7. Wierzyca Pelplin 18 22 7 1 10 42 - 51
9. Wietcisa Skarszewy 18 18 5 3 10 24 - 32

Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Victoria Kaliska
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Pomezania Malbork
Powiśle Czernin 2 - 3 Mewa Gniew
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Rodło Kwidzyn 3 października 2007 - 16:00

Tomo_Juniorzy   23.09.2007, 07:53:15
Wierzyca Pelplin Wygra?a 6-1 z Pogo? Sm?towo :P Osobi?cie gram w wierzycy pelplin i strzeli?em 4 bramki :)
 Kacper19   23.09.2007, 07:58:55
Brawo tomek ?adne by?o twoje bramki xD ale ja nic nie strzeli?em ale chocia? asyste mi?em :D :D :D z pocz?tku Pogo? mie?a wi?ksze szanse...
 fiury   23.09.2007, 10:52:06
Chej Wierzyca uwarzajcie na Powi?le Czernin tam gra pare dziewczyn a i maj? ma?ego bramkarza tu mewa pozdro dla wszystkich dru?yn :P :D 8) 8) :huh: :push:

malbork96   23.09.2007, 17:47:47
Witam wszystkich czytaj?cych te wiadomo?ci.
Dru?yna pod wodz? swojego trenera Sebastiana Ratajczyka pokona?a zespó? ze Skarszewa 2 : 0 . By? to mecz bardzo trudny, dru?yna ze Skarszewa chyba mia?a swój bardzo dobry dzie? do grania. Pomezania mia?a bardzo wiele sytuacji do strzelenia gola, ale nie dopisywa?o szcz??cie i wynik tylko zako?czy? si? wynikiem takim jaki poda?em wcze?niej. Mecz musz? powiedzie? przebiega? bardzo ostro. S?dzia musia? nawet ukara? kilku zawodników kar? zej?cia z boiska na trzy minuty. Po takiej ostrej grze jeden z graczy Pomezanii Malbork Bartek Wojtysiak zosta? ostro sfaulowany. Gdzie przele?a? dobre kilka minut na boisku zanim doszed? do siebie i móg? dalej gra?.
Podzi?kowania za dobr? gr? dla ca?ej dru?yny i dla trenera, ale tak?e dla kibiców z Malborka którzy i tym razem nie zawiedli i przybyli kibicowa? swojej dru?ynie. My kibice czekamy na nast?pne zwyci?stwo. Ostro trenowa? ch?opaki.
 baroszpomanr9   23.09.2007, 18:04:46
pozdrowienia dla pomezani 96 i nie tylko barosz
dzisiejszy mecz by? udany mimo kiepskiego zachowania gospodarzy podzi?kowania dla s?dziego liniowego pana Darka za komentarze oraz dla trenera
 baroszpomanr9   23.09.2007, 20:02:52
kiedy bedzie wynik b??kitnych stare pole
 kibic90   24.09.2007, 14:44:34
B??kitni Stare Pole 3-0 Rod?o Kwidzyn :D :D Go?cie nie przyjechali 8) 8) 8)
 fiury   24.09.2007, 15:17:17
ej kto juz gra? z B??kitni Stare Pole niech powie jak graj? prosz?????????????????????????????????????????????????????????????????????????// :D :D :D :puke: :weirdo: tu Mewa Gniew pozdrowienia dla Wierzycy Pelplin
 malyrodlo   24.09.2007, 19:56:52
Mecz Rod?a prze?o?ony (niewiem kiedy) poniewa? w Starym Polu nie by?o wolnych boisk