MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Arka Gdynia | 22 | 61 | 20 | 1 | 1 | 129 - 12 | ||||||
2. | OKS Janowo | 22 | 60 | 20 | 0 | 2 | 88 - 16 | ||||||
3. | FC Gowidlino | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 42 - 29 | ||||||
4. | Polonia Gdańsk | 22 | 40 | 13 | 1 | 8 | 33 - 23 | ||||||
5. | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 28 - 31 | ||||||
6. | Gryf Wejherowo | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 31 - 34 | ||||||
7. | Murkam Przodkowo | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 26 - 30 | ||||||
8. | U-2 Bytów | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 43 - 50 | ||||||
9. | Cisowa Gdynia | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 36 - 38 | ||||||
10. | Wisła Tczew | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 23 - 50 | ||||||
11. | Lechia Gdańsk | 22 | 10 | 3 | 1 | 18 | 23 - 83 | ||||||
12. | Unia Tczew | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | 7 - 113 |
Cisowa Gdynia | 0 - 2 | Wisła Tczew | 5 kwietnia 2008 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański | 1 - 0 | Polonia Gdańsk | 6 kwietnia 2008 |
Arka Gdynia | 10 - 0 | Unia Tczew | 6 kwietnia 2008 - 13:00 |
Murkam Przodkowo | 2 - 2 | Lechia Gdańsk | 6 kwietnia 2008 |
OKS Janowo | 3 - 1 | Gryf Wejherowo | 6 kwietnia 2008 - 11:00 |
FC Gowidlino | 0 - 3 | U-2 Bytów | 6 kwietnia 2008 |
luk96 | 12.12.2007, 19:37:41 |
I pocz?tek marszu Arki po zwyci?stwo | |
Mazan | 29.12.2007, 12:01:40 |
Arka wygra?a po bardzo dobrej grze najwi?kszy turniej halowy w roczniku 1996-Redeco Cup we Wroc?awiu
http://www.basen.redeco.pl/aktualnosci/index.php?sortby=&desc=desc&pg=pi&st=&lm=&idx=50 | |
luk96 | 30.12.2007, 13:07:38 |
A Salos Szczecin drugie (POZDROWIENIA DLA NICH) | |
Kamax_arka96 | 11.02.2008, 11:52:03 |
Wczoraj Arka zaj??a II miejsce w silnym turnieju P?M Cup w Szczecinie
Czo?ówka: 1. KP Police 2. Arka Gdynia 3. Lechia Gda?sk 4. Salos I Szczecin | |
Kamax_arka96 | 11.02.2008, 18:34:24 |
KLASYFIKACJA KO?COWA TURNIEJU:
1. KP POLICE 2. ARKA GDYNIA 3. LECHIA GDA?SK 4. SALOS I SZCZECIN 5. LICHTERFELDER FC 6. ZAG??BIE LUBIN 7. POGO? SZCZECIN 8. D?B D?BNO 9. POLONIA GDA?SK 10. UKP ZIELONA GÓRA 11. S.C. GITTER 12. OLIMPIC GDA?SK 13. ENERGETYK GRYFINO 14. LUKS KRZYWIN 15. FC INTERNAZIONALE BERLIN 16. STAL SZCZECIN 17. ?LASK WROC?AW 18. SALOS II SZCZECIN 19. SALOS 97 SZCZECIN 20. MKS CIECHANÓW NAJLEPSZY ZAWODNIK: OKTAWIAN SKRZECZ (LECHIA GDA?SK) NAJLEPSZY STRZELEC: STRIKER FELIX RÖMER (LICHTERFELDER FC) NAJEFEKTOWNIEJ GRAJ?CA DRU?YNA: SALOS I SZCZECIN NAJLEPSZY BRAMKARZ: PATRYK LABUDA (ARKA GDYNIA) | |
luk96 | 12.02.2008, 15:48:54 |
Zawodnicy Polonii b?d? mówili ?e jeste?my s?abi bo przegrali?my z Policami.A oni na boisku dostaj? od nas baty Jak wygracie jaki? turniej to dajcie zna? Troche se poczekamy | |
lipek_96 | 25.02.2008, 20:36:17 |
a oks janowo pewnie znowu 2 miejsce odrazu za ark? . | |
TED | 05.04.2008, 18:27:35 |
Jaki wynik w meczu CISOWA - ARKA ? : | |
R E K L A M A | |
TED | 05.04.2008, 18:36:25 |
sorki: CISOWA - WIS?A | |
lipek_96 | 06.04.2008, 12:38:12 |
oks ,wygra? 3:0 z gryfem | |
Kamax_arka96 | 07.04.2008, 09:46:48 |
Kto wie jaki jest wynik meczu Beniaminka Starogard Gda?ski z Poloni? Gda?sk | |
macio.b03 | 07.04.2008, 14:25:36 |
1:0 dla beniaminka!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
arti1324 | 07.04.2008, 21:22:28 |
U-2 -Gowydlino 3:0 Bramki Dla U-2:Galikowski,Zimon i Trzebiatowski | |
luk96 | 08.04.2008, 14:36:03 |
My?l? ?e najwi?kszym zaskoczeniem jest przegrana Cisowej | |