KS Damnica 2 - 3 Błękitni Główczyce 18 kwietnia 2009 - 16:00

pokonamy stal jeziorczyce tan mecz jest nasz...

Tysi?ce serc jedno bicie Le?nik Cewice :love: :love: :love:
diament wygra kazdy mecz diament najlepszy jest :P :P :P :P :P :P :P :P

co? na rozlu?nienie :P jest tam kilka klubów z okr?gu :P :D
 libi07   11.04.2009, 11:04:28

Zapraszam i pozdrawiam :D
 Kibiclks   11.04.2009, 14:06:23
Ju? 19.04.09r odb?dzie si? ciekawy mecz Lks ?ebunia-Anio?y Garczegorze. Mecz ten prawdopodobnie odb?dzie si? w maszewie. Serdecznie zapraszamy kibiców! Obu dru?yn.
 realista444   11.04.2009, 15:41:19
Mecz sparingowy Garbarnia K?pice-Diament Trzebielino 2:8(2:3). Po 15min gospodarze prowadzili 2:0 i na tym zako?czyli swoje granie w tym meczu. Druga po?owa to ju? absolutna dominacja Diamentu.
 Karol23   11.04.2009, 17:28:00
Brawo Diament :love: :love: :love:
 _zawodnik_   11.04.2009, 22:17:28
BRAVO KOCIE
:D
 jan7630   12.04.2009, 21:07:25
Kolejka 17 bez emocji Tylko w Jezierzycach mecz kolejki a w nastepnych parachn to typuje zwyciestwo Gospodarzy
 EricCantona   17.04.2009, 07:46:24
Wybrzeze Objazda!!! !!!!! walka o kolejne 3 punkty!!!!! licze na was panowie!!!!! :love: :love: :D :D :love: :love:
 fan19   17.04.2009, 13:50:30
Jutro spotkanie KS Damnica - B??kitni G?ówczyce powinien byc latwy mecz KS powodzenia
 Kibiclks   18.04.2009, 13:46:14
?ebunia L ?ebunia K ?ebunia S ?ebunia naszym klubem jest.
 JantarU   18.04.2009, 14:54:31
Zycze druzynie z Objazdy kolejnych 3 pkt!! Powodzenia :D
 maniek310550   18.04.2009, 17:23:40
S?upia Kobylnica-Wybrze?e Objazda 4-2 brawo ch?opaki dobry mecz aby tak dalej :D :D :D :D :love: :D
 Kempes   18.04.2009, 18:28:46
Wie kto? jak Diament? Mam nadzieje ?e Diament wygra? i zasi?dzie na fotelu lidera :love:

Diament !!! :love: :love: :love:
 mumell   18.04.2009, 18:50:37
fan19 duzo sie pomyliles!!! :P
 lechinio11.   18.04.2009, 20:10:18
DIAMENT TRZEBIELINO- SZANSA SIEMIANICE 3-0 walkower ( chlopaki z Siemianic nie przyjechali na mecz. szkoda :( :( :( ) i tym sposobem mamy nowego lidera :love: diament :love:
 STEN   18.04.2009, 20:38:52
Je?li mo?na bardzo prosz? o podanie wyników do przerwy w dzisiejszych meczach. i jutro po zako?czeniu tak samo wpiszcie wyniki do przerwy je?li mo?ecie. Z góry dzi?ki.
 Kibiclks   18.04.2009, 20:43:08
Gratulacje wyniku bl?kitnym. Czekamy na mecz Lks ?ebunia-Anio?y Garcegorze. Lks lks lks.
 realista444   19.04.2009, 12:48:46
Co do wczorajszego meczu Diament-Szansa to mo?na powiedzie? ?e dru?yna go?ci taka jaka? jakby nieobecna na boisku by?a :P :P :P
Mamy lidera, hej Diament mamy lidera!!!I oczywi?cie nie mamy zamiaru go odda? ju? nikomu w tym sezonie!
Tylko pami?tajmy Diamentowcy- dalej zasuwamy na treningach i walczymy do upad?ego podczas meczów.
:love: :love: :love: TYLKO DIAMENT :love: :love: :love:
 matys3   19.04.2009, 15:44:57
JANTARIA-victoria 3:2
 Imigrant   19.04.2009, 16:31:25
Stal - Le?nik 1:0 (1:0)
Brawa za walk?. Pierwsza po?owa pod dyktando przyjezdnych, a druga to pi?kna gra w wykonaniu Stali, niestety bez bramek.
 --gustawo_.   19.04.2009, 18:55:06
imigrant---lepiej napisz jaki sedzia by? s?aby nie uznana bramka dla le?nika i karny...wy w 2 po?owie lepiej od le?nika chyba w kopaniu przeciwnika nic wiecej.wynik wypaczy? s?dzia.
 --gustawo_.   19.04.2009, 19:00:15
zreszta ci sedziowie to jacy? dziwni byli nawet nie sprawdzali przed meczem czy zawodnicy nie maja medalików,obraczek..itp...uwaga na ma?ego pigmeja--sedzia g?ówny...brak s?ow wida? fryzjer wcia? dzia?a.
 Imigrant   19.04.2009, 19:37:57
Rzeczywi?cie... gdyby nie s?dzia wygraliby?my lepszym wynikiem ;] A szczerze mówi?c to s?dzia ?lepy totalnie, jeden z liniowych nie wiedzia? co si? obok niego dzieje... Co nie zmienia faktu, ?e tak samo gwizda? dla obu stron - wyci?gaj?c z kapelusza faule, a te, które powinien odgwizda? chowa? mi?dzy po?lady :P
 jan7630   19.04.2009, 20:12:08
gustawo masz racje to sedzia ustawil wynik . Bylem na tym meczu i widzialem jak ten maly kurdupel [ sedzia ] krecil dobre lody . Bramka powinna byc uznana karny tez powinien byc i bylo tyle przerw podczas meczu a kurdupel ani sekundy nie doliczyl . A z gry to Lesnik byl o niebo lepszy od Stali
 kierownik1987   19.04.2009, 20:22:13
my?le ze mecz Stal-LE?NIK powinien zako?czyc si? wynikiem 3;1 dla Le?nika tak si? niestety nie sta?o poniewa? pan s?dzia dosta? 2 browary i gwizda? wszystko dla stali... To Le?nik zas?uzyl w tym meczu na 3 punkty.. ale zobaczymy w czewcu na którym miejscu bedzie Le?nik a na którym Stal.. i si? przekonamy kto jest lepszy!!!

Le?nik :love:
 mumell   19.04.2009, 20:24:23
Wie kto? jak tam ?ebunia z anio?ami??
 _zawodnik_   19.04.2009, 20:34:51
S?dziowie. Faktycznie czasami przeginaj?. Mecz Diament-Szansa skrócili o 75 minut. Grali?my tylko 15 minut.
Ale wa?ne, ?e wygrali?my. Szansa nie by?a wymagaj?cym przeciwnikiem.

Stal6   23.04.2009, 22:11:58
kiero 87 przypomnij mi wynik jaki byl u was? i jaki byl teraz? nie musimy chyba czekac do czerwca ;] nie napinaj sie tak lesnik to dobry zespol i szacun dla graczy za ostatni mecz,a ty zapewne siedzisz z browarem na ?awce i sie napinasz na pomorskim...