Stegna Parchowo 2 - 1 SSPN Malczkowo 19 kwietnia 2009 - 15:00
WKS Nożyno 3 - 2 Start Łebień 19 kwietnia 2009 - 14:00

Iskra Gogolewo poszukuje sparing-partnera na najbli?sz? Niedziel? 8 Marca godz. 14-ta stadion w Gogolewie.kontakt tel.661115394 pozdrawiamy
jak co? podaje 7489935 numer gg xD
 THLebien   13.03.2009, 15:18:53
ju? nied?ugo nowa runda :D
 kipu?   15.03.2009, 16:55:37
Le?nik Cewice vs. Baza44 Siemirowice 7:1 Ja Kocham LE?NIK Sialalalalala :love: :love: :love:
 legia72   16.03.2009, 17:35:18
BISTAL Machowino szuka sparing-partnera.22.03.godz.13.kontakt608494608
 funk   30.03.2009, 01:17:55
wynik sparingu Sokó? Kuleszewo - Iskra Gogolewo 3-7
oraz WKS No?yno-Baza 44 5-3
 funk   04.04.2009, 08:55:14
ISKRA GOGOLEWO PILNIE POSZUKUJE DRU?YNY DO SPARINGU (poniewaz w ostatniej chwili ustalony przeciwnik wycofa? si?) PREFEROWANE MIEJSCE BOISKO W GOGOLEWIE (ewentualnie my mo?emy przyjecha?) ZAINTERESOWANYCH PROSZ? O KONTAKT 661115394-POZDRAWIAM
 funk   04.04.2009, 09:04:34
 Kibiclks   11.04.2009, 14:10:52
Baza44 zapewne pierwszy mecz wygra. I oby tak do ko?ca i awans do a-klasy. Pozdro dla bazy. Lks?ebunia!!
 STEN   18.04.2009, 21:21:18
Bardzo prosz? po zako?czeniu spotka? swoich dru?yn wpisujcie wyniki tak?e do przerwy. Z góry dzi?ki. Pozdrawiam.
 mlody_18   19.04.2009, 18:46:38
haha no beka Krokusy remis.Sam nie wierze w wynik mojej druzyny.Oby tak dalej .Bardzo dobre rozpoczecie rundy wiosennej z silnym rywalem pozdro powodzenia
 arabkrokus   19.04.2009, 19:14:27
Arkonia-Krokusy 1-1
Do 85 minuty 0-0. Potem pi?kny strza? z ponad 20 metrów i 1:0 dla "godpodarzy". Po 3 minutach "go?cie" wyrównali po rzucie karnym.
Dru?yna Krokusów odbi?a si? w ko?cu od dna.
 mlody_18   19.04.2009, 19:56:08
arabkrokus kim jestes ?? pzdr 8)
 funk   19.04.2009, 20:43:49
WKS No?yno- Start ?ebie? 3-2 (0-0) gospodarze przegrywali ju? 0-2 ale podnie?li si? z kolan -brawo z walk? do ko?ca :weirdo:
 funk   19.04.2009, 20:46:41
natomiast Iskra G. zgra?a dobrze lecz nie skutecznie i jak to zazwyczaj bywa nie wykorzystane sytuacje si? mszcz?-wielka szkoda straty 3pkt. :(
 funk   19.04.2009, 20:48:32
 arabkrokus   19.04.2009, 21:00:54
m?ody_18 przyjed? na mecz to zobaczysz... :D je?li nie wiesz to by?y wzmocnienia... przekonasz si? po wynikach. pozdrawiam
 gafciu7   20.04.2009, 15:52:49
WKS NO?YNO-START ?EBIE? 3-2

mimo ?e go?cie byli lepszym zespo?em i prowadzili 2-0 to jednak przegrali. jak sie traci 3 bramki w 10 minut to jak mozna wygrywa?. a poza tym karny na 2-2 wyci?gni?ty z kapelusz, na 3-2 faul pi?karza gospodarzy na obro?cy....poziom sedziowania zenuj?cy z czym pewnie sie zgodza gospodarze....
 GKS_Power   20.04.2009, 16:34:04
Sokó? przegra? szkoda :puke:
Sokó? do a klasy
Pozdrawiam

GIEKSAAA :love: :love: :idea: :idea:
 funk   21.04.2009, 00:04:51
nawi?zanie do komentarza -gafciu7- i tu kolego masz racje poziom sedziowania w B klasie jest co najmniej mizerny w naszym meczu (Iskra-Baza) te? nie oby?o sie od wypaczenia wyniku-po ewidentnym faulu na naszy zawodniku (gospodarzy) w polu karnym sedzia nie gwizdn?? karnego z czego w konsekwencji posz?a kontra i w dodatku gol zdobyty przez gospodarzy ze spalonego(nadmieniam ze sedzia by? 5 m etrów od zawodnika)-w takich momentach cz?owiek zadaje sobie tylko pytanie po co si? tak zarzyna? skoro 1cz?owiek burzy wszystko w 2sekundy :@
 tomsak   21.04.2009, 08:34:50
funk,a do pustej bramki to s?dzia powinien za was trafia?? :idea:
 gafciu7   21.04.2009, 09:55:03
=>funk

jak dla mnie to by?a zwyk?a walka i poprostu pi?karz gospodarzy si? przewruci?...no ale nie ma co sie k?ocic.szcz??liwa wygrana gospodarzy bo taka jest pi?ka..Ale poza kilkoma spi?ciami w fajnej atmosferze przebiega? ten mecz..pozdrawiam