Pogoń Lębork 5 - 4 Karol Pęplino 27 maja 2008 - 18:00
Krokusy Stowięcino 9 - 0 Granit Kończewo
Chrobry Charbrowo 1 - 0 Pomorze Potęgowo

boisko Kusowa straszne :( , szykuje sie mecz walki
 kacperq   18.04.2008, 22:51:25
aaa Tam libi :D damy rade, W D?BIE SI?A hehe :D Pozdrawiam....?aki, jedziecie :D
 mati-le?nik   18.04.2008, 22:56:16
mog? uspokoji? pi?ka?y gryfa boisko u nas w cewicach jest w stanie dobrym. Ca?a murawa jest oki po za polem bramkowym tam niema trawu bo jest wydeptana. A i ju? wam gratuluje ze zdobycia 3pk
 LosPatrikos   19.04.2008, 08:41:28
Kusownicy poradza sobie ze Sparta taka mam nadzieje i trzymam kciuki za nich ! :) Powodzenia wszystkim i wysokich wygranych. Kurak 3maj si?, elko :)
 mytych   19.04.2008, 14:07:56
?aki : Polonez 7 : 0 8)
 Paczka_barca   19.04.2008, 14:37:37
Piszcie panowie jakie wyniki meczy?? Zaki-Polonez 7-0:D szkoda panowie ze graliscie w 10-9 bo nie mieliscie podjazdu. Po 11 calkiem inny mecz by byl:D Ale mysle ze Zaki i tak by wygraly bo wkoncu zaczynaja miec druzyne! Pozdro
 kacperq   19.04.2008, 14:53:39
D?b Kusowo - Sparta Sycewice 2-2(2-2)

