Błyskawica Postolin 0 - 2 LKS Waplewo 31 sierpnia 2008 - 14:00

Dwóch beniaminków spotka sie w Starym Mie?cie i po cz??ci oka?e sie która grupa w B-klasie mia?a wy?szy poziom( VIII czy IX)
?ycz? powodzenia dla Delty w meczu z Unia :):)

mam nadziej? ?e wygracie :)
 pablo1978   25.08.2008, 13:45:29
Pajcyk-jak Kulice to podobny poziom co Walichnowy to powinniscie da? rad?. Gratulacje za lidera, oby tak dalej!
 ||SonyVaio||   25.08.2008, 14:19:38
W meczu Unia II - Delta b?d? kibicowa? Unii II :P Patrz?c na uk?ad tabeli bardziej taki wynik nam le?y. 8)
 tylko_futbol_stg   25.08.2008, 18:54:38
witam
wpad?em sprawdzi? jak idzie rywalom z poprzedniego sezonu.

widz? ?e Mewa s?abiutko, Maxit i B?yskawica tak samo. ch?opaki poka?cie na co Was sta?. tylko Delta dobry start:)

pozdrowienia z grupy III
 osstry3   25.08.2008, 21:31:32
No zacz?li?my s?abo - brak skuteczno?ci i szcz??cia do tego mamy ma?? rewolucje kadrowo - taktyczn?. Wierz? ?e Szprudowo si? jeszcze obudzi i powalczy
 Betker-MLkS   25.08.2008, 22:10:26
nie wiem co sie dzieje z Mewa bo aktualnie nie ma mnie w Polsce ... wracam za 4 dni wiec na meczu z Zielonymi bede i postaram sie pomoc chlopakom xD
 (L)   26.08.2008, 23:34:56
Relax jedzie na bardzo ci??ki teren do Szprudowa... Zapowiada si? mecz walki. Jak w poprzednim sezonie...Powodzenia i niech wygra lepszy...Patrz?c na wyniki z pierwszych dwóch kolejek - to mo?na postawi? x2. Ale jak napisa?em w Szprudowie zawsze jest ci??ko i ka?dy wynik jest mo?liwy
 osstry3   27.08.2008, 07:31:02
B?dzie ci??ko - zawsze sporo walki by?o. Mamy problem ze strzelaniem ale pracujemy nad nim. Czekamy i pozdrawiamy! :D
 (L)   27.08.2008, 08:03:05
osstry3 -> to mo?e rozstrzelajcie si? od nast?pnej kolejki - tj. czwartej. 8)
 David87   27.08.2008, 12:52:26
Patrz?c na pocz?tek sezonu widz? lekk? popraw? na forum :D Na razie nie ma zbyt wielu napinaczy i tak powinno zosta? ju? do ko?ca :D Panowie grunt to dobra zabawa ;D
 Jynxu_Delta_Lechia   27.08.2008, 18:02:15
Skoro wy wygraliscie to moze i nam sie uda 8)

daria   28.08.2008, 13:26:28
no ja te? Tobie zaufa?am i si? nie zawiod?am:):):)
 daria   28.08.2008, 13:29:31
ju? si? nie moge doczeka? soboty---> meczyk:):):)

Jynxu_Delta_Lechia tak wogule na jakiej pozycji grasz??:)

Jynxu_Delta_Lechia   28.08.2008, 15:06:52
Odnosnie tego remisu co ma byc to glowy za to nie dam ale powinniscie dac rade:)

My gramy w niedziele.
Jestem takim malutkim lewym pomocnikiem:) :D
 koziolek1971   28.08.2008, 19:47:57
Kaki i Lechu z Gromu jeste?my z wami. Trzymajcie si?.Nasz zespó? dozna? powa?nych os?abie? po dwóch kolejkach, ale dla nich b?dziemy walczy?.A panom z gwizdkiem którzy nas nie lubi? i którzy nas nie b?d? lubi?, bo to co si? wydarzy?o w dwóch ostatnich kolejkach to jest ich wina.Nie mam pretensji do kopaczy z Trzciana i Marz?cina,tylko wy??cznie do panów w czerni którzy swoj? nieudolno?ci? i brakiem umiej?tno?ci doprowadzili do sytuacji na boisku w których nasi koledzy doznali tak powa?nych kontuzji.Pozdro dla wtajemniczonych....
 daria   28.08.2008, 20:21:16
he:D ma?e jest pi?kne :P:P:P:P
 jasiowy85   28.08.2008, 20:45:48
koziolek co z waszym kolega????w imieniu chlopakow z marzecina zycze szybkiego powrotu do zdrowia waszemu koledze...popieram twoja wypowiedz gdyby sedzia na poczatku meczu pokazal pare kartonikow nie doszlo by do takiego glupiego fa?lu wogule caly ten mecz to byla jedna wielka kopanina nikt nie cofal nogi i nie oszczedzal lokci oby mniej takich meczy...pozdo :)

sawik   30.08.2008, 17:29:45
45 minuta (przerwa)
Powi?le II Dzierzgo? - Restal Agri Kulice -:- (0:1)
gole:
0-1 15 min. - Marks Mateusz
 ||SonyVaio||   30.08.2008, 18:30:04
Powi?le II Dzierzgo?- Restal Kulice 2:2.
 ||SonyVaio||   30.08.2008, 18:42:25
Powi?le zagra?o bardzo s?aby mecz, nie ma co ukrywa?, przede wszytskim nie mielismy obrony. Bramka na 1:0 stracona po b?edzie obrony, pi?ka przelatuje nadwszystkimi zawodnikami obrony Powi?la i dociera do niepilnowanego Marksa (15'). Do przerwy obydwa zespo?y stworzy?y po kilka sytuacji jednak nie mog?y one zagrozi? bramce przeciwnika. Druga polowa zacze?a sie do?c pomyslnie dla Powi?la, 55' i rzuta karny dla gospodarzy, pewnie wykonany przez Krzysztofa Kasprzaka. Rado?? nie trwa?a d?ugo, 65' bramka z niczego dla przyjezdnych po samobojczym trafieniu Witkowskiego. Powi?le ruszy?o z animuszem do odrabiania strat, 72' ewidentny faul na Kasprzaku w polu karnym za który s?dzia nie dyktuje rzutu karnego. 75' minuta to popis napastnika dru?yny Powi?la, Mariusza Bobko, który mija 4 zawodników go?ci i wyk?ada pi?k? na 3 metr do ?ukasza Kasprzaka, który z ma?ymi problemami umieszcza pi?k? w siatce. 79' dogodna sytuacja z rzutu wolnego dla Powi?la jednak pewnie broni bramkarz Restalu. 87' akcja Restalu po której b??d pope?nia stoper Powi?la II, pi?ka o milimetry mija s?upek, bramkarz nawet nie próbowa? interweniowa?.
Ogólnie Restal nie zaprezentowa? jakiegos osza?amiaj?cego futbolu, podobnie jak Powi?le, które zagra?o BARDZO s?abo, przede wszystkim nie maj?c obrony. Zawodnicy którzy si? wyró?nili w Powi?lu to przede wszystkim Mariusz Bobko oraz bracia Kasprzak. Na minus nalezy zapisac wystepy Ossowskiego, który zosta? zmieniony przez Nowaka oraz Komorowskiego, którego 4 ligowe do?wiadczenie powinno pomaga? druzynie Powi?la a dzi? raczej przeszkadza?o ...

No i bardzo mi?a informacja, Restal posiada wspania?ych kibiców, nie ma co ukrywa?, nasi fani nie sa tak zorganizowani jak "restalowcy". Wielki szacunek dla kibiców Restalu, oby ka?da dru?yna mia?a takich fanów.

Mam nadziej?, ?e tak s?aby mecz w wykonaniu Powi?la to tylko wypadek przy pracy.
 daria   30.08.2008, 20:21:12
Jynxu_Delta_Lechia bedziemy jutro na meczu w Tczewie pomozemy Wam :):):)
 daria   30.08.2008, 20:22:04
no i znowu mia?e? racje z Dzierzgoniem remis:)
 daria   30.08.2008, 20:35:48
||SonyVaio|| dzi?kujemy za opinie o kibicach:):):)

pozdrawiamy:)
 daria   30.08.2008, 20:40:14
to do jutra Delta:):):)

bedziemy z Wami ?piewa?:)

pozdro:)

Tylko zwyci?stwo hej Delta tylko zwyci?stwo...:)
 Restal-Agri Kulice   30.08.2008, 20:55:47
Dzisiejszy mecz restalu z powislem to mala bania jutro chcemy jechach i naszych przyjaciol wspomoc czyli Delte
 ||SonyVaio||   30.08.2008, 20:58:43
Ma?e sprostowanie: Obydwie bramki dla Powi?la II strzeli? Krzysztof Kasprzak, omy?kowo napisa?em, ?e druga strzelil jego brat ?ukasz, bardzo przepraszam :)

BTW Dario, mam rozumie?, ?e by?a? na meczu ?! By?o sporo dziewczyn od Was !
A doping przedni ! :) :idea:
 ||SonyVaio||   30.08.2008, 21:03:00
....a co do Delty, to ja b?d? kibicowa? Unii II, lepiej nam taki uk?ad pasuje ani?eli wygrana dru?yny z Mi?oradza 8) :D
 brazylia102   30.08.2008, 21:13:50
a nam pasuje tylko wygrana. :D
 sawik   30.08.2008, 21:26:42

do Relax Ryjewo - kto strzeli? gola ?????????
 Delta-Lechia   30.08.2008, 21:58:58
to jutro zapowiada sie ciekawy mecz pod wzgeledem kibicowskim i na boisku pozdro dla kulic :D
 relax78   31.08.2008, 09:34:11
bramke dla Relaxu zdoby? Grzegorz Siwiec w 3 min.
 bialy   31.08.2008, 10:21:46
No to ciekawie teraz w tej grupie!! Dobrze ?e nas przenie?li bo pewnie o utrzymanie by?my si? teraz bili :D :D :D pozdro z Czarni.eu
 amistar   31.08.2008, 10:56:21
Jak tak dalej pójdzie to w przysz?ym roku b?d? derby ... Powi?le--Powi?le II.??
 daria   31.08.2008, 11:21:53
Delta_Restal_Fan dzi?ki za pozdrowienia:)

fajny nick:P:P
 pablo1978   31.08.2008, 11:36:15
Amistar-rozumiem napisa?e? tego komenta w kategori ?artu? Oczywista oczywisto?? jest taka ?e przepisy zabraniaj? gry dwóm lub wi?cej dru?ynom wywodz?cym si? z jednego kluby w tej samej klasie rozgrywkowej. Wyj?tkiem jest pi?ka juniorska gdzie Lechia ma 2 dru?yny w Makroregionie
 amistar   31.08.2008, 11:42:08
Oczywi?cie, zgadza si?, Powi?le b?dzie walczy? do ko?ca. Pozdro.
 ||SonyVaio||   31.08.2008, 13:14:16
pablo1978 i amistar: Co wi?cej Wam powiem drodzy koledzy, musza by? dwie klasy ró?nicy mi?dzy klubami. Je?eli Powi?le Dzierzgo? spadnie, co jest bardzo realne, a my si? utrzymamy, to i tak b?dziemy relegowani do serie B :@ Tak przynajmniej mi wiadomo.
Jedynym wyj?ciem b?dzie za?o?eine w?asnego klubu 8) :roll:
 ||SonyVaio||   31.08.2008, 13:21:33
Mam nadziej?, ?e kto? b?dzie podawal wynik live z Tczewa ! :)

sawik   31.08.2008, 14:56:30
45 min.
B?yskawica Postolin - LKS Waplewo -:- (0-0)

Przewaga LKS (podobno bardzo ostra gra w wykonaniu oby druzyn)
 Jagoda-wi?nia   31.08.2008, 15:19:43
nie
 jankos lolo   31.08.2008, 15:25:59
Jak ko?cowy wynik Unia - Delta ?
 sawik   31.08.2008, 15:45:26
75 min.

