Stal Jezierzyce 0 - 3 Cartusia Kartuzy 17 maja 2008 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Rodło Kwidzyn 18 maja 2008 - 11:00
Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Piast Człuchów 18 maja 2008 - 12:00
KP Sopot 0 - 2 Lechia II Gdańsk 18 maja 2008 - 11:00

no to spadaj? dwie...sopot i pomka z cz?uchowem powalcz?;p
 james 0007   17.05.2008, 15:24:14
sopot te? ju? spad?,nawet jesli wygraj? wszystko to zabraknie punktów :$
 burdzio   17.05.2008, 18:55:32
oj ciezko Pomce bedzie sie utrzymac ;| najwazniejszy bedzie ostatni mecz z Pisatem :)
 Rodlo10   17.05.2008, 20:12:28
pomozemy Pomezanii...... w spadku:D pozdro:)
 morfeusz   18.05.2008, 13:11:12
?u?awy 3-1 rod?o :D
 jURAS_MK   18.05.2008, 15:08:15
lalalalalala podzielimy rowno , dla POMKi 3 pkt dla kwidzyna gowno :D 8) pozdro chlopaki 3majcie sie hahaha

ad-niem   18.05.2008, 16:22:53
POPROSZ? O POZOSTA?YCH STRZELCÓW I WYNIKI DO PRZERWY. Z góry dzi?kuj? - administrator

komentator   18.05.2008, 17:08:45
Juras pajacu jak piszesz Polonia Gda?sk to z du?ej litery , a co do meczu to wynik nie odzwierciedla wydarze? na boisku Polonia zdecydowanie lepsza a Pomezania wykorzysta?a 2 z 3 swoich sytuacji
 GutiniMK   18.05.2008, 18:09:56
O tak komentatorze.. pozdrawiam najserdeczniej z Malborka i mam mala rade.. lecz sie na oczy bo na glowe to troszke za pozno.. Nie jestesmy moze wirtuozami pilki noznej ale dzisiaj Polonia ledwo stala na nogach.. chlopie przeciez trener Polonii powstrzymywal lzyl i duze szczescie, ze wynik to tylko 2:0 bo okazji bylo tyle, ze conajmniej 5:0 moglo byc ;d do ostatniej sekundy probowaliscie, a to my w ciagu ostatnich 7 minut strzelilismy bramke.. zazdroszcze wam subiektywnego spojrzenia ;d pozdro chlopaki :)
 antypomka   18.05.2008, 18:12:52
pomezania niech sie nie podnieca...bo i tak spadnie;D
w koncu bedziecie tam gdzie wasze miejsce,,mecze w Kwidzynie i Czluchowie beda gwozdziem do waszej trumny..juras podniecasz sie jednym meczem z Polonia...a spojrz gdzie jest Polonia a gdzie wasz smieszny klubik z okregowki..weszliscie kuchennymi drzwiami i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie znajdziecie sie tam gdzie wasze miejsce...pozdro dla Rodla i Piasta ...pokazcie miejsce pomezanii w szyku... czyli na szarym koncu...
 GutiniMK   18.05.2008, 18:28:40
kazdy ma swoje zdanie kolego z "antypomki" no po to jest przerwa miedzy rundami zeby trenowac i pokazac po przerwie ze trening sie oplaca no rodelko nie pokazalo szalu z nowym dworem wiec nie wiem czym sie chwala . do spadku wiele czasu wszystko wyjdzie podczas spotkania niech wygra lepszy
 burdzio   18.05.2008, 19:19:05
"a co do meczu to wynik nie odzwierciedla wydarze? na boisku Polonia zdecydowanie lepsza a Pomezania wykorzysta?a 2 z 3 swoich sytuacji"

takie pytanie: na jakim meczu byles kolego ? bo chyba nie na Pomki ;] mecz w miare rownorzedny, widowiskowy ale jednak z nasz przewaga ;] poprzeczka, sam na sam, kilka strzalow z naszej strony, a z waszej poprzeczka i chyba nic wiecej a wiec pzdr :P

czekamy teraz na Piast z Malborku i walimy o utrzymanie ;]
 komentator   18.05.2008, 19:41:41
Piszcie se co chcecie ch?opcy z Pomezanii to ?e trzy razy wybijali?cie pi?ke z linii bramkowej raz wasz bramkarz was uratowa? gdy z rozmachem wyl?dowa? na s?upku , poprzeczka i s?upek a wy piszecie ?e mog?o by? 5-0 dla was jeste?cie prze?mieszni :D
 tiaaa   18.05.2008, 20:24:10
Ludzie, wy czytajcie co sie pisze.. czy ktos tu sie podnieca? zal tylko, ze polonia nie umie przyznac sie do porazki i wlasnej slabej gry.. no ale coz, gwiazdy widocznie nie sa w stanie podjac takich krokow, moze za duzo wymagamy. pomezania pisze tylko ze zrobi wszystko zeby sie utrzymac i bedziemy walczyc, ale wielkomiejscy panowie z gdanska juz strosza piorka. dostaliscie po tylku to przyznajcie to, przeciez wynik kazdy widzi. to samo powiem wam jak wygracie z kims mecz 2:0. ze wygraliscie fartem. i wtedy wy wszyscy zaczniecie swoja jazdeczke.. pokory panowie. albo dorosnijcie :)
 antypomka   18.05.2008, 21:13:36
spadek - Stal Sopot Pomezania.............Pomezania swoj spadek przypieczetuje w Kwidzynie;D
 tiaaa   18.05.2008, 21:26:57
a moze cos nowego? dziekujemy za informacje ale to juz wiemy :)
 tiaaa   18.05.2008, 21:49:01
poziom wysoki ;d jak nie ma co odpowiedziec to sie zabiera teksty bratu z podstawowki.. chyba ze to ty dzisiaj komunie miales?
 zi3bol   18.05.2008, 21:57:20
Dzisiaj na komunie wlasnie internet mu w domu podlaczyli |)
 james 0007   18.05.2008, 22:19:48
mo?e kto? podac pozosta?e wyniki?
 antypomka   18.05.2008, 22:31:09
ciekawe czy jak przyjdzie jezdzic wam po wioskach to tez bedziecie tacy dowcipni:D hahaha
 tiaaa   18.05.2008, 22:42:28
Jak bedziemy jezdzic po wioskach to bedziemy, trudno, takie gwiazdy jak rodelko pewnie by dostaly klaustrofobii a trzeba poradzic sobie wszedzie; niezaleznie czy to liga podworkowa czy mecz kadry, ale ty tego nigdy nie zrozumiesz.. pozdro, koncze dyskusje i zycze milego dalszego wymyslania tekstow pod tytulem 'moj brat ma 13 lat' :) paaa pa ;*
 burdzio   19.05.2008, 00:28:51
zobaczymy po meczu z Rodlem panowie :D
 pia?cik   19.05.2008, 09:00:12
jak tam chojniczanka z ark?
 abcd1   19.05.2008, 09:06:57
Baltyk 2-3 Lechia
Bardzo ciekawy mecz. Pierwsza bramak dla Lechi po bledzie lewego obroncy Baltyku tuz przed koncem pierwszej polowy. Wczesniej Baltyk nie strzelil 2 "setek".. ale cóz. Druga polowa zaczela sie wysmienicie dla Gdanszczan, dwie szybkie bramki i 3-0. W miedzyczasie sedzia nei zaliczyl prawidlowo zdobytej bramki przez gospodarzy.
Potem Ba?tyk zaczal przejmwoac inicjatywe i strzelil bramke. Pare minut potem 2ga zolta kartka dla jednego z zawodników Gdynian i Ba?tyk musial radzci sobie w dziesi?ciu. Mimo to zamknal Lechie na swojej polowie i zdolal strzelic bramke na 3-2. Potem kolejne doskonale sytuacje marnowali zawodnicy Gdynskiej druzyny ktorzy juz do konca nei potrafili pokonac dobrze broniacego bramakrza Lechi. W koncowce gra Lechi na czas.. i koncowy wynik 3-2 dla Gdanszczan
 kadras   19.05.2008, 11:33:57
Mecz Ba?tyk - Lechia pod dyktando Ba?tyku ,sprawiedliwy by?by wynik remisowy ,nieuznana bramka dla Ba?tyku ,no i pare dziwnych decyzji sedziego .
 ad-niem   20.05.2008, 13:35:39
Prosimy o strzelców bramek dla Arki i Gryfa.
 katrina   20.05.2008, 18:11:35
Rod?o i Pomka graja dobra pi?ke ale najwazniejsze ze Zu?awy sie utrzyma?y:) ?u?awy!!!
 wojus   20.05.2008, 20:45:51
Podalem bramki dla Gryfa w tym smiesznym formularzu, ale nie zostal przyjety.... bramki dla Gryfa - Rezler ?ukasz x2, Roszkowski Wojciech x2, Sobczak Mateusz, Wójcik Damian