7. Huragan Nowe Polaszki 18 20 5 5 8 39 - 35
9. Orzeł Trąbki Wielkie 18 10 3 1 14 14 - 97

Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Wierzyca Pelplin
Wda Czarna Woda 0 - 14 Wierzyca Starogard Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 7 Kolejarz Chojnice 9 września 2006 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Victoria Kaliska
Pauza: Sokół Zblewo, Borowiak Czersk,

B#21-Wierzyca   04.09.2006, 18:57:18
Pierwszy mecz wyjazdowy w Czarnej wodzie miejmy nadzieje ze przywieziemy z niego cenne 3 pkt :D ale ja juz nic niemowie bo pisalem o huraganie i stalo sie co sie stalo remis :s
 AdZiK _ PeLpLiN :)   04.09.2006, 20:39:58
Teraz my gramy z Huraganem i chcemy z tamt?d wywie?? tylko 3 pkt. i odnie?c wysokie zwyci?stwo
 HURAGAN N.P   04.09.2006, 20:52:37
zapraszamy przyjezdnych z Pelplina na pewno b?dzie to mecz walki i oby by? fair mi?ego tygodnia :)
 Betker_Pelplin :D   04.09.2006, 21:13:51
Dzieki ...... takich ludzi to sie rozumie a nie Ci z Kaszubi ...... Kulturka musi byc .... Fair bedzie

Betker_Pelplin :D   07.09.2006, 09:21:44
nie uzywaj slow ktorych nie znasz znaczenia .... 8) Pozdro Wierzyca Pelplin i STg
 Szopa 2   08.09.2006, 21:52:36
my w niedziele gramy z Czarna Woda i musimy wygrac i wy pelplin mam nadzieje ze wygrac z Huraganem :D
 Matti   09.09.2006, 13:46:19
Huragen Nowe Polaszki-Wierzyca Pelplin 0:1.Dru?yna z Pelplina mo?e i?? do ko??io?a pomodli? si?,?e wygra?a ten mecz,poniewa? by?a dru?yn? gorsz?.W przeci?gu ca?ego meczu zrobili kilka akcji i w tym rzut karny(którego nie by?o)Bramke strzelili na pocz?tku meczu po fatalnym b??dzie bramkarza.Natomiast Huragan by? zespo?em który stwarza? wi?cej sytuacji podbramkowych od dru?yny Wierzycy.S?dzia to by?o kompletne nieporozumienie...nie podyktowa? rzutu karnego dla Huraganu który by? ewidentny.Wierzyca Pelplin ledwie i niesprawiedliwie pokonuje Huragan.
 Maciexa   09.09.2006, 13:46:28
nie uzywaj slow ktorych nie znasz znaczenia .... ??

Co z Ciebie jest za koli...

jeszcze raz powtarzam...Parodia :D

cry... 8)
 Emil_8   09.09.2006, 14:38:42
do Matti:
A jowej prawie i by?my przegrali <lol2> <lol2>
Wy mieli?cie tylko 1 akcje <lol2> a my chyba 3 razy w poprzeczke strzelili?my !! A wy to tylko jedna akcja co kretyn na pust? bude sie machno? :/
Mog?o by i by? 3:0 ale set nie wykorzystali?my...
I do wy idzicie dziekowa? Bogu ?e tylko 0:1 !
<lol2>
JEDZIEMY !!!
 Mr. 8   09.09.2006, 15:06:33
Orze? Tr?bki Wielkie 0:7 Kolejarz Chojnice!!! No i umacniamy sie na pozycji lidera!!! KOLEJARZ !!!
 Emil_8   09.09.2006, 15:09:42
No tylko ?e nasi zawodnicy co chwile le?eli i s?dzia przerywa?... <lol2>
 Betker_Pelplin :D   09.09.2006, 15:15:43
Zapraszamy do Pelpina ...... Kozacy! 8)
 HURAGAN N.P   09.09.2006, 15:24:32
Ju? si? nie mo?emy doczeka? rewan?u i kolejnego karnego którego nie strzelicie ps. w który róg strzelacie nast?pnym razem 8) kozacy
 Emil_8   09.09.2006, 19:26:53
Lepiej powiedzcie kiedy b?dziecie mieli w?asne boisko i gdzie macie treningi !!! <lol2>
 HURAGAN N.P   09.09.2006, 21:02:25
station gdzie dzi? byli?cie jest przepisany pod w?asno?? juniorskiego klubu pi?karskiego huragan n.p i tam trenujemy :blink:

