13. Słupia Kobylnica 26 22 6 4 16 39 - 80

Szansa Siemianice 0 - 5 Victoria Dąbrówka 2 maja 2009 - 15:30
Jantaria Pobłocie 12 - 4 Skotawa Budowo 2 maja 2009 - 15:00
Diament Trzebielino 3 - 0 Leśnik Cewice 2 maja 2009 - 14:00
Dąb Kusowo 2 - 0 Wybrzeże Objazda 2 maja 2009 - 17:00
Stal Jezierzyce 1 - 2 Anioły Garczegorze 3 maja 2009 - 14:00
Słupia Kobylnica 4 - 1 Błękitni Główczyce 2 maja 2009 - 15:00
LKS Łebunia 1 - 3 KS Damnica 3 maja 2009 - 13:30

zawszeSOKÓ?   30.04.2009, 16:39:22
wa?ny mecz maj? B??kitni :unsure: aby utrzyma? sie w a klasie musza wygra? ze S?upi? :push:
?ycze powodzenia i my?l? ?e w przysz?ym sezonie bedziemy razem gra? w A klasie :D

pozdro

Sokó? Szczypkowice :love:
 Karol23   30.04.2009, 22:42:08
Victoria D?brówka-Ks Damnica 2:5 mecz zweryfikowany na 3:0 dla Victorii!!!Wiadomo?? ze strony Pomorskiego Zwi?zku Pi?ki No?nej!!!

ksdamnica5   01.05.2009, 22:36:16
Viktoria na koniec meczu karty sprawdzala... i od jednego zawodnika chcieli dowod i akurat nie mial... klocili sie itp poprostu masakra tam byla.. mial jechac wczorajj na konfrontacje ale nie wiem czy byl ;//
 footballer10   02.05.2009, 18:50:46
S?upia - B?ekitni 4:1 :) moglo byc wyzej...
 footballer10   02.05.2009, 18:54:25
Szansa - Victoria 0:4 lub 0:5... z tego co slyszalem...
 jan7630   02.05.2009, 18:58:27
DAB - WYBRZEZE 2 ;0
 maniek310550   02.05.2009, 19:33:31
Brawo slupia dobry mecz aby tak dalej :D :D :D
 lubiebrowarpomeczu   03.05.2009, 10:36:56
m?czarnia diamentu - do przerwy 0:0 chocia? by?o kilka sytuacji do strzelenia gola, po przerwie worek si? rozwi?za? i sko?czy?o si? na trzech bramkach. Faktem jest ?e w Diamencie nie gra?o trzech podstawowych zawodników
 kibic0303   03.05.2009, 13:26:00
Ojjjjjjjj budowo budowo!!!! Wygrajcie chociaz jeden mecz a bedzie juz sukces... Zycze wam powodzenia w nastepnym meczyku!!! Pozdro chlopaki i do roboty sie wezcie.... Oprocz tego niespodzianka w siemianicach(jak dla mnie)!!! Trzebielino pewnie wygrywa!!!!!I dzisiaj zapowiada sie ciekawy meczyk w Jezierzycach!!!!
 ksdamnica5   03.05.2009, 15:38:29
LKS Vs Ks 1:3 :D:D
Damnica :love: :love:
 Kibiclks   03.05.2009, 16:25:25
S?dzia przekupiony ile dali?cie? Ci s?dziowie si? nie nadaj? do tej roboty. Damnica gdzie byli wasi kibice?
 djkarl   03.05.2009, 19:36:48
Stal - Anio?y 1;2
 Karol23   03.05.2009, 20:59:53
By?em na meczu Stal-Anio?y!!!My?l? ?e Stal nie mog?a przegra? tego meczu a jednak sie sta?o...!!!Wyrównuj?ca bramka dla Anio?ow ok. 90 minuty i zwyci?ska bramka w doliczonym czasie gry!!!Fakt brawa dla Anio?ów za gr? do ko?ca!!!dzisiaj widzia?em Anio?ów pierwszy raz w tej rundzie i nie zrobili na mnie wra?enia!!!Mecz walki!!!Jak dla mnie to DRAMAT bramkarza ze Stali bo póki broni? Lewandowski jako? to wygl?da?o pod koniec meczu wszed? m?ody bramkarz w zrobi? taki wynik jaki teraz mamy!!!Ale g?owa do góry nie tacy bramkarze pope?niaja b?edy!!Szkoda bo Stal mog?a sprawic wg. mnie niespodziank?
 dzia?acz2009   03.05.2009, 22:51:50
UWAGA!!

Potwierdzi?o si?, ?e po tym sezonie A-klasa b?dzie zmniejszona do 12 dru?yn, a wi?c spadn? 4 bezpo?rednio, a 2 kolejne zagraj? w bara?ach!!

Apeluj? do dzia?aczy klubów A-klasy o pisanie do Zarz?du Pomorskiego ZPN o to, aby utrzymano 14 dru?yn w kolejnym sezonie! wówczas spadn? 2 bezpo?rednio i 2 w bara?ach.

Mo?e kto? bieg?y w s?owie napisze wzór pisma, ?eby ka?dy móg? sobie skopiowa?. Je?eli wi?kszo?? dru?yn napisze taki wniosek na pewno zostaniemy wys?uchani!! Walczmy o 14-dru?ynow? A-klas?!!