Tragedia :( ale dobry mecz :D móg?by sie podoba? :D ale szkoda, ze skuteczno?? i przespanie pierwszych minut popsu?y rado?? ze zwyci?stwa, szkoda :( ale walczymy dalej :D Do boju Kusowo :D
 kacperq   19.04.2008, 14:55:31
nie wiem po co nas spartanie w ogóle sprawdzali, alee.... mo?e dlatego, ze nie ogoli?em sie :D
 DeliriumTremens   19.04.2008, 15:10:36
Mecz Cgrobry-Pomorze 1:0 mecz walki nawet mogl sie podobac szkoda straconej bramki przez samoboja ale coz powalczymy dalej |)
 mytych   19.04.2008, 15:37:40
Piszcie reszt? wyników :)
 mati-le?nik   19.04.2008, 16:15:05
Mega sensacia le?nik zremisowa? z gryfem 2:2. Gryf szybko obio? prowadzenie ju? w 1 minucie potem le?nik zdoby? 2 bramki i by?o 2:1 dla le?nika. Zawodnik gryfa w ostatniej minucie pierwszej po?owy zdoby? bramke na 2:2 ale my?my jej nie powinni stracic bo to by?a szmata z ok 30 m
 kacperq   19.04.2008, 16:21:53
hehehe :D mati-le?nik tak samo u nas :D tylko, ze my bylismy gospodarzami i prowadzili?my w 1 minucie :D
 mytych   19.04.2008, 16:33:12
Musia? by? dobry mecz ze strony obu dru?yn:) Obstawia?em na wygran? Gryfa:) Ale si? przeliczy?em
 Paczka_barca   19.04.2008, 16:53:48
Jaki wynik Pogon?
 mytych   19.04.2008, 16:55:31
Nikt nie napisa? jeszcze :(
 mati-le?nik   19.04.2008, 16:58:10
Ja przed meczem sobie my?la?em bedzie dobrze jak nie damy strzeli? wiecej ni? 5 ?eby niesta? sie po?miewiskiem tak jak to by?o w rundzie jesiennej co przegrali?my z pogoni? 20:0. Pozdro dla wszystkich :D
 goolkeeperpolonez   19.04.2008, 17:19:46
przegralismy ale to nic i tak jestesmy najlepsi :D jak byl by sklad byla by wygrana :D haha kilka set obronionych :P brawo le?nik ale zrobili?cie wszystkim niespodzianke :weirdo:
 mati-le?nik   19.04.2008, 21:20:19
My ch?opacy z le?nika mamy nadzieje ?e bedziemy cz??ciej sprawia? takie mi?e jak dlanas niespodzianki. A w nast?pnym meczu liczymy na pierwsze zwycienstwo.Jeszcze raz pozdro dla wszystkich
 mytych   19.04.2008, 21:35:18
Napisze kto? wynik pogoni?
 mytych   19.04.2008, 21:35:47
 Masteo   19.04.2008, 22:02:15
Mecz Pogoni zosta? prze?o?ony poniewa? P?plino nie mog?o przyjecha? (ciekawe dlaczego) brawo Le?nik 8) Wiadomo jak Ustka ?
 MUKS91   19.04.2008, 22:08:12
Za tydzie? arcywa?ny mecz ale nie odpu?cimy go chcemy pokaza? komu najbardziej zale?y na Makroregionie. Wynik z Polonezem cieszy ale jeszcze musimy popracowa? nad gr? i prze?wiczy? par? elementów |) Pozdrówka
 sparta_nin   19.04.2008, 23:01:23
to kusowo ma szczesie ze nie przegra?o :) ale dzieki za mecz :|
 kacperq   20.04.2008, 06:46:44
spartanin, czy ja wiem :D by?o min??o. dalej walczymy :P
 Wielka-Stopa-Muks   20.04.2008, 08:01:58
gdzie sa ci odwazni z pogoni??? i nie moga podac wyniku???ponoc 1:1!!!wiec makro sie oddalla!!!do zawodnikow z zakow :ten tydzien kazdy na kazdym treningu mam byc!!!bo inaczej pogadamy jak cos to zwolnienie do mnie na chate!!albo tel!!!PoZdRo ZaKi!!GoGoGo!!!!
 libi07   20.04.2008, 09:03:20
Pogo?-Karol odwo?any
 libi07   20.04.2008, 09:04:29
4) SKO junior A LKS „Pogo?” L?bork - GKS „Karol” P?plino zawody wyznaczone na dzie? 19.04.2008r. rozegrane zostan? w dniu 7.05.2008r. o godz.18:00,
 mytych   20.04.2008, 11:03:27
Mo?e kto? wpisa? reszt? wyników? Z góry dzi?kuj?
 Masteo   20.04.2008, 11:45:31
He he "odwa?ni z Pogoni", z tego co widzie to na forach najbardziej si? Ustka pr??y, a ani z Gryfem ani z Pogoni? niewygrali. I co wy macie do Pogoni to, z ?e wami wygrali?my ? ?al
 LosPatrikos   20.04.2008, 11:56:01
Nie pr?zy, lecz napina jak by? chcial dodac, ale gdzie tutaj niby jest napinka z Ustki ?:) odpusci? bys sobie te swoje marno trawne teksty i schowa? je w kieszen :) To ze nie wygralismy, ani z wami, ani z gryfem to by?y nie wykorzystane sytuacje wy u nas przy wyniku 3:2 zaczeliscie sie bronic ca?a 11 i nie wychodzilismy z waszej polowy, a gdybyscie probowali atakowa? to czuje, ze jeszcze bysmy nastrzelali, ale to jest pi?ka nozna i oto w tym chodzi. z Gryfem przegralismy 1:0 pogoda bym ciezka, ale dla obu druzyn i bramka wpad?a z niczego, bo mielismy wiele wiecej groznych sytuacji, a oni je stworzyli zaledwie 3, albo 4. Pozdrawiam, i nie ma co rozdrapywa? starych ran. :)
 Masteo   20.04.2008, 12:46:26
CO do tej napinki jak to nazwa?e? to wsytarczy poczyta? i napewno j? zobaczysz. A tego co widze to co drugi mecz wy macie przewage wy atakujecie i wy go przegrywacie bad? remisujecie :) A teksty ?e zawodnicy byli chorzy, czy ?e kogo? tam nieby?o s? smieszne :) Ka?da dru?yna mo?e tak napisa?, a i tak wygrywaj? lepsi :) pozdro
 kacperq   20.04.2008, 14:11:21
Masteo

piszesz teraz b??d, wygrywa dru?yna lepiej dysponowana w danym meczu. Bo piszesz g?upoty, ?e Ci tak napisz?. Gryf jest lepszy od Le?nika, ale zremisowa? ten mecz. Nie b?d? Gryfitów broni?, ale s?ysza?em, ?e grali w 10. Wi?c o tym mówi?, o dyspozycji, ch?opie.

Pozdrawiam...=]
 damian10   20.04.2008, 15:42:13
Ku.. Ca?y mecz w 9 z 4 nowymi zawodnikami xD mowie o Granicie. Dobrze ze chociaz m?odsi u nas cos graja xD Pozdrawiam.

P.S. Boisko w Stowiecinie :s
 LosPatrikos   21.04.2008, 01:41:47
Masteo ..

Czytam i czytam, i nie moge sie nigdzie doczyta? :)
zremisowalismy mecz na wyjezdzie przegrywajac do przerwy 1-3 mysle ze to korzystniejsze niz przegrana, wy narazie gracie ze slabszymi druzynami, zobaczymy jak zagracie z dabrówka z nami itp.. bo z Gryfem nie daliscie rady :) Pozdro.
 peres   21.04.2008, 07:55:01
Jutro prze?o?ony mecz z Pogoni?. Chcemy zrobi? niespodziank? i urwa? im punkty, tak jak to mia?o miejsce na jesie?, gdy zremisowali?my na ich terenie 4-4. Mo?e si? uda :|
Wa?ne by si? nie poddawa? z wy?ej notowanym przeciwnikiem, bo wtedy b?d? baty. Pozdro :)