Wie ktos jak wygl?da boisko w Motarzynie? :blink:
 Matiu_17   24.09.2008, 20:29:06
To pwiedz jakie tam jest boisko...:D
 lampard1611   24.09.2008, 20:54:27
Boisko w Motarzynie : da sie gra?. Jest w miare równe, ale jesli trawa nie bd skoszona to jest tam masakra. Z wymiarami te? nie jest najgorzej. :blink:
ale nie wiem po co pytania o boisko :s :s to nie od niego zale?y wynik meczu, tylko od umiejetno?ci pi?karzy i zgrania dru?yny 8)
 RumunStart   24.09.2008, 21:14:04
I tu si? mylisz... W?asnie ?e zale?y równie? od murawy;> Przyk?adowo na boisku w Ga???ni nie da si? "normalnie" gra? ;p
 Matiu_17   25.09.2008, 16:09:22
Zgadzam sie z RumunStart...W tamtym sezonie w kwakowie pi?ka stawa?a w trwie nawet po silnym uderzeniu :| Pozdro...
 robert   26.09.2008, 15:14:25
o ile sie nie myle to juniorzy graja na boisku w Ga?ezni a nie w Motarzynie
 lampard1611   26.09.2008, 20:03:19
do robert juniorzy B?ekitnych Motarzyno graj? na boisku w Motarzynia, a na boisku w Ga?e?ni graj? tylko juniorzy Doliny. :huh: :huh: Tylko oni tam mog? gra?, bo seniorzy Doliny nie dostali pozwolenia na gre na tym obiekcie i graj? w Motarzynie :) :)
 RumunStart   26.09.2008, 20:11:36
No nie ma co si? dziwi?... ^^ Boisko w Dolinie jest bajer, od pola karnego do linii bocznej jest max 2 metry xD :huh: :puke:
 lampard1611   26.09.2008, 21:31:17
RumunStart - masz racjie a do tego brak szatni zamiast nich 2 namioty, nierówna murawa, zaraz za lini? boczn? wielka skarpa i do teg te krowy które przechodz? tu? za boiskiem :s :s
 mateuszsulo   27.09.2008, 18:19:22
Skotawia D?bnica Kaszubska 7 - 0 Dolina Ga???nia Wielka 8) 8) 8)

A MY SWOJE SKOTAWIA!!! :love: :love: :love:
 Virus   27.09.2008, 19:25:48
jak reszta wynikow??
 kamilex96   28.09.2008, 08:57:47
diament wygra 8) 8) znaczy mam nadzieje :@ :@
 Kempes   28.09.2008, 09:38:42
Dzisiaj Diament jedzie do Motarzyna:) oby by? czysty mecz:)

Pozdro:)
 Rutek   28.09.2008, 18:10:53
Iskra vs Start 4:5
 Kempes   28.09.2008, 18:42:39
B??kitni : Diament 2:3 (1:0)
Mecz tragedia :s nic sie nie klei?o :s
gospodarze potrafili tylko kopac po nogach o czym swiadcz? 2 kontuzje :( Mecz s?dziowa? s?dzia ktory mia? dzis swoj debiut...MASAKRA
Ale 3pkt sie licz?:)
 Kempes   28.09.2008, 18:51:35
 mati8482   29.09.2008, 08:37:29
S?aby mecz w Biesowicach. Ledwo dowie?li?my zwyci?stwo do ko?ca. Pi?karze Echa nie nauczyli si? widoczne strzela? bramek. Na szcz??cie 3 pkt dla S?upii. :D
 RumunStart   30.09.2008, 07:23:09
Czemu mój komentarz zosta? usuni?ty?
 jordan2320   30.09.2008, 14:16:43
Najdziwniejszy mecz wtym sezonie Iskra-Start. Wogóle zamiast s?owamecz bardziej pasowa?oby wojna. Mecz odby? si? w charakterze wzajemnych oskr?e? o gr? nie fair z obu stron(chodzi?o o gr? nieuprawnionych zawodnków). Odby?o si? sprawdzanie. Zosta? równie? przerobiony miastecki okrzyk-po miasteckim"WALKA,WALKA,WALKA...MKS" dretynianie krzykn?li "JEB...JEB...JEB... MKS".Wydarzenie boiskowe opisze pó?niej...
 jordan2320   01.10.2008, 14:24:45
a wi?c rozpocz?lo si? odbrytalnego faulu w polu karnym, który móg? zako?cz?? si? tragedi?, lecz s?dzia nic nie zauwa?y?, a miastko zdoby? bramk?. Ka?da kolejna akcja ko?czy? si? faulem po obu stronach, co niezako?czy?o si? prawie bójk?. po jednym z rzutów wolnych w 7 min start podwy?szy? na 2-0. w 15 minucie czerwon? kartk? obejrza? pomocnik Iskry. paradoksalnie dopiero wtedy dretynianie zaczeli gra? w pi?k?. w 17 i 20 minucie po trafieniach Gwo?dzia i Ciemi?skiego by?o 2-2. Ostra gra utrzyma?a si? dalej. Obie dry?yny mia?y okazj? do podwy?szeniewyniku lecz do przerwy wynik nie uleg? zmianie. c.d.n