a co jest z meczami Arki w 1 i 2 kolejce? wiadomo co????
mecz ten byl zaciety wynik tego meczu 6-0 dla gryfa wynik nie odzwierciedla gry
gryf mial wiele problmow w grze z jantarem nie zasurzone bramki z strony gryfa
zagralismy troche klepom i gryf mial juz wielki klopoty ale jest to bardzo mocny zespol
dzieki za mecz czekamy na rewanz w wejherowie

sedzia do dupy
dzieki jescze raz
 gryf_wejher   15.09.2007, 14:56:50
to chyba by?es na innym meczu malfoy:P ale macie super boisko ehh zal! ciekawe kiedy graliscie klep? chyba po meczu! i mogliscie dostac przynajmiej 14:1 jak nie wiecej wiec nie pisz g?upot
 Makelele   15.09.2007, 15:04:09
eee do jakiego " 1 " ? :O oni nie stworzyli pó? sytu?acji :huh:
 malfoy   15.09.2007, 16:00:20
nie wiem z kad te 14 bramek wzieliscie gra wam wogle nie szla te 2 bramki ostatnie co wpadly wogle nie powinny wpasc jak by sie pozycjami nie zamienil pomocnik z obroncom

a klepa byla z naszej stony i nie mow ze nie podchodzilismy pod pole karne bo podchodzilismy tylko brakowalo strzalow

dobra dzieki za mecz
 chelek_str   15.09.2007, 16:51:51
polonie-straszyn 1:1...a moglismy to wygrac...gralismy przez 60 minut w 10...poniewaz polonia grala tak ostro ze kopali po nogach...i w 30 minucie tak sfaulowali naszego zawodnika ze bedzie mial noge w gipsie..sedzia oczywiscie nie zareagowal;/ i nie mielismy nikogo na zmiane...mecz wyrownany....ale co mozna zrobic w 10;/
 Sajmon   15.09.2007, 17:16:48
Mecz Jantar S - Gryf W. Mecz dosyc zaciety. Jantar w koncu zaczal cos robic na boisku, ale to jeszcze za malo. Zawodnicy Jantara troszke powalczyli, ale jestem pewien ze stac ich na wiecej. Gryf troche mnie rozczarowal, bo dalo sie slyszec ze sa nie wiadomo jak ograni, a wygrali 6:0 wiec nie wiem o co chodzi. Najciekawsza osoba na boisku byl sedzia, ktory chyba uczyl sie sedziowac i przyjechal na ten mecz jako praktykant (lol). Generalnie mowiac mecz niezly. Kilku zawodnikow jantara zaskoczylo mnie swoja gra. W gryfie natomiast jakis specjalnych wyczynow nie widzialem. Pozdro
 Kris00   15.09.2007, 18:14:29
Przesta?cie nas roz?mieszac, zacznijcie byc zawodnikami a nie s?abymi komentatorami !!!!

Jak zaczniecie co? wygrywac to moze pogadamy

Takie warunki co zastali?my w sopocie to skandal
brak szatni przynajmniej dla dwóch druzyn gospodarze gdzie? sie tam przebierali 1x2 m goscie w autokarze

a na to wasze pastwisko bym nawet nie chcia? psa wypu?cic bo by sobie z?ama? napewno noge
boisko nie pozwala?o kompletnie na nic tym bardziej na granie pi?k? czy klepk?.

Jak w gryfie nie widzia?es zawodników którzy potrafili czterech przejsc i jeszcze po drodze siateczke zalozyc :D i powiedziec ?ochocho :D to chyba cos z twoim wzrokiem nie tak :/
czekamy w wejherowie , mamy nadzieje ze przestaniecie p?akac na boisku bo tragedia jak sie na to patrzy :) piozdro
 arktos32   15.09.2007, 18:46:21
no coz mecze nie byly zaciete ale to tylko dlatego ze pauzuja fosfory za 2 kolejki pokarzemy kto rzadzi :)
 tarnas100   15.09.2007, 18:52:08
Stolem Gniewino - Gedania Gda?sk 1:1 gralismy 25 minut w dziesiatke... i jeszce sedzia wyczarowal z niczego karnego dla gedani... :s
 malfoy   15.09.2007, 20:37:53
do zawodnikow GRYFA
na boisko nic nie mozemy poradzic przykro nam jest ze gramy na takim wiem jak ono wyglada ale coz opiekun boiska jest do DUPY
nic nie zdzialamy z tym a warunki mielismy do gry takie same
a szatnie mamy jedna sory wiec nie ja jestem do ustalania kto gdzie sie przebiera jak bym byl bym napewno wam udostepnil
dzieki za mecz byl wedlug mnie zaciety
 Arka_8   15.09.2007, 21:36:04
Orkan Arka 0-6
 Polonista_90   16.09.2007, 12:36:18
do ->chelek_str smieszny jestes moglisicie wygrac ? mieliscie moze z 23 strzaly w meczu i 1 gol gdzie zle pokrylismy w drugiej polowie ciesnelismy was mieliscie jakas akcje to odrazu byla kasowana przez obroncow a do fauli to gdyby policzyc liczbe naszych a waszych fauli to wy czesciej faulowaliscie ;]
 Polonista_90   16.09.2007, 12:37:50
2--3 strzaly nie 23 :D
 chelek_str   16.09.2007, 13:05:02
haha...ok dobra dobra...wynik mowi sam za siebie...a my gralismy w 10 przez was!! u nas dostaniecie i to porzadnie:D:D wasi obroncy byli tak slabize szkoda gadac..mowisz zeas cisneliscie to czemu nie strzeliliscie jeszcze bramki?? to swiadczy oskutecznosci waszych napastnikow:P

do zobaczenia jerzu team haha:P:)
 morena90   16.09.2007, 17:03:27
morena 2:0 jantar
 Polonista_90   17.09.2007, 10:33:13
Haha dobraa poprostu slaby dzien mielismy trudno pierwszy punkt wasz przypadl od nas trudno ciency jestescie i tyle a nasi obroncy bylli na tyle dobzi zeby rozbijac wasze slabe ataki..
 jajaja   17.09.2007, 15:28:34
Polonia znowu macie slaby dzien :> z Arka tez chyba byl nienajlepszy...a i z Lechia wynik nieciekawy....
 chelek_str   17.09.2007, 17:20:24
jajaja...dobrze powiedzane haha:P

wiesz jak gralismy w 10 to mielismy 1 napastnika to naprawde dobrze rozbijaliscie nasze ataki:D on sam nie powinien dotknac pilki na waszej polowie a jeszcze rozgrywal...super obroncy:P:D
 Polonista_90   18.09.2007, 09:45:20
OOo chester powiedz mi ktore macie miejsce w tabeli ;> chyba ostatnie a ile meczow wygraliscie ooo chyba 0 wszystko jasne nasza liga dzieli sie na 2 czesci walczacy o pierwsza 5 i ci slabsi ktorzy walcza o miejsca 6 i dalej widze ze wy bardzo dobre miejsce macie :D
 Polonista_90   19.09.2007, 18:57:31
a co do meczu z lechia to do przerwy bylo1:1 i po przerwie sie posypalo byli lepsi i wygrali a zobaczymy was z lechia i arka cwaniaku ;]