1 - 0 23 sierpnia 2008 - 17:30

siedem   21.08.2008, 21:42:08
Amator je?li wygra b?dzie w I rundzie przyjacielski mecz Amator II - Amator
 siedem   21.08.2008, 21:55:55
Najciekawiej powinno by? w Kwidzyniu na meczu Oldboys Kwidzyn - MKS Balaton Klasztorek
 lampard   22.08.2008, 11:01:14
Nie 'Kwidzyniu' tylko 'Kwidzynie' :)
Pozdrawiam
 siedem   23.08.2008, 11:11:46
Je?li kto? b?dzie zna? jakie? wyniki od razu prosz? pisa?
 piotr30   23.08.2008, 13:07:14
mecz Poliycy i Przyjaciele - UKs Klukowo zostal odwolony ze wzgledu zlego stanu boiska
 franek2106   23.08.2008, 17:36:05
EX - Wis?a II 4:2 po dogrywce, w normalnym czasie 2:2, najci??sza dru?yna-CZO?G gra dalej :roll:
 adam1st   23.08.2008, 21:44:40
GKS Luzino 1: 2 buraki bez ligi :@
 siedem   24.08.2008, 00:35:40
Huragan Smolno - LZS Zryw S?awoszyno = 1 : 1 karne 5 : 4 Atlas II Gor?czyno - KS M?ciszewice = 5 : 2
 gracz Torpedo   24.08.2008, 14:26:36
GKS II ?ukowo - Orze? Jasie? 4-4. W 85 min. s?dzia przerwa? mecz, chyba za naruszenie jego nietykalno?ci cielesnej (z?apanie za kark) przez jednego z graczy go?ci.
 :)   24.08.2008, 15:32:41
Gryf II Wejherowo vs Klif Ch?apowo 6:1 :P
 arek777   24.08.2008, 18:26:39
AMATOR II wygral 3-0 goscie nie przyjechali
 pi?karz   24.08.2008, 22:19:14
Je?li chodzi o s?dziego z meczu GKS II ?ukowo-Orze? Jasie?,to wydaje mi si? ?e po raz pierwszy prowadzi? zawody.
Nie zna? podstawowych przepisów gry w pi?k? no?n?,s?dziowa? tendencyjnie pokazuj?c kartki tylko graczom
Or?a Jasie?(nie twierdz? ?e nies?usznie).Tak samo móg? ukara?
niektórych zawodników GKS.Ogólnie s?dzia nie wiedzia? co si?
dzieje na boisku i sam w wi?kszo?ci prowokowa? takie a nie inne zachowania zawodników.Dziwi? si? ?e Pomorski Zwiazek
Pi?ki No?nej nie zwraca uwagi na poziom szkolenia i s?dziowania arbitrów(mo?e nie ma ju? w czym wybiera?).Pozdrawiam-normalny pi?karz. :roll: 8) :D :O
 ex-sprinter   24.08.2008, 22:31:10
Oldboys-Amigo=2:3(2:2) Bramki dla Amigo: 0:1-Przemys?aw Dymek(karny), 2:2-Przemys?aw Dymek, 2:3-Mariusz Lamk... W sumie mecz wyrównany ze wskazaniem na Amigo. Oldboyom wyra?nie zabrak?o si? pod koniec meczu. Boisko grz?skie,szczególnie pod jednym polem karnym
 ex-sprinter   24.08.2008, 22:35:16
a co z meczem Szlachta-T?cza?
no juniorzy Sulmina si? dzi? nie popisali :-(
 mlody21   25.08.2008, 15:06:56
dziwie sie ze takich burakow jak w druzynie orzel jasien pomorski zwiazek ciagle dopuszcza do jakichkolwiek rozgrywek-zawsze ktos gra na lewo i do tego rzucaja sie jak niewyzyci na sedziow i przeciwnikow!
 pi?karz   25.08.2008, 18:35:42
Do m?odego21.
W ka?dej dru?ynie s? ci ?li i ci dobrzy.W ka?dej dru?ynie w trakcie sezonu wyst?puj? nieuprawnieni zawodnicy.Natomiast
traktowanie wszystkich jedn? miar? i nazywanie ich burakami
?wiadczy tylko o braku kultury i inteligencji.Pozdrawiam m?odego21. :P
 kazimierz   25.08.2008, 19:36:32
zukowo torpedo , jestescie zalosni/ zawodnik mariusz kowalewski , o niego wam chodzi , byly zawodnik kowal od roku jest naszym zawodnikiem / dlaczego nie sprawdziliscie kart , kto wam zabronil ?, nie mieliscie nawed protokulu , sam wam przywiozlem / na wasza prosbe telefoniczna/ , koledzy graliscie w znacznikach , siatki bramek sobie dyndaly , nie mieliscie chor?giewek dla bocznych , nawed nikogo na linie i mecz zaczelismy okolo 25 minut po czasie . takie sa fakty , wybryk nieodpowiedniego cz?owieka przerwal mecz , zap?acimy za to , po co to roztrzesac , bylo mine?o . sk?d was tyle agresji.
 marcin@   26.08.2008, 19:43:56
mecz Szlachta -T?cza nie odby? sie |)
 gracz Torpedo   26.08.2008, 21:40:14
kazimierz, ale to nieporozumienie, mlody21 nie gral w meczu pomiedzy nami, nikt do Was nie mial pretensji w trakcie meczu i teraz nikt niczego nie roztrzasa.
 kazimierz   27.08.2008, 17:05:09
to prawda miedzy zawodnikami i dzia?aczami by?o wszystko w najlepszym porz?tku , powoli zapominam o tej niedzieli , powodzenia w rozgrywkach dla zukowo jantar 2 .