Orkan Huta 0 - 2 Zieloni Łąg 26 kwietnia 2009 - 15:30
MKP Szlachta 0 - 5 Perła Czyczkowy 26 kwietnia 2009 - 15:00
Szarża Krojanty 5 - 1 Sparta Konarzyny 25 kwietnia 2009 - 16:30
Kolejarz II Chojnice 1 - 3 Tęcza Brusy 26 kwietnia 2009 - 14:00
KS Dziemiany 0 - 2 Brda Rytel 26 kwietnia 2009 - 14:00

zeusdamian   19.04.2009, 11:16:00
Kaliszanka 3-2 Rytel :D
 zbyneks   20.04.2009, 21:17:59
Oj zeusdamian jeste? du?ym optymist? .To ?e Brda przegra?a z Zielonymi to nie znaczy ?e przegra i z wami . Czego kolegom z Rytla ?yczymy :puke:
 gwiazdogrud   22.04.2009, 11:50:59
orkan huta 3- 3 zieloni ??g
 geras6 tecza   22.04.2009, 17:57:04
powalczymy z kolejarzem o zwyci?stwo .ciekawa kolejka sie zapowiada
 zeusdamian   22.04.2009, 19:31:24
Ka?dy ma prawo wyrazi? swoja opinie a tak po za tym to na jesie? by?o tylko 3-2 i to z karnego w 90 minucie..
 MR_18   23.04.2009, 23:33:56
nie brawo sparta jak byscie byli madrzy to byscie wiedzieli ze byla dziura w siatce i wpadla w boczna siatke i so bramki i by bylo 2-2 takze pozdro dla was

i juz dla WSZYSTKICH druzyn mowie SPRAWDZAJCIE U NICH SIATKI BO MAJA DZURY
i jak maja nie moga byc dopuszczeni !!!
 zeusdamian   24.04.2009, 00:12:59
Mr_18 dzieki za ostrzezenie naszczescie Kaliszanka podejmuje sparte u siebie a tak przy o kazji to kumpel w tamtej rundzie znala? tam zdech?ego szczura na boisku by? ubaw.. szczur odrazu poszed? na cmentarz, hehe :P
 TomekZieloni   24.04.2009, 21:02:56
Tak zobaczymy w niedziel?...Orkan wygra? z Szlacht? dobrze zaczynaj?c sezon.Ale my równie? wygrali?my i to derby gminne z Brd?.Zapowiada si? ciekawe widowisko, jednak w?tpi? aby Huta z nami wygra?a.
 bartosh31   24.04.2009, 22:30:13
mecz z ??giem poka?e prawde czy huta faktycznie si? wzmocni?a 8)
 szybki   25.04.2009, 19:01:53
:roll: :P SZAR??- SPARTA 5-1 Bramki: Kara?inski-1,KAK-2, FRYCA T.-1 FRYCA A.-1, SUPER.........
 ziomal1812   25.04.2009, 19:02:21
Szarza-konarzyny 5:1 szarza nie podda sie o awans o A klase
 zbyneks   25.04.2009, 19:49:06
Brawa dla Szar?y i licz? na podobny wynik ZIELONYCH w HUCIE. :puke:
 mcfly_pw   25.04.2009, 22:06:42
Ale czego szuka? chce ta Szar?a w Aklasie?
Dolna polowa tabeli....o ile nie szybki powrót do klasy B
 sparta91   26.04.2009, 10:50:34
Gratuluje pi?karzom Szar?y zwyci?stwa mimo tego ze wygrali dzieki sedziemu nie zycze nikomu gry w takim meczu w ktorym sedzia widzi tylko jedna druzyne i sedziuje w jedna strone ... Odechciewa sie grac bo po co sie wysuilac jak przez jakiegos pajaca caly wysilek wlozony w mecz jest na marne ... W?a?nie przez takich sedziów jak ten polska pilka upada ... niestesty ;/
 dawidrudziny   26.04.2009, 11:11:58
Z Zielonym si? fajnie gra bo niema tam ?adnych napinaczy którzy krzycza k.... i tylko to potrafi? mam nadziej?, ?e ten mecz zakonczy sie w przyjaznej atmosferze. I kilka s?ów o wzmocnieniach Orkan wzmocni? si? g?ównie w defensywie. Troch? szcz??cia i b?dzie dobrze.
 trener jantara   26.04.2009, 15:51:08
szar?a-saparta; wynik bardzo zas?u?ony; sedzia do najlepszych nie nale?a?; nie widzia? karnego dla sparty i bramki strzelonej ze spalonego dla krojant; doda? nale?y ?e nie wyrzuci? stopera sparty nr 4, a powinien, wi?c o co te buchy. sparta mog?a stracic 9 bramek ( tylko w 2 po?owie) a wpad?o do siatki tylko 3 pi?eczki!!!trzeba grac panowie i strzela?.
z przeprowadzonych 2 meczy tj. z per?? i sparta to lepsz? dru?yne ma sparta( chodzi o gre i?eczk?).
 MR_18   26.04.2009, 16:32:34
KOLEJARZ II - TECZA 1-3
 zeusdamian   26.04.2009, 16:36:56
Kaliszanka 0-2 Rytel po dosyc wyrównanym meczu bramki z karnego i rzutu wolnego.
 dawidrudziny   26.04.2009, 18:22:47
Orkan 0-2 Zieloni
W 1 po?owie gola na strzelili Zieloni i 2 bramke do szatni. W 2 po?owie Orkan sie otrz?sna? w 80 minucie karny dla Orkana kibice juz widzieli pi?k? w bramce ale bramkarz Zielonych wyciagn?? si? jak struna i obroni? silny strza?. Pod koniec meczu Orkan stara? si? strzeli? bramk?, ale ju? si? nie uda?o. I tym sposobem Zieloni awansowali. Có? za tydzie? derby z Per??. Mam nadziej?, ?e Orkan wzniesie si? na wyzyny i wygra ten mecz.
 dawidrudziny   26.04.2009, 18:24:28
 teczabrusy   26.04.2009, 18:59:03
Kolejarz II Chojnice- T?cza Brusy 1:3 (0:0). Mecz wyrównany, najwi?cej walki w ?rodku pola, Kolejarz mia? jedn? akcj? w meczu i j? wykorzysta?,nawet prowadzi? 1:0, pó?niej 2 bramki w przeci?gu 5 minut dla T?czy i ostatnia na dobicie przeciwnika w doliczonym czasie gry(s?dzia doliczy? a? 5 min-niewiadomo dlaczego-chyba by dac szans? Kolejarzowi). T?cz? zagra?a ambitnie i walczy?a o ka?d? pi?k?!!!
 bartosh31   26.04.2009, 19:12:24
Mecz Szar?a-Sparta, popis s?dziego, tyle powiem, mo?e zwyci?stwo zas?u?one, ale? rzuty z autu pora?ka, ?e s?dzia tego nie widzia?,o dziwo widzia? tylko przewinienia Sparty
 Spartanin1991   26.04.2009, 21:57:01
Spokojnie Spokojnie Szar?a gracie s?abo wi?c powiem wam tak na A klase nie tym sk?adem...Paw?owo by?o lepsze od was o wiele i s?abo sobie tam radz? wi?c z czym wy tam chcecie ?:> i jak zamierzaci? tam wygrywa? tak jak z nami dzi?ki s?dzia to powodzenia powodzenia...