza przewaga. Bramka dla gosci wpadla w ostaniej minucie po samobojczym trafieniu zawodnika gospodarzy
 kuba_arka   18.10.2008, 13:41:31
ARKA GDYNIA 23 : 0 kaszuby plochowo
 robak_AG   18.10.2008, 13:56:40
no , no ziomek_s.s dobrze obstawiles 8)
23-0 to prawie im sie udalo xdd
 ziomek_s.s   18.10.2008, 15:11:37
hehe to sa cieniasy i tyle :huh: :huh: to dobrze ze ja juz tam nie gram :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 bizonek_1994_szemud   18.10.2008, 18:49:06
Jutro mecz z Soko?em!!! Orientuje si? kto? czy Sokó? w tym sezonie gra dobrze czy ?le??
 adam1st   18.10.2008, 22:38:17
SOKÓL GRA DOBRZE ALE Z GKS PRZEGRAL ALE PO WYROWNANYM MECZU
 beny10   19.10.2008, 00:18:09
jak narazie sokol gra niezbyt skutecznie we wszystkich meczach swoich przegranych i zremisowanych wygrywa? ale jednak nie umieli utrzymac wyniku do konca najgorszy mecz zdecydowanie zsagrali z baltykiem kiedy prowadzili 1-0 ale przegrali w3 rezultwacie 6-2 a w meczach takich jak np; cisowa gdyniai mks W. mieli wyniki remisowe ale we 80 min dostali bramki na przegrana
 karolmrzezino123   19.10.2008, 08:33:48
sokó? dobrze gra na swoim boisku s? przyzwyczajeni ale pod koniec meczu sie gubi?
 beny10   19.10.2008, 10:10:33
Masz racje ziom
 kacpero123   19.10.2008, 12:12:46
Stolem wygra z Ba?tykiem to jest pewne , a Arka dostanie po dupie z Kaszubami :P hahaha :D
 karolmrzezino123   19.10.2008, 14:42:05
start nieoczekiwanie zremisowa? z cisow? 1:1
 kariop   19.10.2008, 15:01:34
Cisowa Gdynia 1:1 (0:1) Start Mrzezino :puke:
 kariop   19.10.2008, 15:05:00
Ci?zki teren , ale da?o sie zremisowac , wpisujcie wyniki.!!!!!.
 bmc   19.10.2008, 15:50:15
Zenit ??czyce - MKS W?adys?awowo 0-6 (0-1)
 ZI3L4X_Luzino   19.10.2008, 15:54:37
Iskra Gdynia :GKS LUZINO 1:2 (1:1)
 kariop   19.10.2008, 15:56:21
UWAGAAAAA!!!!!!!!!!! Zenit ??czyce - Stolem gniewino walkower po obu stronach , brak to?samo?ci zawodników , wiecej szczegu?ów www.Start.Mrzezino.pl na tabele wejdcie z wynikami , punkty l?czyc zosta?y zerowane .
 jo?...   19.10.2008, 21:52:01
kariop? z jakiej paki cos tam, ze niby brak to?samo?ci po obu stronach??? przeciez u stolemu wszystko ok tylko, ?e ??czyce mia?y stare karty zawodników bez zdj??, a i jeszcze by?a taka gadka na meczu ze trener zostawil karty w domu czy cos takiego, wie? nie rozumiem o co kaman!!! :s
 Bampus   20.10.2008, 15:29:34
jo? - za mecz Zenit - Stolem jest obustronny walkower, wiec co si? k?ócisz takie s? fakty.
 ziomek_s.s   20.10.2008, 16:17:15
ej nie chcecie wpisywac wyników po?chowa bo za duze joo mieli by za duzo bramek stracone ko?o 100 a 3 strzelone chonorowe