ps. mia?o by? fair a nie by?o my?la?em ?e b?dziecie milsi ale sie pomyli?em (hamstwo)
 B#21-Wierzyca   09.09.2006, 22:10:18
sie huragan w ogule nie odzywaj zawsze zwalacie na sedziego w naszym meczu tez zwalalisicie chociaz byl remis a w ogule to wy kosicie ta ze to mala bania !!!!!!!!
 piotr330   09.09.2006, 22:22:48
Pzdr Wierzyca STG :)) no tak bo tylko cioty sie t?umacz? w nasszym i wasszym meczu oni mieli pecha ojj biedacyy ;(( szczerze to huja gra ten huragan
 HURAGAN N.P   09.09.2006, 23:03:28
gdybaj sobie tak dalej jak karnego nie potraficie wykorzysta? to ?wiadczy tylko o waszej nie skuteczno?ci a wasz gol na 3 punkty to by? prezent na nadchodz?ce ?wi?ta tak ?e si? tak nie podniecajcie wygran?
 WhiteStar   10.09.2006, 11:10:42
wierzyca jest tylko mocna w gebie i tyle... Kazdy potrafi na forum pisac to co mu sie podoba bo nikt mu nie udowodni czy pisze prawde czy nie. Jakos po meczu do szatni spiepszaliscie tchorze, a teraz tacy madrzy. Mieliscie szczescie ze wygraliscie bo mieliscie bramke z niczego(po bledzie bramkarza). Moim zdaniem powinien byc remis, bo kazda drozyna miala po 2-3 sytuacje po ktorych mogla strzelic bramke i tyle. I jezeli sie jeszcze raz jakis cwaniak z jakiejkolwiek wierzycy bedzie madrowal to niech poda swoj nr. i osobiscie dopilnuje aby nastepnego meczu nie dokonczyl...
 SzeeFFo   10.09.2006, 11:31:10
Kolejarz Kolejarz Kolejarz 8) |) gramy swoje ii mamy to co mamy !!
 Emil_8   10.09.2006, 12:34:12
Buahhahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahaha
 Emil_8   10.09.2006, 12:37:10
Kolejarz sie tak nie ciesz bo jeszcze nie grali?cie z najlepszymi 8) Jedzcie do stargoardu albo do nas to 3 ptk przepadn? :P
Ka?dy mo?e wygra? z Czarn? Wod? i Tr?bkami a nawet z Borowiakem...
Na moje to wam Kaliska wklepi? !
 Betker_Pelplin :D   10.09.2006, 16:33:27
ja nie chce skonczyc meczu ...... NR 12 ...... Dawaj do Pelplina .... i zobaczymy kto do szatni ucieknie
 Mr. 8   10.09.2006, 17:11:29
Emil_8 nie badz taki cwany bo narazie to tylko potraficie gadac zobaczymy jakie z was kozaki na boisku beda!!! KOLEJARZ !!!
 Mr. 8   10.09.2006, 17:12:42
a tak pozaty to napewno nie jestescie najlipsi!!! KOLEJARZ !!!
 KP - Igor   11.09.2006, 19:39:21
Bardzo ?adny mecz Wierzycy Starogard Gda?ski !!! Do przerwy 11:0 !!! Po przerwie jeszcze trzy trafienia. Bramki dla Wierzycy: