13. Motława-Osiczanka II Suchy Dąb 26 21 6 3 17 33 - 81
14. Bałtyk Sztutowo 26 14 4 2 20 32 - 92

Potok Pszczółki - Motława-Osiczanka II Suchy Dąb
Oruński KP - Orzeł Straszyn
Wisła Steblewo - GTS Rusocin

MACIEJK   31.05.2009, 20:35:23
INFORMUJ? ?E KOWALE GRAJA MECZ NA WISLINCE Z POWODÓW WYBORÓW DO PE zapraszam na mecz :roll:
 bialy   03.06.2009, 16:16:58
Pami?ta/kojarzy kto? trenera Osic (sezon 2005/06 awans do V ligi). Teraz jest "ko?czem" w Przodkowie i chcia?by mnie tam transferowa? :unsure:
 vincente18   03.06.2009, 19:33:24
ciebie ??
 elektron   03.06.2009, 20:40:06
Prosze o zweryfikowanie listy strzelcow z ostatniej kolejki gdyz jest maly balagan :s .Dzieki :D
 bialy   04.06.2009, 07:59:50
Mnie. Te? si? dziwi? "why me"?
 Elmo17   04.06.2009, 08:34:15
tak pami?tamy , zapewni? nam awans
 kszeba   04.06.2009, 08:58:07
Trenerem Przodkowa jest Pan Buchalski, cz?onek zarz?du pomorskiego zwiazku pi?ki noznej, w poprzednim sezonie trenowa? sokó? zblewo.
 potokpszczolki.pl   04.06.2009, 11:57:23
bia?y nie dodawaj tam sobie za du?o :)
 bialy   04.06.2009, 15:11:02
czego nie dodawa???
 cichy85   04.06.2009, 17:15:46
z tego co mi wiadomo to wtedy ten pan na sile musial wejsc mial dobre wtyki w pzpn i o ile sie nie myle to dalej tam dziala

Ba?tyk - Czarni 2:11 (1:5)
br. Ba?tyk: Igor Rudzi?ski, Adam Bartczak (k)
br. Czarni: JAK WY?EJ (z tym ?e samobója strzeli? Kamil B?a?uk)
 zieloni_m   06.06.2009, 21:46:01
no musze powiedziec ze bia?y w meczu z ba?tykiem sztrzeli? bramke juz w 22 sekundzie meczu i trzeba jeszcze powiedziec ze jak czarni chodzili po boisku bo ba?tyk nic nie potrafi? zrobic mecz wyglada? fatalnie szkoda ze ba?tyk stoczy? sie na samo dno :(
 zieloni_m   06.06.2009, 21:48:14
a i jeszcze jedno ZU?AWY DO ZIELONYCH NALERZ? HE HE pozdrowienia dla ekip ba?tyku i czarnych
 bialy   07.06.2009, 00:33:10
Zielony :D co ty piszesz: "mecz wygl?da? fatalnie" ?!?!
Mi si? podoba?, i pewnie sporej grupce kibiców która si? zebra?a równie?. Mogli zobaczy? sporo bramek, niektóre "palce liza?" :weirdo:

Jutro zawitam do Nowego Dworu i zobacz? co "Ziele?" poka?e!
 Prosto   07.06.2009, 10:40:01
Osowa za rok Was widzimy w V lidze ;D

Pozdro z Ostrowitego dla Olimpi !
 zieloni_m   07.06.2009, 11:06:12
wiesz bia?y jak ktos jedzie obejrzec derby to liczy na gre dwóch druzyn a ja zobaczy?em 20 min waszej gry na powa?nie a potem to juz zabawe i zero ambici ze strony ba?tyku fajnie ze pad?o tyle bramek na ale sam wiesz derby to walka i nawet ostatnie ekipa ligi powinna ja podjac pozdrawiam :D
 bialy   07.06.2009, 14:21:06
Je?li chodzi o minuty w których pada?y wczoraj bramki to co? takiego, trudno by?o zapami?ta?:

- 1' (22 sekunda) Popielarz T.
- 5' Popielarz T.
- 11' Rudzi?ski I.
- 18' Markiewicz T.
- 30' Popielarz T.
- 35' B?a?uk K. (s)
- 41' Popielarz ?.

- 60' Popielarz ?.
- 65' Popielarz M.
- 69' Bartczak A. (k)
- 73' Fortas K.
- 80' Popielarz ?.
- 85' Popielarz T.

RoyMakay   08.06.2009, 12:47:26
powiem jedno osiczanka za S?ABA na POTOK a to co nasz bramkarz w czoraj wyprawiaj musimy zapisac gdzies do ksiegi 2 obronione rzuty karne pozdro DANIELLO is the best
 Miodzinho   08.06.2009, 15:00:34
no tak Potok by? wczoraj duzo lepszy ale jakby te karne go?cie wykorzystali mec by? by inny.

ps. a co tam z Daniello ?? jakas d?u?sza przerwa bedzie czy zagra w nastepnym meczu
 Elmo17   09.06.2009, 08:50:08
karne by?y przy stanie 0-5 :) , wi?c nie wiem czy mecz wygl?da?by inaczej , brawo dla bramkarza potoku :)
 marianoll_glks   09.06.2009, 21:27:29
wow bialy jak bedziesz w 4 lidze to dasz mi autograf?? grasz bardzo dobrze ale nie dodawaj sobie w 4 lidze ciebie nie widze :puke:
 Miodzinho   10.06.2009, 09:53:05
ELmo moze karne byly przy 0-5 ale jak by bylo 5-2 osiczanka jakos by moze sie zmotywowala do grania i utrudna?a gre i probowala atakowac
 Elmo17   11.06.2009, 17:42:31
mo?e i masz racj? , no i nie sko?czy?o by si? 7-0 :) , ale najlepszy by? s?dzia daj?c naszemu czerwon? kartk? i tym samym dyktuj?c dla nas rzut karny :D