0-1 LKS Waplewo
0-2 LKS Walplewo
 ||SonyVaio||   31.08.2008, 16:00:26
Czy by?by kto? tak uprzejmy i poda? wynik meczu Unia-Delta ?
 sawik   31.08.2008, 16:11:41
85 min.

---------------------------

6 min.

||SonyVaio||   31.08.2008, 16:15:45
wynik si? liczy, wynik a nie jaki? obiad 8)
 Mi?oradz   31.08.2008, 16:30:54
koncowy wynik meczu Delta Unia to do 0 dla Delty :D No i mamy LIDERA DELTA!! :love:
 Mi?oradz   31.08.2008, 16:31:45
Sorki opuscilem 2 Delta Wygrala 2 DO 0
 Mi?oradz   31.08.2008, 16:33:45
Dziekujemy Kulicom za pomoc w dopingowaniu naszej druzyny Kulice & Delta :love:
 Jynxu_Delta_Lechia   31.08.2008, 17:00:37
Ja Dariu zawsze wynik trafiam:D nie wiem czy mnie trafilas wzrokiiem na dzisiejszym meczu:D:D:D Zaczalem grac w trakcie drugiej polowy
 Jynxu_Delta_Lechia   31.08.2008, 17:01:13
*wzrokiem:d
 sawik   31.08.2008, 17:02:08
45 minuta

sawik   31.08.2008, 17:19:41
60 minuta

bramki dla Delty
18' Wojciech Figlewski
40' Micha? Ochmi?ski
 drewniak   31.08.2008, 17:54:16
bramki dla LKS Waplewo

(65 karny) Czarnecki
(76) Nadolski
 (L)   31.08.2008, 18:07:25
Rod?o - Gks 2:2
Gardeja wyrowna?a w 90 minucie!!! - info od Sawika (podlewaj?cego ogród :blink: )
 jankos lolo   31.08.2008, 18:17:47
25 minuta Zieloni - Mewa 1:1
 jankos lolo   31.08.2008, 18:18:14
Sory, 35 minuta
 daria   31.08.2008, 18:31:11
Delta i Restal:):):):):):):):)

Bia?o-zielone to barwy niezyci??one:):):):)
 daria   31.08.2008, 18:32:11
Gratulujemy Delta:):):)

super mecz:)

super kibice:)

i Restal te? i Restal te? przyjacielem NASZEJ DELTY jest:):):)
 ||SonyVaio||   31.08.2008, 18:37:51
...nie podam wyniku bo jem obiad :D ... nie przeszkadzaj, wynik podam pó?niej bo podlewam ogród ... :D vel sawik :)
 pajcyk   31.08.2008, 19:33:03
Panowie je?li chodzi o Powi?le II to my b?dziemy walczy? do ko?ca i nie martwimy si? pierwsz? dru?yn? jest kilka wyj?? Uda si? "awansowa?" nie b?dzie zadnych przeciwwskaza??eby dalej gra? .Pierwsza dru?yna spadnie, a my si? utrzymamy to te? sobie poradzimy. Pozdrawiam
 pajcyk   31.08.2008, 19:38:14
Przez dwa lata u siebie nie stracili?my punktu Ostatni raz u siebie Stare Miasto zremisowa?o ze Szropami 22-10-2006.
 osstry3   31.08.2008, 20:50:51
Kolejka bardzo ciekawa - w typerku lipa.
 Peres2   31.08.2008, 21:22:10
:love: Dzieki Restal za wspólny doping pomogli?cie nam bardzo fajnie oby wiecej takich wspólnych meczy by?o naprawde super jeszcze raz wielkie dzieki pozdro
Delta i Restal braterstwo na zawsze :love: :) 8)
 daria   01.09.2008, 12:53:53
napewno b?dzie wi?cej takich meczy:):)

wko?cu obiecali?cie ?e te? na nasz mecz wpadniecie:)

a my ju? te? my?limy ?eby jecha? znowu na Wasz mecz bo bardzo fajnie si? z Wami kibicuje :):)